@Patryk233
Pamiętam. Straciliśmy 2 bramki w 2 minuty i przegralismy. A Lewy to musi być silny jak takim bykiem rzuca jak chce
14.02.2016 10:53
0:2 dla nas i mieć to w d... Nie mam humoru po tej kontuzji Badu
14.02.2016 10:51
@Bayern022
Wiesz co dziwne. Jakoś do tej pory straciliśmy najmniej!!!!!! bramek w Europie a ty tu mówisz o słabej obronie. Heh, a kibice Farcelony nie wiedzą że w Juve też mają sporo kontuzji. Mnie te FCFarcelońskie kibice nie biorą. Na Alianz Arenie by polegli. Każdy jest mocny u siebie
13.02.2016 22:54
Zaazaaaaaa i 1:0 KURDE
13.02.2016 22:33
Juve traci formę powoli
13.02.2016 22:15
@jastrzab123
Mamy Tasciego :)
13.02.2016 22:07
Bonucci kontuzja. Stara Dama ma mniejsze problemy od nas ale też ma dosyć poważne w obronie
13.02.2016 22:04
Czym ten Pogba tą fryzure smarował? xDD Szkoda mi Badu jakaś klątwa panuje nad nami
13.02.2016 21:30
@Patryk233
Ten skład który napisałeś na papierze wygląda nadal dobrze
13.02.2016 21:24
@yvaine25
Ja oglądam. Jakoś przeciętnawo grają te Juve. Nie najlepiej
13.02.2016 21:22
Carlo chce Jamesa u nas. Ja bym go widział. Jeden z niewielu z Realu których lubie
12.02.2016 15:35
Mam przeczucie że Hertha wyrzuci żółtków z półfinału. Ależ to by było piękne
11.02.2016 15:59
A Zoltki ból dupy że na wyjeździe grają a my u siebie
10.02.2016 23:07
Nawet z taką formą z Werderem damy rade
10.02.2016 23:06
Świetne losowanie u siebie z Werderem
10.02.2016 23:03
Cieszę się że wpadło więcej niż 2 gole
10.02.2016 22:25
dawać Dortmund na Alianz Arenie. Pokażemy im
10.02.2016 22:24
Spokojnie, to tylko 5% naszych możliwości. Czerwona tam jak najbardziej się należała
10.02.2016 21:28
Szkoda że Tomek nie wykorzystał bo było by 2:0 i po meczu praktycznie
10.02.2016 21:26
Teraz to ich dobijemy na 3:0. A BVB myśli że by z nami wygrali hahaha. Oni by w dupsko dostali nawet w tej naszej formie hahaha
10.02.2016 21:23
A czy oni muszą strzelać ciągle? Dlaczego ktoś inny nie może? Bo nikt inny nie potrafi?
10.02.2016 19:55
Liczę na jakieś 4:0 abyśmy mogli se postrzelać. Takiego meczu nam brakuje. Potem to powinno ruszyć
10.02.2016 19:49
Ale ten Rugani takiej jakości nie daje jak Chielon
09.02.2016 22:44
Sreal 1:1 narazie i tracą punkty znowu. Za Beniteza to by chociaż z Granadą wygrali
07.02.2016 22:12
Remis w Turynie jakikolwiek najprawdopodobniejszy z remisów byłby 0:0. I wtedy ja spokojny bo na AA ciężko cokolwiek ukąsić przyjezdnym
07.02.2016 20:51
@Android
Myślę, że to będzie bardzo trudny dwumecz. W drugiej połowie z Bayerem zagraliśmy już lepiej niż to w tej rundzie bywało ale zakończyło się 0:0. Juventus jest silny, ale ostatnio jakby im forma spadała. Zobaczymy co pokażą z silną w tym sezonie drużyną Napoli, bo przegrany przegrał mistrzostwo najprawdopodobniej. A gdyby był remis to walczyli by dalej. W pierwszym meczu padł wynik 2:1 dla Neapolczyków ale Juve wtedy w kryzysie było
07.02.2016 20:38
