AA to dla tej mistrzowskiej Barcelony było piekłem bo przegrali tu ale tym sie nie przejeli
15.12.2015 16:55
Mam nadzieje że dzisiaj takie swiatła na AA będą towarzyszyć naszym piłkarzom
https://pbs.twimg.com/media/CWMNoH_WIAEZ9Y4.jpg
15.12.2015 16:04
Heh zagramy dwa mecze na Juventus Stadium to dopiero wyzwanie
15.12.2015 15:59
W turynie mamy szanse przegrać maksymalnie 2:0 ale myślę że będzie remis 0:0 a w Monachium to będzie piekło dla Juve. Zespoły które to były nawet typu: VFL,BVB,Arsenal boleśnie o tym się przekonały
15.12.2015 15:56
Dla mnie Vidal jest o wiele lepszy niż uważający się za wielką gwiazdkę Pogba
15.12.2015 15:53
@otwarty
Skopalibyśmy im tyłki na AA bo to jest nasza twierdza że nikt tu nawet remisu nie wywiezie hahaha
15.12.2015 15:51
mesilepszynizcr
0
2 godziny temu · Dyskusja
@riko232: Jeszcze raz powtarzam: Bayern to MOIM zdaniem jedna ze słabszych drużyn w LM.
Żenada ze strony fcbarca.com
Moim zdaniem Barcelona to najsłabsza drużyna w LM
14.12.2015 20:30
Meecz za ponad dwa miesiące więc nie ma co się martwić ale trzeba wzmocnień typu Laporte
14.12.2015 18:04
@meisterspieler
Jakoś w tym tygodniu co był dwa kapitalne mecze rozegrał.
14.12.2015 15:49
A mi się wydaje że Real z benkiem i florkiem na czele z Romą odpadną. Roma ma bramkarza na poziomie i jak ma swoje mecze to wyciąga rzeczy nie do wiary
14.12.2015 15:40
Pep tym dwumeczem udowodnić musi że jest trenerem odpowiednim dla nas
Jak gościu wylosował FC Bayern Munchen a juve jeszcze było w koszyku to wiedziałem że trafi się Juve i ta wada że pierwszy mecz w Turynie. Bo w Monachium moglibyśmy wygrać wysoko i Juve by nie miało o co walczyć. No ale zobaczymy. Zapowiada się emocjonujący dwumecz, mam nadzieję że z happy endem
14.12.2015 15:16
Jakoś w Turynie wydaje mi się ze przegramy ale w Monachium odrobimy straty i awansujemy. Takie wyniki typuje
(Turyn) Juventus-Bayern 1:0
(Monachium) Bayern-Juventus 4:0
4:1 w dwumeczu dla nas
14.12.2015 15:06
Jak zwykle trafiamy na nie łatwego rywala już w 1/8. Jak zwykle z pierdnięciem i 4:1 dla nas w dwumeczu, to w ćwierćfinale trafimy pewnie na słabszego przeciwnika. Ale Juventus jest silny. Możemy mieć problemy ale obstawiam że będzie 4:1 w dwumeczu
14.12.2015 15:01
Dovahkiin | 14.12.2015 | 13:30:22
Biedny Bayern. Juz w 1/8 LM odpadną :( troszkę im się od nas oberwie :/ a mógł Vidal zostać z nami ;p
Marzenia cienkiego kolesia co z Juve niewiadomo co robi
14.12.2015 13:37
Ja pierdziu... Ale wy się boicie... a W 1/2 Graliśmy z Barceloną a u siebie z Barcą wygraliśmy a Juve z Realem a byłbym spokojny że gdybyśmy trafili na Real to byśmy byli w finale bo real formy nie miał. Chcemy wygrać LM to będziemy się mierzyć z jeszcze silniejszymi
14.12.2015 12:49
Vidal i Coman roztrzygną o losach dwumeczu na naszą korzyść! Wspomnicie moje słowa
14.12.2015 12:39
To raczej jeden z trudniejszych przeciwników. Ale damy radę im
14.12.2015 12:34
Stawiam na mocarzy czyli Benfice albo PSG
14.12.2015 11:04
Haha Fabiaski ostatnio baboli że święte niepojęte, szczęsny nam tył z Niemcami uratował. Zobacz mecz Szczęsnego z Bate w Rzymie a ostatnie mecze Fabiańskiego
13.12.2015 11:24
@daro002
Ja właśnie chce Szczęsnego. A czemu? prosta przyczyna, z Niemcami ma mecze życia i weź go nie postaw
