@Matilegolas
Niestety, wydaje mi sie ze może z tych klubów wyciągnąć. Nawet Neymara
02.02.2016 11:55
Mario musi przeboleć Pepa, i nie odchodzić wiedząc że przychodzi nowy trener
02.02.2016 11:50
Zgadzam się. Po odejściu Guardioli wszystkiego się dowiemy co się działo
02.02.2016 11:38
A Alonso to pewnie zostanie bo Carlo go lubi
02.02.2016 11:36
Bez kontuzji czy po kontuzji i tak z Guardiolą na ławce będzie siedział.
02.02.2016 11:32
No ale miał powiedzieć że w klubie się źle dzieje? Przecież by go na śmietnisko za to wywieźli. Sądze że w klubie rzeczywiście źle się dzieje za sprawą Guardioli który w głowie ma City i kase którą tam dostanie
02.02.2016 11:25
@kubla
Bez przesady, o wiele częściej byśmy wygrywali po 1:0. Ale byśmy dali radę. Czy ofensywa by siadła nie wiem. Jest Tomek i Mario co bez problemu na 9 mogą grać.
02.02.2016 11:23
Na Juve musi być gotowy na pełny mecz
02.02.2016 11:17
Tak, ale zdecydowanie trudniej by to szło
02.02.2016 11:16
@jastrzab123
Tak
01.02.2016 23:33
Udało się zrobić transfer. To dobrze mam nadzieje że wypali tak jak Costa tylko że w obronie
01.02.2016 18:11
Mimo wszystko od Badu gorzej chyba nie zagra.Nie ma formy Badu narazie
01.02.2016 18:02
Numer 4 ma. Po Dante, Obyś grał o wiele lepiej niż Dante
01.02.2016 17:59
Oficjalnie już jest. Coś tam udało sie im kupić
01.02.2016 17:57
Oficjalnie! Serdar Tasci w B ayernie. Fc Bayern potwierdza na twitterze
01.02.2016 17:54
A jednak chyba zdążyli
01.02.2016 17:52
Nie zdążą, niestety
01.02.2016 17:51
Niech potwierdzają bo niecałe 20min mamy
01.02.2016 17:41
Wszedem na tlumacza tego co Pele napisał i pisało że zmienia się do Monachium
01.02.2016 17:40
@pele
co to znaczy? bo nie wiem
01.02.2016 17:33
zostało pół godziny na dopięcie transferu
01.02.2016 17:30
@fcbayerniak
Vidal miał chyba coś koło 50% a przyszedł więc chyba damy rae
01.02.2016 16:47
Przyleciał do Monachium już?
01.02.2016 16:42
Dawać go tutaj!!!!!! Damy radde
01.02.2016 16:36
Heh, a czy wy wiecie że to rekord na początku rundy a nie koniec sezonu?
31.01.2016 19:53
Cieszę się że z meczu na mecz gramy coraz lepiej. Ten mecz nie jest do zapomnienia. Był niezły
31.01.2016 19:39
@mazovia
Oczywiście, że widzimy. Gdyż gramy z meczu na mecz lepiej. Serio tylko niektórzy nie widzą plusów
31.01.2016 19:36
Dobry mecz, o wiele lepszy niż z HSV. Jestem szczęśliwy z 3 pkt
31.01.2016 19:29
Dzisiejszy mecz mimo wszystko o wiele lepszy niż z HSV. Forma już lepsza, do Juve zdążymy się rozpędzić
31.01.2016 18:27
@yvaine25
Żółta Kartka w 28minucie dla Costy i żołta dla Strobla w 29min
31.01.2016 18:25
@yvaine25
Lewy strzelił na 1:0 w 32minucie po asyście Costy. Do 35min Bayern grał tak jak w jesiennej rundzie ale potem to siadło, wyszedł brak obrońców jeden koleś sam na sam z Manuelem wyszedł ale Manu obronił
31.01.2016 18:20
Lewy goooool
31.01.2016 18:02
Żywiec o Hoffman ci chodzi ?
31.01.2016 18:01
Dobrze gramy na razie bramka kwestia czasu
31.01.2016 17:59
Zamknąć buzię komentatorzy dot Robbena
31.01.2016 17:54
Alaba prawie z kontuzja
31.01.2016 17:43
Chcę wyeliminować Juve i wejść se na strone B arcy i Juve czytać jak płaczą. Tacy pewni siebie są tak? No to zróbmy im preznt jak nie wierzą.
