DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 158

@Patryk233
Pamiętam. Straciliśmy 2 bramki w 2 minuty i przegralismy. A Lewy to musi być silny jak takim bykiem rzuca jak chce

14.02.2016 10:53

0:2 dla nas i mieć to w d... Nie mam humoru po tej kontuzji Badu

14.02.2016 10:51

@Bayern022
Wiesz co dziwne. Jakoś do tej pory straciliśmy najmniej!!!!!! bramek w Europie a ty tu mówisz o słabej obronie. Heh, a kibice Farcelony nie wiedzą że w Juve też mają sporo kontuzji. Mnie te FCFarcelońskie kibice nie biorą. Na Alianz Arenie by polegli. Każdy jest mocny u siebie

13.02.2016 22:54

Zaazaaaaaa i 1:0 KURDE

13.02.2016 22:33

Juve traci formę powoli

13.02.2016 22:15

@jastrzab123
Mamy Tasciego :)

13.02.2016 22:07

Bonucci kontuzja. Stara Dama ma mniejsze problemy od nas ale też ma dosyć poważne w obronie

13.02.2016 22:04

Czym ten Pogba tą fryzure smarował? xDD Szkoda mi Badu jakaś klątwa panuje nad nami

13.02.2016 21:30

@Patryk233
Ten skład który napisałeś na papierze wygląda nadal dobrze

13.02.2016 21:24

@yvaine25
Ja oglądam. Jakoś przeciętnawo grają te Juve. Nie najlepiej

13.02.2016 21:22

Carlo chce Jamesa u nas. Ja bym go widział. Jeden z niewielu z Realu których lubie

12.02.2016 15:35

Mam przeczucie że Hertha wyrzuci żółtków z półfinału. Ależ to by było piękne

11.02.2016 15:59

A Zoltki ból dupy że na wyjeździe grają a my u siebie

10.02.2016 23:07

Nawet z taką formą z Werderem damy rade

10.02.2016 23:06

Świetne losowanie u siebie z Werderem

10.02.2016 23:03

Cieszę się że wpadło więcej niż 2 gole

10.02.2016 22:25

dawać Dortmund na Alianz Arenie. Pokażemy im

10.02.2016 22:24

Spokojnie, to tylko 5% naszych możliwości. Czerwona tam jak najbardziej się należała

10.02.2016 21:28

Szkoda że Tomek nie wykorzystał bo było by 2:0 i po meczu praktycznie

10.02.2016 21:26

Teraz to ich dobijemy na 3:0. A BVB myśli że by z nami wygrali hahaha. Oni by w dupsko dostali nawet w tej naszej formie hahaha

10.02.2016 21:23

A czy oni muszą strzelać ciągle? Dlaczego ktoś inny nie może? Bo nikt inny nie potrafi?

10.02.2016 19:55

Liczę na jakieś 4:0 abyśmy mogli se postrzelać. Takiego meczu nam brakuje. Potem to powinno ruszyć

10.02.2016 19:49

Ale ten Rugani takiej jakości nie daje jak Chielon

09.02.2016 22:44

Sreal 1:1 narazie i tracą punkty znowu. Za Beniteza to by chociaż z Granadą wygrali

07.02.2016 22:12

Remis w Turynie jakikolwiek najprawdopodobniejszy z remisów byłby 0:0. I wtedy ja spokojny bo na AA ciężko cokolwiek ukąsić przyjezdnym

07.02.2016 20:51

@Android
Myślę, że to będzie bardzo trudny dwumecz. W drugiej połowie z Bayerem zagraliśmy już lepiej niż to w tej rundzie bywało ale zakończyło się 0:0. Juventus jest silny, ale ostatnio jakby im forma spadała. Zobaczymy co pokażą z silną w tym sezonie drużyną Napoli, bo przegrany przegrał mistrzostwo najprawdopodobniej. A gdyby był remis to walczyli by dalej. W pierwszym meczu padł wynik 2:1 dla Neapolczyków ale Juve wtedy w kryzysie było

