Pep musi odejść nawet jak ich 6:1 rozjedziemy w drugiej połowie
02.03.2016 20:54
Obawiam się tego, że nie wygramy
02.03.2016 20:53
Chyba przegramy ten mecz Kuwa nie można tak grać pewnie się zemści że źle żółtkom życzyliśmy
02.03.2016 20:50
Nie chce aby Rode i Gotze odeszli
02.03.2016 19:08
@yvaine25
Na razie to jest oszczędzanie na trudniejsze drużyny. A tak wgl wydaje mi się że jak na razie to ten sezon ma najlepszą runde wiosenną za Pepa
01.03.2016 21:40
Hannover 0:1 Wolfsburg po 38 minutach szirle strzela xD
01.03.2016 20:39
Mamy korzystny rezultat na wyjeździe :)
01.03.2016 19:27
Jeszcze Stuttgart jak na ten zobaczyłem to może. Wgl wszyscy u siebie mogą nam urwać punkty bo u nas nie mają szans
29.02.2016 22:12
Frankfurt wtedy to zabił football totalny mur
29.02.2016 22:10
No tak ale z drugiej strony no kto tu może z tych słabszych nam punkty urwać. Koln może i Ingolstadt w wypadku gdybyśmy byli mistrzami już
29.02.2016 22:08
Schalkerów się nie obawiam bo formy to oni nie mają a gramy u siebie. Hertha... Niby można tam stracić punkty ale chyba nie przegrać. Jedyny mecz którego się obawiam to Gladbach bo co z tego że gramy u siebie oni mają na nas taki patent że wiesz
29.02.2016 22:04
@ThomasKonig
Gladbach i Hertha ewentualnie.
29.02.2016 22:01
Ja się mam żółtków bać? haha większy strach to już do Hannoveru mam niż do nich hah,
29.02.2016 21:37
Mi tam Kamiloxin nie przeszkadza. Niech se siedzi
28.02.2016 19:34
Ale dortmund ma szczęście
28.02.2016 18:00
Dortmund przegrywa oby tak do konca
28.02.2016 17:58
:)
28.02.2016 17:06
No nie ma. Szkoda sobie konta banować
28.02.2016 16:51
Jaki Kamilek? Bo ja nie ogarniam o co ci chodzi
28.02.2016 16:48
Mówię prawdę, za Van Gaala to wszyscy mają pierwsze 2-3 mecze dobre a potem kilka dni meczowych na gole trzeba czekać
28.02.2016 16:41
3:2 Arsenal walczy. Szkoda że ten Rashford się zatrzyma jak Martial za niedługo
28.02.2016 16:34
Ale ten Arsenal jest cieniasem z Mułami Van Dzbana pzegrywają
28.02.2016 16:24
Dobry meczyk i zasłużona wygrana 2:0 na terenie wicemistrza Niemiec bez straty bramki
27.02.2016 17:28
Musimy wygrać z VFL
27.02.2016 10:55
Dante na zawsze zapamiętam jako śmieszka
27.02.2016 09:01
Rafinha dziś nie zagra z powodu kartek
27.02.2016 08:40
Podobno jutro Lewy ma nie zagrać bo Guardiola da mu posiedzieć na trybunach
26.02.2016 21:25
Ciężki mecz nasz czeka ale VFL już nie jest w takiej formie jak wtedy co 4;1 było. Teraz liczę na jakieś 0:2 albo 1;3 dla nas
26.02.2016 20:18
Wiadomo, dla kogo
25.02.2016 19:15
W sumie to mam nadzieje że Lewy z tąd odejdzie po nie mogę patrzeć na hejterów którzy są wszechwiedzącymi
25.02.2016 17:22
Higuain to dopiero się z Juve gubił! Jeden strzał przez cały mecz!!!! Przypominam że w dwumeczu z Barcą L
25.02.2016 17:18
Ziginho to hejter Lewandowskiego. Gubi się bo jak do niego po 3-4 obrońców Juve podchodziło to jak ich tu ograć. I Lewy sam też okazje se stwarza
25.02.2016 17:13
@josh1982
No i tu się mylisz. Real odpadł. Ale Real przegrał w Turynie i u siebie musiał wygrać a my nie musimy wygrywać wystarczy remis w naszej twierdzy
25.02.2016 16:12
@tcbmx2
Vidal ma żonę syna i córkę a dodatkowo dał zdjęcie wczoraj albo dziś w nocy jak się całował z tą zoną
