DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 160

AA to dla tej mistrzowskiej Barcelony było piekłem bo przegrali tu ale tym sie nie przejeli

15.12.2015 16:55

Mam nadzieje że dzisiaj takie swiatła na AA będą towarzyszyć naszym piłkarzom
https://pbs.twimg.com/media/CWMNoH_WIAEZ9Y4.jpg

15.12.2015 16:04

Heh zagramy dwa mecze na Juventus Stadium to dopiero wyzwanie

15.12.2015 15:59

W turynie mamy szanse przegrać maksymalnie 2:0 ale myślę że będzie remis 0:0 a w Monachium to będzie piekło dla Juve. Zespoły które to były nawet typu: VFL,BVB,Arsenal boleśnie o tym się przekonały

15.12.2015 15:56

Dla mnie Vidal jest o wiele lepszy niż uważający się za wielką gwiazdkę Pogba

15.12.2015 15:53

@otwarty
Skopalibyśmy im tyłki na AA bo to jest nasza twierdza że nikt tu nawet remisu nie wywiezie hahaha

15.12.2015 15:51

mesilepszynizcr
0
2 godziny temu · Dyskusja

@riko232: Jeszcze raz powtarzam: Bayern to MOIM zdaniem jedna ze słabszych drużyn w LM.
Żenada ze strony fcbarca.com

Moim zdaniem Barcelona to najsłabsza drużyna w LM

14.12.2015 20:30

Meecz za ponad dwa miesiące więc nie ma co się martwić ale trzeba wzmocnień typu Laporte

14.12.2015 18:04

@meisterspieler
Jakoś w tym tygodniu co był dwa kapitalne mecze rozegrał.

14.12.2015 15:49

A mi się wydaje że Real z benkiem i florkiem na czele z Romą odpadną. Roma ma bramkarza na poziomie i jak ma swoje mecze to wyciąga rzeczy nie do wiary

14.12.2015 15:40

Pep tym dwumeczem udowodnić musi że jest trenerem odpowiednim dla nas
Jak gościu wylosował FC Bayern Munchen a juve jeszcze było w koszyku to wiedziałem że trafi się Juve i ta wada że pierwszy mecz w Turynie. Bo w Monachium moglibyśmy wygrać wysoko i Juve by nie miało o co walczyć. No ale zobaczymy. Zapowiada się emocjonujący dwumecz, mam nadzieję że z happy endem

14.12.2015 15:16

Jakoś w Turynie wydaje mi się ze przegramy ale w Monachium odrobimy straty i awansujemy. Takie wyniki typuje
(Turyn) Juventus-Bayern 1:0
(Monachium) Bayern-Juventus 4:0
4:1 w dwumeczu dla nas

14.12.2015 15:06

Jak zwykle trafiamy na nie łatwego rywala już w 1/8. Jak zwykle z pierdnięciem i 4:1 dla nas w dwumeczu, to w ćwierćfinale trafimy pewnie na słabszego przeciwnika. Ale Juventus jest silny. Możemy mieć problemy ale obstawiam że będzie 4:1 w dwumeczu

14.12.2015 15:01

Dovahkiin | 14.12.2015 | 13:30:22
Biedny Bayern. Juz w 1/8 LM odpadną :( troszkę im się od nas oberwie :/ a mógł Vidal zostać z nami ;p
Marzenia cienkiego kolesia co z Juve niewiadomo co robi

14.12.2015 13:37

Ja pierdziu... Ale wy się boicie... a W 1/2 Graliśmy z Barceloną a u siebie z Barcą wygraliśmy a Juve z Realem a byłbym spokojny że gdybyśmy trafili na Real to byśmy byli w finale bo real formy nie miał. Chcemy wygrać LM to będziemy się mierzyć z jeszcze silniejszymi

14.12.2015 12:49

Vidal i Coman roztrzygną o losach dwumeczu na naszą korzyść! Wspomnicie moje słowa

14.12.2015 12:39

To raczej jeden z trudniejszych przeciwników. Ale damy radę im

14.12.2015 12:34

Stawiam na mocarzy czyli Benfice albo PSG

14.12.2015 11:04

Haha Fabiaski ostatnio baboli że święte niepojęte, szczęsny nam tył z Niemcami uratował. Zobacz mecz Szczęsnego z Bate w Rzymie a ostatnie mecze Fabiańskiego

