DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 162

4:0 minimalnie tak obstawiam dla nas

24.10.2015 14:26

Taki skład to jest dopiero miazga. Z takim składem przegrać nie możemy

24.10.2015 14:24

11
Neuer - Lewandowski, Robben, Costa, Rafinha, Boateng, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba, Coman |

24.10.2015 14:23

Na przegląd sportowy piszę że Bale do Bayernu odchodzi

24.10.2015 14:12

Kto wie czy Pep dzisiaj sam nie wybiegnie na boisko

24.10.2015 13:28

Lewy niech zagra bo tu w tym meczu to raczej pare bramek by se nastrzelał na konto

24.10.2015 13:20

Lewy w tym sezonie dużo mniej gra niż w zeszłym

24.10.2015 13:16

Pep za chiny nie da odpocząć Lewemu Alabie i Manu

24.10.2015 13:13

Pjanić to na wolne się przyda
11 na 16/17 wg mnie
Neuer - Lahm, Boa, Laporte, Alaba - Vidal, Pjanić - Gotze - Muller, Lewandowski, Costa

24.10.2015 12:37

Hahaha Muły chcą Messiego sprowadzić. Haha ci to mają fantazje

24.10.2015 12:33

Nie mogę doczekać się Robbery jak będą znów czarować

24.10.2015 12:26

Na AA Wenger pożegna się z LM!

24.10.2015 09:47

Nie możemy grać 2 składem bo nie wolno ich lekceważyć.

24.10.2015 09:07

Oficjalnie! Lewy nie trafi pod sąd ale jego występ przeciwko Koeln jest wykluczony
Źródło. Bekaa.pl xDDD

23.10.2015 23:10

HSV te czarne koszuli ma bardziej podobne do tych z trzecich z MU

23.10.2015 23:05

co za żart??

23.10.2015 23:02

Ten wiśnia to naprawdę udany jest :D. Ale mam nadzieje że Robert jutro zagra w pierwszym i Pep nie weźmie tej niby afery pod uwagę. A Pep o tym wie?

23.10.2015 22:56

Niech ta wiśnia ucieka z netu i z Polski po co on na Policje to zgłaszał?

23.10.2015 22:53

Hahaha widze że ludzie ze wsi już mu zazdroszczą typowi wieśniacka fryzura. Hahaha

23.10.2015 19:32

Łoohoh Lech 2:1 z Fiorentiną na wyjeździe wygrał

22.10.2015 20:56

Wymienić!

22.10.2015 17:19

Neuer to na 2 zasluzyl co oni wyćpali tam?

22.10.2015 16:57

Ale Juve gra kupe. Tylko czekać na bramke Gladbach

21.10.2015 21:29

Jak PO to brać tego tygrysa Bellerina

21.10.2015 18:14

@lokus
Wątpie. Możemy ją tylko przedłużyć. A ja BL i tak mogę odpuścić jeśli mielibyśmy LM wygrać

21.10.2015 18:12

Spokojnie jeszcze jakieś porażki będą a więc nie ma co się martwić. To nie był dla nas ważny mecz. Mogliśmy go odpuścić bo mecz to nie był dla nas o życie. Forma ma być na wiosnę i może w końcu tak będzie. Porażka zasłużona nie ukrywajmy i tyle.

21.10.2015 18:11

dziś Juve z Borussią oglądam albo PSG Real

21.10.2015 18:09

Tak tak wywalić Lewego bo nie ma na kogo winy zwalać a ja bym tą na Neuera zwalił bo 1 to minął się z piłką i żwirek pod ręką Neuera uderzył a druga bramka zdecydowanie spóźniona przez Manuela

21.10.2015 16:45

Nie uczciwie. Muller za wysoko on to maxymalnie 2

21.10.2015 16:40

Thomas muller większa nota od Lewego. Hahaha śmieje się bo Lewy więcej o wiele robił

21.10.2015 15:55

Na AA waz zlejemy Arsenalowicze i cieszcie się dopóki możecie jak i tak po waszej klęsce na AA się poryczycie

20.10.2015 23:19

Ludzie Barcelona w lidze z Sevillą przegrała a my płaczemy na tym etapie gdzie nie musi być najwyższa forma płaczemy a Arsenal u siebie jest mocny to nie pierwsza nasza porażka w tym sezonie na to was przygotowuję

20.10.2015 23:15

Wszyscy się teraz Lewego czepiają i byście go z błotem zmieszali a Thomas zagrał jeszcze gorzej a Neuer tego babola co zrobił to nie przystoi mu

20.10.2015 23:09

Spokojnie, ważne trafić z formą na wiosnę i tak pierwsza porażka dopiero

20.10.2015 22:37

O ja pierdziele i wtopa

20.10.2015 22:18

Lewy nie zejdzie jeszcze gola strzeli

20.10.2015 22:03

2 połowa nasza bo tam strzelamy!!!!