25.02.2016 16:03
Lewandowski 2.5,? On asyste zaliczył a oni mu dają taką slaba ocene
24.02.2016 23:16
@aries
Hahaha, jak te Juvki u siebie nie umią wygrać to u nas mająwygrać? hahaha no nie rozśmieszaj mnie. I nie porównuj mi tu do Realu bo zaraz możesz tu wyskoczyć z tym. Real W Turynie przegrał i musiał u siebie wygrać a nam wystarczy remis 0:0 albo 1:1 ale wiem że będziemy chcieli ten mecz wygrać
24.02.2016 18:46
Oj Manu chyba ślepy był w tym meczu
24.02.2016 16:17
Kurde, a ci Włochy to nie mają sie czego czepiać to już ze Lewandowski na spalonym przy golu. Nie było spalonego bo nie miał zamiaru wpakowywać tej piłki. Zresztą gracze Juve nie protestowali
24.02.2016 16:16
Dobra skupić się na VFL tu mamy dobry wynik ale w Wolfsburgu musimy wygrać żeby punktów nie potracić
23.02.2016 22:56
Trudno ale 2:2 to bardzo dobry wynik. W tamtym sezonie byśmy to przegrali ale tutaj?? brak przegranej na wyjeździe lidera Serie A?? Naprawdę jestem i tak zadowolony
23.02.2016 22:47
T
23.02.2016 22:46
Spokojnie 2:2 to bardzo dobry wynik
23.02.2016 22:40
Vidal jest dzisiaj bardzo genialny
23.02.2016 21:43
Dajem!!!!!!!! Dobić ich w drugiej i dwumecz załatwion y!!!!! Jedziem po Lige Mistrzow!!
23.02.2016 21:38
Ja tam uważam, że Pep ma jeszcze bardziej Bayern w głowie niż przed ogłoszeniem decyzji. Chce udowodnić że jego projekt rzeczywiście wypalił
23.02.2016 17:29
Ten mecz śmierdzi mi 0:0... znowu
23.02.2016 17:04
Cały świat praktycznie przeciwko nam!
23.02.2016 16:50
Ja już nie mogę się doczekać. Jeszcze 4,5h i ździeramy gardła dla Bayernu żeby wygrał :D
23.02.2016 16:10
Mały błąd. Nie chce się czepiać ale "byłym kolegą klubowym - Mario Mandżukicem, który po transferze Roberta Lewandowskiego do FCB trafił do Juventusu." Jest troche źle opisane. Mario po transferze Lewego najpierw trafił do Atletico a potem do Juve
23.02.2016 15:40
Oby nie przegrać i będzie dobrze.
23.02.2016 15:37
Obstawiłem 1:1
21.02.2016 10:20
Liczę że Żołtka stracą dziś punkty
21.02.2016 09:57
Heh, a nikt nie wspomniał że Rafinha nie będzie mógł zagrać z VFL za kartki?
20.02.2016 21:15
@yvaine25
Jestem pewien braku porażki w Turynie :) A jak będzie to się przekonamy
20.02.2016 21:10
Massimiliano Allegri: "Bardzo boję się Lewandowskiego"
20.02.2016 20:53
O obronie się zgadzam, ale cieszę się że piszą że nasz rezerwowy atak zjada ich podstawowy. I to jest chyba prawda
20.02.2016 18:22
@Bayern022
Ja nawet po tym meczu Tasciego nie skreślam bo to debiut
20.02.2016 18:06
Bardzo dobry mecz dziś Arturo
20.02.2016 17:35
Darmstadt postawil autobus po golu i weztu strzel
20.02.2016 16:30
Pep odejdz juz teraz
20.02.2016 16:28
Przerypiemy ten mecz Pep out
20.02.2016 16:24
Nie opłacało im się to. Napoli wygrywa z Milanem u siebie i wraca na fotel
20.02.2016 11:25
@Kuffour1
Zabrzmiało to tak abyśmy mieli spodziewać się nie zwycięstwa
20.02.2016 11:25
Wiadomo
20.02.2016 11:02
"Tir zaparkowany, Donadoni jest o tyle mądry, że wiedział z kim Juve gra we wtorek i jak ustawić swój zespół żeby nie przegrać a liczył na cud zostawiając Destro w ataku. Dla mnie liczy się teraz mecz z Bayernem i tyle. Coś mi się wydawało czy komentator z eleven wspomniał o powrocie Comana z wypożyczenia?"
