DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 159

@Matilegolas
Niestety, wydaje mi sie ze może z tych klubów wyciągnąć. Nawet Neymara

02.02.2016 11:55

Mario musi przeboleć Pepa, i nie odchodzić wiedząc że przychodzi nowy trener

02.02.2016 11:50

Zgadzam się. Po odejściu Guardioli wszystkiego się dowiemy co się działo

02.02.2016 11:38

A Alonso to pewnie zostanie bo Carlo go lubi

02.02.2016 11:36

Bez kontuzji czy po kontuzji i tak z Guardiolą na ławce będzie siedział.

02.02.2016 11:32

No ale miał powiedzieć że w klubie się źle dzieje? Przecież by go na śmietnisko za to wywieźli. Sądze że w klubie rzeczywiście źle się dzieje za sprawą Guardioli który w głowie ma City i kase którą tam dostanie

02.02.2016 11:25

@kubla
Bez przesady, o wiele częściej byśmy wygrywali po 1:0. Ale byśmy dali radę. Czy ofensywa by siadła nie wiem. Jest Tomek i Mario co bez problemu na 9 mogą grać.

02.02.2016 11:23

Na Juve musi być gotowy na pełny mecz

02.02.2016 11:17

Tak, ale zdecydowanie trudniej by to szło

02.02.2016 11:16

@jastrzab123
Tak

01.02.2016 23:33

Udało się zrobić transfer. To dobrze mam nadzieje że wypali tak jak Costa tylko że w obronie

01.02.2016 18:11

Mimo wszystko od Badu gorzej chyba nie zagra.Nie ma formy Badu narazie

01.02.2016 18:02

Numer 4 ma. Po Dante, Obyś grał o wiele lepiej niż Dante

01.02.2016 17:59

Oficjalnie już jest. Coś tam udało sie im kupić

01.02.2016 17:57

Oficjalnie! Serdar Tasci w B ayernie. Fc Bayern potwierdza na twitterze

01.02.2016 17:54

A jednak chyba zdążyli

01.02.2016 17:52

Nie zdążą, niestety

01.02.2016 17:51

Niech potwierdzają bo niecałe 20min mamy

01.02.2016 17:41

Wszedem na tlumacza tego co Pele napisał i pisało że zmienia się do Monachium

01.02.2016 17:40

@pele
co to znaczy? bo nie wiem

01.02.2016 17:33

zostało pół godziny na dopięcie transferu

01.02.2016 17:30

@fcbayerniak
Vidal miał chyba coś koło 50% a przyszedł więc chyba damy rae

01.02.2016 16:47

Przyleciał do Monachium już?

01.02.2016 16:42

Dawać go tutaj!!!!!! Damy radde

01.02.2016 16:36

Heh, a czy wy wiecie że to rekord na początku rundy a nie koniec sezonu?

31.01.2016 19:53

Cieszę się że z meczu na mecz gramy coraz lepiej. Ten mecz nie jest do zapomnienia. Był niezły

31.01.2016 19:39

@mazovia
Oczywiście, że widzimy. Gdyż gramy z meczu na mecz lepiej. Serio tylko niektórzy nie widzą plusów

31.01.2016 19:36

Dobry mecz, o wiele lepszy niż z HSV. Jestem szczęśliwy z 3 pkt

31.01.2016 19:29

Dzisiejszy mecz mimo wszystko o wiele lepszy niż z HSV. Forma już lepsza, do Juve zdążymy się rozpędzić

31.01.2016 18:27

@yvaine25
Żółta Kartka w 28minucie dla Costy i żołta dla Strobla w 29min

31.01.2016 18:25

@yvaine25
Lewy strzelił na 1:0 w 32minucie po asyście Costy. Do 35min Bayern grał tak jak w jesiennej rundzie ale potem to siadło, wyszedł brak obrońców jeden koleś sam na sam z Manuelem wyszedł ale Manu obronił

31.01.2016 18:20

Lewy goooool

31.01.2016 18:02

Żywiec o Hoffman ci chodzi ?