13.12.2015 09:45
o łota faka skurczybyka bayer 5:0 mgladbach rozbił zobaczyłem dopiero
12.12.2015 20:42
Mecz z Niemcami będzie na Stade de France :( Czyli na zamachowym stadionie
12.12.2015 19:01
Prościutka grupa Niemcy z 1 Polska z 2
12.12.2015 18:56
Haha a Farsa jak zwykle u siebie 2:2 z Deporivo na wielkim Camp Nou hahaha. Na 1/4 na nich trafimy i ich oficjalnie wyrzucimy hahaha
12.12.2015 18:03
A w skokach Stoch kompletnie zawalił no już te jego skoki mnie zaczynają denerwować
11.12.2015 17:14
@Patryk233
Jak zwykle hiszpańskich wsadzą na bramkę. Ja bym Szczęsnego albo Ulreicha dał :)
10.12.2015 17:01
daro mnie irytuje. Ciągle tłumaczy że Arsenal nam dokopał. To my im dokopaliśmy a nie oni nam. A co do losowania to łatwo nie będzie i stawiam PSG albo Benfice
10.12.2015 16:39
Bild donosi że Costa miał wypadek samochodowy który spowodował jego brat
10.12.2015 16:07
Tak ja stawiam ich wygraną Bayeru 2:1
09.12.2015 19:45
znam ale nie jest to duży poziom dopiero się go uczę
09.12.2015 19:43
Co tam pisze przetłumacz
09.12.2015 19:37
Green to mnie zadziwił w składzie...
09.12.2015 19:34
W tym meczu jak nie Franek i Lewy nie strzelą goli to kto?
09.12.2015 19:30
Ulreich - Benatia, Ribéry, Martinez, Lewandowski, Rafinha, Alonso, Rode, Lahm (K), Kimmich, Green |
O ja pierdziu Green.......
09.12.2015 19:26
Gdzie wy macie zdjęcia tego autobusu
09.12.2015 18:42
otwarty nie jest kibicem FCB. Proste życzy odpadnięcia jak najszybciej z LM to świadczy o...
09.12.2015 18:41
Wg mnie Bayer dziś utrze nosa Barcelonie i wygra 1:0 albo 2:1
09.12.2015 18:39
Ja wiedziałem o tym ze koszulkami się wymieniali ale niewiedziałem że to nasza piłkarka
09.12.2015 18:36
W składzie kobiet Bayernu gra kobieta o nazwisku Lewandowski dopiero zauwazylem
09.12.2015 18:26
Śmieszy mnie ta plota z Lewym do Realu. Kucharskiego widziałem na trybunach jak w necie chwile mecz realu ogladalem ale to nic
07.12.2015 19:08
No trudno, nie zawsze się wygrywa. Ja tam nie jestem na nikogo zły a jestem nadal za tym aby Pep został. Przegraliśmy z naszej winy, gratulacje wielkie dla BMG widać że Schubert dał w nich niesamowitego nowego ducha. A my musimy wyciągnąć wnioski z tego meczu
Ja też mam coś z kolanem. Czasami po biegach w prawym kolanie czuje ból tak jakby kolano do czegoś nie dochodziło
04.12.2015 23:27
A na wp już huczą że Kucharski wylądował w Madrycie hahahaha
04.12.2015 18:54
Lewy dziś bardzo cienko reszta świetnie a Vidal im bliżej wiosna tym lepiej gra
28.11.2015 20:46
Z Herthą ostatnio bardzo ciężko się z nimi nam gra ostatnio wygrywaliśmy po 1:0 z nimi teraz z 2:0 3:0 będzie może
28.11.2015 12:10
Ja nie mogę. Ja tam chce aby Roma awansowała a nie Bayer. W Romie broni Wojtek i chce aby jak najdalej zaszedł
24.11.2015 20:10
Ja nie chcę widzieć Hojbjerga u nas. Rode i Kimmich są dużo lepsi niech gnije u smerfów
22.11.2015 17:54
Super mecz cieszy wygrana na Veltins dodatkowo po przerwie na repry tylko Barcelona może nam w tym sezonie zagrozić. Jestem ciekaw czy my byśmy na Bernabeu wygrali jeśli tak to ile
21.11.2015 21:24
Neuer - Benatia, Martinez, Lewandowski, Robben, Costa, Alonso, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba
Skład
21.11.2015 17:21