07.02.2016 20:38

Dobra włączyłem chrome, wszedłem w linka yvaine25 i zobaczyłem. Tragedia ta kontuzja. Widać było że złamał coś że ta kość do tyłu poszła

07.02.2016 20:28

daj ktoś linka do okropnej kontuzji zoumy ale ma to działać na Firefoxie

07.02.2016 20:15

Daro............ Haaaaaaaaha Kimmich i Badu wczoraj bardzo dobre mecze a ty sie smiejesz. I pisz poprawnie nazwiska a nie. Kimich hahahahaha idź do słownika i naucz się jak piszę się nazwisko tego młodzieńca. Piszę się Kimmich ale zajrzyj dla upewnienia czy cię nie okłamuję

07.02.2016 17:47

Dlaczego tak sądze? hehehe już ci mówie czemu tak sądze. Strzelacie bramy zwykle na 20minut przed końcem które dają wam wygrane. Z Genoą to fuksa rzeczywiście mieliście bo by wam wcisneli bo tamten mecz oglądałem. W tym meczu z Frosinone ci ten honor zwracam ale z Romą też mega fuks z tym 1:0. Wasza dyspozycja od tamtego meczu uległa pogorszeniu zobaczymy jak wypadniecie z Napoli bo mu już ten cięższy mecz przed wami mamy za sobą a wy przed sobą

07.02.2016 17:40

Juve fuksiarze jedne

07.02.2016 16:34

Nie ma co się Farcą zachwycać. Jeden mecz im wychodzi drugi nie. To nie ta forma co w tamtym sezonie, dwumecz z Arsenalem pewnie wygrają ale w Londynie jestem pewien że nie wygrają. I jestem pewien że ktoś w półfinale ich odeśle na Camp Nou z płaczem oby to my byli tymi

07.02.2016 13:55

No niestety wbili na 2:0 i koniec. Dobra teraz oczekiwanie na skoki czy coś się odbęwdzie

07.02.2016 13:52

Bardzo cienko gra Farcelona. Samobója Levante wbiło i pewnie te 1:0 wygrają ale oby nie

07.02.2016 13:41

Tym kretem to może Daro jest co nie? xDD

06.02.2016 23:18

Też miałem wyroki typu, na przerwie stoisz w kącie xD

06.02.2016 23:10

W turynie to nie musimy wygrać. Ja tam chcę remisu, bo w Turynie na wygraną nas nie stać

06.02.2016 23:09

Pewnie tego Bernardeschiego ściągniw

06.02.2016 22:44

Leverkusen mieliśmy na widelcu, ale jak zwykle brakuje skuteczności w takich meczach

06.02.2016 21:55

Aczkolwiek nasz mecz najlepszy w tej rundzie, a wynik wskazuje że najgorszy

06.02.2016 21:38

Udało sie im 1 pkt wyrwać

06.02.2016 21:21

@halucynek
Była bardzo dobra może nie świetna. Tylko skuteczności brakuje. A my zobacz sobie z kim graliśmy i gdzie graliśmy i jakie wyniki w tym miejscu ostatnio osiągaliśmy

06.02.2016 20:48

Lewy jeden mecz gola nie strzelił i już hejter się znalazł. Czyli Lider12. Lewy Mullerowi nie przeszkadzał. Lewy i Muller przestrzelali

06.02.2016 20:43

@zywieczdroj
Jezu, Ty Napoli na drugim miejscu stawiasz

06.02.2016 20:40

Jestem pełen optymizmu przed Juve w Turynie. Dzisiaj druga połowa świetna

06.02.2016 20:39

Widzę, że Bayern tradycyjnie po świetnej jesieni na wiosnę spuchł. W tym momencie nie ma w Europie drużyny, która może zagrozić Barcelonie, ale do maja jeszcze wiele się może zmienić.
Komentarz z FC Barca com
Cóż koleś zobaczył tylko wynik i teraz tak gada. On widział naszą drugą połowę?