13.12.2015 11:24

@daro002
Ja właśnie chce Szczęsnego. A czemu? prosta przyczyna, z Niemcami ma mecze życia i weź go nie postaw

13.12.2015 09:45

o łota faka skurczybyka bayer 5:0 mgladbach rozbił zobaczyłem dopiero

12.12.2015 20:42

Mecz z Niemcami będzie na Stade de France :( Czyli na zamachowym stadionie

12.12.2015 19:01

Prościutka grupa Niemcy z 1 Polska z 2

12.12.2015 18:56

Haha a Farsa jak zwykle u siebie 2:2 z Deporivo na wielkim Camp Nou hahaha. Na 1/4 na nich trafimy i ich oficjalnie wyrzucimy hahaha

12.12.2015 18:03

A w skokach Stoch kompletnie zawalił no już te jego skoki mnie zaczynają denerwować

11.12.2015 17:14

@Patryk233
Jak zwykle hiszpańskich wsadzą na bramkę. Ja bym Szczęsnego albo Ulreicha dał :)

10.12.2015 17:01

daro mnie irytuje. Ciągle tłumaczy że Arsenal nam dokopał. To my im dokopaliśmy a nie oni nam. A co do losowania to łatwo nie będzie i stawiam PSG albo Benfice

10.12.2015 16:39

Bild donosi że Costa miał wypadek samochodowy który spowodował jego brat

10.12.2015 16:07

Tak ja stawiam ich wygraną Bayeru 2:1

09.12.2015 19:45

znam ale nie jest to duży poziom dopiero się go uczę

09.12.2015 19:43

Co tam pisze przetłumacz

09.12.2015 19:37

Green to mnie zadziwił w składzie...

09.12.2015 19:34

W tym meczu jak nie Franek i Lewy nie strzelą goli to kto?

09.12.2015 19:30

Ulreich - Benatia, Ribéry, Martinez, Lewandowski, Rafinha, Alonso, Rode, Lahm (K), Kimmich, Green |
O ja pierdziu Green.......

09.12.2015 19:26

Gdzie wy macie zdjęcia tego autobusu

09.12.2015 18:42

otwarty nie jest kibicem FCB. Proste życzy odpadnięcia jak najszybciej z LM to świadczy o...

09.12.2015 18:41

Wg mnie Bayer dziś utrze nosa Barcelonie i wygra 1:0 albo 2:1

09.12.2015 18:39

Ja wiedziałem o tym ze koszulkami się wymieniali ale niewiedziałem że to nasza piłkarka

09.12.2015 18:36

W składzie kobiet Bayernu gra kobieta o nazwisku Lewandowski dopiero zauwazylem

09.12.2015 18:26

Śmieszy mnie ta plota z Lewym do Realu. Kucharskiego widziałem na trybunach jak w necie chwile mecz realu ogladalem ale to nic

07.12.2015 19:08

No trudno, nie zawsze się wygrywa. Ja tam nie jestem na nikogo zły a jestem nadal za tym aby Pep został. Przegraliśmy z naszej winy, gratulacje wielkie dla BMG widać że Schubert dał w nich niesamowitego nowego ducha. A my musimy wyciągnąć wnioski z tego meczu

05.12.2015 21:45

11
Neuer - Benatia, Martinez, Lewandowski, Rafinha, Alonso, Boateng, Lahm (K), Vidal, Müller, Coman
Ława
Ulreich - FRANEK!!!!!Ribery, Kirchhoff, Rode, Badstuber, Kimmich

05.12.2015 14:46

Ja też mam coś z kolanem. Czasami po biegach w prawym kolanie czuje ból tak jakby kolano do czegoś nie dochodziło

04.12.2015 23:27

A na wp już huczą że Kucharski wylądował w Madrycie hahahaha

04.12.2015 18:54

Lewy dziś bardzo cienko reszta świetnie a Vidal im bliżej wiosna tym lepiej gra

28.11.2015 20:46

Z Herthą ostatnio bardzo ciężko się z nimi nam gra ostatnio wygrywaliśmy po 1:0 z nimi teraz z 2:0 3:0 będzie może

28.11.2015 12:10

Ja nie mogę. Ja tam chce aby Roma awansowała a nie Bayer. W Romie broni Wojtek i chce aby jak najdalej zaszedł