31.01.2016 18:01

Dobrze gramy na razie bramka kwestia czasu

31.01.2016 17:59

Zamknąć buzię komentatorzy dot Robbena

31.01.2016 17:54

Alaba prawie z kontuzja

31.01.2016 17:43

Chcę wyeliminować Juve i wejść se na strone B arcy i Juve czytać jak płaczą. Tacy pewni siebie są tak? No to zróbmy im preznt jak nie wierzą.

31.01.2016 15:01

za ponad 1 tydzień Gotze ma wrócić. A Frank już jutro ma być do dyspozycji

31.01.2016 14:56

Haha. Śmieje się z was. Seruio uważacie Juve za faworyta? haha, no to mam ubaw. Nawet jak kontuzje mamy to faworytem jesteśmy

31.01.2016 14:48

Jakoś teraz lepiej gra Król Arturo, Wydaje mi się że Juve przejdziemy a teraz wygrywamy 1 max 2 bramkami bo oszczędzamy się, teraz jesteśmy w grze takim Atletico. A za tydzień z Bayerem mecz też

31.01.2016 14:40

Spoko. Vidala pewnie wtedy na ŚO

31.01.2016 14:37

No. Mimo że odpadliśmy to cieszyłem się że wygraliśmy na AA. I wtedy to my kompletnie formy nie mieliśmy, wtedy z Freiburgiem i Augsburgiem przegrywaliśmy

31.01.2016 14:35

a u nas Tomek i Lewy w gazie, plus w Turynie Mario i Franek już będą do dyspozycji

31.01.2016 14:32

Mam nadzieje ze zarząd kogoś kupi w ostatecznej chwili tak jak Alonso

31.01.2016 14:28

kurde, miałem nadzieje że Atleti wystuka Barce. Mam nadzieje że jednak sie uda

30.01.2016 16:37

Lewy obciął se włosy a Arturo go maca po głowie xD
https://twitter.com/fcbayern

30.01.2016 14:13

Wygrać 4:0 i będzie spokój

30.01.2016 13:40

Mam nadzieje że wróci na Juve i pokaże im swoją gre jak świetnie gra i to on rozstrzygnie losy dwumeczu

30.01.2016 13:16

Czuję w powietrzu że znokautujemy Juve. Możecie mówić że nie mam szacunku ale ja mam szacunek tylko to czuje w powietrzu że będzie nokaut w naszym wykonaniu

30.01.2016 13:02

2:0 w Londynie dla nich to wypadek przy pracy nasz. Tam decydowały detale. Nie sądze aby te detale znowu się pojawiły w turynie. Oczywiście sądze ze to my wygramy dwumecz z Juve a sprawe to w Turynie zamkniemy jakimś 0:2 dla nas

30.01.2016 12:59

Ja to nie rozumiem jak on w Juve tak cienko grał

30.01.2016 12:54

Mandżu jest w tym sezonie najlepszy w Juve.

30.01.2016 12:50

Daliśmy dupe z Miazgą i Dybalą

27.01.2016 19:09

Bayern podobno chcę kupić jednak w tym okienku obrońce. Podobno są zainteresowani Nicolasem N'koulou z Marsylii

27.01.2016 18:35

Nie, przywalasz się nie potrzebnie do Costy

26.01.2016 13:25

Ja się boje że przez jakieś 75 minut będzie 0:0 na Juventus Stadium a później wsadzimy Bernata i skoczy się 2:0 dla Juve

22.01.2016 15:35

Daro to oszukuje. Lewy w samolocie z Kataru śmiał się i uśmiechał. Dodatkowo nikt o tym nie trąbi

12.01.2016 15:50

Czyli mam się martwić. Mario nie zaprzeczył a więc szykuje się na odejście chyba że Carlo go zatrzyma.