31.01.2016 15:01
za ponad 1 tydzień Gotze ma wrócić. A Frank już jutro ma być do dyspozycji
31.01.2016 14:56
Haha. Śmieje się z was. Seruio uważacie Juve za faworyta? haha, no to mam ubaw. Nawet jak kontuzje mamy to faworytem jesteśmy
31.01.2016 14:48
Jakoś teraz lepiej gra Król Arturo, Wydaje mi się że Juve przejdziemy a teraz wygrywamy 1 max 2 bramkami bo oszczędzamy się, teraz jesteśmy w grze takim Atletico. A za tydzień z Bayerem mecz też
31.01.2016 14:40
Spoko. Vidala pewnie wtedy na ŚO
31.01.2016 14:37
No. Mimo że odpadliśmy to cieszyłem się że wygraliśmy na AA. I wtedy to my kompletnie formy nie mieliśmy, wtedy z Freiburgiem i Augsburgiem przegrywaliśmy
31.01.2016 14:35
a u nas Tomek i Lewy w gazie, plus w Turynie Mario i Franek już będą do dyspozycji
31.01.2016 14:32
Mam nadzieje ze zarząd kogoś kupi w ostatecznej chwili tak jak Alonso
31.01.2016 14:28
kurde, miałem nadzieje że Atleti wystuka Barce. Mam nadzieje że jednak sie uda
30.01.2016 16:37
Lewy obciął se włosy a Arturo go maca po głowie xD
https://twitter.com/fcbayern
30.01.2016 14:13
Wygrać 4:0 i będzie spokój
30.01.2016 13:40
Mam nadzieje że wróci na Juve i pokaże im swoją gre jak świetnie gra i to on rozstrzygnie losy dwumeczu
30.01.2016 13:16
Czuję w powietrzu że znokautujemy Juve. Możecie mówić że nie mam szacunku ale ja mam szacunek tylko to czuje w powietrzu że będzie nokaut w naszym wykonaniu
30.01.2016 13:02
2:0 w Londynie dla nich to wypadek przy pracy nasz. Tam decydowały detale. Nie sądze aby te detale znowu się pojawiły w turynie. Oczywiście sądze ze to my wygramy dwumecz z Juve a sprawe to w Turynie zamkniemy jakimś 0:2 dla nas
30.01.2016 12:59
Ja to nie rozumiem jak on w Juve tak cienko grał
30.01.2016 12:54
Mandżu jest w tym sezonie najlepszy w Juve.
30.01.2016 12:50
Daliśmy dupe z Miazgą i Dybalą
27.01.2016 19:09
Bayern podobno chcę kupić jednak w tym okienku obrońce. Podobno są zainteresowani Nicolasem N'koulou z Marsylii
27.01.2016 18:35
Nie, przywalasz się nie potrzebnie do Costy
26.01.2016 13:25
Ja się boje że przez jakieś 75 minut będzie 0:0 na Juventus Stadium a później wsadzimy Bernata i skoczy się 2:0 dla Juve
22.01.2016 15:35
Daro to oszukuje. Lewy w samolocie z Kataru śmiał się i uśmiechał. Dodatkowo nikt o tym nie trąbi
12.01.2016 15:50
Czyli mam się martwić. Mario nie zaprzeczył a więc szykuje się na odejście chyba że Carlo go zatrzyma.
10.01.2016 14:10
@yvaine25
No dziwne. Freund kibicuje Bayernowi podobno a Stocha dobrze zna więc coś może przez niego przeszło xD
09.01.2016 23:43
Sammer zniszczył sobie u mnie poparcie. Widać że Guardiola nie musi wygrać trypletu aby być jednym z najlepszsych w Bayernie. Niestety Sammer zagrabiłeś se
09.01.2016 14:17
Czy daro może odejść z tej strony? A skąd wiesz daro czy my nie będziemy gwiazd kupywać? Carrasco,Dybala,Insigne,Laporte,Higuain. Dwóch z nich może zawitać na AA. PSG nigdy nie będzie od nas lepsze i pake zawsze będą mieli gorszą. Mawet jak się nie wzmocnimy a oni tak to będziemy pake mieli lepszą. My mądrze wydajemy pieniądze i słusznie. Robimy gwiazdy z mało znanych piłkarzy
30.12.2015 17:58
Mam nadzieje że koniecznie zdąży ma Juve
29.12.2015 13:14
Jeśli chce popraciwać z Carlem to może już od następnego sezonu :)
29.12.2015 12:28
A Lewandowski to nie z Bayernu że nie zaznaczony?
