A tak o Mandżu to on już siedzi na ławie w Juve więc jak on miałby u nas w pierwszym grać?
02.11.2015 20:19
Chcesz się zemścić :)
01.11.2015 20:32
Typy kto przejdzie
Bayer
Augsburg(jak się ogarną to wyeliminują żółtka tym bardziej że u siebie grają)
Gladbach
FC Bayern
1860 Munchen
Hertha BSC
Braunschweig
01.11.2015 20:29
Wy też nie tym bardziej jakby się Augsburg ogarnął to mógł by was wyeliminować
01.11.2015 20:25
Mam nadzieję że Augsburg ogarnie się do meczu z BVB i będzie go stać na ich wyeliminowanie
01.11.2015 20:24
Z Darmstadt u siebie gramy hamy
01.11.2015 20:19
A haha a HSV przegrało
01.11.2015 19:48
Hahahaha Nie przegramy
01.11.2015 18:12
@Bajerniak78
3:2 dla nas na AA
https://www.youtube.com/watch?v=7Zr6gLj-1Y0
Czyli 5:3 dla Farsy w dwumeczu. Ale porażka według ciebie. Barca w tamtym sezonie nie była do zatrzymania
01.11.2015 17:52
Człowieku łomotu od Barcelony nie dostaliśmy od Realu tak ale to wiesz. Jesteś człowiekiem bardzo dziwnym
PS:
Dopiero sobie przypomniałem że dziś poznamy rywala w PN :)
01.11.2015 17:46
Guardiola robił dobrą robotę w poprzednich sezonach. Tyle kontuzji a daleko zaszedł. Bajerniak gdyby kontuzji nie było to tryplet w 14/15 jak nic. Ty masz problem ze sobą
01.11.2015 17:25
Obstawiłem 4:0 dla nas u nas ich zniszczymy bo nas nie wolno pokonywać
01.11.2015 10:36
Tak jest! Kanonierzy już niech przygotowują tyłki na mocne bicie i spranie ich z powierzchni ziemi
01.11.2015 10:34
I tak w Europejskich się nastrzelają w tym tygodniu
31.10.2015 19:58
Nie o to chodzi Darth. Chodzi o to że wszyscy tu czepiaj się Lewego że marnuje a zobacz ile inni marnują sam na sam
31.10.2015 19:47
To i tak byście na drugim miejscu byli :) gdyby tego karnego nie było
31.10.2015 19:36
I dobrze niech Auba się zatnie a Lewy odblokuje
31.10.2015 17:28
Fatalnie gr BVB. Co to jest mam nadzieje że zremisują bo Werder gra dobrze
31.10.2015 16:18
Ale Coutinho wali bramy 2:1!!!!!!! Oby to Kloppo dotrzymał to ten pajacyk wyleci z Chelsea
31.10.2015 15:21
Coutinhoooooooooooooooo!!!!!!!!!!!! Ależ piękny gol do szatni! 1:1 do przerwy ale Liverpool w drugiej połówce ich rozjedzie
31.10.2015 14:35
Kryzysu Chelsea ciąg dalszy. Prowadzą jak nariazie 1:0 z LFC ale to nie odwierciedla przebiegu gry. Tu Liverpool ma takie akcje że 4:1 powinno dla LFC Być
31.10.2015 14:15
Ahahaha ale to mi poprawiło humorek. Atletico remisuje wczoraj z Deportivo hahaha
31.10.2015 12:36
Z Arsenalem to tam na bak zwycięstwo będzie ale ja tego remisu nie odpuszcze. Barca przegrała z Celtą Vigo 4:1 ale Celta była w dobrej formie i nadal jest. Z Atletico gorzej bo przegrali z Benficą Lizbona na Vincente Calderon
31.10.2015 12:07
Ja tam się wstydze remisu z tą cieniasową drużyną. Wszyscy ich ojeżdżają a my remisujemy
31.10.2015 11:53
Jastrzab i co się ty Lewego czepiasz? Bez niego na AA byłaby wtopa z VFL. Hejterki walone Arjena nie skrytykują
30.10.2015 22:32
I tak lider. Ciekawe czy BVB da rade z Werderem. Hahah wątpie w to
30.10.2015 22:30
Jeszcze wam BVB skopiemy tyłki na Signal IDUNA Park
30.10.2015 22:29
Niezasłużony remis. Tak można powiedzieć. Cały czas dominowaliśmy a żółtka już się narywają. Ale my się skompromitowaliśmy
30.10.2015 22:27
Hahaha i teraz się żółtka będą narywać. A oni u siebie z Darmstadt zremisowali hahaha
30.10.2015 22:25
Weźcie mnie nie wkur... Już nmnie wnerwia ten Guardiola OUT
30.10.2015 22:24
Jeszcze dużo czasu luzik piłkarze...