Jezu oni mają zwidy czy co że Coman ma do nich wrócić? Coman nie chce do nich wracać. On fantastycznie się u nas czuje. Coman za chiny do nich nie odejdzie. O Juve chodzi oczywiście
@Android
Arjen może odpocznie, ale Lewy by Pepa zabił xD. Musi sobie dorobek powiększać :D
20.02.2016 10:57
2:0 dla nas i po meczu już o Juve myśleć. Ale by było gdybyśmy w Turynie wygrali. Wtedy Juve było by już pozbawione awansu
20.02.2016 10:51
@KoanGuardiola2
Na razie to dwa kroki do tyłu są.
19.02.2016 23:13
Koniec Bologna 0:0 Juventus. Jak przegramy w Turynie to Guardiola będzie miał doczynienia ze mną xD
19.02.2016 22:40
Właśnie nie możemy jutro myśle o Juve. To może nas zdekoncentrować i możemy nie wygrać tego spotkania
19.02.2016 11:10
To niech se goni. Jak tak to ma wyglądać to ok. Niech Dybala na Bayern się zatnie i tyle. Juventus grał kiedy Bayern miał przerwę no i co Dybala z 2 gole strzelił i niby się przybliżył hahaha
18.02.2016 18:47
Juventus nawet u siebie autobus postawi, o Alianz Arenie to nawet nie ma co wspominać
18.02.2016 18:43
Ok, 16 marca zobaczymy
18.02.2016 18:41
ojej ciebie krew ciągle zalewa ale ty biedny
18.02.2016 18:37
@Dziki79
Dokładnie to samo zauważyłem
18.02.2016 18:33
Przy komentarzach daro nie da sie nie smiac.; Dzięki za darmowy cyrk daro
18.02.2016 18:27
Hah już o Ronaldo zaczeli pisać bo z kimś tam sypia. A Mario jest porządny śpi z kobietą i tyle
18.02.2016 18:21
dajcie zdjęcie tegogościa z Maroka
18.02.2016 18:14
Przecież Ronaldo sam daje zdjęcia z łóżka jak robi bunga buunga
18.02.2016 17:59
Ofensywą zjadamy ich cały środek pola i obronę :D. W życiu nie zamienił bym teraźniejszych naszych problemów na problemy w tamtym sezonie
18.02.2016 17:52
bvb-porto muszę obejrzeć i zobaczyć jak płaczą żółtka
18.02.2016 13:14
@Brehme
Wątpie abyśmy nawet w Turynie przegrali. 0:0 pewnie będzie niby nie przegramy ale co to za wynik jest. Tak jak mówie Juve Napoli zaledwie gola zapakowało a my lepsi jesteśmy więc nie powinni nam zapakować
18.02.2016 13:13
Ja tam się ciesze mimo że nie wypada z kontuzji się cieszyć. Teraz to dopiero jest uczciwie i zobaczymy czy Juventus jest taki silny z kontuzjami
18.02.2016 12:10
Heh, a u nas Na AA nikt nawet nie zremisował w tym sezonie!!! Tym razem inaczej nie będzie. Mamy u siebie najlepszą statystykę na świecie
18.02.2016 12:08
Alvaro Morata: Uwielbiam oglądać mecze reprezentacji Polski :)
17.02.2016 16:24
Tak jak mówiłem chelsea jak przyciśnie to może nawet wygrać i już w tym meczu zamknąć PSG drogę. Chelsea za Hiddinka odżyła. Pewnie PSG teraz Park the Bus I'Ce'st bus i druga połówka meczyk świetny
16.02.2016 21:44
