DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 156

Ziginho weź już zostaw tego Mandżukicia bo od odejścia od nas to gra coraz gorzej.

12.03.2016 16:32

Lubię Leosia Messiego ale czasami rzeczywiście zabronione rzeczy robi a Barcelona ma z tego gole a których mieć nie powinna

12.03.2016 16:29

Oj co się stało Messi tym razem nie podał? O jej. Panowie dziś czuję w końcu mecz taki jaki chcemy zobaczyć. Dużo goli w naszym wykonaniu

12.03.2016 16:27

Guardiola na takich przeciwników nie dubluje...

12.03.2016 10:45

Większość fanów Juve nie ma nadzieji że nas przejdą

12.03.2016 10:20

Powinniśmy awansować ale różnie to bywa

11.03.2016 22:59

Kurde Bayern022 ja też ju życzę hattricków ale ja chcę aby w meczu z nami kompletnie był niewidoczny. Życzę mu mnóstwo hattricków z żółtymi bo Claudio nadal ich nie nawidzi :)

11.03.2016 22:58

Podobno zagrać ma

11.03.2016 21:57

Podobno Javi zagra z Juve!!!!

11.03.2016 21:54

OOOOOOOOOOO Dybala na 1:0

11.03.2016 21:22

Juve i tak trochę formy straciło.

11.03.2016 21:15

Dzisiaj oglądam Juve wieczorem.
@Rufus87
Skąd wiesz? O jej Pizza nie strzeli na pewno

11.03.2016 17:33

Weź z tym Weihrauchem na luz wrzuć. Pep go nawet do 18 nie powoła

11.03.2016 16:14

Z Werderem o 15:30 czy o 18:30 gramy?

10.03.2016 17:47

@yvaine25
Ja tam w przeciwieństwie do wszystkich jestem za The Bus ponieważ trzeba wyeliminować P$G. $$$$$$$$$$$$$$$ im tylko w głowie a tutaj The Bus ma szanse bardzo wielkie je wyeliminować. 2:0 dla Chelsea stawiam

09.03.2016 17:34

No i trudno się mówi. Musimy grać swoje, a w meczu z Barcą zadziwić świat i ich zniszczyć za te komentarze. Na boisku oczywiście. Nie wierzę, że w tym sezonie nie zagramy z Barcą

09.03.2016 17:25

Bolą ich tyły i jest jak jest. Oj mam nadzieje że powtórzymy te 7:0 w niedługim czasie

09.03.2016 17:22

fcbarca.com/68848-muller-nie-wiem-w-czym-barca-jest-lepsza-od-bayernu.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
Żenujące komentarze. Mam nadzieję że zlejemy im tyłki w finale i docenią naszą wielką klasę

09.03.2016 17:16

Nie do pokonania to będziemy my w sezonie 16/17. Czuję że wróci ta maszyna do deklasowania jak to za Juppa było.

09.03.2016 13:43

Kuźwa jeszcze tydzień do tego meczu z Juve

09.03.2016 13:18

Był bardzo dobrym wynikiem, ponieważ ty co najmniej 1:0 dla Juve typowałeś. 2:2 gdzie Juve wszystkich kasuje po kolei to świetny wynik

08.03.2016 23:01

Będzie łatwiejsze niż remis w Turynie.

08.03.2016 22:55

@Tralozurum
Real gra jak skończone cieniasy, wy nawet byście ich ograli

08.03.2016 21:44

Roma 2:0 powinna prowadzić. Tym bardziej chce Real w 1/4 bo ich byśmy znisczyli.

08.03.2016 21:42

Mam nadzieję że jednak nie tym razem Claudio. Chyba że honorowy gol :)

08.03.2016 19:45

No Real w tym sezonie jest słaby. Czuję że z nimi byśmy bez problemu awansowali

08.03.2016 16:21

@yvaine25
Tak, ale wolałbym gdybyśmy w 1/4 to my wylosowali Real (oczywiście jeżeli awansujemy). No bo Real jest jedną z najsłabszych drużyn w 1/4.