30.10.2015 21:56
Tomek za Arjena niech wejdzie Arjena na Arsenal oszczędzać
30.10.2015 21:21
Byakuyaa
Lewy pragne przypomnieć że w drugiej połowie zawsze strzela
Pep to chyba najlepszy trener świata. Z tyloma kontuzjami takie efekty w poprzednich sezonach to robi wrażenie
30.10.2015 15:43
Pep to jeden z najlepszych trenerów świata a może i najlepszy :)
30.10.2015 15:40
Lewy jutro na ławce po siedzi za słabą formę mam nadzieję
29.10.2015 21:08
Bajerniak
Mieliśmy z VFL odpaść a ich zmietliśmy a z Arsenalem niby czemu mamy u siebie zremisować czy przegrać?
29.10.2015 21:05
Kibice BVB mówią że chcą nas wylosować na Signal Iduna i nas wyeliminować. Haha to nie było by po pierwsze uczciwe 3 raz z rzędu w pucharze na wyjeździe grać a po 2 żeby się nie zaskoczyli u siebie jak przegrają
28.10.2015 21:14
Hahaha Piszczek nawet strzela
28.10.2015 20:46
Luka weź wyjdź zawsze narzekasz
28.10.2015 17:44
Żal mi Łukasza że siedzi na ławie. Niech odejdzie do LFC bo Jurgen go chce sam potwierdził to tam Cana wygryzie już
28.10.2015 17:39
A na AA dokopiemy Arsenalowi przegrali 3:0 z Sheffield a stał tam na bramce taki fantastyczny wg kibiców Arsenalu i lepszy od Manuela Cech. Ja tam od Cecha to wyżej Wojciecha Szczęsnego stawiam
28.10.2015 15:59
Nie zgadzam się że na młodziesz stawiamy na mało we buli. Dajemy szansę Comanowi i Kimmichowi
28.10.2015 15:55
Ja wole tera w 1/8 BVB Na AA i ich wyeliminować już i mieć już kolejnego rywala z głowy
28.10.2015 15:33
Luka narzeka już hahaha
27.10.2015 21:26
@ola91
Nie, nie, nie. Lewy w drugiej jestem pewien że ustrzeli. Dużo Lewy dziś robi.Ściąga na siebie obrońców i padają bramy
27.10.2015 21:22
Ten Bayern wygląda jak za Juppa! Z Arsenalem to przypadek
27.10.2015 21:20
Haha gramy jak na AA
27.10.2015 21:19
A ty kokosów w pierwszym sezonie się spodziewałeś?:
27.10.2015 20:13
studio za 10min
27.10.2015 20:10
3:0 to koleś na Camp Nou było. A na Alianz Arenie 3:2 wygraliśmy ale upokorzenie z tyloma kontuzjami
27.10.2015 20:07
Jakie upokorzenie? Te z Realem? To tak ale z Barcą nie bo wiele kontuzji było a tak blisko było 0:0 z Camp Nou wywieźć a na AA i tak z nimi wygraliśmy
27.10.2015 20:04
Na TVP1 I TVP Sport będzie transmisja po co net?>
27.10.2015 20:03
Bajerniak to nie wierny kibic tylko zawsze chce przegrywać
27.10.2015 19:58
Jak by się kultury nauczył. A tak to nie jest trener z najwyższej półki
27.10.2015 19:57
Mourinho to taki dziwak. Dziecko chciało se z nim selfie zrobić a on odpycha dzieciaka na ulice
27.10.2015 19:53
A jak wygramy LM kosztem PN to co? I \tak będziesz kazać Guardioli manaty pakować?