Dobra włączyłem chrome, wszedłem w linka yvaine25 i zobaczyłem. Tragedia ta kontuzja. Widać było że złamał coś że ta kość do tyłu poszła
07.02.2016 20:28
daj ktoś linka do okropnej kontuzji zoumy ale ma to działać na Firefoxie
07.02.2016 20:15
Daro............ Haaaaaaaaha Kimmich i Badu wczoraj bardzo dobre mecze a ty sie smiejesz. I pisz poprawnie nazwiska a nie. Kimich hahahahaha idź do słownika i naucz się jak piszę się nazwisko tego młodzieńca. Piszę się Kimmich ale zajrzyj dla upewnienia czy cię nie okłamuję
07.02.2016 17:47
Dlaczego tak sądze? hehehe już ci mówie czemu tak sądze. Strzelacie bramy zwykle na 20minut przed końcem które dają wam wygrane. Z Genoą to fuksa rzeczywiście mieliście bo by wam wcisneli bo tamten mecz oglądałem. W tym meczu z Frosinone ci ten honor zwracam ale z Romą też mega fuks z tym 1:0. Wasza dyspozycja od tamtego meczu uległa pogorszeniu zobaczymy jak wypadniecie z Napoli bo mu już ten cięższy mecz przed wami mamy za sobą a wy przed sobą
07.02.2016 17:40
Juve fuksiarze jedne
07.02.2016 16:34
Nie ma co się Farcą zachwycać. Jeden mecz im wychodzi drugi nie. To nie ta forma co w tamtym sezonie, dwumecz z Arsenalem pewnie wygrają ale w Londynie jestem pewien że nie wygrają. I jestem pewien że ktoś w półfinale ich odeśle na Camp Nou z płaczem oby to my byli tymi
07.02.2016 13:55
No niestety wbili na 2:0 i koniec. Dobra teraz oczekiwanie na skoki czy coś się odbęwdzie
07.02.2016 13:52
Bardzo cienko gra Farcelona. Samobója Levante wbiło i pewnie te 1:0 wygrają ale oby nie
07.02.2016 13:41
Tym kretem to może Daro jest co nie? xDD
06.02.2016 23:18
Też miałem wyroki typu, na przerwie stoisz w kącie xD
06.02.2016 23:10
W turynie to nie musimy wygrać. Ja tam chcę remisu, bo w Turynie na wygraną nas nie stać
06.02.2016 23:09
Pewnie tego Bernardeschiego ściągniw
06.02.2016 22:44
Leverkusen mieliśmy na widelcu, ale jak zwykle brakuje skuteczności w takich meczach
06.02.2016 21:55
Aczkolwiek nasz mecz najlepszy w tej rundzie, a wynik wskazuje że najgorszy
06.02.2016 21:38
Udało sie im 1 pkt wyrwać
06.02.2016 21:21
@halucynek
Była bardzo dobra może nie świetna. Tylko skuteczności brakuje. A my zobacz sobie z kim graliśmy i gdzie graliśmy i jakie wyniki w tym miejscu ostatnio osiągaliśmy
06.02.2016 20:48
Lewy jeden mecz gola nie strzelił i już hejter się znalazł. Czyli Lider12. Lewy Mullerowi nie przeszkadzał. Lewy i Muller przestrzelali
06.02.2016 20:43
@zywieczdroj
Jezu, Ty Napoli na drugim miejscu stawiasz
06.02.2016 20:40
Jestem pełen optymizmu przed Juve w Turynie. Dzisiaj druga połowa świetna
06.02.2016 20:39
Widzę, że Bayern tradycyjnie po świetnej jesieni na wiosnę spuchł. W tym momencie nie ma w Europie drużyny, która może zagrozić Barcelonie, ale do maja jeszcze wiele się może zmienić.
Komentarz z FC Barca com
Cóż koleś zobaczył tylko wynik i teraz tak gada. On widział naszą drugą połowę?