08.03.2016 16:19

Jeżeli Juve będzie dzięki nam za burtą LM, to naprawdę wielkie szanse na LM mamy

08.03.2016 16:15

A co do Lewego to wyczuwam oszczędzanie się na Juve gdyż na pewno chce dołożyć cegłę do awansu

08.03.2016 16:10

Nie ma to jak po dwóch słabszych meczach skreślać i wypier. go do Realu. Lewy szykuje armaty na Juve żeby ich zbombardować

08.03.2016 16:07

@yvaine25
Ty dziewczyną jesteś? Ja myślałem że ty chłopem jesteś. Wszystkiego najlepszego z okazji waszego dnia :)

08.03.2016 16:05

I jak zwykle mniej czasu na odpoczynek

07.03.2016 23:16

Oby zadziałało powiedzenie "do trzech razy sztuka" z Tą LM

07.03.2016 18:09

Nie musimy zdobyć trypletu jeżeli się nie da, mogłbym oddać PN za LM jeżeli mielibyśmy Lm wgrać

07.03.2016 16:54

Możemy stracić punkty z Werderem ale musimy roznieść Juve. Jak z nimi dwumecz wygramy to ja już myślę że mamy wielkie szanse na wygranie tego triumfu

07.03.2016 15:25

Nam wystarczy 0:0 albo 1:1 :) Jakieś 20% szans Juve ma. Mainz fuksem nas pokonało, teraz byśmy te Mainz rozłożyli

07.03.2016 15:09

@yvaine25
Rzeczywiście

06.03.2016 17:27

Ja tam myśle że Wolfsburg wyeliminuje Barce jakby trafił na nią. Tak sądze gdyż Barca często z rywalami z takiego poziomu odpadała

06.03.2016 17:22

@yvaine25
Atletico na przykład

06.03.2016 17:18

Real to ja bardzo chętnie bym sobie w ćwierćfinale życzył

06.03.2016 17:14

@yvaine25
Z Schalke wygramy z Gladbach obstawił bym remis

06.03.2016 16:49

@pele
Ale my uwielbiamy grać z werderem nawet jak oni niszczą innych. Zawsze po 6 goli im wrzucamy teraz będą 2-4 gole ale nie bedzoe 6

06.03.2016 11:45

Mimo wszystko, to ostatnia strata punktów w tym sezonie w lidze

05.03.2016 23:30

Lewy koniecznie musi odpocząć z Werderem

05.03.2016 20:53

Lewy zagrał fatalnie w tym meczu ale to nie powód do gnojenia jego przez większość użytkowników

05.03.2016 20:52

Mamy teraz szczęście że przed Juve mecz z którym nie powinniśmy mieć problemów z wygraniem. Werder to nasz ulubiony przeciwnik

05.03.2016 20:50

Już po prostu nie możemy tracić zbyt często punktów i liga nasza

05.03.2016 20:45

"Oglądałem właśnie "HIT" borusia z bayernem i to było raczej słabe, bo borusia nie zagrała jakiegoś wielkiego meczu, ale nie pozwoliła też na wiele bayernowi, który widać jest w dołku, bo nic im nie wychodzi i jeżeli juve zagra po swojemu i tak, jak w drugiej połowie w pierwszym meczy z nimi, to jestem spokojny o awans."
Komentarz ze strony Juventusu

05.03.2016 20:38

Szkoda że Mainz się rozłoży z BVB i wygrają żółtka

05.03.2016 20:36

Ale Guardiola to niech odejdzie już teraz, bo tylko wstydu przynosi przed kamerami

05.03.2016 20:33

@jastrzab123
Chyba ciebie ława czeka

05.03.2016 20:29

Dobry wynik, ale musimy wygrać z Werderem żeby nie potracić tych punktów. A Werder jest w gazie

05.03.2016 20:28

Płacz Dortmundzie płacz

05.03.2016 18:01

Ciekawi mnie jakie dziś składy wypowie Hajto. Na pewno wszystko już przygotował

05.03.2016 17:54

Ależ Hajto będzie dzisiaj składów wymieniał

05.03.2016 17:48

@hans1986
A jego partnerem będzie.... Mateusz Borek?

05.03.2016 17:42

rafinha może zagrać nie?

05.03.2016 17:40

Przeczuwam że gole Mario i Lewego zadecydują o naszym zwycięstwie

05.03.2016 17:37

O kurde już 6:1

05.03.2016 17:36

BVB: Bürki, Bender, Gündogan, Mkhitaryan, Reus, Hummels, Aubameyang, Piszczek, Schmelzer, Weigl, Durm #bvbfcb
11 Borussi
Ławeka Borussi
Weidenfeller, Subotic, Leitner, Sahin, Ramos, Castro, Ginter #bvbfcb

05.03.2016 17:32

@rafalfcbm
Może, z VFL pauzował za 5 żółtych kartek. Ma 6 teraz żółtych a więc może grać. Nie słuchaj się głupot Hajto

05.03.2016 17:31

@Ziginho
Poniewać Guardiola go nei lubi

05.03.2016 17:27

No a z silniejszymi przeciwnikami real leży

05.03.2016 17:26

@yvaine25
To szaleństwo co w tym meczu się dzieje.