27.10.2015 19:52
Bukmacherzy na wygraną VFL dają 7 a na naszą wygraną 1.47. Więc według nich powinniśmy ich rozgromić
27.10.2015 19:49
Hahaha gramy piach teraz. W życiu bzdury nie słyszałem. Koleś na oglądał się meczy BVB z cieniasami i teraz wypomina że gramy piach
Nawet jak przegramy boby nie to i tak chcę aby Pep został bo z VFL i to na wyjeździe nie łatwo się gra
27.10.2015 19:17
Adi ale to jest bardzo ważny mecz jeden z ważniejszych w sezonie a ty chcesz młodzież wystawić
27.10.2015 18:34
Mam przeczucie że odpadniemy VFL ma atut własnego boiska :(
26.10.2015 20:05
Dacie link brutalnego faulu Geisa?
26.10.2015 16:05
Spokojnie kiedyś się zatnie i będzie. Hahaha niech się obsra tą koroną xD
25.10.2015 17:27
kubson, 1 minutę temu;
A oni dostali karnego z kapelusza i sędziowie im mecz wygrali jak grali z Augsburgiem
A oni znowu o wydarzeniu 6 kolejek temu...
25.10.2015 16:30
Jeju to jest wojna stron i tak są gorsi od nas więc niech się pogodzą i nie uważają za lepszych my od nich to dwie klasy wyżej
25.10.2015 16:28
Już na ich stronie o tym piszą
25.10.2015 16:25
Kibole BVB tłumaczą że nam oddają punkty już w szatni a my mówimy że oni im. Ja tego nieogarniam
25.10.2015 16:22
Bo my po reprezentacji graliśmy jakbyśmy grali kilka meczy po reprze to też byśmy ich rozmontowali
25.10.2015 16:10
Ja tam nie chce Benatii w pierwszym składzie
25.10.2015 14:36
Arjen już nie był tak egoistyczny w stosunku do Lewego więc jest królem którym i tak był a więc Powrócił Król Monachium Arsenal macie wtope na AA
25.10.2015 13:45
Ale my przegraliśmy w tym miejscu w tamtym sezonie 4-1 :(
25.10.2015 11:47
Bardzo się tego boję i bardziej przeczuwam porażkę :(
25.10.2015 11:39
Ja chce wygrać z Wilkami we Wtorek bo nie możemy tak szybko odpaść a ja się tego meczu boję
25.10.2015 11:37
Nie możemy odpaść na tym etapie bo się skompromitujemy
25.10.2015 11:34
Jak Koln wygrało na stadionie Schalke 3:0 to my z Schalke na wyjeździe se poradzimy z Mgladbach może być gorzej bo mają gaz
25.10.2015 09:03
Guardiola ja myślałem że ty fanem jego jesteś. Guardiola w poprzednich sezonach robił bardzo dobrą robotę z tyloma kontuzjami oby w tym sezonie było inaczej żeby nie było kontuzji
25.10.2015 08:55
@Riberyy007
Wszystko ok ale Hojbjerg jest wypożyczony do Schalke
24.10.2015 22:04
Haha jak był faulowany jak on się sam przewalił
24.10.2015 18:11
Z VFL powinniśmy dać radę
24.10.2015 17:53
Świetny mecz zasłużone zwycięstwo
24.10.2015 17:42
Costa i Coman świetnie coś Tomasz słabo
24.10.2015 17:37
Chelsea jest taka słaba zero pomysłu na gre. A nasz świetny meczyk :)
24.10.2015 17:26
Vidal krytycznie nie gra a Hajto to najpierw Thiago się uczepił a teraz Vidala słowami ten Vidal mnie nie przekonuje
24.10.2015 16:23
Poziom kibolów BVB żałosny. My im życzymy wygranej w LE a oni nam życzą odpadnięcia z LM
24.10.2015 16:22
Teraz to się posypie i 5:0 się zakończy bo my w drugiej połowie strzelamy więcej
24.10.2015 16:18
Myślę że tak jak ty Android może być tylko Thomas Atak a Coman na Lewą i Costa na 10
24.10.2015 14:42
chyba że Tomek będzie na 10 a Lewy na 9 to wtedy Costa, Robben skrzydła ataku a Coman skrzydło pomocy
24.10.2015 14:40
Tomek środek Lewy, Robben, Costa, Coman jakoś na skrzydłach się pomieszczą bo wątpie Lewego na środku
24.10.2015 14:37
Olkowski na ławce w meczu z nami.