06.02.2016 20:34
Byliśmy zdecydowanie lepsi w drugiej połowie ale ja jestem zadowolony
06.02.2016 20:29
Zdecydowanie najlepszy nasz mecz w tej rundzie. To może być dobra runda dla nas. Druga połowa świetna nasza
06.02.2016 20:25
@jastrzab123
Da sie przegrac, ale gramy nie tak slabo jak to ty wyolbrzymiasz. Jakieś akcje są. Gramy ostrożnie to widać, u mnie pierwszy raz w tej rundzie pojawia się stres ale spoko
06.02.2016 19:30
Nie ma bata. To da się wygrać, wprowadzając Tomka i magika Thiago.
06.02.2016 19:27
Ja z 0:0 płakać nie będę a będę się cieszyć
06.02.2016 19:24
@Tralozurum
Ale my gramy z Leverkusen i remis będzie dobry a wy z jakąs Herthą remis. Ciekawe czy wy lepiej w Leverkusen zagracie
06.02.2016 19:22
Oby w dzisiejszym meczu nie było powtórki w meczu z Gladbach
06.02.2016 13:40
Zobaczymy. Jak wygramy z Juve to rzeczywiście to prawda a jak nie to nie prawda
06.02.2016 13:26
Wątpie abyśmy mieli dać 80milionów za Paulo. On miał szanse grać dla repry Polski ale sie spóźniliśmy
06.02.2016 13:24
Możecie, ale znając was tego nie zrobicie :D Już mieliście z Barceloną u siebie wygrać co wam pomogła a wy remis xD
06.02.2016 13:21
W tym sezonie na AA nikt nas nie zatrzyma. Nasz bilans w tym sezonie tu jest imponujący: wszystkie mecze wygrane na tym stadionie we wszystkich rozgrywkach. Żaden klub w Europie nie wygrał wszystkich meczy u siebie rozegranych
06.02.2016 13:20
@yvaine25
A u siebie na Camp Nou męczyli się i 2 :1 z Bayerem wygrali a wtedy rezerwy nie grały. Ale wtedy to u siebie my 3:0 rozjechaliśmy ich
06.02.2016 13:17
:D Przeczuwam 0:0 albo 1:0 dla nas. A z remisu będę zadowolony jak prawie każdy
06.02.2016 13:14
Caceres nie, ale Mandżu i Khedira taj. Dodatkowo kibice Juve podejrzewają kontuzje Kielona, który już 4mecz z rzędu ma odpoczywać. A oni podejrzewają że to kontuzja ale ich nie powiadomiono
06.02.2016 13:13
Przy Carlo wydaje mi się że będzie wymiatał w środku pola.
06.02.2016 13:10
Chyba pojde spać żeby czas do meczyku zabić. To będzie świetny mecz, świetnych drużyn
06.02.2016 13:08
Nie mogę się doczekać tego spotkania.
06.02.2016 13:04
@zywieczdroj
Ami się przyśniło 0:4 dla nas i że znikasz z tej strony.
06.02.2016 11:56
Nie wiem czy strzeli, nie za często B04 strzela. A BMG to wgl tylko raz strzelił
06.02.2016 11:54
@lokus
Podobno to nie prawda. Sammer zaprzeczył ze miał alkohol pić
05.02.2016 10:19
Z okazji urodzin życzę Werder Bremie wysokich wtop z nami.