24.11.2015 20:10

Ja nie chcę widzieć Hojbjerga u nas. Rode i Kimmich są dużo lepsi niech gnije u smerfów

22.11.2015 17:54

Super mecz cieszy wygrana na Veltins dodatkowo po przerwie na repry tylko Barcelona może nam w tym sezonie zagrozić. Jestem ciekaw czy my byśmy na Bernabeu wygrali jeśli tak to ile

21.11.2015 21:24

Neuer - Benatia, Martinez, Lewandowski, Robben, Costa, Alonso, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba
Skład

21.11.2015 17:21

Od 16:00 zabiję czas do meczu.Konkurs drużynowy dziś jets sezon się zaczyna w skokach. Liczę że Kamil będzie miał najlepszą indywidualną notę

21.11.2015 12:38

uhuhu 3:0 dla HSV bez szans Burki. Piękinie to Hummels zrobił

20.11.2015 22:03

Haha Żółteczka przegrywają do przerwy 2:0 z HSV! Go go Hamburger i zakończyć to z 4:0

20.11.2015 21:38

Mam nadzieje na 3 punkty ale wątpie.Postawią autobus grają u siebie i ciężko tam pod bramkę będzie się przebić. 0:0 albo 1:1 obstawiam

20.11.2015 16:27

Raczej wydaje mi się niestety że 3 punkty z tam tąd nie wywieziemy. Cięzki 1 pkt będzie. Z Schalke to i na AA remisowaliśmy w tamtym sezonie

18.11.2015 17:41

Boje się że nasz meczyk odwołają

18.11.2015 15:52

Polska-Czechy najprawdopodobniej zostanie odwołany. Znaleziono przedmiot

17.11.2015 19:39

Niech się wyleczy Thiago. A mecz Niemcy-Holandia odwołany z powodu strachu do zamachów terrostycznych

17.11.2015 19:33

Niemcy-Holandia odwołany! Niemcy boją się zamachów terrorystycznych

17.11.2015 19:32

@Patryk233
TVP Sport.

17.11.2015 19:04

Bayern podobno z Lewym chce przedłużyć kontrakt do 2020roku i ma zarabiać 15mln euro

17.11.2015 15:44

Ja mieszkam na wsi i jestem szczęśliwy

14.11.2015 15:27

Czy Kinglsey udaje się do Monachium już czy siedzi w tej Francji?

14.11.2015 15:18

Jestem za tym aby przenieśli te Euro. I do Polski właśnie. Mamy ok 14 stadionów w Ekstraklasie spełniających wymogi Uefa na Euro

14.11.2015 15:13

Oglądałem moment tego wybuchu i rzeczywiście wyraźnie dwa razy słychać ten wybuch. Straszne.

14.11.2015 15:08

Tak jest przez naiwny rząd Francji. Chcieli Tolerancje to mają zamachy. Oni są sobie winni ale szkoda że to ludzie niewinne giną a rząd pierdzi w stoły.

14.11.2015 15:06

Walić tych uchodźców pie*****onych. Tylko strachu narobią ludzi niewinnych zabiją a później sami się zabijają. Ale to ma sens.
#Prayforparis

14.11.2015 14:57

Uff. Żeby Del Bosque miał racje.

13.11.2015 23:39

Do Euro mają tam to ustabilizować bo jak nie to pozew o przeniesienie Euro

13.11.2015 23:31

Oby Kingsley to przeżył!

13.11.2015 23:26

Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Łukasz Szukała, Kamil Glik, Jakub Wawrzyniak - Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski.
Skład Polski na Islandię

13.11.2015 19:52

Poźniej po Czechach mamy grać z Chorwacją. Pasi???

13.11.2015 16:36

Benatia Benatią ale Vidal strzelił gola w meczu el MŚ 2018 przeciwko Kolumbii!

