Na przegląd sportowy piszę że Bale do Bayernu odchodzi
24.10.2015 14:12
Kto wie czy Pep dzisiaj sam nie wybiegnie na boisko
24.10.2015 13:28
Lewy niech zagra bo tu w tym meczu to raczej pare bramek by se nastrzelał na konto
24.10.2015 13:20
Lewy w tym sezonie dużo mniej gra niż w zeszłym
24.10.2015 13:16
Pep za chiny nie da odpocząć Lewemu Alabie i Manu
24.10.2015 13:13
Pjanić to na wolne się przyda
11 na 16/17 wg mnie
Neuer - Lahm, Boa, Laporte, Alaba - Vidal, Pjanić - Gotze - Muller, Lewandowski, Costa
24.10.2015 12:37
Hahaha Muły chcą Messiego sprowadzić. Haha ci to mają fantazje
24.10.2015 12:33
Nie mogę doczekać się Robbery jak będą znów czarować
24.10.2015 12:26
Na AA Wenger pożegna się z LM!
24.10.2015 09:47
Nie możemy grać 2 składem bo nie wolno ich lekceważyć.
24.10.2015 09:07
Oficjalnie! Lewy nie trafi pod sąd ale jego występ przeciwko Koeln jest wykluczony
Źródło. Bekaa.pl xDDD
23.10.2015 23:10
HSV te czarne koszuli ma bardziej podobne do tych z trzecich z MU
23.10.2015 23:05
co za żart??
23.10.2015 23:02
Ten wiśnia to naprawdę udany jest :D. Ale mam nadzieje że Robert jutro zagra w pierwszym i Pep nie weźmie tej niby afery pod uwagę. A Pep o tym wie?
23.10.2015 22:56
Niech ta wiśnia ucieka z netu i z Polski po co on na Policje to zgłaszał?
23.10.2015 22:53
Hahaha widze że ludzie ze wsi już mu zazdroszczą typowi wieśniacka fryzura. Hahaha
23.10.2015 19:32
Łoohoh Lech 2:1 z Fiorentiną na wyjeździe wygrał
22.10.2015 20:56
Wymienić!
22.10.2015 17:19
Neuer to na 2 zasluzyl co oni wyćpali tam?
22.10.2015 16:57
Ale Juve gra kupe. Tylko czekać na bramke Gladbach
21.10.2015 21:29
Jak PO to brać tego tygrysa Bellerina
21.10.2015 18:14
@lokus
Wątpie. Możemy ją tylko przedłużyć. A ja BL i tak mogę odpuścić jeśli mielibyśmy LM wygrać
21.10.2015 18:12
Spokojnie jeszcze jakieś porażki będą a więc nie ma co się martwić. To nie był dla nas ważny mecz. Mogliśmy go odpuścić bo mecz to nie był dla nas o życie. Forma ma być na wiosnę i może w końcu tak będzie. Porażka zasłużona nie ukrywajmy i tyle.
21.10.2015 18:11
dziś Juve z Borussią oglądam albo PSG Real
21.10.2015 18:09
Tak tak wywalić Lewego bo nie ma na kogo winy zwalać a ja bym tą na Neuera zwalił bo 1 to minął się z piłką i żwirek pod ręką Neuera uderzył a druga bramka zdecydowanie spóźniona przez Manuela
21.10.2015 16:45
Nie uczciwie. Muller za wysoko on to maxymalnie 2
21.10.2015 16:40
Thomas muller większa nota od Lewego. Hahaha śmieje się bo Lewy więcej o wiele robił
21.10.2015 15:55
Na AA waz zlejemy Arsenalowicze i cieszcie się dopóki możecie jak i tak po waszej klęsce na AA się poryczycie
20.10.2015 23:19
Ludzie Barcelona w lidze z Sevillą przegrała a my płaczemy na tym etapie gdzie nie musi być najwyższa forma płaczemy a Arsenal u siebie jest mocny to nie pierwsza nasza porażka w tym sezonie na to was przygotowuję
20.10.2015 23:15
Wszyscy się teraz Lewego czepiają i byście go z błotem zmieszali a Thomas zagrał jeszcze gorzej a Neuer tego babola co zrobił to nie przystoi mu
20.10.2015 23:09
Spokojnie, ważne trafić z formą na wiosnę i tak pierwsza porażka dopiero
20.10.2015 22:37
O ja pierdziele i wtopa
20.10.2015 22:18
Lewy nie zejdzie jeszcze gola strzeli
20.10.2015 22:03
2 połowa nasza bo tam strzelamy!!!!