Od 16:00 zabiję czas do meczu.Konkurs drużynowy dziś jets sezon się zaczyna w skokach. Liczę że Kamil będzie miał najlepszą indywidualną notę
21.11.2015 12:38
uhuhu 3:0 dla HSV bez szans Burki. Piękinie to Hummels zrobił
20.11.2015 22:03
Haha Żółteczka przegrywają do przerwy 2:0 z HSV! Go go Hamburger i zakończyć to z 4:0
20.11.2015 21:38
Mam nadzieje na 3 punkty ale wątpie.Postawią autobus grają u siebie i ciężko tam pod bramkę będzie się przebić. 0:0 albo 1:1 obstawiam
20.11.2015 16:27
Raczej wydaje mi się niestety że 3 punkty z tam tąd nie wywieziemy. Cięzki 1 pkt będzie. Z Schalke to i na AA remisowaliśmy w tamtym sezonie
18.11.2015 17:41
Boje się że nasz meczyk odwołają
18.11.2015 15:52
Polska-Czechy najprawdopodobniej zostanie odwołany. Znaleziono przedmiot
17.11.2015 19:39
Niech się wyleczy Thiago. A mecz Niemcy-Holandia odwołany z powodu strachu do zamachów terrostycznych
17.11.2015 19:33
Niemcy-Holandia odwołany! Niemcy boją się zamachów terrorystycznych
17.11.2015 19:32
@Patryk233
TVP Sport.
17.11.2015 19:04
Bayern podobno z Lewym chce przedłużyć kontrakt do 2020roku i ma zarabiać 15mln euro
17.11.2015 15:44
Ja mieszkam na wsi i jestem szczęśliwy
14.11.2015 15:27
Czy Kinglsey udaje się do Monachium już czy siedzi w tej Francji?
14.11.2015 15:18
Jestem za tym aby przenieśli te Euro. I do Polski właśnie. Mamy ok 14 stadionów w Ekstraklasie spełniających wymogi Uefa na Euro
14.11.2015 15:13
Oglądałem moment tego wybuchu i rzeczywiście wyraźnie dwa razy słychać ten wybuch. Straszne.
14.11.2015 15:08
Tak jest przez naiwny rząd Francji. Chcieli Tolerancje to mają zamachy. Oni są sobie winni ale szkoda że to ludzie niewinne giną a rząd pierdzi w stoły.
14.11.2015 15:06
Walić tych uchodźców pie*****onych. Tylko strachu narobią ludzi niewinnych zabiją a później sami się zabijają. Ale to ma sens.
#Prayforparis
14.11.2015 14:57
Uff. Żeby Del Bosque miał racje.
13.11.2015 23:39
Do Euro mają tam to ustabilizować bo jak nie to pozew o przeniesienie Euro
13.11.2015 23:31
Oby Kingsley to przeżył!
13.11.2015 23:26
Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Łukasz Szukała, Kamil Glik, Jakub Wawrzyniak - Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski.
Skład Polski na Islandię
13.11.2015 19:52
Poźniej po Czechach mamy grać z Chorwacją. Pasi???
13.11.2015 16:36
Benatia Benatią ale Vidal strzelił gola w meczu el MŚ 2018 przeciwko Kolumbii!
13.11.2015 16:13
://www.facebook.com/fcbayern.en/photos/a.845519478852461.1073741828.822633781141031/959435547460853/?type=3&theater
Ale Polski
11.11.2015 17:38
Tak. Ale chodzi o to że nie zaprowadził nas do finału. Ale zwracam honor rzeczywiście ciężko miał nas tam zaprowadzić jak był w masce
11.11.2015 13:10
Ewentualnie Otamendi po sezonie.; Wtedy go z szejków wyniesiemy do nas
11.11.2015 13:08
My się marzy Laporte. Żaden amator Mistafi który w sparingu Lewy go objechał jak chciał
11.11.2015 13:07
Aguero jest wiele słabszy od Lewego. Po pierwsze szklanka a po drugie Sergio od dwóch sezonów prezentuje się klasę niżej niż Lewy
11.11.2015 13:03
Po prostu mówię to że Lewy dla Bayernu nic nie zrobił a Arjen bardzo dużo. I mimo że Lewego lubie a za Arjenem nie przepadam to stwierdzam fakty że Lewy nie zasłużył być większą gwiazdą z FCB niż Robben
11.11.2015 13:00
Lewy to niech Robbenowi buty czyści.