04.02.2016 13:58
@sepuku
Ohohoho, skąd ty wiesz xD. O tej sraczce. Na chacie pisali takie żeczy ale wątpie w sraczke
04.02.2016 13:12
Watpie w to. Im Hoffenheim punkty niedawno nawet zabrało. Remis może będzie ale stawiam 1 :0 dla naszych
04.02.2016 13:11
Hehehe te Krety xDD
04.02.2016 13:09
@zywieczdroj
Hahaha, bo my lepsi jesteśmy Juvkom wczoraj dwóch graczy wyleciało. A łącznie to mają 5 kontuzji już
04.02.2016 11:00
O Caceres kontuzja. Heh ja haeh
03.02.2016 22:08
Adi mieszka w takim województwie Daro i należy mu się szacunek. Ja lubie jak tak pisze Adi
03.02.2016 22:03
zywieczdroj to jakiś poeta
03.02.2016 21:48
no dobra... zobaczymy
03.02.2016 21:42
@Daroo22
Nie ma to jak drugie konto. Żywiec to pierwsze a te drugie
03.02.2016 21:40
ohh kurde. Ja wale Weźcie tego żywca z tąd . Ale co ja się nim przejmuja. Haha Barca nam 50 goli by wsadzila hahaha. A Juve dwucyfrówke hahaha. Ja nie moge z ciebie. Ty se beke człowieku robisz
03.02.2016 21:39
Oo już 4 zawodnik Juve wypada. Za chwile to wypadnie może Pogba :D
03.02.2016 21:36
Ty jesteś tragiczny. Serio myślisz że Juve łatwo z nami pójdzie? Bo mi się wydaje że nawet z nami w tej naszej obecnej według ciebie tragicznej formie by cierpieli i kto wie czy nie odpadli
03.02.2016 21:34
zywieczdroj jak taki będziesz to padniesz . Dlaczego w nas nie wierzysz?
03.02.2016 21:33
@zywieczdroj
Haha. Oni są na tym samym poziomie. Valencia to cieniasy w tym sezonie. Barcy jeden mecz wyjdzie drugi nie
03.02.2016 21:27
I 1:0 DLA Juvków. Ależ ich ojechał Cuadrado
03.02.2016 21:17
oglądam dziś mecz Juve z Genoą na Juve Stadium. Zobaczymy czy ich rozbiją. Jak Genoa im wsadzi gola to nie ma czego się bać
03.02.2016 20:44
Dyrektor sportowy Bayernu:
Doniesienia o rzekomym alkoholu u Arturo są nieprawdą.. Nasze relacje z Arturo są świetne, wiemy od niego, że wszystkie te doniesienia są kłamstwami - powiedział.
03.02.2016 16:35
Jeżeli to prawda że to nie prawda co Bild wymyślił to Arturo powinien podać ich do sądu
03.02.2016 16:33
juvepoland.com/news.php?id=33328
Dzięki Panie Vidal. Jesteśmy pośmiewiskiem dla kibiców Juve.
Tasci wstrząs mózgu. Wale to
03.02.2016 16:30
@yvaine25
No pięknie. Tasci zkontuzją
03.02.2016 16:14
@Daroo22
W tamtym sezonie rzeczywiście byli nie do zatrzymania. Ale w tym sezonie wystarczą skrzydła Costa i Coman i ich obrona jest rozjechana
03.02.2016 15:25
na AA 1:0 Benatia strzelil w meczu z Barca
03.02.2016 15:23
Nie chcę się czepiać alr to wkońcu my go wypożyczyliśmy?
03.02.2016 11:59
Nie jest dobrze z nami. Mam nadzieje że Vidal przynajmniej zdradzi nam tajemnice gry Juve i dzieki niemu to wygramy
03.02.2016 11:40
Aha. Vidal wynocha. Na trybunach siedzisz od dzisiaj
03.02.2016 11:39
Stawiam na bardzo trudny mecz ale wygramy 1:0 tak typuje
03.02.2016 11:37
@Kahn1983
Vidal na pewno a kto jeszcze nwm. Costa na pewno nie. Nie wiem. Powiedz
03.02.2016 11:14
Arturo Vidal podczas Copa America rozbił samochód pod wpływem alkoholu. On jest psycholem. Niech on dzieci uczy jak się należy zachowywać a nie. A może też chce żeby jego synek chlał