20.10.2015 21:36
My strzelamy w drugiej połowie!!!!!!!`
20.10.2015 21:32
Najlepszy w 1 połowie Lewy i Costa z nas
20.10.2015 21:31
Manuel Cech? xDD
20.10.2015 20:14
Ja już ogarnęłem streama a więc ja przyszykowany :)
20.10.2015 19:56
Nie ale mówie tak że ten Bernat jest krytyczny i trudno sobie wyobrazić jego cieniastwo
20.10.2015 19:54
Lepiej by było już jakby za Bernata chociażby Gaudino zagrał...
20.10.2015 19:51
@Martinpro
To ja napisałem. Sorry za pomyłke
20.10.2015 19:46
No i czym ten Bernat zasłynął Guardioli że gra?
20.10.2015 19:41
A na tej stronie niestety to Alexis gra
20.10.2015 19:31
Bernat :( Niestety
20.10.2015 19:30
Neuer - Thiago, Lewandowski, Costa, Alonso, Boateng, Bernat, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba |
Bernat ahahahaha płakać mi się chce
20.10.2015 19:29
@ThomasKonig
o 19:30 lub wcześniej są a więc zaraz będą
20.10.2015 19:22
Pjanić zły nie jest
20.10.2015 19:16
Ohohohoh ten to wali wolne jak Pirlo czy Calhanoglu
20.10.2015 19:07
Nie możemy bać sie Arsenalu bo w LM z dużo lepszymi na wyjeździe będziemy grać a jak my się wyjazdu z Arsenalem boimy to gdzie nam LM?
20.10.2015 19:06
Kibole Arsenalu piszą że nas Bus miał stłuczkę nikomu nic się nie stało ale Guardiola był wnerwiony
20.10.2015 17:37
Też sądze że od 46min Lewy na boisku się pojawi i zrobi to co zrobił z VFL
20.10.2015 17:26
Pepek niech stanie się legendą trenerską w FCB!
20.10.2015 17:17
Ja tam stream będę oglądać na necie meczyki pl i tam streamy
20.10.2015 17:13
Wydaje mi się ze Lewy dzisiaj zacznie na ławce bo nic mu nie jest ale Pepuś nie ryzykuje od począku
20.10.2015 17:11
Podejrzewam takie składy
Bayern: Neuer - Lahm, Boa, Javi, Alaba - Alonso, Thiago - Vidal - Costa, Lewandowski, Muller
@Marian99
Lewy widze do skladu cie nie przekona nawet jak 10 bramek w 1 meczu strzeli i ciągle ta seria bedzie
19.10.2015 16:01
Lucic też poleciał bo na foto widziałem czyli bramkarz Rezerw Bayernu
19.10.2015 15:59
@Marian99
Do Londynu poleciał
18.10.2015 23:18
Ale nie o to my chodzi wy atakownicze. Chodzi o to że nie jako legenda ale jako boisko czyli formę że da się zastąpić a nie że zapominamy wogole o nim
18.10.2015 23:17
Nam też ale Arturo wkrótce zacznie grać jak należy i zapomnimy o tym
18.10.2015 21:54
Vogel OUT! Nie możemy tak grać
18.10.2015 21:50
Jednak obstawiłem wynik do przerwy 0-0 a na koniec 0-2 dla nas. Strzały 7-11 dla nas, Bramki Lewandowski 2 - 0 Giroud
18.10.2015 13:38
Na Arsenal to takim składem wychodzimy
Neuer - Lahm, Boa, Javi, Alaba - Alonso, Thiago - Vidal - Costa, Lewandowski, Muller
18.10.2015 13:15
Wiadomo że kiedyś to się skończy. Ale jak z Arsenalem przegramy to skomplikujemy sobie trochę sytuacje w grupie