11.11.2015 12:56
Kogo chcecie w bramce Polski jako pierwszy bramkarz na Euro? Ja Szczęsnego.
10.11.2015 21:17
Ze smerfami my co najwyżej zremisujemy. Grają oni u siebie a my jesteśmy po reprze
08.11.2015 12:06
@yvaine25
Raczej Fabian i Pocieśny dostanie szanse
08.11.2015 10:39
Dobra gra, w drugiej zluzowaliśmy ale liczy się czyste konto, wysoka wygrana i 3 Punkty!
07.11.2015 17:28
No i super. Lekcje przed Reprą odrobione. Teraz się modlić aby nikt nie wypadł
07.11.2015 17:27
Oby Sven dostał jutro szanse. Gra przeciwko byłemu klubowi na pewno uczyni go lepszym GK
06.11.2015 15:48
Sepp2 wyłaź z tej strony. Narzekacz walony. Świetny nasz mecz a on mówi że beznadziejnie zagraliśmy
04.11.2015 22:55
Rozpiera mnie duma! Świetna gra zwycięstwo już mamy w dwóch kieszeniach
04.11.2015 21:44
Gdybyśmy w Londynie pierwsi strzelili bramkę też byśmy z nimi wygrali.
04.11.2015 21:39
I co Arsenal? Teraz poczujecie pogrom. I Cech was nie uratuje
04.11.2015 21:37
Transmitują. Na naszej stronie se zobacz gdzie można obejrzeć i jest ZDF(SD/HD)
04.11.2015 20:17
@rafalfcbm
ZDF
04.11.2015 19:57
Fani Arsenalu mówią że jak z nimi nie wygramy to będziemy frajerami roku...
04.11.2015 19:57
Kościelny z nami nie zagra. Kontuzja biodra. Hahaha ale roztrzelony Arsenal
04.11.2015 19:50
Wenger to na gwiazdke z nieba czeka.Składu jeszcze nie podał
04.11.2015 19:49
11
Neuer - Thiago, Martinez, Lewandowski, Costa, Alonso, Boateng, Lahm (K), Müller, Alaba, Coman | #FCBARS
Ławka
Ulreich - Benatia, Robben, Rafinha, Vidal, Badstuber, Kimmich |
O Coman to już na dobre się w 11 zameldował
04.11.2015 19:29
Ludzie kochani jakie City. Top 5 to Bayern, Barca, Real, Atletico Madryt, PSG
04.11.2015 18:33
Do fanów Arsenalu z kanonierów
Nie napinajcie się chociaż na 1 pkt bo później się popłaczecie
04.11.2015 17:44
Dziś zobaczymy taki Bayern jak za Jupppa. Taki jak z VFL. 4:0 dla nas wywalić te londyńskie małże za burtę LM
04.11.2015 16:04
"O wiele gorzej ma natomiast trener Kanonierów, który będzie musiał sobie poradzić bez takich zawodników, jak: Jack Wilshere, Danny Welbeck, Tomáš Rosický, Mathieu Flamini, Mikel Arteta, David Ospina, Alex Oxlade Chamberlain, Aaron Ramsey oraz Theo Walcott. "
Przypuszczalne składy:
Bayern: Neuer - Lahm, Javi Martinez, J. Boateng, Alaba - Xabi Alonso - Robben, T. Müller, Thiago, Douglas Costa - Lewandowski
Arsenal: P. Čech - Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Coquelin, Santi Cazorla - Flamini, Özil, A. Sanchez - Giroud
To gra ten Flamini czy nie...