20.10.2015 21:36

My strzelamy w drugiej połowie!!!!!!!`

20.10.2015 21:32

Najlepszy w 1 połowie Lewy i Costa z nas

20.10.2015 21:31

Manuel Cech? xDD

20.10.2015 20:14

Ja już ogarnęłem streama a więc ja przyszykowany :)

20.10.2015 19:56

Nie ale mówie tak że ten Bernat jest krytyczny i trudno sobie wyobrazić jego cieniastwo

20.10.2015 19:54

Lepiej by było już jakby za Bernata chociażby Gaudino zagrał...

20.10.2015 19:51

@Martinpro
To ja napisałem. Sorry za pomyłke

20.10.2015 19:46

No i czym ten Bernat zasłynął Guardioli że gra?

20.10.2015 19:41

A na tej stronie niestety to Alexis gra

20.10.2015 19:31

Bernat :( Niestety

20.10.2015 19:30

Neuer - Thiago, Lewandowski, Costa, Alonso, Boateng, Bernat, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba |
Bernat ahahahaha płakać mi się chce

20.10.2015 19:29

@ThomasKonig
o 19:30 lub wcześniej są a więc zaraz będą

20.10.2015 19:22

Pjanić zły nie jest

20.10.2015 19:16

Ohohohoh ten to wali wolne jak Pirlo czy Calhanoglu

20.10.2015 19:07

Nie możemy bać sie Arsenalu bo w LM z dużo lepszymi na wyjeździe będziemy grać a jak my się wyjazdu z Arsenalem boimy to gdzie nam LM?

20.10.2015 19:06

Kibole Arsenalu piszą że nas Bus miał stłuczkę nikomu nic się nie stało ale Guardiola był wnerwiony

20.10.2015 17:37

Też sądze że od 46min Lewy na boisku się pojawi i zrobi to co zrobił z VFL

20.10.2015 17:26

Pepek niech stanie się legendą trenerską w FCB!

20.10.2015 17:17

Ja tam stream będę oglądać na necie meczyki pl i tam streamy

20.10.2015 17:13

Wydaje mi się ze Lewy dzisiaj zacznie na ławce bo nic mu nie jest ale Pepuś nie ryzykuje od począku

20.10.2015 17:11

Podejrzewam takie składy
Bayern: Neuer - Lahm, Boa, Javi, Alaba - Alonso, Thiago - Vidal - Costa, Lewandowski, Muller

Arsenal: Cech - Bellerin, Mertesackter(Gabriel), Kościelny - Monreal - Coquelin, Cazorla, Ozil - Ramsey - Alexis, Walcott

19.10.2015 18:12

Olympiakos przypominam że wygrał na Emirates 3:2

19.10.2015 16:02

@Marian99
Lewy widze do skladu cie nie przekona nawet jak 10 bramek w 1 meczu strzeli i ciągle ta seria bedzie

19.10.2015 16:01

Lucic też poleciał bo na foto widziałem czyli bramkarz Rezerw Bayernu

19.10.2015 15:59

@Marian99
Do Londynu poleciał

18.10.2015 23:18

Ale nie o to my chodzi wy atakownicze. Chodzi o to że nie jako legenda ale jako boisko czyli formę że da się zastąpić a nie że zapominamy wogole o nim

18.10.2015 23:17

Nam też ale Arturo wkrótce zacznie grać jak należy i zapomnimy o tym

18.10.2015 21:54

Vogel OUT! Nie możemy tak grać

18.10.2015 21:50

Jednak obstawiłem wynik do przerwy 0-0 a na koniec 0-2 dla nas. Strzały 7-11 dla nas, Bramki Lewandowski 2 - 0 Giroud

18.10.2015 13:38

Na Arsenal to takim składem wychodzimy
Neuer - Lahm, Boa, Javi, Alaba - Alonso, Thiago - Vidal - Costa, Lewandowski, Muller

18.10.2015 13:15

Wiadomo że kiedyś to się skończy. Ale jak z Arsenalem przegramy to skomplikujemy sobie trochę sytuacje w grupie

18.10.2015 13:06

@Riberyy007
Święta prawda. W Londynie Arsenal może maksymalnie remis ukąsić ale jestem zdania że przegrają a u nas to nie mają po co jechać bo może być niemiło dla nich

18.10.2015 13:00

Ando. Wiem że Arsenal to zespół wyższej półki ale to my jesteśmy lepsi. Ja 3:1 przeczuwam dla nas bo Ars gra u siebie i pewnie coś strzeli