13.11.2015 16:13

://www.facebook.com/fcbayern.en/photos/a.845519478852461.1073741828.822633781141031/959435547460853/?type=3&theater
Ale Polski

11.11.2015 17:38

Tak. Ale chodzi o to że nie zaprowadził nas do finału. Ale zwracam honor rzeczywiście ciężko miał nas tam zaprowadzić jak był w masce

11.11.2015 13:10

Ewentualnie Otamendi po sezonie.; Wtedy go z szejków wyniesiemy do nas

11.11.2015 13:08

My się marzy Laporte. Żaden amator Mistafi który w sparingu Lewy go objechał jak chciał

11.11.2015 13:07

Aguero jest wiele słabszy od Lewego. Po pierwsze szklanka a po drugie Sergio od dwóch sezonów prezentuje się klasę niżej niż Lewy

11.11.2015 13:03

Po prostu mówię to że Lewy dla Bayernu nic nie zrobił a Arjen bardzo dużo. I mimo że Lewego lubie a za Arjenem nie przepadam to stwierdzam fakty że Lewy nie zasłużył być większą gwiazdą z FCB niż Robben

11.11.2015 13:00

Lewy to niech Robbenowi buty czyści.

11.11.2015 12:56

Kogo chcecie w bramce Polski jako pierwszy bramkarz na Euro? Ja Szczęsnego.

10.11.2015 21:17

Ze smerfami my co najwyżej zremisujemy. Grają oni u siebie a my jesteśmy po reprze

08.11.2015 12:06

@yvaine25
Raczej Fabian i Pocieśny dostanie szanse

08.11.2015 10:39

Dobra gra, w drugiej zluzowaliśmy ale liczy się czyste konto, wysoka wygrana i 3 Punkty!

07.11.2015 17:28

No i super. Lekcje przed Reprą odrobione. Teraz się modlić aby nikt nie wypadł

07.11.2015 17:27

Oby Sven dostał jutro szanse. Gra przeciwko byłemu klubowi na pewno uczyni go lepszym GK

06.11.2015 15:48

Sepp2 wyłaź z tej strony. Narzekacz walony. Świetny nasz mecz a on mówi że beznadziejnie zagraliśmy

04.11.2015 22:55

Rozpiera mnie duma! Świetna gra zwycięstwo już mamy w dwóch kieszeniach

04.11.2015 21:44

Gdybyśmy w Londynie pierwsi strzelili bramkę też byśmy z nimi wygrali.

04.11.2015 21:39

I co Arsenal? Teraz poczujecie pogrom. I Cech was nie uratuje

04.11.2015 21:37

Transmitują. Na naszej stronie se zobacz gdzie można obejrzeć i jest ZDF(SD/HD)

04.11.2015 20:17

@rafalfcbm
ZDF

04.11.2015 19:57

Fani Arsenalu mówią że jak z nimi nie wygramy to będziemy frajerami roku...

04.11.2015 19:57

Kościelny z nami nie zagra. Kontuzja biodra. Hahaha ale roztrzelony Arsenal

04.11.2015 19:50

Wenger to na gwiazdke z nieba czeka.Składu jeszcze nie podał

04.11.2015 19:49

11
Neuer - Thiago, Martinez, Lewandowski, Costa, Alonso, Boateng, Lahm (K), Müller, Alaba, Coman | #FCBARS
Ławka
Ulreich - Benatia, Robben, Rafinha, Vidal, Badstuber, Kimmich |
O Coman to już na dobre się w 11 zameldował

04.11.2015 19:29

Ludzie kochani jakie City. Top 5 to Bayern, Barca, Real, Atletico Madryt, PSG

04.11.2015 18:33

Do fanów Arsenalu z kanonierów
Nie napinajcie się chociaż na 1 pkt bo później się popłaczecie

04.11.2015 17:44

Dziś zobaczymy taki Bayern jak za Jupppa. Taki jak z VFL. 4:0 dla nas wywalić te londyńskie małże za burtę LM

04.11.2015 16:04

"O wiele gorzej ma natomiast trener Kanonierów, który będzie musiał sobie poradzić bez takich zawodników, jak: Jack Wilshere, Danny Welbeck, Tomáš Rosický, Mathieu Flamini, Mikel Arteta, David Ospina, Alex Oxlade Chamberlain, Aaron Ramsey oraz Theo Walcott. "
Przypuszczalne składy:

Bayern: Neuer - Lahm, Javi Martinez, J. Boateng, Alaba - Xabi Alonso - Robben, T. Müller, Thiago, Douglas Costa - Lewandowski

Arsenal: P. Čech - Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Coquelin, Santi Cazorla - Flamini, Özil, A. Sanchez - Giroud
To gra ten Flamini czy nie...

03.11.2015 15:32