AA to dla tej mistrzowskiej Barcelony było piekłem bo przegrali tu ale tym sie nie przejeli
15.12.2015 16:55
Mam nadzieje że dzisiaj takie swiatła na AA będą towarzyszyć naszym piłkarzom
https://pbs.twimg.com/media/CWMNoH_WIAEZ9Y4.jpg
15.12.2015 16:04
Heh zagramy dwa mecze na Juventus Stadium to dopiero wyzwanie
15.12.2015 15:59
W turynie mamy szanse przegrać maksymalnie 2:0 ale myślę że będzie remis 0:0 a w Monachium to będzie piekło dla Juve. Zespoły które to były nawet typu: VFL,BVB,Arsenal boleśnie o tym się przekonały
15.12.2015 15:56
Dla mnie Vidal jest o wiele lepszy niż uważający się za wielką gwiazdkę Pogba
15.12.2015 15:53
@otwarty
Skopalibyśmy im tyłki na AA bo to jest nasza twierdza że nikt tu nawet remisu nie wywiezie hahaha
15.12.2015 15:51
mesilepszynizcr
0
2 godziny temu · Dyskusja
@riko232: Jeszcze raz powtarzam: Bayern to MOIM zdaniem jedna ze słabszych drużyn w LM.
Żenada ze strony fcbarca.com
Moim zdaniem Barcelona to najsłabsza drużyna w LM
14.12.2015 20:30
Meecz za ponad dwa miesiące więc nie ma co się martwić ale trzeba wzmocnień typu Laporte
14.12.2015 18:04
@meisterspieler
Jakoś w tym tygodniu co był dwa kapitalne mecze rozegrał.
14.12.2015 15:49
A mi się wydaje że Real z benkiem i florkiem na czele z Romą odpadną. Roma ma bramkarza na poziomie i jak ma swoje mecze to wyciąga rzeczy nie do wiary
14.12.2015 15:40
Pep tym dwumeczem udowodnić musi że jest trenerem odpowiednim dla nas
Jak gościu wylosował FC Bayern Munchen a juve jeszcze było w koszyku to wiedziałem że trafi się Juve i ta wada że pierwszy mecz w Turynie. Bo w Monachium moglibyśmy wygrać wysoko i Juve by nie miało o co walczyć. No ale zobaczymy. Zapowiada się emocjonujący dwumecz, mam nadzieję że z happy endem
14.12.2015 15:16
Jakoś w Turynie wydaje mi się ze przegramy ale w Monachium odrobimy straty i awansujemy. Takie wyniki typuje
(Turyn) Juventus-Bayern 1:0
(Monachium) Bayern-Juventus 4:0
4:1 w dwumeczu dla nas
14.12.2015 15:06
Jak zwykle trafiamy na nie łatwego rywala już w 1/8. Jak zwykle z pierdnięciem i 4:1 dla nas w dwumeczu, to w ćwierćfinale trafimy pewnie na słabszego przeciwnika. Ale Juventus jest silny. Możemy mieć problemy ale obstawiam że będzie 4:1 w dwumeczu
14.12.2015 15:01
Dovahkiin | 14.12.2015 | 13:30:22
Biedny Bayern. Juz w 1/8 LM odpadną :( troszkę im się od nas oberwie :/ a mógł Vidal zostać z nami ;p
Marzenia cienkiego kolesia co z Juve niewiadomo co robi
14.12.2015 13:37
Ja pierdziu... Ale wy się boicie... a W 1/2 Graliśmy z Barceloną a u siebie z Barcą wygraliśmy a Juve z Realem a byłbym spokojny że gdybyśmy trafili na Real to byśmy byli w finale bo real formy nie miał. Chcemy wygrać LM to będziemy się mierzyć z jeszcze silniejszymi
14.12.2015 12:49
Vidal i Coman roztrzygną o losach dwumeczu na naszą korzyść! Wspomnicie moje słowa
14.12.2015 12:39
To raczej jeden z trudniejszych przeciwników. Ale damy radę im
14.12.2015 12:34
Stawiam na mocarzy czyli Benfice albo PSG
14.12.2015 11:04