18.10.2015 12:52

@Android
Czemu tak sądzisz że w słabej jesteśmy? Po reprezentacji zawsze 1 mecz jest krytyczny w naszym wykonaniu. Oni muszą się nas bać ale nie my ich. Kibice Arsenalu srają w gacie przed tym meczem ze strachu widać po komach że się boją

18.10.2015 12:50

Nie mają szans. 3:1 dla nas. U nas niezawodne nasze tridente a u nich Alexis na bank

18.10.2015 12:44

Zniszczymy Arsenal na Emirates i rozgromimy na Alianz Arenie nie mają szans

18.10.2015 12:39

Lord jest cieniasem bo siedzi na ławie w VFL

18.10.2015 12:37

Dla mnie najlepsi byli choć i tak nie zachwycili Vidal. Muller, Rafinha(za celność podań), Thiago

17.10.2015 17:47

W VFL o KDB to już zapomnieli. 2 asysty Draxlera do przerwy?

17.10.2015 16:24

Myślę że Lewy w drugiej coś dorzuci bo w cale źle dziś nie gra

17.10.2015 16:22

No i teraz po przerwie na repry wkońcu świetnie gramy

17.10.2015 16:20

Po naszym meczu obejrze mecz Romy i Wojtasa jak bedzie bronić

17.10.2015 15:13

Arturo to zaskoczenie mega! Licze na King Arturo i pokazania jego sił

17.10.2015 14:30

Werder raczej gola nam nie strzeli jak stoi Manu :) ja na 1:0 dla nas się nie obraże po 3 punkty tu

17.10.2015 14:29

Ja obstawiłem 0:3 do przerwy i 0:6 na koniec dla nas

17.10.2015 14:26

O kur Mignolet!!!!!!

17.10.2015 14:22

A dlaczego Vidal po kontuzji a już game jest

17.10.2015 14:21

Ale traz trzeba przyznać nie wiem czy Neuer by to wyciągnął to co tera Miniolet

17.10.2015 14:14

Zwalony bramkarz w LFC. Wojtka tam trzeba!

17.10.2015 14:13

LFC gra tak samo jak za Rodgersa albo i gorzej

17.10.2015 14:09

@AdiFantasti
Nie ma sensu Lewego zmieniać od początku 2 połowy bo nie strzeli bo on ma 2 połowy lepsze

16.10.2015 23:16

@Arturro2014
Do napastników zapomniałeś dodać Nolito który do Barcy przechodzi

16.10.2015 16:36

Badu wg mnie musi w pierwszym składzie grać za Javiego a Javi na def pom za Alonso

16.10.2015 15:32

Nie ukrywam że Messi jest moim najbardziej ulubionym zawodnikiem po graczach Bayernu:)

15.10.2015 20:32

Ja tam wole Mandżu na razie. Lewy nic jeszcze Bayernowi nie dał. Co te 5 bramek z VFL? A co to za różnica czy 2;1 WYGRAMY CZY 5:1 jak i tak wygramy. Ale szkoda że Mandżu ma kontuzje i w Juve gra kupe. Jakby tu został to Lewy by tyłka z ławki nie podniósł bo Mandżu jest lepszy!

15.10.2015 18:12

@ThomasKonig
Ależ się pomyliłeś. Begović tera gra w Chelsea a Dżeko w Romie :)

14.10.2015 17:03

Polska w trzecim koszyku! Aż dziwne że w drugim koszyku jest taka potęga jak BIH

14.10.2015 13:27

Oby Badu wrócił i grał w składzie. Tak by to wyglądało
Neuer - Lahm, Boa, Badu, Alaba - Javi, Vidal - Gotze - Douglas, Lewy, Muller
Czyżby nie było piękne?
Wariant pokazałem przy wszystkich zdrowych
Do rotacji Franek, Arjen, Benatia, Alonso, Ulreich, Thiago, Bernat

14.10.2015 13:14

Myśle że jakbyśmy grali z Holandią w tej formie to z 2:0 by było a może i więcej dla nas dla Polaków

13.10.2015 21:30

Ups Holandia odpada jednak już 0:2 dla Czechów.

13.10.2015 21:24

Z Comanem nic poważnego. Pewnie maxymalnie 1 miesiąc przerwy. Źródło FC Bayern Munchen.
Jest to na facebooku

13.10.2015 18:01

Spokojnie Arturo dopiero zaczyna mieć wiek na świetnego piłkarza

13.10.2015 17:06

Thiago zaliczył asystę na zwycięzką bramke rep Hiszpanii!!

12.10.2015 23:06