DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 161

A tak o Mandżu to on już siedzi na ławie w Juve więc jak on miałby u nas w pierwszym grać?

02.11.2015 20:19

Chcesz się zemścić :)

01.11.2015 20:32

Typy kto przejdzie
Bayer
Augsburg(jak się ogarną to wyeliminują żółtka tym bardziej że u siebie grają)
Gladbach
FC Bayern
1860 Munchen
Hertha BSC
Braunschweig

01.11.2015 20:29

Wy też nie tym bardziej jakby się Augsburg ogarnął to mógł by was wyeliminować

01.11.2015 20:25

Mam nadzieję że Augsburg ogarnie się do meczu z BVB i będzie go stać na ich wyeliminowanie

01.11.2015 20:24

Z Darmstadt u siebie gramy hamy

01.11.2015 20:19

A haha a HSV przegrało

01.11.2015 19:48

Hahahaha Nie przegramy

01.11.2015 18:12

@Bajerniak78
3:2 dla nas na AA
https://www.youtube.com/watch?v=7Zr6gLj-1Y0
Czyli 5:3 dla Farsy w dwumeczu. Ale porażka według ciebie. Barca w tamtym sezonie nie była do zatrzymania

01.11.2015 17:52

Człowieku łomotu od Barcelony nie dostaliśmy od Realu tak ale to wiesz. Jesteś człowiekiem bardzo dziwnym
PS:
Dopiero sobie przypomniałem że dziś poznamy rywala w PN :)

01.11.2015 17:46

Guardiola robił dobrą robotę w poprzednich sezonach. Tyle kontuzji a daleko zaszedł. Bajerniak gdyby kontuzji nie było to tryplet w 14/15 jak nic. Ty masz problem ze sobą

01.11.2015 17:25

Obstawiłem 4:0 dla nas u nas ich zniszczymy bo nas nie wolno pokonywać

01.11.2015 10:36

Tak jest! Kanonierzy już niech przygotowują tyłki na mocne bicie i spranie ich z powierzchni ziemi

01.11.2015 10:34

I tak w Europejskich się nastrzelają w tym tygodniu

31.10.2015 19:58

Nie o to chodzi Darth. Chodzi o to że wszyscy tu czepiaj się Lewego że marnuje a zobacz ile inni marnują sam na sam

31.10.2015 19:47

To i tak byście na drugim miejscu byli :) gdyby tego karnego nie było

31.10.2015 19:36

I dobrze niech Auba się zatnie a Lewy odblokuje

31.10.2015 17:28

Fatalnie gr BVB. Co to jest mam nadzieje że zremisują bo Werder gra dobrze

31.10.2015 16:18

Ale Coutinho wali bramy 2:1!!!!!!! Oby to Kloppo dotrzymał to ten pajacyk wyleci z Chelsea

31.10.2015 15:21

Coutinhoooooooooooooooo!!!!!!!!!!!! Ależ piękny gol do szatni! 1:1 do przerwy ale Liverpool w drugiej połówce ich rozjedzie

31.10.2015 14:35

Kryzysu Chelsea ciąg dalszy. Prowadzą jak nariazie 1:0 z LFC ale to nie odwierciedla przebiegu gry. Tu Liverpool ma takie akcje że 4:1 powinno dla LFC Być

31.10.2015 14:15

Ahahaha ale to mi poprawiło humorek. Atletico remisuje wczoraj z Deportivo hahaha

31.10.2015 12:36

Z Arsenalem to tam na bak zwycięstwo będzie ale ja tego remisu nie odpuszcze. Barca przegrała z Celtą Vigo 4:1 ale Celta była w dobrej formie i nadal jest. Z Atletico gorzej bo przegrali z Benficą Lizbona na Vincente Calderon

31.10.2015 12:07

Ja tam się wstydze remisu z tą cieniasową drużyną. Wszyscy ich ojeżdżają a my remisujemy

31.10.2015 11:53

Jastrzab i co się ty Lewego czepiasz? Bez niego na AA byłaby wtopa z VFL. Hejterki walone Arjena nie skrytykują

30.10.2015 22:32

I tak lider. Ciekawe czy BVB da rade z Werderem. Hahah wątpie w to

30.10.2015 22:30

Jeszcze wam BVB skopiemy tyłki na Signal IDUNA Park

30.10.2015 22:29

Niezasłużony remis. Tak można powiedzieć. Cały czas dominowaliśmy a żółtka już się narywają. Ale my się skompromitowaliśmy

30.10.2015 22:27

Hahaha i teraz się żółtka będą narywać. A oni u siebie z Darmstadt zremisowali hahaha

30.10.2015 22:25

Weźcie mnie nie wkur... Już nmnie wnerwia ten Guardiola OUT

30.10.2015 22:24

Jeszcze dużo czasu luzik piłkarze...