28.12.2015 12:45
@JazGod
Jeszcze jakby Real odpadł chociaż słabi są w tym sezonie ale tryplet w zasięgu
28.12.2015 10:20
Dortmund jest niewiele lepszy niż w zeszłym sezonie przerypali z nami 5:1. Początek mieli świetny a później zgasneli.
27.12.2015 21:20
W tym sezonie będzie tryplet bo tryplet będzie.
27.12.2015 21:03
Na pewno nasze posiadanie będzie w meczu wynosić ok 50% bo Ancelotti nie ma system ustawiony na posiadanie i klepanie "tiki taki" tylko na obronę. I w lidze byśmy ok 13 bramek na sezon tracili a nie ok.20. Będziemy skupiać się na defensywie bardziej a w LM na ciężkich stadionach nie będzie głupich zmian np Kimmich za Vidala bo w meczach w LM na ciężkich stadionach potrzebne doświadczenie jest. To może skutkować wygranymi na stadionach o ciężkim terenie np: Parc Des Princes, Santiago Bernabeu, La Peineta(Od 16/17 nowy stadion Atletico Madryt)
27.12.2015 18:31
Ohohoho co to się na St Mary's Stadium wydarzyło. Southampton 4:0 Arsenal!!!!!!!!!!!!!! Wenger po raz drugi w tym sezonie czuje wysokie rozgromienie
26.12.2015 23:04
@LoganOx
1. Gdzie Veratti zmiennikiem Thiago bardziej Thiago zmiennikiem Verattiego
2. Gdzie wydać tu 100mln
3. Kończy mu się kontrakt ale go przedłuża
26.12.2015 20:04
Teoretycznie z tej listy życzeń mógłby być Dybala i ewentualnie Insigne
26.12.2015 19:06
Hah w Chelsea nic nowy trener nie daje przegrywają na razie w 57minucie 2:1 z Watfordem u siebie
26.12.2015 17:16
@LukasFan
Za Juppa nam też spadły. A jak było to doskonale wiemy. Wg mnie Pep wiedział już w meczu z VFL o superpuchar ze odejdzie a i tak miażdżyliśmy świetne drużyny a wg mnie Pep bedzie w tym swoim ostatnim sezonie odbić swoją obecność trypletem
26.12.2015 13:00
Podobno w Doha możliwy jest sparing Bayern-PSG
26.12.2015 12:14
@AdiFantasti
Wejdź w tłumacza google skopiuj tekst i masz przetłumaczone. Albo wklej linka strony, kliknij zeby otworzyć w tłumaczu google kliknij w link i masz niemiecką stronę po Polsku
23.12.2015 13:54
Mam nadzieję że kontuzje w tej rundzie będą skutkiem tego że na wiosnę nie będzie kontuzji :)
23.12.2015 12:57
Hojbjerg to już zawodnik ukształtowany nie powinien przechodzić już wypożyczeń. Mam nadzieję ze po sezonie z 5mln za niego wyciągniemy i sprzedamy bo jest słabszy wg mnie nawet od Gaudino nie wspominając o Kimmichu i Rode :)
23.12.2015 12:54
AA to spoko. Sorry
23.12.2015 12:53
kubla kiedyś to kibicował Lewandowskiemu ale teraz hejterek go hejtuje bo nie strzelił w dwóch meczach z rzędu goli
23.12.2015 12:49
Lewy lepiej jak ma odchodzić to do PSG niż Realu. PSG to fajniejszy klub, fajni piłkarze tam są
22.12.2015 21:51
Van Filozof Gaal zwolniony z United!
22.12.2015 21:40
Napastnika to potrzebujemy na ławkę. Robert z nami zostanie., Carlo też błaga żeby został czyli widocznie już ma plan na zespół
21.12.2015 16:18
Wydaje mi się że przy Ancelottim Bernat stanie się światy klasowej LO.