24.10.2015 14:36
Dawać dawać 6-7:0 dla nas
24.10.2015 14:35
Jaką nute daje Douglas na zapowiedzi meczu BL? Za odpowiedź dziękuje
A tak o Mandżu to on już siedzi na ławie w Juve więc jak on miałby u nas w pierwszym grać?
02.11.2015 20:19
Chcesz się zemścić :)
01.11.2015 20:32
Typy kto przejdzie
Bayer
Augsburg(jak się ogarną to wyeliminują żółtka tym bardziej że u siebie grają)
Gladbach
FC Bayern
1860 Munchen
Hertha BSC
Braunschweig
01.11.2015 20:29
Wy też nie tym bardziej jakby się Augsburg ogarnął to mógł by was wyeliminować
01.11.2015 20:25
Mam nadzieję że Augsburg ogarnie się do meczu z BVB i będzie go stać na ich wyeliminowanie
01.11.2015 20:24
Z Darmstadt u siebie gramy hamy
01.11.2015 20:19
A haha a HSV przegrało
01.11.2015 19:48
Hahahaha Nie przegramy
01.11.2015 18:12
@Bajerniak78
3:2 dla nas na AA
https://www.youtube.com/watch?v=7Zr6gLj-1Y0
Czyli 5:3 dla Farsy w dwumeczu. Ale porażka według ciebie. Barca w tamtym sezonie nie była do zatrzymania
01.11.2015 17:52
Człowieku łomotu od Barcelony nie dostaliśmy od Realu tak ale to wiesz. Jesteś człowiekiem bardzo dziwnym
PS:
Dopiero sobie przypomniałem że dziś poznamy rywala w PN :)
01.11.2015 17:46
Guardiola robił dobrą robotę w poprzednich sezonach. Tyle kontuzji a daleko zaszedł. Bajerniak gdyby kontuzji nie było to tryplet w 14/15 jak nic. Ty masz problem ze sobą
01.11.2015 17:25
Obstawiłem 4:0 dla nas u nas ich zniszczymy bo nas nie wolno pokonywać
01.11.2015 10:36
Tak jest! Kanonierzy już niech przygotowują tyłki na mocne bicie i spranie ich z powierzchni ziemi
01.11.2015 10:34
I tak w Europejskich się nastrzelają w tym tygodniu
31.10.2015 19:58
Nie o to chodzi Darth. Chodzi o to że wszyscy tu czepiaj się Lewego że marnuje a zobacz ile inni marnują sam na sam
31.10.2015 19:47
To i tak byście na drugim miejscu byli :) gdyby tego karnego nie było
31.10.2015 19:36
I dobrze niech Auba się zatnie a Lewy odblokuje
31.10.2015 17:28
Fatalnie gr BVB. Co to jest mam nadzieje że zremisują bo Werder gra dobrze
31.10.2015 16:18
Ale Coutinho wali bramy 2:1!!!!!!! Oby to Kloppo dotrzymał to ten pajacyk wyleci z Chelsea
31.10.2015 15:21