Mimo wszystko ciężko się nie cieszyć, skoro mamy też problemy więc niech chciaż fair będzie i też ich dopadną ale kontuzji im nie życzę
16.02.2016 17:59
Ale ale ale fajno xDD
16.02.2016 17:20
ja stawiam na 2:1 Benfici i 1:1 w Paryżu
16.02.2016 16:26
@Android
I tu właśnie rotacyjka się przyda. A ja jutro oglądam PSG-Chelsea
15.02.2016 22:33
Suarez dwa razy na pustą dziś strzelił. Typowy dostawiacz nóg
14.02.2016 22:21
Przy karnych chyba spalonych nie ma
14.02.2016 22:18
Ale pięknie tego Karnego barca wykorzystała. Messi podszedł do piłki ale nie strzelał a wystawił Suarezowi i 5:1
14.02.2016 22:13
Lewy zadedykował gole dla Holgera! :)
14.02.2016 20:22
Nasza gra w tym meczu bardzo mi się podobała
14.02.2016 19:54
@yvaine25
Jak my rozjeżdżamy Augsburg. Niech dziękują sędziemu że nie ma 2:0 bo to było niesprawiedliwe jego odgwizdanie
14.02.2016 18:20
Kibice BVB tego chcą
14.02.2016 12:47
Niesamowite, większość kibiców chce abyśmy rozjechali w dwumeczu Juve
14.02.2016 12:43
Coman to wogóle bedzie grać mógł z Juventusem? I dlaczego Coman ostatnio ciągle na ławce siedzI? Guardiola to dziwak chce talent zniszczyć
14.02.2016 12:37
Wiem ze Augsburg to bardzo trudny jest. Ja liczę na bardzo trudno wywalczone 2:0 bo Augsburg za Pepa nam nie leży.
14.02.2016 11:08
odpadniecie w 1/8 będzie tragedią nawet jakbyśmy z Barcą grali to by tragedia była odpadneicire
Pep musi odejść nawet jak ich 6:1 rozjedziemy w drugiej połowie
02.03.2016 20:54
Obawiam się tego, że nie wygramy
02.03.2016 20:53
Chyba przegramy ten mecz Kuwa nie można tak grać pewnie się zemści że źle żółtkom życzyliśmy
02.03.2016 20:50
Nie chce aby Rode i Gotze odeszli
02.03.2016 19:08
@yvaine25
Na razie to jest oszczędzanie na trudniejsze drużyny. A tak wgl wydaje mi się że jak na razie to ten sezon ma najlepszą runde wiosenną za Pepa
01.03.2016 21:40
Hannover 0:1 Wolfsburg po 38 minutach szirle strzela xD
01.03.2016 20:39
Mamy korzystny rezultat na wyjeździe :)
01.03.2016 19:27
Jeszcze Stuttgart jak na ten zobaczyłem to może. Wgl wszyscy u siebie mogą nam urwać punkty bo u nas nie mają szans
29.02.2016 22:12
Frankfurt wtedy to zabił football totalny mur
29.02.2016 22:10
No tak ale z drugiej strony no kto tu może z tych słabszych nam punkty urwać. Koln może i Ingolstadt w wypadku gdybyśmy byli mistrzami już
29.02.2016 22:08
Schalkerów się nie obawiam bo formy to oni nie mają a gramy u siebie. Hertha... Niby można tam stracić punkty ale chyba nie przegrać. Jedyny mecz którego się obawiam to Gladbach bo co z tego że gramy u siebie oni mają na nas taki patent że wiesz
29.02.2016 22:04
@ThomasKonig
Gladbach i Hertha ewentualnie.