03.02.2016 11:02
E tam. Stawiamj tam 1:1 w Turynie i 2:1 w Monachium dla nas
03.02.2016 11:00
Vidal to neich dom psychologa idzie. On ma problemy z alkoholem. To alkohoman i być może narkoman
03.02.2016 10:58
Alkoholik
03.02.2016 10:54
To pewnie Lewandowski :)
02.02.2016 19:12
Man City radze wam się nie cieszyć. Wykończy was kontuzjami on
@Patryk233
Pamiętam. Straciliśmy 2 bramki w 2 minuty i przegralismy. A Lewy to musi być silny jak takim bykiem rzuca jak chce
14.02.2016 10:53
0:2 dla nas i mieć to w d... Nie mam humoru po tej kontuzji Badu
14.02.2016 10:51
@Bayern022
Wiesz co dziwne. Jakoś do tej pory straciliśmy najmniej!!!!!! bramek w Europie a ty tu mówisz o słabej obronie. Heh, a kibice Farcelony nie wiedzą że w Juve też mają sporo kontuzji. Mnie te FCFarcelońskie kibice nie biorą. Na Alianz Arenie by polegli. Każdy jest mocny u siebie
13.02.2016 22:54
Zaazaaaaaa i 1:0 KURDE
13.02.2016 22:33
Juve traci formę powoli
13.02.2016 22:15
@jastrzab123
Mamy Tasciego :)
13.02.2016 22:07
Bonucci kontuzja. Stara Dama ma mniejsze problemy od nas ale też ma dosyć poważne w obronie
13.02.2016 22:04
Czym ten Pogba tą fryzure smarował? xDD Szkoda mi Badu jakaś klątwa panuje nad nami
13.02.2016 21:30
@Patryk233
Ten skład który napisałeś na papierze wygląda nadal dobrze
13.02.2016 21:24
@yvaine25
Ja oglądam. Jakoś przeciętnawo grają te Juve. Nie najlepiej
13.02.2016 21:22
Carlo chce Jamesa u nas. Ja bym go widział. Jeden z niewielu z Realu których lubie
12.02.2016 15:35
Mam przeczucie że Hertha wyrzuci żółtków z półfinału. Ależ to by było piękne
11.02.2016 15:59
A Zoltki ból dupy że na wyjeździe grają a my u siebie
10.02.2016 23:07
Nawet z taką formą z Werderem damy rade
10.02.2016 23:06
Świetne losowanie u siebie z Werderem
10.02.2016 23:03
Cieszę się że wpadło więcej niż 2 gole
10.02.2016 22:25
dawać Dortmund na Alianz Arenie. Pokażemy im
10.02.2016 22:24
Spokojnie, to tylko 5% naszych możliwości. Czerwona tam jak najbardziej się należała
10.02.2016 21:28
Szkoda że Tomek nie wykorzystał bo było by 2:0 i po meczu praktycznie
10.02.2016 21:26
Teraz to ich dobijemy na 3:0. A BVB myśli że by z nami wygrali hahaha. Oni by w dupsko dostali nawet w tej naszej formie hahaha
10.02.2016 21:23
A czy oni muszą strzelać ciągle? Dlaczego ktoś inny nie może? Bo nikt inny nie potrafi?
10.02.2016 19:55
Liczę na jakieś 4:0 abyśmy mogli se postrzelać. Takiego meczu nam brakuje. Potem to powinno ruszyć
10.02.2016 19:49
Ale ten Rugani takiej jakości nie daje jak Chielon
09.02.2016 22:44
Sreal 1:1 narazie i tracą punkty znowu. Za Beniteza to by chociaż z Granadą wygrali
07.02.2016 22:12
Remis w Turynie jakikolwiek najprawdopodobniejszy z remisów byłby 0:0. I wtedy ja spokojny bo na AA ciężko cokolwiek ukąsić przyjezdnym
07.02.2016 20:51
@Android
Myślę, że to będzie bardzo trudny dwumecz. W drugiej połowie z Bayerem zagraliśmy już lepiej niż to w tej rundzie bywało ale zakończyło się 0:0. Juventus jest silny, ale ostatnio jakby im forma spadała. Zobaczymy co pokażą z silną w tym sezonie drużyną Napoli, bo przegrany przegrał mistrzostwo najprawdopodobniej. A gdyby był remis to walczyli by dalej. W pierwszym meczu padł wynik 2:1 dla Neapolczyków ale Juve wtedy w kryzysie było