18.10.2015 13:06
@Riberyy007
Święta prawda. W Londynie Arsenal może maksymalnie remis ukąsić ale jestem zdania że przegrają a u nas to nie mają po co jechać bo może być niemiło dla nich
18.10.2015 13:00
Ando. Wiem że Arsenal to zespół wyższej półki ale to my jesteśmy lepsi. Ja 3:1 przeczuwam dla nas bo Ars gra u siebie i pewnie coś strzeli
18.10.2015 12:52
@Android
Czemu tak sądzisz że w słabej jesteśmy? Po reprezentacji zawsze 1 mecz jest krytyczny w naszym wykonaniu. Oni muszą się nas bać ale nie my ich. Kibice Arsenalu srają w gacie przed tym meczem ze strachu widać po komach że się boją
18.10.2015 12:50
Nie mają szans. 3:1 dla nas. U nas niezawodne nasze tridente a u nich Alexis na bank
18.10.2015 12:44
Zniszczymy Arsenal na Emirates i rozgromimy na Alianz Arenie nie mają szans
18.10.2015 12:39
Lord jest cieniasem bo siedzi na ławie w VFL
18.10.2015 12:37
Dla mnie najlepsi byli choć i tak nie zachwycili Vidal. Muller, Rafinha(za celność podań), Thiago
17.10.2015 17:47
W VFL o KDB to już zapomnieli. 2 asysty Draxlera do przerwy?
17.10.2015 16:24
Myślę że Lewy w drugiej coś dorzuci bo w cale źle dziś nie gra
17.10.2015 16:22
No i teraz po przerwie na repry wkońcu świetnie gramy
17.10.2015 16:20
Po naszym meczu obejrze mecz Romy i Wojtasa jak bedzie bronić
17.10.2015 15:13
Arturo to zaskoczenie mega! Licze na King Arturo i pokazania jego sił
17.10.2015 14:30
Werder raczej gola nam nie strzeli jak stoi Manu :) ja na 1:0 dla nas się nie obraże po 3 punkty tu
17.10.2015 14:29
Ja obstawiłem 0:3 do przerwy i 0:6 na koniec dla nas
17.10.2015 14:26
O kur Mignolet!!!!!!
17.10.2015 14:22
A dlaczego Vidal po kontuzji a już game jest
17.10.2015 14:21
Ale traz trzeba przyznać nie wiem czy Neuer by to wyciągnął to co tera Miniolet
17.10.2015 14:14
Zwalony bramkarz w LFC. Wojtka tam trzeba!
17.10.2015 14:13
LFC gra tak samo jak za Rodgersa albo i gorzej
17.10.2015 14:09
@AdiFantasti
Nie ma sensu Lewego zmieniać od początku 2 połowy bo nie strzeli bo on ma 2 połowy lepsze
16.10.2015 23:16
@Arturro2014
Do napastników zapomniałeś dodać Nolito który do Barcy przechodzi
16.10.2015 16:36
Badu wg mnie musi w pierwszym składzie grać za Javiego a Javi na def pom za Alonso
16.10.2015 15:32
Nie ukrywam że Messi jest moim najbardziej ulubionym zawodnikiem po graczach Bayernu:)
15.10.2015 20:32
Ja tam wole Mandżu na razie. Lewy nic jeszcze Bayernowi nie dał. Co te 5 bramek z VFL? A co to za różnica czy 2;1 WYGRAMY CZY 5:1 jak i tak wygramy. Ale szkoda że Mandżu ma kontuzje i w Juve gra kupe. Jakby tu został to Lewy by tyłka z ławki nie podniósł bo Mandżu jest lepszy!