20.12.2015 21:19
Nie będę się udzielać, bo zostanę zjedzony przez forumowiczów ktrzy są zakochani w Tomku i nawet jak zagra fatalnie dają mu noty 2-1
19.12.2015 19:18
Należał mu się. Walczył o 50 gola. Co jak co ale tu Muller zachował się po chamsku
19.12.2015 19:11
@Piotreczek
Właśnie trwa albo się skończyła
19.12.2015 18:27
Ale odlotowy żart Thomas.
19.12.2015 18:17
Mourinho do MUN, Van Luj wylatuje po raz który to już z klubu
19.12.2015 18:11
Czyli Ancelotti prawdopodobnie. Emocje, a w Man United jest piekło tera Van Gaal wylatuje
19.12.2015 18:09
Na ZDF pisze że odchodzi do City a zastąpi go Ancelotti. A na konferencji powiedział coś ale nie znam języka tego
19.12.2015 18:06
Niestety, Guardiola odchodzi.
19.12.2015 18:05
Strzelam że jakby Ancelotti był to tak by było
Neuer-Lahm-Boateng-(New Obrońca Laporte?)-Alaba-Alonso-Vidal-Gotze-Costa-Lewandowski-Muller
Ława z tym planowanym transferem przez Carlo
(Nowy bramkarz chyba że Ulreich zostanie)-Badstuber-Rode,Kimmich,Bernadeschi(to ten niby planowany transfer)-Rode-Bernat
19.12.2015 13:09
Federico Bernardeschi z Fiorentiny. Ma być pierwszym wzmocnieniem Carlo Ancelottiego w Bayernie jeśli obejmie stanowisko trenera
19.12.2015 12:26
A Mourinho już w Chelsea nie pracuje! To kolejny kandydat do zatrudnienia Bayernu po Guardioli ale wg mnie Mou już za kilka dni znajdzie prace w realu.
17.12.2015 16:37
@daro002
Nie wiem ale ja u niego to dawno zauważyłem
15.12.2015 21:26
daro a czy my musimy przegrywać ciągle? ty nawet z ingolstadt mówiłeś że wielkie szanse na przegraną są
@Matilegolas
Niestety, wydaje mi sie ze może z tych klubów wyciągnąć. Nawet Neymara
02.02.2016 11:55
Mario musi przeboleć Pepa, i nie odchodzić wiedząc że przychodzi nowy trener
02.02.2016 11:50
Zgadzam się. Po odejściu Guardioli wszystkiego się dowiemy co się działo
02.02.2016 11:38
A Alonso to pewnie zostanie bo Carlo go lubi
02.02.2016 11:36
Bez kontuzji czy po kontuzji i tak z Guardiolą na ławce będzie siedział.
02.02.2016 11:32
No ale miał powiedzieć że w klubie się źle dzieje? Przecież by go na śmietnisko za to wywieźli. Sądze że w klubie rzeczywiście źle się dzieje za sprawą Guardioli który w głowie ma City i kase którą tam dostanie
02.02.2016 11:25
@kubla
Bez przesady, o wiele częściej byśmy wygrywali po 1:0. Ale byśmy dali radę. Czy ofensywa by siadła nie wiem. Jest Tomek i Mario co bez problemu na 9 mogą grać.
02.02.2016 11:23
Na Juve musi być gotowy na pełny mecz
02.02.2016 11:17
Tak, ale zdecydowanie trudniej by to szło
02.02.2016 11:16
@jastrzab123
Tak
01.02.2016 23:33
Udało się zrobić transfer. To dobrze mam nadzieje że wypali tak jak Costa tylko że w obronie
01.02.2016 18:11
Mimo wszystko od Badu gorzej chyba nie zagra.Nie ma formy Badu narazie
01.02.2016 18:02
Numer 4 ma. Po Dante, Obyś grał o wiele lepiej niż Dante
01.02.2016 17:59
Oficjalnie już jest. Coś tam udało sie im kupić
01.02.2016 17:57
Oficjalnie! Serdar Tasci w B ayernie. Fc Bayern potwierdza na twitterze
01.02.2016 17:54
A jednak chyba zdążyli
01.02.2016 17:52
Nie zdążą, niestety
01.02.2016 17:51
Niech potwierdzają bo niecałe 20min mamy
01.02.2016 17:41
Wszedem na tlumacza tego co Pele napisał i pisało że zmienia się do Monachium
01.02.2016 17:40
@pele
co to znaczy? bo nie wiem
01.02.2016 17:33
zostało pół godziny na dopięcie transferu
01.02.2016 17:30
@fcbayerniak
Vidal miał chyba coś koło 50% a przyszedł więc chyba damy rae
01.02.2016 16:47
Przyleciał do Monachium już?