07.02.2016 20:38
Dobra włączyłem chrome, wszedłem w linka yvaine25 i zobaczyłem. Tragedia ta kontuzja. Widać było że złamał coś że ta kość do tyłu poszła
07.02.2016 20:28
daj ktoś linka do okropnej kontuzji zoumy ale ma to działać na Firefoxie
07.02.2016 20:15
Daro............ Haaaaaaaaha Kimmich i Badu wczoraj bardzo dobre mecze a ty sie smiejesz. I pisz poprawnie nazwiska a nie. Kimich hahahahaha idź do słownika i naucz się jak piszę się nazwisko tego młodzieńca. Piszę się Kimmich ale zajrzyj dla upewnienia czy cię nie okłamuję
07.02.2016 17:47
Dlaczego tak sądze? hehehe już ci mówie czemu tak sądze. Strzelacie bramy zwykle na 20minut przed końcem które dają wam wygrane. Z Genoą to fuksa rzeczywiście mieliście bo by wam wcisneli bo tamten mecz oglądałem. W tym meczu z Frosinone ci ten honor zwracam ale z Romą też mega fuks z tym 1:0. Wasza dyspozycja od tamtego meczu uległa pogorszeniu zobaczymy jak wypadniecie z Napoli bo mu już ten cięższy mecz przed wami mamy za sobą a wy przed sobą
07.02.2016 17:40
Juve fuksiarze jedne
07.02.2016 16:34
Nie ma co się Farcą zachwycać. Jeden mecz im wychodzi drugi nie. To nie ta forma co w tamtym sezonie, dwumecz z Arsenalem pewnie wygrają ale w Londynie jestem pewien że nie wygrają. I jestem pewien że ktoś w półfinale ich odeśle na Camp Nou z płaczem oby to my byli tymi
07.02.2016 13:55
No niestety wbili na 2:0 i koniec. Dobra teraz oczekiwanie na skoki czy coś się odbęwdzie
07.02.2016 13:52
Bardzo cienko gra Farcelona. Samobója Levante wbiło i pewnie te 1:0 wygrają ale oby nie
07.02.2016 13:41
Tym kretem to może Daro jest co nie? xDD
06.02.2016 23:18
Też miałem wyroki typu, na przerwie stoisz w kącie xD
06.02.2016 23:10
W turynie to nie musimy wygrać. Ja tam chcę remisu, bo w Turynie na wygraną nas nie stać
06.02.2016 23:09
Pewnie tego Bernardeschiego ściągniw
06.02.2016 22:44
Leverkusen mieliśmy na widelcu, ale jak zwykle brakuje skuteczności w takich meczach
06.02.2016 21:55
Aczkolwiek nasz mecz najlepszy w tej rundzie, a wynik wskazuje że najgorszy
06.02.2016 21:38
Udało sie im 1 pkt wyrwać
06.02.2016 21:21
@halucynek
Była bardzo dobra może nie świetna. Tylko skuteczności brakuje. A my zobacz sobie z kim graliśmy i gdzie graliśmy i jakie wyniki w tym miejscu ostatnio osiągaliśmy
06.02.2016 20:48
Lewy jeden mecz gola nie strzelił i już hejter się znalazł. Czyli Lider12. Lewy Mullerowi nie przeszkadzał. Lewy i Muller przestrzelali
06.02.2016 20:43
@zywieczdroj
Jezu, Ty Napoli na drugim miejscu stawiasz
06.02.2016 20:40
Jestem pełen optymizmu przed Juve w Turynie. Dzisiaj druga połowa świetna
06.02.2016 20:39
Widzę, że Bayern tradycyjnie po świetnej jesieni na wiosnę spuchł. W tym momencie nie ma w Europie drużyny, która może zagrozić Barcelonie, ale do maja jeszcze wiele się może zmienić.
Komentarz z FC Barca com
Cóż koleś zobaczył tylko wynik i teraz tak gada. On widział naszą drugą połowę?