15.10.2015 18:12
@ThomasKonig
Ależ się pomyliłeś. Begović tera gra w Chelsea a Dżeko w Romie :)
14.10.2015 17:03
Polska w trzecim koszyku! Aż dziwne że w drugim koszyku jest taka potęga jak BIH
14.10.2015 13:27
Oby Badu wrócił i grał w składzie. Tak by to wyglądało
Neuer - Lahm, Boa, Badu, Alaba - Javi, Vidal - Gotze - Douglas, Lewy, Muller
Czyżby nie było piękne?
Wariant pokazałem przy wszystkich zdrowych
Do rotacji Franek, Arjen, Benatia, Alonso, Ulreich, Thiago, Bernat
14.10.2015 13:14
Myśle że jakbyśmy grali z Holandią w tej formie to z 2:0 by było a może i więcej dla nas dla Polaków
13.10.2015 21:30
Ups Holandia odpada jednak już 0:2 dla Czechów.
13.10.2015 21:24
Z Comanem nic poważnego. Pewnie maxymalnie 1 miesiąc przerwy. Źródło FC Bayern Munchen.
Jest to na facebooku
13.10.2015 18:01
Spokojnie Arturo dopiero zaczyna mieć wiek na świetnego piłkarza
13.10.2015 17:06
Thiago zaliczył asystę na zwycięzką bramke rep Hiszpanii!!
4:0 minimalnie tak obstawiam dla nas
24.10.2015 14:26
Taki skład to jest dopiero miazga. Z takim składem przegrać nie możemy
24.10.2015 14:24
11
Neuer - Lewandowski, Robben, Costa, Rafinha, Boateng, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba, Coman |
24.10.2015 14:23
Na przegląd sportowy piszę że Bale do Bayernu odchodzi
24.10.2015 14:12
Kto wie czy Pep dzisiaj sam nie wybiegnie na boisko
24.10.2015 13:28
Lewy niech zagra bo tu w tym meczu to raczej pare bramek by se nastrzelał na konto
24.10.2015 13:20
Lewy w tym sezonie dużo mniej gra niż w zeszłym
24.10.2015 13:16
Pep za chiny nie da odpocząć Lewemu Alabie i Manu
24.10.2015 13:13
Pjanić to na wolne się przyda
11 na 16/17 wg mnie
Neuer - Lahm, Boa, Laporte, Alaba - Vidal, Pjanić - Gotze - Muller, Lewandowski, Costa
24.10.2015 12:37
Hahaha Muły chcą Messiego sprowadzić. Haha ci to mają fantazje
24.10.2015 12:33
Nie mogę doczekać się Robbery jak będą znów czarować
24.10.2015 12:26
Na AA Wenger pożegna się z LM!
24.10.2015 09:47
Nie możemy grać 2 składem bo nie wolno ich lekceważyć.
24.10.2015 09:07
Oficjalnie! Lewy nie trafi pod sąd ale jego występ przeciwko Koeln jest wykluczony
Źródło. Bekaa.pl xDDD
23.10.2015 23:10
HSV te czarne koszuli ma bardziej podobne do tych z trzecich z MU
23.10.2015 23:05
co za żart??
23.10.2015 23:02
Ten wiśnia to naprawdę udany jest :D. Ale mam nadzieje że Robert jutro zagra w pierwszym i Pep nie weźmie tej niby afery pod uwagę. A Pep o tym wie?
23.10.2015 22:56
Niech ta wiśnia ucieka z netu i z Polski po co on na Policje to zgłaszał?