Coutinhoooooooooooooooo!!!!!!!!!!!! Ależ piękny gol do szatni! 1:1 do przerwy ale Liverpool w drugiej połówce ich rozjedzie
31.10.2015 14:35
Kryzysu Chelsea ciąg dalszy. Prowadzą jak nariazie 1:0 z LFC ale to nie odwierciedla przebiegu gry. Tu Liverpool ma takie akcje że 4:1 powinno dla LFC Być
31.10.2015 14:15
Ahahaha ale to mi poprawiło humorek. Atletico remisuje wczoraj z Deportivo hahaha
31.10.2015 12:36
Z Arsenalem to tam na bak zwycięstwo będzie ale ja tego remisu nie odpuszcze. Barca przegrała z Celtą Vigo 4:1 ale Celta była w dobrej formie i nadal jest. Z Atletico gorzej bo przegrali z Benficą Lizbona na Vincente Calderon
31.10.2015 12:07
Ja tam się wstydze remisu z tą cieniasową drużyną. Wszyscy ich ojeżdżają a my remisujemy
31.10.2015 11:53
Jastrzab i co się ty Lewego czepiasz? Bez niego na AA byłaby wtopa z VFL. Hejterki walone Arjena nie skrytykują
30.10.2015 22:32
I tak lider. Ciekawe czy BVB da rade z Werderem. Hahah wątpie w to
30.10.2015 22:30
Jeszcze wam BVB skopiemy tyłki na Signal IDUNA Park
30.10.2015 22:29
Niezasłużony remis. Tak można powiedzieć. Cały czas dominowaliśmy a żółtka już się narywają. Ale my się skompromitowaliśmy
30.10.2015 22:27
Hahaha i teraz się żółtka będą narywać. A oni u siebie z Darmstadt zremisowali hahaha
30.10.2015 22:25
Weźcie mnie nie wkur... Już nmnie wnerwia ten Guardiola OUT
30.10.2015 22:24
Jeszcze dużo czasu luzik piłkarze...
30.10.2015 21:56
Tomek za Arjena niech wejdzie Arjena na Arsenal oszczędzać
30.10.2015 21:21
Byakuyaa
Lewy pragne przypomnieć że w drugiej połowie zawsze strzela
30.10.2015 21:17
Wyjściowa 11
Neuer - Martínez, Lewandowski, Robben, Costa, Rafinha, Alonso, Boateng, Lahm (K), Vidal, Coman |
Ławka
Ulreich - Benatia, Thiago, Kirchhoff, Müller, Alaba, Kimmich |
30.10.2015 19:27
Pep to chyba najlepszy trener świata. Z tyloma kontuzjami takie efekty w poprzednich sezonach to robi wrażenie
30.10.2015 15:43
Pep to jeden z najlepszych trenerów świata a może i najlepszy :)
30.10.2015 15:40
Lewy jutro na ławce po siedzi za słabą formę mam nadzieję
29.10.2015 21:08
Bajerniak
Mieliśmy z VFL odpaść a ich zmietliśmy a z Arsenalem niby czemu mamy u siebie zremisować czy przegrać?