Haha Fabiaski ostatnio baboli że święte niepojęte, szczęsny nam tył z Niemcami uratował. Zobacz mecz Szczęsnego z Bate w Rzymie a ostatnie mecze Fabiańskiego
13.12.2015 11:24
@daro002
Ja właśnie chce Szczęsnego. A czemu? prosta przyczyna, z Niemcami ma mecze życia i weź go nie postaw
13.12.2015 09:45
o łota faka skurczybyka bayer 5:0 mgladbach rozbił zobaczyłem dopiero
12.12.2015 20:42
Mecz z Niemcami będzie na Stade de France :( Czyli na zamachowym stadionie
12.12.2015 19:01
Prościutka grupa Niemcy z 1 Polska z 2
12.12.2015 18:56
Haha a Farsa jak zwykle u siebie 2:2 z Deporivo na wielkim Camp Nou hahaha. Na 1/4 na nich trafimy i ich oficjalnie wyrzucimy hahaha
12.12.2015 18:03
A w skokach Stoch kompletnie zawalił no już te jego skoki mnie zaczynają denerwować
11.12.2015 17:14
@Patryk233
Jak zwykle hiszpańskich wsadzą na bramkę. Ja bym Szczęsnego albo Ulreicha dał :)
10.12.2015 17:01
daro mnie irytuje. Ciągle tłumaczy że Arsenal nam dokopał. To my im dokopaliśmy a nie oni nam. A co do losowania to łatwo nie będzie i stawiam PSG albo Benfice
10.12.2015 16:39
Bild donosi że Costa miał wypadek samochodowy który spowodował jego brat
10.12.2015 16:07
Tak ja stawiam ich wygraną Bayeru 2:1
09.12.2015 19:45
znam ale nie jest to duży poziom dopiero się go uczę
09.12.2015 19:43
Co tam pisze przetłumacz
09.12.2015 19:37
Green to mnie zadziwił w składzie...
09.12.2015 19:34
W tym meczu jak nie Franek i Lewy nie strzelą goli to kto?
09.12.2015 19:30
Ulreich - Benatia, Ribéry, Martinez, Lewandowski, Rafinha, Alonso, Rode, Lahm (K), Kimmich, Green |
O ja pierdziu Green.......
09.12.2015 19:26
Gdzie wy macie zdjęcia tego autobusu
09.12.2015 18:42
otwarty nie jest kibicem FCB. Proste życzy odpadnięcia jak najszybciej z LM to świadczy o...
09.12.2015 18:41
Wg mnie Bayer dziś utrze nosa Barcelonie i wygra 1:0 albo 2:1
09.12.2015 18:39
Ja wiedziałem o tym ze koszulkami się wymieniali ale niewiedziałem że to nasza piłkarka
09.12.2015 18:36
W składzie kobiet Bayernu gra kobieta o nazwisku Lewandowski dopiero zauwazylem
09.12.2015 18:26
Śmieszy mnie ta plota z Lewym do Realu. Kucharskiego widziałem na trybunach jak w necie chwile mecz realu ogladalem ale to nic
07.12.2015 19:08
No trudno, nie zawsze się wygrywa. Ja tam nie jestem na nikogo zły a jestem nadal za tym aby Pep został. Przegraliśmy z naszej winy, gratulacje wielkie dla BMG widać że Schubert dał w nich niesamowitego nowego ducha. A my musimy wyciągnąć wnioski z tego meczu
05.12.2015 21:45
11
Neuer - Benatia, Martinez, Lewandowski, Rafinha, Alonso, Boateng, Lahm (K), Vidal, Müller, Coman
Ława
Ulreich - FRANEK!!!!!Ribery, Kirchhoff, Rode, Badstuber, Kimmich
05.12.2015 14:46
Ja też mam coś z kolanem. Czasami po biegach w prawym kolanie czuje ból tak jakby kolano do czegoś nie dochodziło
04.12.2015 23:27
A na wp już huczą że Kucharski wylądował w Madrycie hahahaha
04.12.2015 18:54
Lewy dziś bardzo cienko reszta świetnie a Vidal im bliżej wiosna tym lepiej gra
28.11.2015 20:46
Z Herthą ostatnio bardzo ciężko się z nimi nam gra ostatnio wygrywaliśmy po 1:0 z nimi teraz z 2:0 3:0 będzie może