30.10.2015 21:56

Tomek za Arjena niech wejdzie Arjena na Arsenal oszczędzać

30.10.2015 21:21

Byakuyaa
Lewy pragne przypomnieć że w drugiej połowie zawsze strzela

30.10.2015 21:17

Wyjściowa 11
Neuer - Martínez, Lewandowski, Robben, Costa, Rafinha, Alonso, Boateng, Lahm (K), Vidal, Coman |
Ławka
Ulreich - Benatia, Thiago, Kirchhoff, Müller, Alaba, Kimmich |

30.10.2015 19:27

Pep to chyba najlepszy trener świata. Z tyloma kontuzjami takie efekty w poprzednich sezonach to robi wrażenie

30.10.2015 15:43

Pep to jeden z najlepszych trenerów świata a może i najlepszy :)

30.10.2015 15:40

Lewy jutro na ławce po siedzi za słabą formę mam nadzieję

29.10.2015 21:08

Bajerniak
Mieliśmy z VFL odpaść a ich zmietliśmy a z Arsenalem niby czemu mamy u siebie zremisować czy przegrać?

29.10.2015 21:05

Kibice BVB mówią że chcą nas wylosować na Signal Iduna i nas wyeliminować. Haha to nie było by po pierwsze uczciwe 3 raz z rzędu w pucharze na wyjeździe grać a po 2 żeby się nie zaskoczyli u siebie jak przegrają

28.10.2015 21:14

Hahaha Piszczek nawet strzela

28.10.2015 20:46

Luka weź wyjdź zawsze narzekasz

28.10.2015 17:44

Żal mi Łukasza że siedzi na ławie. Niech odejdzie do LFC bo Jurgen go chce sam potwierdził to tam Cana wygryzie już

28.10.2015 17:39

A na AA dokopiemy Arsenalowi przegrali 3:0 z Sheffield a stał tam na bramce taki fantastyczny wg kibiców Arsenalu i lepszy od Manuela Cech. Ja tam od Cecha to wyżej Wojciecha Szczęsnego stawiam

28.10.2015 15:59

Nie zgadzam się że na młodziesz stawiamy na mało we buli. Dajemy szansę Comanowi i Kimmichowi

28.10.2015 15:55

Ja wole tera w 1/8 BVB Na AA i ich wyeliminować już i mieć już kolejnego rywala z głowy

28.10.2015 15:33

Luka narzeka już hahaha

27.10.2015 21:26

@ola91
Nie, nie, nie. Lewy w drugiej jestem pewien że ustrzeli. Dużo Lewy dziś robi.Ściąga na siebie obrońców i padają bramy

27.10.2015 21:22

Ten Bayern wygląda jak za Juppa! Z Arsenalem to przypadek

27.10.2015 21:20

Haha gramy jak na AA

27.10.2015 21:19

A ty kokosów w pierwszym sezonie się spodziewałeś?:

27.10.2015 20:13

studio za 10min

27.10.2015 20:10

3:0 to koleś na Camp Nou było. A na Alianz Arenie 3:2 wygraliśmy ale upokorzenie z tyloma kontuzjami

27.10.2015 20:07

Jakie upokorzenie? Te z Realem? To tak ale z Barcą nie bo wiele kontuzji było a tak blisko było 0:0 z Camp Nou wywieźć a na AA i tak z nimi wygraliśmy

27.10.2015 20:04

Na TVP1 I TVP Sport będzie transmisja po co net?>

27.10.2015 20:03

Bajerniak to nie wierny kibic tylko zawsze chce przegrywać

27.10.2015 19:58

Jak by się kultury nauczył. A tak to nie jest trener z najwyższej półki

27.10.2015 19:57

Mourinho to taki dziwak. Dziecko chciało se z nim selfie zrobić a on odpycha dzieciaka na ulice

27.10.2015 19:53

A jak wygramy LM kosztem PN to co? I \tak będziesz kazać Guardioli manaty pakować?

27.10.2015 19:52

Bukmacherzy na wygraną VFL dają 7 a na naszą wygraną 1.47. Więc według nich powinniśmy ich rozgromić

27.10.2015 19:49

Hahaha gramy piach teraz. W życiu bzdury nie słyszałem. Koleś na oglądał się meczy BVB z cieniasami i teraz wypomina że gramy piach

27.10.2015 19:47

vfl
11
Benaglio - Träsch, Naldo, Dante, Rodriguez - Guilavogui, Luiz Gustavo - Vieirinha, Draxler, Caliguiri - Dost
Ława
Casteels - Bendtner, Schäfer, Klose, Schürrle, Jung, Arnold. Max #Kruse fehlt angeschlagen. #WOBFCB