29.10.2015 21:05
Kibice BVB mówią że chcą nas wylosować na Signal Iduna i nas wyeliminować. Haha to nie było by po pierwsze uczciwe 3 raz z rzędu w pucharze na wyjeździe grać a po 2 żeby się nie zaskoczyli u siebie jak przegrają
28.10.2015 21:14
Hahaha Piszczek nawet strzela
28.10.2015 20:46
Luka weź wyjdź zawsze narzekasz
28.10.2015 17:44
Żal mi Łukasza że siedzi na ławie. Niech odejdzie do LFC bo Jurgen go chce sam potwierdził to tam Cana wygryzie już
28.10.2015 17:39
A na AA dokopiemy Arsenalowi przegrali 3:0 z Sheffield a stał tam na bramce taki fantastyczny wg kibiców Arsenalu i lepszy od Manuela Cech. Ja tam od Cecha to wyżej Wojciecha Szczęsnego stawiam
28.10.2015 15:59
Nie zgadzam się że na młodziesz stawiamy na mało we buli. Dajemy szansę Comanowi i Kimmichowi
28.10.2015 15:55
Ja wole tera w 1/8 BVB Na AA i ich wyeliminować już i mieć już kolejnego rywala z głowy
28.10.2015 15:33
Luka narzeka już hahaha
27.10.2015 21:26
@ola91
Nie, nie, nie. Lewy w drugiej jestem pewien że ustrzeli. Dużo Lewy dziś robi.Ściąga na siebie obrońców i padają bramy
27.10.2015 21:22
Ten Bayern wygląda jak za Juppa! Z Arsenalem to przypadek
27.10.2015 21:20
Haha gramy jak na AA
27.10.2015 21:19
A ty kokosów w pierwszym sezonie się spodziewałeś?:
27.10.2015 20:13
studio za 10min
27.10.2015 20:10
3:0 to koleś na Camp Nou było. A na Alianz Arenie 3:2 wygraliśmy ale upokorzenie z tyloma kontuzjami
27.10.2015 20:07
Jakie upokorzenie? Te z Realem? To tak ale z Barcą nie bo wiele kontuzji było a tak blisko było 0:0 z Camp Nou wywieźć a na AA i tak z nimi wygraliśmy
27.10.2015 20:04
Na TVP1 I TVP Sport będzie transmisja po co net?>
27.10.2015 20:03
Bajerniak to nie wierny kibic tylko zawsze chce przegrywać
27.10.2015 19:58
Jak by się kultury nauczył. A tak to nie jest trener z najwyższej półki
27.10.2015 19:57
Mourinho to taki dziwak. Dziecko chciało se z nim selfie zrobić a on odpycha dzieciaka na ulice
27.10.2015 19:53
A jak wygramy LM kosztem PN to co? I \tak będziesz kazać Guardioli manaty pakować?
27.10.2015 19:52
Bukmacherzy na wygraną VFL dają 7 a na naszą wygraną 1.47. Więc według nich powinniśmy ich rozgromić
27.10.2015 19:49
Hahaha gramy piach teraz. W życiu bzdury nie słyszałem. Koleś na oglądał się meczy BVB z cieniasami i teraz wypomina że gramy piach
27.10.2015 19:47
vfl
11
Benaglio - Träsch, Naldo, Dante, Rodriguez - Guilavogui, Luiz Gustavo - Vieirinha, Draxler, Caliguiri - Dost
Ława
Casteels - Bendtner, Schäfer, Klose, Schürrle, Jung, Arnold. Max #Kruse fehlt angeschlagen. #WOBFCB
27.10.2015 19:40
Nie ale się boicie
27.10.2015 19:33
Bernat to na trybuny nie zasługuje xD. Co najwyżej z dworu niech patrzy
27.10.2015 19:29
Arjen jako dżoker a dziś Coman od pierwszych minut
27.10.2015 19:25
Neuer - Thiago, Martinez, Lewandowski, Costa, Alonso, Boateng, Lahm (K), Müller, Alaba, Coman |
Ale ale
Ulreich - Benatia, Robben, Rafinha, Kirchhoff, Vidal, Kimmich |
Ława
27.10.2015 19:19
Nawet jak przegramy boby nie to i tak chcę aby Pep został bo z VFL i to na wyjeździe nie łatwo się gra
27.10.2015 19:17
Adi ale to jest bardzo ważny mecz jeden z ważniejszych w sezonie a ty chcesz młodzież wystawić
27.10.2015 18:34
Mam przeczucie że odpadniemy VFL ma atut własnego boiska :(
26.10.2015 20:05
Dacie link brutalnego faulu Geisa?