10.01.2016 14:10

@yvaine25
No dziwne. Freund kibicuje Bayernowi podobno a Stocha dobrze zna więc coś może przez niego przeszło xD

09.01.2016 23:43

Sammer zniszczył sobie u mnie poparcie. Widać że Guardiola nie musi wygrać trypletu aby być jednym z najlepszsych w Bayernie. Niestety Sammer zagrabiłeś se

09.01.2016 14:17

Czy daro może odejść z tej strony? A skąd wiesz daro czy my nie będziemy gwiazd kupywać? Carrasco,Dybala,Insigne,Laporte,Higuain. Dwóch z nich może zawitać na AA. PSG nigdy nie będzie od nas lepsze i pake zawsze będą mieli gorszą. Mawet jak się nie wzmocnimy a oni tak to będziemy pake mieli lepszą. My mądrze wydajemy pieniądze i słusznie. Robimy gwiazdy z mało znanych piłkarzy

30.12.2015 17:58

Mam nadzieje że koniecznie zdąży ma Juve

29.12.2015 13:14

Jeśli chce popraciwać z Carlem to może już od następnego sezonu :)

29.12.2015 12:28

A Lewandowski to nie z Bayernu że nie zaznaczony?

28.12.2015 12:45

@JazGod
Jeszcze jakby Real odpadł chociaż słabi są w tym sezonie ale tryplet w zasięgu

28.12.2015 10:20

Dortmund jest niewiele lepszy niż w zeszłym sezonie przerypali z nami 5:1. Początek mieli świetny a później zgasneli.

27.12.2015 21:20

W tym sezonie będzie tryplet bo tryplet będzie.

27.12.2015 21:03

Na pewno nasze posiadanie będzie w meczu wynosić ok 50% bo Ancelotti nie ma system ustawiony na posiadanie i klepanie "tiki taki" tylko na obronę. I w lidze byśmy ok 13 bramek na sezon tracili a nie ok.20. Będziemy skupiać się na defensywie bardziej a w LM na ciężkich stadionach nie będzie głupich zmian np Kimmich za Vidala bo w meczach w LM na ciężkich stadionach potrzebne doświadczenie jest. To może skutkować wygranymi na stadionach o ciężkim terenie np: Parc Des Princes, Santiago Bernabeu, La Peineta(Od 16/17 nowy stadion Atletico Madryt)

27.12.2015 18:31

Ohohoho co to się na St Mary's Stadium wydarzyło. Southampton 4:0 Arsenal!!!!!!!!!!!!!! Wenger po raz drugi w tym sezonie czuje wysokie rozgromienie

26.12.2015 23:04

@LoganOx
1. Gdzie Veratti zmiennikiem Thiago bardziej Thiago zmiennikiem Verattiego
2. Gdzie wydać tu 100mln
3. Kończy mu się kontrakt ale go przedłuża

26.12.2015 20:04

Teoretycznie z tej listy życzeń mógłby być Dybala i ewentualnie Insigne

26.12.2015 19:06

Hah w Chelsea nic nowy trener nie daje przegrywają na razie w 57minucie 2:1 z Watfordem u siebie

26.12.2015 17:16

@LukasFan
Za Juppa nam też spadły. A jak było to doskonale wiemy. Wg mnie Pep wiedział już w meczu z VFL o superpuchar ze odejdzie a i tak miażdżyliśmy świetne drużyny a wg mnie Pep bedzie w tym swoim ostatnim sezonie odbić swoją obecność trypletem

26.12.2015 13:00

Podobno w Doha możliwy jest sparing Bayern-PSG

26.12.2015 12:14

@AdiFantasti
Wejdź w tłumacza google skopiuj tekst i masz przetłumaczone. Albo wklej linka strony, kliknij zeby otworzyć w tłumaczu google kliknij w link i masz niemiecką stronę po Polsku