06.02.2016 20:34
Byliśmy zdecydowanie lepsi w drugiej połowie ale ja jestem zadowolony
06.02.2016 20:29
Zdecydowanie najlepszy nasz mecz w tej rundzie. To może być dobra runda dla nas. Druga połowa świetna nasza
06.02.2016 20:25
@jastrzab123
Da sie przegrac, ale gramy nie tak slabo jak to ty wyolbrzymiasz. Jakieś akcje są. Gramy ostrożnie to widać, u mnie pierwszy raz w tej rundzie pojawia się stres ale spoko
06.02.2016 19:30
Nie ma bata. To da się wygrać, wprowadzając Tomka i magika Thiago.
06.02.2016 19:27
Ja z 0:0 płakać nie będę a będę się cieszyć
06.02.2016 19:24
@Tralozurum
Ale my gramy z Leverkusen i remis będzie dobry a wy z jakąs Herthą remis. Ciekawe czy wy lepiej w Leverkusen zagracie
06.02.2016 19:22
Oby w dzisiejszym meczu nie było powtórki w meczu z Gladbach
06.02.2016 13:40
Zobaczymy. Jak wygramy z Juve to rzeczywiście to prawda a jak nie to nie prawda
06.02.2016 13:26
Wątpie abyśmy mieli dać 80milionów za Paulo. On miał szanse grać dla repry Polski ale sie spóźniliśmy
06.02.2016 13:24
Możecie, ale znając was tego nie zrobicie :D Już mieliście z Barceloną u siebie wygrać co wam pomogła a wy remis xD
06.02.2016 13:21
W tym sezonie na AA nikt nas nie zatrzyma. Nasz bilans w tym sezonie tu jest imponujący: wszystkie mecze wygrane na tym stadionie we wszystkich rozgrywkach. Żaden klub w Europie nie wygrał wszystkich meczy u siebie rozegranych
06.02.2016 13:20
@yvaine25
A u siebie na Camp Nou męczyli się i 2 :1 z Bayerem wygrali a wtedy rezerwy nie grały. Ale wtedy to u siebie my 3:0 rozjechaliśmy ich
06.02.2016 13:17
:D Przeczuwam 0:0 albo 1:0 dla nas. A z remisu będę zadowolony jak prawie każdy
06.02.2016 13:14
Caceres nie, ale Mandżu i Khedira taj. Dodatkowo kibice Juve podejrzewają kontuzje Kielona, który już 4mecz z rzędu ma odpoczywać. A oni podejrzewają że to kontuzja ale ich nie powiadomiono
06.02.2016 13:13
Przy Carlo wydaje mi się że będzie wymiatał w środku pola.
06.02.2016 13:10
Chyba pojde spać żeby czas do meczyku zabić. To będzie świetny mecz, świetnych drużyn
06.02.2016 13:08
Nie mogę się doczekać tego spotkania.
06.02.2016 13:04
@zywieczdroj
Ami się przyśniło 0:4 dla nas i że znikasz z tej strony.
06.02.2016 11:56
Nie wiem czy strzeli, nie za często B04 strzela. A BMG to wgl tylko raz strzelił
06.02.2016 11:54
@lokus
Podobno to nie prawda. Sammer zaprzeczył ze miał alkohol pić
05.02.2016 10:19
Z okazji urodzin życzę Werder Bremie wysokich wtop z nami.