01.02.2016 16:42
Dawać go tutaj!!!!!! Damy radde
01.02.2016 16:36
Heh, a czy wy wiecie że to rekord na początku rundy a nie koniec sezonu?
31.01.2016 19:53
Cieszę się że z meczu na mecz gramy coraz lepiej. Ten mecz nie jest do zapomnienia. Był niezły
31.01.2016 19:39
@mazovia
Oczywiście, że widzimy. Gdyż gramy z meczu na mecz lepiej. Serio tylko niektórzy nie widzą plusów
31.01.2016 19:36
Dobry mecz, o wiele lepszy niż z HSV. Jestem szczęśliwy z 3 pkt
31.01.2016 19:29
Dzisiejszy mecz mimo wszystko o wiele lepszy niż z HSV. Forma już lepsza, do Juve zdążymy się rozpędzić
31.01.2016 18:27
@yvaine25
Żółta Kartka w 28minucie dla Costy i żołta dla Strobla w 29min
31.01.2016 18:25
@yvaine25
Lewy strzelił na 1:0 w 32minucie po asyście Costy. Do 35min Bayern grał tak jak w jesiennej rundzie ale potem to siadło, wyszedł brak obrońców jeden koleś sam na sam z Manuelem wyszedł ale Manu obronił
31.01.2016 18:20
Lewy goooool
31.01.2016 18:02
Żywiec o Hoffman ci chodzi ?
31.01.2016 18:01
Dobrze gramy na razie bramka kwestia czasu
31.01.2016 17:59
Zamknąć buzię komentatorzy dot Robbena
31.01.2016 17:54
Alaba prawie z kontuzja
31.01.2016 17:43
Chcę wyeliminować Juve i wejść se na strone B arcy i Juve czytać jak płaczą. Tacy pewni siebie są tak? No to zróbmy im preznt jak nie wierzą.
31.01.2016 15:01
za ponad 1 tydzień Gotze ma wrócić. A Frank już jutro ma być do dyspozycji
31.01.2016 14:56
Haha. Śmieje się z was. Seruio uważacie Juve za faworyta? haha, no to mam ubaw. Nawet jak kontuzje mamy to faworytem jesteśmy
31.01.2016 14:48
Jakoś teraz lepiej gra Król Arturo, Wydaje mi się że Juve przejdziemy a teraz wygrywamy 1 max 2 bramkami bo oszczędzamy się, teraz jesteśmy w grze takim Atletico. A za tydzień z Bayerem mecz też
31.01.2016 14:40
Spoko. Vidala pewnie wtedy na ŚO
31.01.2016 14:37
No. Mimo że odpadliśmy to cieszyłem się że wygraliśmy na AA. I wtedy to my kompletnie formy nie mieliśmy, wtedy z Freiburgiem i Augsburgiem przegrywaliśmy
31.01.2016 14:35
a u nas Tomek i Lewy w gazie, plus w Turynie Mario i Franek już będą do dyspozycji
31.01.2016 14:32
Mam nadzieje ze zarząd kogoś kupi w ostatecznej chwili tak jak Alonso
31.01.2016 14:28
kurde, miałem nadzieje że Atleti wystuka Barce. Mam nadzieje że jednak sie uda
30.01.2016 16:37
Lewy obciął se włosy a Arturo go maca po głowie xD
https://twitter.com/fcbayern
30.01.2016 14:13
Wygrać 4:0 i będzie spokój
30.01.2016 13:40
Mam nadzieje że wróci na Juve i pokaże im swoją gre jak świetnie gra i to on rozstrzygnie losy dwumeczu
30.01.2016 13:16
Czuję w powietrzu że znokautujemy Juve. Możecie mówić że nie mam szacunku ale ja mam szacunek tylko to czuje w powietrzu że będzie nokaut w naszym wykonaniu
30.01.2016 13:02
2:0 w Londynie dla nich to wypadek przy pracy nasz. Tam decydowały detale. Nie sądze aby te detale znowu się pojawiły w turynie. Oczywiście sądze ze to my wygramy dwumecz z Juve a sprawe to w Turynie zamkniemy jakimś 0:2 dla nas
30.01.2016 12:59
Ja to nie rozumiem jak on w Juve tak cienko grał
30.01.2016 12:54
Mandżu jest w tym sezonie najlepszy w Juve.