28.11.2015 12:10
Ja nie mogę. Ja tam chce aby Roma awansowała a nie Bayer. W Romie broni Wojtek i chce aby jak najdalej zaszedł
24.11.2015 20:10
Ja nie chcę widzieć Hojbjerga u nas. Rode i Kimmich są dużo lepsi niech gnije u smerfów
22.11.2015 17:54
Super mecz cieszy wygrana na Veltins dodatkowo po przerwie na repry tylko Barcelona może nam w tym sezonie zagrozić. Jestem ciekaw czy my byśmy na Bernabeu wygrali jeśli tak to ile
21.11.2015 21:24
Neuer - Benatia, Martinez, Lewandowski, Robben, Costa, Alonso, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba
Skład
21.11.2015 17:21
Od 16:00 zabiję czas do meczu.Konkurs drużynowy dziś jets sezon się zaczyna w skokach. Liczę że Kamil będzie miał najlepszą indywidualną notę
21.11.2015 12:38
uhuhu 3:0 dla HSV bez szans Burki. Piękinie to Hummels zrobił
20.11.2015 22:03
Haha Żółteczka przegrywają do przerwy 2:0 z HSV! Go go Hamburger i zakończyć to z 4:0
20.11.2015 21:38
Mam nadzieje na 3 punkty ale wątpie.Postawią autobus grają u siebie i ciężko tam pod bramkę będzie się przebić. 0:0 albo 1:1 obstawiam
20.11.2015 16:27
Raczej wydaje mi się niestety że 3 punkty z tam tąd nie wywieziemy. Cięzki 1 pkt będzie. Z Schalke to i na AA remisowaliśmy w tamtym sezonie
18.11.2015 17:41
Boje się że nasz meczyk odwołają
18.11.2015 15:52
Polska-Czechy najprawdopodobniej zostanie odwołany. Znaleziono przedmiot
17.11.2015 19:39
Niech się wyleczy Thiago. A mecz Niemcy-Holandia odwołany z powodu strachu do zamachów terrostycznych
17.11.2015 19:33
Niemcy-Holandia odwołany! Niemcy boją się zamachów terrorystycznych
17.11.2015 19:32
@Patryk233
TVP Sport.
17.11.2015 19:04
Bayern podobno z Lewym chce przedłużyć kontrakt do 2020roku i ma zarabiać 15mln euro
17.11.2015 15:44
Ja mieszkam na wsi i jestem szczęśliwy
14.11.2015 15:27
Czy Kinglsey udaje się do Monachium już czy siedzi w tej Francji?
14.11.2015 15:18
Jestem za tym aby przenieśli te Euro. I do Polski właśnie. Mamy ok 14 stadionów w Ekstraklasie spełniających wymogi Uefa na Euro
14.11.2015 15:13
Oglądałem moment tego wybuchu i rzeczywiście wyraźnie dwa razy słychać ten wybuch. Straszne.
14.11.2015 15:08
Tak jest przez naiwny rząd Francji. Chcieli Tolerancje to mają zamachy. Oni są sobie winni ale szkoda że to ludzie niewinne giną a rząd pierdzi w stoły.
14.11.2015 15:06
Walić tych uchodźców pie*****onych. Tylko strachu narobią ludzi niewinnych zabiją a później sami się zabijają. Ale to ma sens.
#Prayforparis
14.11.2015 14:57
Uff. Żeby Del Bosque miał racje.
13.11.2015 23:39
Do Euro mają tam to ustabilizować bo jak nie to pozew o przeniesienie Euro
13.11.2015 23:31
Oby Kingsley to przeżył!
13.11.2015 23:26
Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Łukasz Szukała, Kamil Glik, Jakub Wawrzyniak - Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski.
Skład Polski na Islandię
13.11.2015 19:52
Poźniej po Czechach mamy grać z Chorwacją. Pasi???
13.11.2015 16:36
Benatia Benatią ale Vidal strzelił gola w meczu el MŚ 2018 przeciwko Kolumbii!