04.02.2016 13:58
@sepuku
Ohohoho, skąd ty wiesz xD. O tej sraczce. Na chacie pisali takie żeczy ale wątpie w sraczke
04.02.2016 13:12
Watpie w to. Im Hoffenheim punkty niedawno nawet zabrało. Remis może będzie ale stawiam 1 :0 dla naszych
04.02.2016 13:11
Hehehe te Krety xDD
04.02.2016 13:09
@zywieczdroj
Hahaha, bo my lepsi jesteśmy Juvkom wczoraj dwóch graczy wyleciało. A łącznie to mają 5 kontuzji już
04.02.2016 11:00
O Caceres kontuzja. Heh ja haeh
03.02.2016 22:08
Adi mieszka w takim województwie Daro i należy mu się szacunek. Ja lubie jak tak pisze Adi
03.02.2016 22:03
zywieczdroj to jakiś poeta
03.02.2016 21:48
no dobra... zobaczymy
03.02.2016 21:42
@Daroo22
Nie ma to jak drugie konto. Żywiec to pierwsze a te drugie
03.02.2016 21:40
ohh kurde. Ja wale Weźcie tego żywca z tąd . Ale co ja się nim przejmuja. Haha Barca nam 50 goli by wsadzila hahaha. A Juve dwucyfrówke hahaha. Ja nie moge z ciebie. Ty se beke człowieku robisz
03.02.2016 21:39
Oo już 4 zawodnik Juve wypada. Za chwile to wypadnie może Pogba :D
03.02.2016 21:36
Ty jesteś tragiczny. Serio myślisz że Juve łatwo z nami pójdzie? Bo mi się wydaje że nawet z nami w tej naszej obecnej według ciebie tragicznej formie by cierpieli i kto wie czy nie odpadli
03.02.2016 21:34
zywieczdroj jak taki będziesz to padniesz . Dlaczego w nas nie wierzysz?
03.02.2016 21:33
@zywieczdroj
Haha. Oni są na tym samym poziomie. Valencia to cieniasy w tym sezonie. Barcy jeden mecz wyjdzie drugi nie
03.02.2016 21:27
I 1:0 DLA Juvków. Ależ ich ojechał Cuadrado
03.02.2016 21:17
oglądam dziś mecz Juve z Genoą na Juve Stadium. Zobaczymy czy ich rozbiją. Jak Genoa im wsadzi gola to nie ma czego się bać
03.02.2016 20:44
Dyrektor sportowy Bayernu:
Doniesienia o rzekomym alkoholu u Arturo są nieprawdą.. Nasze relacje z Arturo są świetne, wiemy od niego, że wszystkie te doniesienia są kłamstwami - powiedział.
03.02.2016 16:35
Jeżeli to prawda że to nie prawda co Bild wymyślił to Arturo powinien podać ich do sądu
03.02.2016 16:33
juvepoland.com/news.php?id=33328
Dzięki Panie Vidal. Jesteśmy pośmiewiskiem dla kibiców Juve.
Tasci wstrząs mózgu. Wale to
03.02.2016 16:30
@yvaine25
No pięknie. Tasci zkontuzją
03.02.2016 16:14
@Daroo22
W tamtym sezonie rzeczywiście byli nie do zatrzymania. Ale w tym sezonie wystarczą skrzydła Costa i Coman i ich obrona jest rozjechana
03.02.2016 15:25
na AA 1:0 Benatia strzelil w meczu z Barca
03.02.2016 15:23
Nie chcę się czepiać alr to wkońcu my go wypożyczyliśmy?
03.02.2016 11:59
Nie jest dobrze z nami. Mam nadzieje że Vidal przynajmniej zdradzi nam tajemnice gry Juve i dzieki niemu to wygramy
03.02.2016 11:40
Aha. Vidal wynocha. Na trybunach siedzisz od dzisiaj
03.02.2016 11:39
Stawiam na bardzo trudny mecz ale wygramy 1:0 tak typuje
03.02.2016 11:37
@Kahn1983
Vidal na pewno a kto jeszcze nwm. Costa na pewno nie. Nie wiem. Powiedz
03.02.2016 11:14
Arturo Vidal podczas Copa America rozbił samochód pod wpływem alkoholu. On jest psycholem. Niech on dzieci uczy jak się należy zachowywać a nie. A może też chce żeby jego synek chlał
03.02.2016 11:02
E tam. Stawiamj tam 1:1 w Turynie i 2:1 w Monachium dla nas
03.02.2016 11:00
Vidal to neich dom psychologa idzie. On ma problemy z alkoholem. To alkohoman i być może narkoman
03.02.2016 10:58
Alkoholik
03.02.2016 10:54
To pewnie Lewandowski :)
02.02.2016 19:12
Man City radze wam się nie cieszyć. Wykończy was kontuzjami on
02.02.2016 16:24