30.01.2016 12:50
Daliśmy dupe z Miazgą i Dybalą
27.01.2016 19:09
Bayern podobno chcę kupić jednak w tym okienku obrońce. Podobno są zainteresowani Nicolasem N'koulou z Marsylii
27.01.2016 18:35
Nie, przywalasz się nie potrzebnie do Costy
26.01.2016 13:25
Ja się boje że przez jakieś 75 minut będzie 0:0 na Juventus Stadium a później wsadzimy Bernata i skoczy się 2:0 dla Juve
22.01.2016 15:35
Daro to oszukuje. Lewy w samolocie z Kataru śmiał się i uśmiechał. Dodatkowo nikt o tym nie trąbi
12.01.2016 15:50
Czyli mam się martwić. Mario nie zaprzeczył a więc szykuje się na odejście chyba że Carlo go zatrzyma.
10.01.2016 14:10
@yvaine25
No dziwne. Freund kibicuje Bayernowi podobno a Stocha dobrze zna więc coś może przez niego przeszło xD
09.01.2016 23:43
Sammer zniszczył sobie u mnie poparcie. Widać że Guardiola nie musi wygrać trypletu aby być jednym z najlepszsych w Bayernie. Niestety Sammer zagrabiłeś se
09.01.2016 14:17
Czy daro może odejść z tej strony? A skąd wiesz daro czy my nie będziemy gwiazd kupywać? Carrasco,Dybala,Insigne,Laporte,Higuain. Dwóch z nich może zawitać na AA. PSG nigdy nie będzie od nas lepsze i pake zawsze będą mieli gorszą. Mawet jak się nie wzmocnimy a oni tak to będziemy pake mieli lepszą. My mądrze wydajemy pieniądze i słusznie. Robimy gwiazdy z mało znanych piłkarzy
30.12.2015 17:58
Mam nadzieje że koniecznie zdąży ma Juve
29.12.2015 13:14
Jeśli chce popraciwać z Carlem to może już od następnego sezonu :)
29.12.2015 12:28
A Lewandowski to nie z Bayernu że nie zaznaczony?
28.12.2015 12:45
@JazGod
Jeszcze jakby Real odpadł chociaż słabi są w tym sezonie ale tryplet w zasięgu
28.12.2015 10:20
Dortmund jest niewiele lepszy niż w zeszłym sezonie przerypali z nami 5:1. Początek mieli świetny a później zgasneli.
27.12.2015 21:20
W tym sezonie będzie tryplet bo tryplet będzie.
27.12.2015 21:03
Na pewno nasze posiadanie będzie w meczu wynosić ok 50% bo Ancelotti nie ma system ustawiony na posiadanie i klepanie "tiki taki" tylko na obronę. I w lidze byśmy ok 13 bramek na sezon tracili a nie ok.20. Będziemy skupiać się na defensywie bardziej a w LM na ciężkich stadionach nie będzie głupich zmian np Kimmich za Vidala bo w meczach w LM na ciężkich stadionach potrzebne doświadczenie jest. To może skutkować wygranymi na stadionach o ciężkim terenie np: Parc Des Princes, Santiago Bernabeu, La Peineta(Od 16/17 nowy stadion Atletico Madryt)
27.12.2015 18:31
Ohohoho co to się na St Mary's Stadium wydarzyło. Southampton 4:0 Arsenal!!!!!!!!!!!!!! Wenger po raz drugi w tym sezonie czuje wysokie rozgromienie
26.12.2015 23:04
@LoganOx
1. Gdzie Veratti zmiennikiem Thiago bardziej Thiago zmiennikiem Verattiego
2. Gdzie wydać tu 100mln
3. Kończy mu się kontrakt ale go przedłuża
26.12.2015 20:04
Teoretycznie z tej listy życzeń mógłby być Dybala i ewentualnie Insigne
26.12.2015 19:06
Hah w Chelsea nic nowy trener nie daje przegrywają na razie w 57minucie 2:1 z Watfordem u siebie
26.12.2015 17:16
@LukasFan
Za Juppa nam też spadły. A jak było to doskonale wiemy. Wg mnie Pep wiedział już w meczu z VFL o superpuchar ze odejdzie a i tak miażdżyliśmy świetne drużyny a wg mnie Pep bedzie w tym swoim ostatnim sezonie odbić swoją obecność trypletem