26.10.2015 16:05
Spokojnie kiedyś się zatnie i będzie. Hahaha niech się obsra tą koroną xD
25.10.2015 17:27
kubson, 1 minutę temu;
A oni dostali karnego z kapelusza i sędziowie im mecz wygrali jak grali z Augsburgiem
A oni znowu o wydarzeniu 6 kolejek temu...
25.10.2015 16:30
Jeju to jest wojna stron i tak są gorsi od nas więc niech się pogodzą i nie uważają za lepszych my od nich to dwie klasy wyżej
25.10.2015 16:28
Już na ich stronie o tym piszą
25.10.2015 16:25
Kibole BVB tłumaczą że nam oddają punkty już w szatni a my mówimy że oni im. Ja tego nieogarniam
25.10.2015 16:22
Bo my po reprezentacji graliśmy jakbyśmy grali kilka meczy po reprze to też byśmy ich rozmontowali
25.10.2015 16:10
Ja tam nie chce Benatii w pierwszym składzie
25.10.2015 14:36
Arjen już nie był tak egoistyczny w stosunku do Lewego więc jest królem którym i tak był a więc Powrócił Król Monachium Arsenal macie wtope na AA
25.10.2015 13:45
Ale my przegraliśmy w tym miejscu w tamtym sezonie 4-1 :(
25.10.2015 11:47
Bardzo się tego boję i bardziej przeczuwam porażkę :(
25.10.2015 11:39
Ja chce wygrać z Wilkami we Wtorek bo nie możemy tak szybko odpaść a ja się tego meczu boję
25.10.2015 11:37
Nie możemy odpaść na tym etapie bo się skompromitujemy
25.10.2015 11:34
Jak Koln wygrało na stadionie Schalke 3:0 to my z Schalke na wyjeździe se poradzimy z Mgladbach może być gorzej bo mają gaz
25.10.2015 09:03
Guardiola ja myślałem że ty fanem jego jesteś. Guardiola w poprzednich sezonach robił bardzo dobrą robotę z tyloma kontuzjami oby w tym sezonie było inaczej żeby nie było kontuzji
25.10.2015 08:55
@Riberyy007
Wszystko ok ale Hojbjerg jest wypożyczony do Schalke
24.10.2015 22:04
Haha jak był faulowany jak on się sam przewalił
24.10.2015 18:11
Z VFL powinniśmy dać radę
24.10.2015 17:53
Świetny mecz zasłużone zwycięstwo
24.10.2015 17:42
Costa i Coman świetnie coś Tomasz słabo
24.10.2015 17:37
Chelsea jest taka słaba zero pomysłu na gre. A nasz świetny meczyk :)
24.10.2015 17:26
Vidal krytycznie nie gra a Hajto to najpierw Thiago się uczepił a teraz Vidala słowami ten Vidal mnie nie przekonuje
24.10.2015 16:23
Poziom kibolów BVB żałosny. My im życzymy wygranej w LE a oni nam życzą odpadnięcia z LM
24.10.2015 16:22
Teraz to się posypie i 5:0 się zakończy bo my w drugiej połowie strzelamy więcej
24.10.2015 16:18
Myślę że tak jak ty Android może być tylko Thomas Atak a Coman na Lewą i Costa na 10
24.10.2015 14:42
chyba że Tomek będzie na 10 a Lewy na 9 to wtedy Costa, Robben skrzydła ataku a Coman skrzydło pomocy
24.10.2015 14:40
Tomek środek Lewy, Robben, Costa, Coman jakoś na skrzydłach się pomieszczą bo wątpie Lewego na środku
24.10.2015 14:37
Olkowski na ławce w meczu z nami.
24.10.2015 14:36
Dawać dawać 6-7:0 dla nas
24.10.2015 14:35
Jaką nute daje Douglas na zapowiedzi meczu BL? Za odpowiedź dziękuje
24.10.2015 14:32
Oby Manuel dzisiaj dobrze bronił
24.10.2015 14:30
Taki skład to na tryplet jak nie ma Mario!
24.10.2015 14:29