23.10.2015 22:53
Hahaha widze że ludzie ze wsi już mu zazdroszczą typowi wieśniacka fryzura. Hahaha
23.10.2015 19:32
Łoohoh Lech 2:1 z Fiorentiną na wyjeździe wygrał
22.10.2015 20:56
Wymienić!
22.10.2015 17:19
Neuer to na 2 zasluzyl co oni wyćpali tam?
22.10.2015 16:57
Ale Juve gra kupe. Tylko czekać na bramke Gladbach
21.10.2015 21:29
Jak PO to brać tego tygrysa Bellerina
21.10.2015 18:14
@lokus
Wątpie. Możemy ją tylko przedłużyć. A ja BL i tak mogę odpuścić jeśli mielibyśmy LM wygrać
21.10.2015 18:12
Spokojnie jeszcze jakieś porażki będą a więc nie ma co się martwić. To nie był dla nas ważny mecz. Mogliśmy go odpuścić bo mecz to nie był dla nas o życie. Forma ma być na wiosnę i może w końcu tak będzie. Porażka zasłużona nie ukrywajmy i tyle.
21.10.2015 18:11
dziś Juve z Borussią oglądam albo PSG Real
21.10.2015 18:09
Tak tak wywalić Lewego bo nie ma na kogo winy zwalać a ja bym tą na Neuera zwalił bo 1 to minął się z piłką i żwirek pod ręką Neuera uderzył a druga bramka zdecydowanie spóźniona przez Manuela
21.10.2015 16:45
Nie uczciwie. Muller za wysoko on to maxymalnie 2
21.10.2015 16:40
Thomas muller większa nota od Lewego. Hahaha śmieje się bo Lewy więcej o wiele robił
21.10.2015 15:55
Na AA waz zlejemy Arsenalowicze i cieszcie się dopóki możecie jak i tak po waszej klęsce na AA się poryczycie
20.10.2015 23:19
Ludzie Barcelona w lidze z Sevillą przegrała a my płaczemy na tym etapie gdzie nie musi być najwyższa forma płaczemy a Arsenal u siebie jest mocny to nie pierwsza nasza porażka w tym sezonie na to was przygotowuję
20.10.2015 23:15
Wszyscy się teraz Lewego czepiają i byście go z błotem zmieszali a Thomas zagrał jeszcze gorzej a Neuer tego babola co zrobił to nie przystoi mu
20.10.2015 23:09
Spokojnie, ważne trafić z formą na wiosnę i tak pierwsza porażka dopiero
20.10.2015 22:37
O ja pierdziele i wtopa
20.10.2015 22:18
Lewy nie zejdzie jeszcze gola strzeli
20.10.2015 22:03
2 połowa nasza bo tam strzelamy!!!!
20.10.2015 21:36
My strzelamy w drugiej połowie!!!!!!!`
20.10.2015 21:32
Najlepszy w 1 połowie Lewy i Costa z nas
20.10.2015 21:31
Manuel Cech? xDD
20.10.2015 20:14
Ja już ogarnęłem streama a więc ja przyszykowany :)
20.10.2015 19:56
Nie ale mówie tak że ten Bernat jest krytyczny i trudno sobie wyobrazić jego cieniastwo
20.10.2015 19:54
Lepiej by było już jakby za Bernata chociażby Gaudino zagrał...
20.10.2015 19:51
@Martinpro
To ja napisałem. Sorry za pomyłke
20.10.2015 19:46
No i czym ten Bernat zasłynął Guardioli że gra?
20.10.2015 19:41
A na tej stronie niestety to Alexis gra
20.10.2015 19:31
Bernat :( Niestety
20.10.2015 19:30
Neuer - Thiago, Lewandowski, Costa, Alonso, Boateng, Bernat, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba |
Bernat ahahahaha płakać mi się chce
20.10.2015 19:29
@ThomasKonig
o 19:30 lub wcześniej są a więc zaraz będą
20.10.2015 19:22
Pjanić zły nie jest
20.10.2015 19:16
Ohohohoh ten to wali wolne jak Pirlo czy Calhanoglu
20.10.2015 19:07
Nie możemy bać sie Arsenalu bo w LM z dużo lepszymi na wyjeździe będziemy grać a jak my się wyjazdu z Arsenalem boimy to gdzie nam LM?