29.02.2016 22:01
Ja się mam żółtków bać? haha większy strach to już do Hannoveru mam niż do nich hah,
29.02.2016 21:37
Mi tam Kamiloxin nie przeszkadza. Niech se siedzi
28.02.2016 19:34
Ale dortmund ma szczęście
28.02.2016 18:00
Dortmund przegrywa oby tak do konca
28.02.2016 17:58
:)
28.02.2016 17:06
No nie ma. Szkoda sobie konta banować
28.02.2016 16:51
Jaki Kamilek? Bo ja nie ogarniam o co ci chodzi
28.02.2016 16:48
Mówię prawdę, za Van Gaala to wszyscy mają pierwsze 2-3 mecze dobre a potem kilka dni meczowych na gole trzeba czekać
28.02.2016 16:41
3:2 Arsenal walczy. Szkoda że ten Rashford się zatrzyma jak Martial za niedługo
28.02.2016 16:34
Ale ten Arsenal jest cieniasem z Mułami Van Dzbana pzegrywają
28.02.2016 16:24
Dobry meczyk i zasłużona wygrana 2:0 na terenie wicemistrza Niemiec bez straty bramki
27.02.2016 17:28
Musimy wygrać z VFL
27.02.2016 10:55
Dante na zawsze zapamiętam jako śmieszka
27.02.2016 09:01
Rafinha dziś nie zagra z powodu kartek
27.02.2016 08:40
Podobno jutro Lewy ma nie zagrać bo Guardiola da mu posiedzieć na trybunach
26.02.2016 21:25
Ciężki mecz nasz czeka ale VFL już nie jest w takiej formie jak wtedy co 4;1 było. Teraz liczę na jakieś 0:2 albo 1;3 dla nas
26.02.2016 20:18
Wiadomo, dla kogo
25.02.2016 19:15
W sumie to mam nadzieje że Lewy z tąd odejdzie po nie mogę patrzeć na hejterów którzy są wszechwiedzącymi
25.02.2016 17:22
Higuain to dopiero się z Juve gubił! Jeden strzał przez cały mecz!!!! Przypominam że w dwumeczu z Barcą L
25.02.2016 17:18
Ziginho to hejter Lewandowskiego. Gubi się bo jak do niego po 3-4 obrońców Juve podchodziło to jak ich tu ograć. I Lewy sam też okazje se stwarza
25.02.2016 17:13
@josh1982
No i tu się mylisz. Real odpadł. Ale Real przegrał w Turynie i u siebie musiał wygrać a my nie musimy wygrywać wystarczy remis w naszej twierdzy
25.02.2016 16:12
@tcbmx2
Vidal ma żonę syna i córkę a dodatkowo dał zdjęcie wczoraj albo dziś w nocy jak się całował z tą zoną
25.02.2016 16:03
Lewandowski 2.5,? On asyste zaliczył a oni mu dają taką slaba ocene
24.02.2016 23:16
@aries
Hahaha, jak te Juvki u siebie nie umią wygrać to u nas mająwygrać? hahaha no nie rozśmieszaj mnie. I nie porównuj mi tu do Realu bo zaraz możesz tu wyskoczyć z tym. Real W Turynie przegrał i musiał u siebie wygrać a nam wystarczy remis 0:0 albo 1:1 ale wiem że będziemy chcieli ten mecz wygrać
24.02.2016 18:46
Oj Manu chyba ślepy był w tym meczu
24.02.2016 16:17
Kurde, a ci Włochy to nie mają sie czego czepiać to już ze Lewandowski na spalonym przy golu. Nie było spalonego bo nie miał zamiaru wpakowywać tej piłki. Zresztą gracze Juve nie protestowali
24.02.2016 16:16
Dobra skupić się na VFL tu mamy dobry wynik ale w Wolfsburgu musimy wygrać żeby punktów nie potracić
23.02.2016 22:56
Trudno ale 2:2 to bardzo dobry wynik. W tamtym sezonie byśmy to przegrali ale tutaj?? brak przegranej na wyjeździe lidera Serie A?? Naprawdę jestem i tak zadowolony
23.02.2016 22:47
T
23.02.2016 22:46
Spokojnie 2:2 to bardzo dobry wynik
23.02.2016 22:40
Vidal jest dzisiaj bardzo genialny
23.02.2016 21:43
Dajem!!!!!!!! Dobić ich w drugiej i dwumecz załatwion y!!!!! Jedziem po Lige Mistrzow!!