05.03.2016 17:21

Pierwsza 11
Neuer - Lewandowski, Robben, Costa, Alonso, Bernat, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba, Kimmich | ^M.Hörwick
Ławka
Ulreich - Benatia, Thiago, Ribéry, Rafinha, Götze, Rode |

05.03.2016 17:17

Nie no co minutę to większy stres mam

05.03.2016 17:15

O porażce z Mainz to ja dzisiaj wogóle zapomniałem. Teraz se przypomniałem. Ale ja ją z pamięci wymazałem tłumacząc sobie że każdemu porażka się zdarza

05.03.2016 17:06

@yvaine25
Pizzarinha hattrick?

05.03.2016 16:55

Strasznie się tego meczu doczekać nie mogę

05.03.2016 16:41

dawać już ten mecz

05.03.2016 16:36

napięcie przed meczem coraz większe

05.03.2016 15:59

@yvaine25
Przed chwilą to zobaczyłem ba stronie Fartcelony. Ramos jak polak mówi a Ronaldo najlepszy :D

05.03.2016 12:26

@Marian99
http://borussia.com.pl/

05.03.2016 12:21

to była 6 kartka bo z VFL pauzował a więc chyba może zagrać

05.03.2016 12:04

Ee tam z pewnością będzie walkower, bo Rafinha poleciał do Dortmundu a zagrać nie może

05.03.2016 11:56

Ok, ale obawiam się że Pep wystawi Rafinhe na ławe i walkower a przeciez nie moze zagrać

05.03.2016 11:53

Podejrzewam że Tralozurum to ten Voliavertino z estrony BVB

05.03.2016 11:46

@Android
Też to zauważyłem.
@Do Voliavertino ze strony BVB
Sam jesteś pajacem

05.03.2016 11:44

Nie wolno nam grać autobusem z takim rywalem jak BVB. Dzisiaj grałem w fifie Bayernem takim składem jakie są sugerowane i wygrałem 3:1 na signal iduna oby to by był dobry sygnał przed meczem

05.03.2016 11:34

Ja tam w tym momencie wolał bym mecz u nas bo w tamtej formie to i na SIP byśmy wygrali a u nas jest dużo łatwiej

05.03.2016 11:32

Ja mam nadzieje że nasze trio ich rozmontuje. I będziemy się cieszyć z pięknie grającego FCB. Ja nie sądze abyśmy mogli przegrać tam

05.03.2016 11:27

@Android
Nie w takiej niesamowitej, męczyli się z Hoffenheim 80min ale my nie możemy tego przegrać

05.03.2016 11:22

@Android
Bojowe, chcę abyśmy zamknęli tym Barceloński i Dortmundowskim kibicom dzioby że Dortmund pewnie wygra

05.03.2016 11:18

Chce teraz już mecz i rozjechać te żółte coś i niech fani BVB płaczą że przegrali majstra

05.03.2016 11:16

Dlaczego fani BVBsą tacy pewni swego i że z luzem wygrają? A czemu wszyscy kibice na świecie nie nawidzą naszego klubu najbardziej?

05.03.2016 11:08

Musimy skopać tyłki BVB z 3:0 i wtedy niech zobaczą kto tu na zawsze będzie panować

05.03.2016 10:34

my tam ostatnie 2 czy 3 mecze z rzędu w tym dortmundzie wygraliśmy tak?

04.03.2016 23:03

Lewy zrób z nich popiół i ciesz się jak najmocniej z każdej bramki tam strzelonej. Dortmund musi cierpieć

04.03.2016 23:01

Jutro z BVB zostanie tylko kupa popiołu

04.03.2016 22:59

arsenal to dopiero kabaret. u siebie 2:1 ze swansea przegrywaja

02.03.2016 22:24

Która świetna drużyna W tym sezonie przegrala u siebie mecz? Nie licząc realu

02.03.2016 22:18

Bo jaka drużyna w formie z takimi cieniasami przegrywa u siebie

02.03.2016 22:00

wstyd mi za nich

02.03.2016 21:55

nie ma zdarza się to jest kompromitacja

02.03.2016 21:54

wywalcie Guardiole taka seria miala byc to nie

02.03.2016 21:52

przestaje tej pierdzielniętej druzynie kibicowac

02.03.2016 21:49

wybije szyby w domu przez tych

02.03.2016 21:47

Uli na razie się zawodzi ale musimy wygrać dla niego
@Thomas_Konig
A niech sobie i 50:1 wygrywa i tak odejdzie

02.03.2016 20:57

Nie przegramy nie nie. Tylko mówie że źle życzyliśmy BVB i teraz to się zemści tylko że BVB to wygrało

02.03.2016 20:56

Ostatnio ciągle gole tracimy Carlo przychodź już

02.03.2016 20:55