27.10.2015 19:40

Nie ale się boicie

27.10.2015 19:33

Bernat to na trybuny nie zasługuje xD. Co najwyżej z dworu niech patrzy

27.10.2015 19:29

Arjen jako dżoker a dziś Coman od pierwszych minut

27.10.2015 19:25

Neuer - Thiago, Martinez, Lewandowski, Costa, Alonso, Boateng, Lahm (K), Müller, Alaba, Coman |
Ale ale
Ulreich - Benatia, Robben, Rafinha, Kirchhoff, Vidal, Kimmich |
Ława

27.10.2015 19:19

Nawet jak przegramy boby nie to i tak chcę aby Pep został bo z VFL i to na wyjeździe nie łatwo się gra

27.10.2015 19:17

Adi ale to jest bardzo ważny mecz jeden z ważniejszych w sezonie a ty chcesz młodzież wystawić

27.10.2015 18:34

Mam przeczucie że odpadniemy VFL ma atut własnego boiska :(

26.10.2015 20:05

Dacie link brutalnego faulu Geisa?

26.10.2015 16:05

Spokojnie kiedyś się zatnie i będzie. Hahaha niech się obsra tą koroną xD

25.10.2015 17:27

kubson, 1 minutę temu;
A oni dostali karnego z kapelusza i sędziowie im mecz wygrali jak grali z Augsburgiem
A oni znowu o wydarzeniu 6 kolejek temu...

25.10.2015 16:30

Jeju to jest wojna stron i tak są gorsi od nas więc niech się pogodzą i nie uważają za lepszych my od nich to dwie klasy wyżej

25.10.2015 16:28

Już na ich stronie o tym piszą

25.10.2015 16:25

Kibole BVB tłumaczą że nam oddają punkty już w szatni a my mówimy że oni im. Ja tego nieogarniam

25.10.2015 16:22

Bo my po reprezentacji graliśmy jakbyśmy grali kilka meczy po reprze to też byśmy ich rozmontowali

25.10.2015 16:10

Ja tam nie chce Benatii w pierwszym składzie

25.10.2015 14:36

Arjen już nie był tak egoistyczny w stosunku do Lewego więc jest królem którym i tak był a więc Powrócił Król Monachium Arsenal macie wtope na AA

25.10.2015 13:45

Ale my przegraliśmy w tym miejscu w tamtym sezonie 4-1 :(

25.10.2015 11:47

Bardzo się tego boję i bardziej przeczuwam porażkę :(

25.10.2015 11:39

Ja chce wygrać z Wilkami we Wtorek bo nie możemy tak szybko odpaść a ja się tego meczu boję

25.10.2015 11:37

Nie możemy odpaść na tym etapie bo się skompromitujemy

25.10.2015 11:34

Jak Koln wygrało na stadionie Schalke 3:0 to my z Schalke na wyjeździe se poradzimy z Mgladbach może być gorzej bo mają gaz

25.10.2015 09:03

Guardiola ja myślałem że ty fanem jego jesteś. Guardiola w poprzednich sezonach robił bardzo dobrą robotę z tyloma kontuzjami oby w tym sezonie było inaczej żeby nie było kontuzji

25.10.2015 08:55

@Riberyy007
Wszystko ok ale Hojbjerg jest wypożyczony do Schalke

24.10.2015 22:04

Haha jak był faulowany jak on się sam przewalił

24.10.2015 18:11

Z VFL powinniśmy dać radę

24.10.2015 17:53

Świetny mecz zasłużone zwycięstwo

24.10.2015 17:42

Costa i Coman świetnie coś Tomasz słabo

24.10.2015 17:37

Chelsea jest taka słaba zero pomysłu na gre. A nasz świetny meczyk :)

24.10.2015 17:26

Vidal krytycznie nie gra a Hajto to najpierw Thiago się uczepił a teraz Vidala słowami ten Vidal mnie nie przekonuje

24.10.2015 16:23

Poziom kibolów BVB żałosny. My im życzymy wygranej w LE a oni nam życzą odpadnięcia z LM

24.10.2015 16:22

Teraz to się posypie i 5:0 się zakończy bo my w drugiej połowie strzelamy więcej

24.10.2015 16:18

Myślę że tak jak ty Android może być tylko Thomas Atak a Coman na Lewą i Costa na 10

24.10.2015 14:42

chyba że Tomek będzie na 10 a Lewy na 9 to wtedy Costa, Robben skrzydła ataku a Coman skrzydło pomocy

24.10.2015 14:40

Tomek środek Lewy, Robben, Costa, Coman jakoś na skrzydłach się pomieszczą bo wątpie Lewego na środku

24.10.2015 14:37

Olkowski na ławce w meczu z nami.

24.10.2015 14:36

Dawać dawać 6-7:0 dla nas

24.10.2015 14:35

Jaką nute daje Douglas na zapowiedzi meczu BL? Za odpowiedź dziękuje

24.10.2015 14:32

Oby Manuel dzisiaj dobrze bronił

24.10.2015 14:30

Taki skład to na tryplet jak nie ma Mario!

24.10.2015 14:29