06.02.2016 20:34

Byliśmy zdecydowanie lepsi w drugiej połowie ale ja jestem zadowolony

06.02.2016 20:29

Zdecydowanie najlepszy nasz mecz w tej rundzie. To może być dobra runda dla nas. Druga połowa świetna nasza

06.02.2016 20:25

@jastrzab123
Da sie przegrac, ale gramy nie tak slabo jak to ty wyolbrzymiasz. Jakieś akcje są. Gramy ostrożnie to widać, u mnie pierwszy raz w tej rundzie pojawia się stres ale spoko

06.02.2016 19:30

Nie ma bata. To da się wygrać, wprowadzając Tomka i magika Thiago.

06.02.2016 19:27

Ja z 0:0 płakać nie będę a będę się cieszyć

06.02.2016 19:24

@Tralozurum
Ale my gramy z Leverkusen i remis będzie dobry a wy z jakąs Herthą remis. Ciekawe czy wy lepiej w Leverkusen zagracie

06.02.2016 19:22

Oby w dzisiejszym meczu nie było powtórki w meczu z Gladbach

06.02.2016 13:40

Zobaczymy. Jak wygramy z Juve to rzeczywiście to prawda a jak nie to nie prawda

06.02.2016 13:26

Wątpie abyśmy mieli dać 80milionów za Paulo. On miał szanse grać dla repry Polski ale sie spóźniliśmy

06.02.2016 13:24

Możecie, ale znając was tego nie zrobicie :D Już mieliście z Barceloną u siebie wygrać co wam pomogła a wy remis xD

06.02.2016 13:21

W tym sezonie na AA nikt nas nie zatrzyma. Nasz bilans w tym sezonie tu jest imponujący: wszystkie mecze wygrane na tym stadionie we wszystkich rozgrywkach. Żaden klub w Europie nie wygrał wszystkich meczy u siebie rozegranych

06.02.2016 13:20

@yvaine25
A u siebie na Camp Nou męczyli się i 2 :1 z Bayerem wygrali a wtedy rezerwy nie grały. Ale wtedy to u siebie my 3:0 rozjechaliśmy ich

06.02.2016 13:17

:D Przeczuwam 0:0 albo 1:0 dla nas. A z remisu będę zadowolony jak prawie każdy

06.02.2016 13:14

Caceres nie, ale Mandżu i Khedira taj. Dodatkowo kibice Juve podejrzewają kontuzje Kielona, który już 4mecz z rzędu ma odpoczywać. A oni podejrzewają że to kontuzja ale ich nie powiadomiono

06.02.2016 13:13

Przy Carlo wydaje mi się że będzie wymiatał w środku pola.

06.02.2016 13:10

Chyba pojde spać żeby czas do meczyku zabić. To będzie świetny mecz, świetnych drużyn

06.02.2016 13:08

Nie mogę się doczekać tego spotkania.

06.02.2016 13:04

@zywieczdroj
Ami się przyśniło 0:4 dla nas i że znikasz z tej strony.

06.02.2016 11:56

Nie wiem czy strzeli, nie za często B04 strzela. A BMG to wgl tylko raz strzelił

06.02.2016 11:54

@lokus
Podobno to nie prawda. Sammer zaprzeczył ze miał alkohol pić

05.02.2016 10:19

Z okazji urodzin życzę Werder Bremie wysokich wtop z nami.

04.02.2016 13:58

@sepuku
Ohohoho, skąd ty wiesz xD. O tej sraczce. Na chacie pisali takie żeczy ale wątpie w sraczke

04.02.2016 13:12

Watpie w to. Im Hoffenheim punkty niedawno nawet zabrało. Remis może będzie ale stawiam 1 :0 dla naszych

04.02.2016 13:11

Hehehe te Krety xDD

04.02.2016 13:09

@zywieczdroj
Hahaha, bo my lepsi jesteśmy Juvkom wczoraj dwóch graczy wyleciało. A łącznie to mają 5 kontuzji już

04.02.2016 11:00

O Caceres kontuzja. Heh ja haeh

03.02.2016 22:08

Adi mieszka w takim województwie Daro i należy mu się szacunek. Ja lubie jak tak pisze Adi