20.10.2015 19:06
Kibole Arsenalu piszą że nas Bus miał stłuczkę nikomu nic się nie stało ale Guardiola był wnerwiony
20.10.2015 17:37
Też sądze że od 46min Lewy na boisku się pojawi i zrobi to co zrobił z VFL
20.10.2015 17:26
Pepek niech stanie się legendą trenerską w FCB!
20.10.2015 17:17
Ja tam stream będę oglądać na necie meczyki pl i tam streamy
20.10.2015 17:13
Wydaje mi się ze Lewy dzisiaj zacznie na ławce bo nic mu nie jest ale Pepuś nie ryzykuje od począku
20.10.2015 17:11
Podejrzewam takie składy
Bayern: Neuer - Lahm, Boa, Javi, Alaba - Alonso, Thiago - Vidal - Costa, Lewandowski, Muller
Arsenal: Cech - Bellerin, Mertesackter(Gabriel), Kościelny - Monreal - Coquelin, Cazorla, Ozil - Ramsey - Alexis, Walcott
19.10.2015 18:12
Olympiakos przypominam że wygrał na Emirates 3:2
19.10.2015 16:02
@Marian99
Lewy widze do skladu cie nie przekona nawet jak 10 bramek w 1 meczu strzeli i ciągle ta seria bedzie
19.10.2015 16:01
Lucic też poleciał bo na foto widziałem czyli bramkarz Rezerw Bayernu
19.10.2015 15:59
@Marian99
Do Londynu poleciał
18.10.2015 23:18
Ale nie o to my chodzi wy atakownicze. Chodzi o to że nie jako legenda ale jako boisko czyli formę że da się zastąpić a nie że zapominamy wogole o nim
18.10.2015 23:17
Nam też ale Arturo wkrótce zacznie grać jak należy i zapomnimy o tym
18.10.2015 21:54
Vogel OUT! Nie możemy tak grać
18.10.2015 21:50
Jednak obstawiłem wynik do przerwy 0-0 a na koniec 0-2 dla nas. Strzały 7-11 dla nas, Bramki Lewandowski 2 - 0 Giroud
18.10.2015 13:38
Na Arsenal to takim składem wychodzimy
Neuer - Lahm, Boa, Javi, Alaba - Alonso, Thiago - Vidal - Costa, Lewandowski, Muller
18.10.2015 13:15
Wiadomo że kiedyś to się skończy. Ale jak z Arsenalem przegramy to skomplikujemy sobie trochę sytuacje w grupie
18.10.2015 13:06
@Riberyy007
Święta prawda. W Londynie Arsenal może maksymalnie remis ukąsić ale jestem zdania że przegrają a u nas to nie mają po co jechać bo może być niemiło dla nich
18.10.2015 13:00
Ando. Wiem że Arsenal to zespół wyższej półki ale to my jesteśmy lepsi. Ja 3:1 przeczuwam dla nas bo Ars gra u siebie i pewnie coś strzeli
18.10.2015 12:52
@Android
Czemu tak sądzisz że w słabej jesteśmy? Po reprezentacji zawsze 1 mecz jest krytyczny w naszym wykonaniu. Oni muszą się nas bać ale nie my ich. Kibice Arsenalu srają w gacie przed tym meczem ze strachu widać po komach że się boją
18.10.2015 12:50
Nie mają szans. 3:1 dla nas. U nas niezawodne nasze tridente a u nich Alexis na bank
18.10.2015 12:44
Zniszczymy Arsenal na Emirates i rozgromimy na Alianz Arenie nie mają szans
18.10.2015 12:39
Lord jest cieniasem bo siedzi na ławie w VFL
18.10.2015 12:37
Dla mnie najlepsi byli choć i tak nie zachwycili Vidal. Muller, Rafinha(za celność podań), Thiago
17.10.2015 17:47
W VFL o KDB to już zapomnieli. 2 asysty Draxlera do przerwy?