23.02.2016 21:38
Ja tam uważam, że Pep ma jeszcze bardziej Bayern w głowie niż przed ogłoszeniem decyzji. Chce udowodnić że jego projekt rzeczywiście wypalił
23.02.2016 17:29
Ten mecz śmierdzi mi 0:0... znowu
23.02.2016 17:04
Cały świat praktycznie przeciwko nam!
23.02.2016 16:50
Ja już nie mogę się doczekać. Jeszcze 4,5h i ździeramy gardła dla Bayernu żeby wygrał :D
23.02.2016 16:10
Mały błąd. Nie chce się czepiać ale "byłym kolegą klubowym - Mario Mandżukicem, który po transferze Roberta Lewandowskiego do FCB trafił do Juventusu." Jest troche źle opisane. Mario po transferze Lewego najpierw trafił do Atletico a potem do Juve
23.02.2016 15:40
Oby nie przegrać i będzie dobrze.
23.02.2016 15:37
Obstawiłem 1:1
21.02.2016 10:20
Liczę że Żołtka stracą dziś punkty
21.02.2016 09:57
Heh, a nikt nie wspomniał że Rafinha nie będzie mógł zagrać z VFL za kartki?
20.02.2016 21:15
@yvaine25
Jestem pewien braku porażki w Turynie :) A jak będzie to się przekonamy
20.02.2016 21:10
Massimiliano Allegri: "Bardzo boję się Lewandowskiego"
20.02.2016 20:53
O obronie się zgadzam, ale cieszę się że piszą że nasz rezerwowy atak zjada ich podstawowy. I to jest chyba prawda
20.02.2016 18:22
@Bayern022
Ja nawet po tym meczu Tasciego nie skreślam bo to debiut
20.02.2016 18:06
Bardzo dobry mecz dziś Arturo
20.02.2016 17:35
Darmstadt postawil autobus po golu i weztu strzel
20.02.2016 16:30
Pep odejdz juz teraz
20.02.2016 16:28
Przerypiemy ten mecz Pep out
20.02.2016 16:24
Nie opłacało im się to. Napoli wygrywa z Milanem u siebie i wraca na fotel
20.02.2016 11:25
@Kuffour1
Zabrzmiało to tak abyśmy mieli spodziewać się nie zwycięstwa
20.02.2016 11:25
Wiadomo
20.02.2016 11:02
"Tir zaparkowany, Donadoni jest o tyle mądry, że wiedział z kim Juve gra we wtorek i jak ustawić swój zespół żeby nie przegrać a liczył na cud zostawiając Destro w ataku. Dla mnie liczy się teraz mecz z Bayernem i tyle. Coś mi się wydawało czy komentator z eleven wspomniał o powrocie Comana z wypożyczenia?"
Jezu oni mają zwidy czy co że Coman ma do nich wrócić? Coman nie chce do nich wracać. On fantastycznie się u nas czuje. Coman za chiny do nich nie odejdzie. O Juve chodzi oczywiście
@Android
Arjen może odpocznie, ale Lewy by Pepa zabił xD. Musi sobie dorobek powiększać :D
20.02.2016 10:57
2:0 dla nas i po meczu już o Juve myśleć. Ale by było gdybyśmy w Turynie wygrali. Wtedy Juve było by już pozbawione awansu
20.02.2016 10:51
@KoanGuardiola2
Na razie to dwa kroki do tyłu są.