03.02.2016 22:03

zywieczdroj to jakiś poeta

03.02.2016 21:48

no dobra... zobaczymy

03.02.2016 21:42

@Daroo22
Nie ma to jak drugie konto. Żywiec to pierwsze a te drugie

03.02.2016 21:40

ohh kurde. Ja wale Weźcie tego żywca z tąd . Ale co ja się nim przejmuja. Haha Barca nam 50 goli by wsadzila hahaha. A Juve dwucyfrówke hahaha. Ja nie moge z ciebie. Ty se beke człowieku robisz

03.02.2016 21:39

Oo już 4 zawodnik Juve wypada. Za chwile to wypadnie może Pogba :D

03.02.2016 21:36

Ty jesteś tragiczny. Serio myślisz że Juve łatwo z nami pójdzie? Bo mi się wydaje że nawet z nami w tej naszej obecnej według ciebie tragicznej formie by cierpieli i kto wie czy nie odpadli

03.02.2016 21:34

zywieczdroj jak taki będziesz to padniesz . Dlaczego w nas nie wierzysz?

03.02.2016 21:33

@zywieczdroj
Haha. Oni są na tym samym poziomie. Valencia to cieniasy w tym sezonie. Barcy jeden mecz wyjdzie drugi nie

03.02.2016 21:27

I 1:0 DLA Juvków. Ależ ich ojechał Cuadrado

03.02.2016 21:17

oglądam dziś mecz Juve z Genoą na Juve Stadium. Zobaczymy czy ich rozbiją. Jak Genoa im wsadzi gola to nie ma czego się bać

03.02.2016 20:44

Dyrektor sportowy Bayernu:
Doniesienia o rzekomym alkoholu u Arturo są nieprawdą.. Nasze relacje z Arturo są świetne, wiemy od niego, że wszystkie te doniesienia są kłamstwami - powiedział.

03.02.2016 16:35

Jeżeli to prawda że to nie prawda co Bild wymyślił to Arturo powinien podać ich do sądu

03.02.2016 16:33

juvepoland.com/news.php?id=33328
Dzięki Panie Vidal. Jesteśmy pośmiewiskiem dla kibiców Juve.
Tasci wstrząs mózgu. Wale to

03.02.2016 16:30

@yvaine25
No pięknie. Tasci zkontuzją

03.02.2016 16:14

@Daroo22
W tamtym sezonie rzeczywiście byli nie do zatrzymania. Ale w tym sezonie wystarczą skrzydła Costa i Coman i ich obrona jest rozjechana

03.02.2016 15:25

na AA 1:0 Benatia strzelil w meczu z Barca

03.02.2016 15:23

Nie chcę się czepiać alr to wkońcu my go wypożyczyliśmy?

03.02.2016 11:59

Nie jest dobrze z nami. Mam nadzieje że Vidal przynajmniej zdradzi nam tajemnice gry Juve i dzieki niemu to wygramy

03.02.2016 11:40

Aha. Vidal wynocha. Na trybunach siedzisz od dzisiaj

03.02.2016 11:39

Stawiam na bardzo trudny mecz ale wygramy 1:0 tak typuje

03.02.2016 11:37

@Kahn1983
Vidal na pewno a kto jeszcze nwm. Costa na pewno nie. Nie wiem. Powiedz

03.02.2016 11:14

Arturo Vidal podczas Copa America rozbił samochód pod wpływem alkoholu. On jest psycholem. Niech on dzieci uczy jak się należy zachowywać a nie. A może też chce żeby jego synek chlał

03.02.2016 11:02

E tam. Stawiamj tam 1:1 w Turynie i 2:1 w Monachium dla nas

03.02.2016 11:00

Vidal to neich dom psychologa idzie. On ma problemy z alkoholem. To alkohoman i być może narkoman

03.02.2016 10:58

Alkoholik

03.02.2016 10:54

To pewnie Lewandowski :)

02.02.2016 19:12

Man City radze wam się nie cieszyć. Wykończy was kontuzjami on

02.02.2016 16:24