23.12.2015 13:54

Mam nadzieję że kontuzje w tej rundzie będą skutkiem tego że na wiosnę nie będzie kontuzji :)

23.12.2015 12:57

Hojbjerg to już zawodnik ukształtowany nie powinien przechodzić już wypożyczeń. Mam nadzieję ze po sezonie z 5mln za niego wyciągniemy i sprzedamy bo jest słabszy wg mnie nawet od Gaudino nie wspominając o Kimmichu i Rode :)

23.12.2015 12:54

AA to spoko. Sorry

23.12.2015 12:53

kubla kiedyś to kibicował Lewandowskiemu ale teraz hejterek go hejtuje bo nie strzelił w dwóch meczach z rzędu goli

23.12.2015 12:49

Lewy lepiej jak ma odchodzić to do PSG niż Realu. PSG to fajniejszy klub, fajni piłkarze tam są

22.12.2015 21:51

Van Filozof Gaal zwolniony z United!

22.12.2015 21:40

Napastnika to potrzebujemy na ławkę. Robert z nami zostanie., Carlo też błaga żeby został czyli widocznie już ma plan na zespół

21.12.2015 16:18

Wydaje mi się że przy Ancelottim Bernat stanie się światy klasowej LO.

20.12.2015 21:19

Nie będę się udzielać, bo zostanę zjedzony przez forumowiczów ktrzy są zakochani w Tomku i nawet jak zagra fatalnie dają mu noty 2-1

19.12.2015 19:18

Należał mu się. Walczył o 50 gola. Co jak co ale tu Muller zachował się po chamsku

19.12.2015 19:11

@Piotreczek
Właśnie trwa albo się skończyła

19.12.2015 18:27

Ale odlotowy żart Thomas.

19.12.2015 18:17

Mourinho do MUN, Van Luj wylatuje po raz który to już z klubu

19.12.2015 18:11

Czyli Ancelotti prawdopodobnie. Emocje, a w Man United jest piekło tera Van Gaal wylatuje

19.12.2015 18:09

Na ZDF pisze że odchodzi do City a zastąpi go Ancelotti. A na konferencji powiedział coś ale nie znam języka tego

19.12.2015 18:06

Niestety, Guardiola odchodzi.

19.12.2015 18:05

Strzelam że jakby Ancelotti był to tak by było
Neuer-Lahm-Boateng-(New Obrońca Laporte?)-Alaba-Alonso-Vidal-Gotze-Costa-Lewandowski-Muller
Ława z tym planowanym transferem przez Carlo
(Nowy bramkarz chyba że Ulreich zostanie)-Badstuber-Rode,Kimmich,Bernadeschi(to ten niby planowany transfer)-Rode-Bernat

19.12.2015 13:09

Federico Bernardeschi z Fiorentiny. Ma być pierwszym wzmocnieniem Carlo Ancelottiego w Bayernie jeśli obejmie stanowisko trenera

19.12.2015 12:26

A Mourinho już w Chelsea nie pracuje! To kolejny kandydat do zatrudnienia Bayernu po Guardioli ale wg mnie Mou już za kilka dni znajdzie prace w realu.

17.12.2015 16:37

@daro002
Nie wiem ale ja u niego to dawno zauważyłem

15.12.2015 21:26

daro a czy my musimy przegrywać ciągle? ty nawet z ingolstadt mówiłeś że wielkie szanse na przegraną są

15.12.2015 19:44

11
Neuer - Martinez, Lewandowski, Rafinha, Alonso, Boateng, Lahm (K), Vidal, Müller, Coman, Kimmich |
Ława
Ulreich - Thiago, Kirchhoff, Rode, Badstuber |

15.12.2015 19:20

@yvaine25
Peszko już po setce się smiał xD

15.12.2015 18:34

Real kupe gra z Rok jak nie więcej

15.12.2015 18:11

Kiedy wrócą Mario i Costa ? :) Czekam na nich

15.12.2015 16:58