26.12.2015 13:00
Podobno w Doha możliwy jest sparing Bayern-PSG
26.12.2015 12:14
@AdiFantasti
Wejdź w tłumacza google skopiuj tekst i masz przetłumaczone. Albo wklej linka strony, kliknij zeby otworzyć w tłumaczu google kliknij w link i masz niemiecką stronę po Polsku
23.12.2015 13:54
Mam nadzieję że kontuzje w tej rundzie będą skutkiem tego że na wiosnę nie będzie kontuzji :)
23.12.2015 12:57
Hojbjerg to już zawodnik ukształtowany nie powinien przechodzić już wypożyczeń. Mam nadzieję ze po sezonie z 5mln za niego wyciągniemy i sprzedamy bo jest słabszy wg mnie nawet od Gaudino nie wspominając o Kimmichu i Rode :)
23.12.2015 12:54
AA to spoko. Sorry
23.12.2015 12:53
kubla kiedyś to kibicował Lewandowskiemu ale teraz hejterek go hejtuje bo nie strzelił w dwóch meczach z rzędu goli
23.12.2015 12:49
Lewy lepiej jak ma odchodzić to do PSG niż Realu. PSG to fajniejszy klub, fajni piłkarze tam są
22.12.2015 21:51
Van Filozof Gaal zwolniony z United!
22.12.2015 21:40
Napastnika to potrzebujemy na ławkę. Robert z nami zostanie., Carlo też błaga żeby został czyli widocznie już ma plan na zespół
21.12.2015 16:18
Wydaje mi się że przy Ancelottim Bernat stanie się światy klasowej LO.
20.12.2015 21:19
Nie będę się udzielać, bo zostanę zjedzony przez forumowiczów ktrzy są zakochani w Tomku i nawet jak zagra fatalnie dają mu noty 2-1
19.12.2015 19:18
Należał mu się. Walczył o 50 gola. Co jak co ale tu Muller zachował się po chamsku
19.12.2015 19:11
@Piotreczek
Właśnie trwa albo się skończyła
19.12.2015 18:27
Ale odlotowy żart Thomas.
19.12.2015 18:17
Mourinho do MUN, Van Luj wylatuje po raz który to już z klubu
19.12.2015 18:11
Czyli Ancelotti prawdopodobnie. Emocje, a w Man United jest piekło tera Van Gaal wylatuje
19.12.2015 18:09
Na ZDF pisze że odchodzi do City a zastąpi go Ancelotti. A na konferencji powiedział coś ale nie znam języka tego
19.12.2015 18:06
Niestety, Guardiola odchodzi.
19.12.2015 18:05
Strzelam że jakby Ancelotti był to tak by było
Neuer-Lahm-Boateng-(New Obrońca Laporte?)-Alaba-Alonso-Vidal-Gotze-Costa-Lewandowski-Muller
Ława z tym planowanym transferem przez Carlo
(Nowy bramkarz chyba że Ulreich zostanie)-Badstuber-Rode,Kimmich,Bernadeschi(to ten niby planowany transfer)-Rode-Bernat
19.12.2015 13:09
Federico Bernardeschi z Fiorentiny. Ma być pierwszym wzmocnieniem Carlo Ancelottiego w Bayernie jeśli obejmie stanowisko trenera
19.12.2015 12:26
A Mourinho już w Chelsea nie pracuje! To kolejny kandydat do zatrudnienia Bayernu po Guardioli ale wg mnie Mou już za kilka dni znajdzie prace w realu.
17.12.2015 16:37
@daro002
Nie wiem ale ja u niego to dawno zauważyłem
15.12.2015 21:26
daro a czy my musimy przegrywać ciągle? ty nawet z ingolstadt mówiłeś że wielkie szanse na przegraną są
15.12.2015 19:44
11
Neuer - Martinez, Lewandowski, Rafinha, Alonso, Boateng, Lahm (K), Vidal, Müller, Coman, Kimmich |
Ława
Ulreich - Thiago, Kirchhoff, Rode, Badstuber |
15.12.2015 19:20
@yvaine25
Peszko już po setce się smiał xD
15.12.2015 18:34
Real kupe gra z Rok jak nie więcej
15.12.2015 18:11
Kiedy wrócą Mario i Costa ? :) Czekam na nich
15.12.2015 16:58