Podrażniony Vidal ostrzega Kanonierów

Arturo Vidal podrażniony ostatnim remisem Bawarczyków z Eintrachtem Frankfurt ostrzegł swoich przyszłych rywali, że jego zespół jest znacznie silniejszy niż Arsenal i da z siebie wszystko od pierwszej minuty, aby pokonać ich w przyszłym tygodniu. Przypomnijmy, pierwsze starcie obu zespołów zakończyło się zwycięstwem Kanonierów 2:0.

Mimo że Bawarczycy zdominowali tamto spotkanie, nie byli w stanie strzelić bramki. Chilijczyk przyznał jednak, że zawodników Arsenalu będzie czekała długa noc w środę. „Oczywiście byliśmy zaskoczeni, kiedy przegraliśmy. Przez cały czas byliśmy przy piłce i pokazaliśmy, że byliśmy silniejszą ekipą. Teraz gramy u siebie i damy z siebie wszystko od pierwszych minut, aby zwyciężyć” – wyjaśnił.

Źródło: hitc.com