19.02.2016 23:13
Koniec Bologna 0:0 Juventus. Jak przegramy w Turynie to Guardiola będzie miał doczynienia ze mną xD
19.02.2016 22:40
Właśnie nie możemy jutro myśle o Juve. To może nas zdekoncentrować i możemy nie wygrać tego spotkania
19.02.2016 11:10
To niech se goni. Jak tak to ma wyglądać to ok. Niech Dybala na Bayern się zatnie i tyle. Juventus grał kiedy Bayern miał przerwę no i co Dybala z 2 gole strzelił i niby się przybliżył hahaha
18.02.2016 18:47
Juventus nawet u siebie autobus postawi, o Alianz Arenie to nawet nie ma co wspominać
18.02.2016 18:43
Ok, 16 marca zobaczymy
18.02.2016 18:41
ojej ciebie krew ciągle zalewa ale ty biedny
18.02.2016 18:37
@Dziki79
Dokładnie to samo zauważyłem
18.02.2016 18:33
Przy komentarzach daro nie da sie nie smiac.; Dzięki za darmowy cyrk daro
18.02.2016 18:27
Hah już o Ronaldo zaczeli pisać bo z kimś tam sypia. A Mario jest porządny śpi z kobietą i tyle
18.02.2016 18:21
dajcie zdjęcie tegogościa z Maroka
18.02.2016 18:14
Przecież Ronaldo sam daje zdjęcia z łóżka jak robi bunga buunga
18.02.2016 17:59
Ofensywą zjadamy ich cały środek pola i obronę :D. W życiu nie zamienił bym teraźniejszych naszych problemów na problemy w tamtym sezonie
18.02.2016 17:52
bvb-porto muszę obejrzeć i zobaczyć jak płaczą żółtka
18.02.2016 13:14
@Brehme
Wątpie abyśmy nawet w Turynie przegrali. 0:0 pewnie będzie niby nie przegramy ale co to za wynik jest. Tak jak mówie Juve Napoli zaledwie gola zapakowało a my lepsi jesteśmy więc nie powinni nam zapakować
18.02.2016 13:13
Ja tam się ciesze mimo że nie wypada z kontuzji się cieszyć. Teraz to dopiero jest uczciwie i zobaczymy czy Juventus jest taki silny z kontuzjami
18.02.2016 12:10
Heh, a u nas Na AA nikt nawet nie zremisował w tym sezonie!!! Tym razem inaczej nie będzie. Mamy u siebie najlepszą statystykę na świecie
18.02.2016 12:08
Alvaro Morata: Uwielbiam oglądać mecze reprezentacji Polski :)
17.02.2016 16:24
Tak jak mówiłem chelsea jak przyciśnie to może nawet wygrać i już w tym meczu zamknąć PSG drogę. Chelsea za Hiddinka odżyła. Pewnie PSG teraz Park the Bus I'Ce'st bus i druga połówka meczyk świetny
16.02.2016 21:44
Mimo wszystko ciężko się nie cieszyć, skoro mamy też problemy więc niech chciaż fair będzie i też ich dopadną ale kontuzji im nie życzę
16.02.2016 17:59
Ale ale ale fajno xDD
16.02.2016 17:20
ja stawiam na 2:1 Benfici i 1:1 w Paryżu
16.02.2016 16:26
@Android
I tu właśnie rotacyjka się przyda. A ja jutro oglądam PSG-Chelsea
15.02.2016 22:33
Suarez dwa razy na pustą dziś strzelił. Typowy dostawiacz nóg
14.02.2016 22:21
Przy karnych chyba spalonych nie ma
14.02.2016 22:18
Ale pięknie tego Karnego barca wykorzystała. Messi podszedł do piłki ale nie strzelał a wystawił Suarezowi i 5:1
14.02.2016 22:13
Lewy zadedykował gole dla Holgera! :)
14.02.2016 20:22
Nasza gra w tym meczu bardzo mi się podobała
14.02.2016 19:54
@yvaine25
Jak my rozjeżdżamy Augsburg. Niech dziękują sędziemu że nie ma 2:0 bo to było niesprawiedliwe jego odgwizdanie
14.02.2016 18:20
Kibice BVB tego chcą
14.02.2016 12:47
Niesamowite, większość kibiców chce abyśmy rozjechali w dwumeczu Juve
14.02.2016 12:43
Coman to wogóle bedzie grać mógł z Juventusem? I dlaczego Coman ostatnio ciągle na ławce siedzI? Guardiola to dziwak chce talent zniszczyć
14.02.2016 12:37
Wiem ze Augsburg to bardzo trudny jest. Ja liczę na bardzo trudno wywalczone 2:0 bo Augsburg za Pepa nam nie leży.
14.02.2016 11:08
odpadniecie w 1/8 będzie tragedią nawet jakbyśmy z Barcą grali to by tragedia była odpadneicire
14.02.2016 11:03