13.11.2015 16:13
://www.facebook.com/fcbayern.en/photos/a.845519478852461.1073741828.822633781141031/959435547460853/?type=3&theater
Ale Polski
11.11.2015 17:38
Tak. Ale chodzi o to że nie zaprowadził nas do finału. Ale zwracam honor rzeczywiście ciężko miał nas tam zaprowadzić jak był w masce
11.11.2015 13:10
Ewentualnie Otamendi po sezonie.; Wtedy go z szejków wyniesiemy do nas
11.11.2015 13:08
My się marzy Laporte. Żaden amator Mistafi który w sparingu Lewy go objechał jak chciał
11.11.2015 13:07
Aguero jest wiele słabszy od Lewego. Po pierwsze szklanka a po drugie Sergio od dwóch sezonów prezentuje się klasę niżej niż Lewy
11.11.2015 13:03
Po prostu mówię to że Lewy dla Bayernu nic nie zrobił a Arjen bardzo dużo. I mimo że Lewego lubie a za Arjenem nie przepadam to stwierdzam fakty że Lewy nie zasłużył być większą gwiazdą z FCB niż Robben
11.11.2015 13:00
Lewy to niech Robbenowi buty czyści.
11.11.2015 12:56
Kogo chcecie w bramce Polski jako pierwszy bramkarz na Euro? Ja Szczęsnego.
10.11.2015 21:17
Ze smerfami my co najwyżej zremisujemy. Grają oni u siebie a my jesteśmy po reprze
08.11.2015 12:06
@yvaine25
Raczej Fabian i Pocieśny dostanie szanse
08.11.2015 10:39
Dobra gra, w drugiej zluzowaliśmy ale liczy się czyste konto, wysoka wygrana i 3 Punkty!
07.11.2015 17:28
No i super. Lekcje przed Reprą odrobione. Teraz się modlić aby nikt nie wypadł
07.11.2015 17:27
Oby Sven dostał jutro szanse. Gra przeciwko byłemu klubowi na pewno uczyni go lepszym GK
06.11.2015 15:48
Sepp2 wyłaź z tej strony. Narzekacz walony. Świetny nasz mecz a on mówi że beznadziejnie zagraliśmy
04.11.2015 22:55
Rozpiera mnie duma! Świetna gra zwycięstwo już mamy w dwóch kieszeniach
04.11.2015 21:44
Gdybyśmy w Londynie pierwsi strzelili bramkę też byśmy z nimi wygrali.
04.11.2015 21:39
I co Arsenal? Teraz poczujecie pogrom. I Cech was nie uratuje
04.11.2015 21:37
Transmitują. Na naszej stronie se zobacz gdzie można obejrzeć i jest ZDF(SD/HD)
04.11.2015 20:17
@rafalfcbm
ZDF
04.11.2015 19:57
Fani Arsenalu mówią że jak z nimi nie wygramy to będziemy frajerami roku...
04.11.2015 19:57
Kościelny z nami nie zagra. Kontuzja biodra. Hahaha ale roztrzelony Arsenal
04.11.2015 19:50
Wenger to na gwiazdke z nieba czeka.Składu jeszcze nie podał
04.11.2015 19:49
11
Neuer - Thiago, Martinez, Lewandowski, Costa, Alonso, Boateng, Lahm (K), Müller, Alaba, Coman | #FCBARS
Ławka
Ulreich - Benatia, Robben, Rafinha, Vidal, Badstuber, Kimmich |
O Coman to już na dobre się w 11 zameldował
04.11.2015 19:29
Ludzie kochani jakie City. Top 5 to Bayern, Barca, Real, Atletico Madryt, PSG
04.11.2015 18:33
Do fanów Arsenalu z kanonierów
Nie napinajcie się chociaż na 1 pkt bo później się popłaczecie
04.11.2015 17:44
Dziś zobaczymy taki Bayern jak za Jupppa. Taki jak z VFL. 4:0 dla nas wywalić te londyńskie małże za burtę LM
04.11.2015 16:04
"O wiele gorzej ma natomiast trener Kanonierów, który będzie musiał sobie poradzić bez takich zawodników, jak: Jack Wilshere, Danny Welbeck, Tomáš Rosický, Mathieu Flamini, Mikel Arteta, David Ospina, Alex Oxlade Chamberlain, Aaron Ramsey oraz Theo Walcott. "
Przypuszczalne składy:
Bayern: Neuer - Lahm, Javi Martinez, J. Boateng, Alaba - Xabi Alonso - Robben, T. Müller, Thiago, Douglas Costa - Lewandowski
Arsenal: P. Čech - Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Coquelin, Santi Cazorla - Flamini, Özil, A. Sanchez - Giroud
To gra ten Flamini czy nie...
03.11.2015 15:32