17.10.2015 16:24
Myślę że Lewy w drugiej coś dorzuci bo w cale źle dziś nie gra
17.10.2015 16:22
No i teraz po przerwie na repry wkońcu świetnie gramy
17.10.2015 16:20
Po naszym meczu obejrze mecz Romy i Wojtasa jak bedzie bronić
17.10.2015 15:13
Arturo to zaskoczenie mega! Licze na King Arturo i pokazania jego sił
17.10.2015 14:30
Werder raczej gola nam nie strzeli jak stoi Manu :) ja na 1:0 dla nas się nie obraże po 3 punkty tu
17.10.2015 14:29
Ja obstawiłem 0:3 do przerwy i 0:6 na koniec dla nas
17.10.2015 14:26
O kur Mignolet!!!!!!
17.10.2015 14:22
A dlaczego Vidal po kontuzji a już game jest
17.10.2015 14:21
Ale traz trzeba przyznać nie wiem czy Neuer by to wyciągnął to co tera Miniolet
17.10.2015 14:14
Zwalony bramkarz w LFC. Wojtka tam trzeba!
17.10.2015 14:13
LFC gra tak samo jak za Rodgersa albo i gorzej
17.10.2015 14:09
@AdiFantasti
Nie ma sensu Lewego zmieniać od początku 2 połowy bo nie strzeli bo on ma 2 połowy lepsze
16.10.2015 23:16
@Arturro2014
Do napastników zapomniałeś dodać Nolito który do Barcy przechodzi
16.10.2015 16:36
Badu wg mnie musi w pierwszym składzie grać za Javiego a Javi na def pom za Alonso
16.10.2015 15:32
Nie ukrywam że Messi jest moim najbardziej ulubionym zawodnikiem po graczach Bayernu:)
15.10.2015 20:32
Ja tam wole Mandżu na razie. Lewy nic jeszcze Bayernowi nie dał. Co te 5 bramek z VFL? A co to za różnica czy 2;1 WYGRAMY CZY 5:1 jak i tak wygramy. Ale szkoda że Mandżu ma kontuzje i w Juve gra kupe. Jakby tu został to Lewy by tyłka z ławki nie podniósł bo Mandżu jest lepszy!
15.10.2015 18:12
@ThomasKonig
Ależ się pomyliłeś. Begović tera gra w Chelsea a Dżeko w Romie :)
14.10.2015 17:03
Polska w trzecim koszyku! Aż dziwne że w drugim koszyku jest taka potęga jak BIH
14.10.2015 13:27
Oby Badu wrócił i grał w składzie. Tak by to wyglądało
Neuer - Lahm, Boa, Badu, Alaba - Javi, Vidal - Gotze - Douglas, Lewy, Muller
Czyżby nie było piękne?
Wariant pokazałem przy wszystkich zdrowych
Do rotacji Franek, Arjen, Benatia, Alonso, Ulreich, Thiago, Bernat
14.10.2015 13:14
Myśle że jakbyśmy grali z Holandią w tej formie to z 2:0 by było a może i więcej dla nas dla Polaków
13.10.2015 21:30
Ups Holandia odpada jednak już 0:2 dla Czechów.
13.10.2015 21:24
Z Comanem nic poważnego. Pewnie maxymalnie 1 miesiąc przerwy. Źródło FC Bayern Munchen.
Jest to na facebooku
13.10.2015 18:01
Spokojnie Arturo dopiero zaczyna mieć wiek na świetnego piłkarza
13.10.2015 17:06
Thiago zaliczył asystę na zwycięzką bramke rep Hiszpanii!!
12.10.2015 23:06