Ziginho weź już zostaw tego Mandżukicia bo od odejścia od nas to gra coraz gorzej.
12.03.2016 16:32
Lubię Leosia Messiego ale czasami rzeczywiście zabronione rzeczy robi a Barcelona ma z tego gole a których mieć nie powinna
12.03.2016 16:29
Oj co się stało Messi tym razem nie podał? O jej. Panowie dziś czuję w końcu mecz taki jaki chcemy zobaczyć. Dużo goli w naszym wykonaniu
12.03.2016 16:27
Guardiola na takich przeciwników nie dubluje...
12.03.2016 10:45
Większość fanów Juve nie ma nadzieji że nas przejdą
12.03.2016 10:20
Powinniśmy awansować ale różnie to bywa
11.03.2016 22:59
Kurde Bayern022 ja też ju życzę hattricków ale ja chcę aby w meczu z nami kompletnie był niewidoczny. Życzę mu mnóstwo hattricków z żółtymi bo Claudio nadal ich nie nawidzi :)
11.03.2016 22:58
Podobno zagrać ma
11.03.2016 21:57
Podobno Javi zagra z Juve!!!!
11.03.2016 21:54
OOOOOOOOOOO Dybala na 1:0
11.03.2016 21:22
Juve i tak trochę formy straciło.
11.03.2016 21:15
Dzisiaj oglądam Juve wieczorem.
@Rufus87
Skąd wiesz? O jej Pizza nie strzeli na pewno
11.03.2016 17:33
Weź z tym Weihrauchem na luz wrzuć. Pep go nawet do 18 nie powoła
11.03.2016 16:14
Z Werderem o 15:30 czy o 18:30 gramy?
10.03.2016 17:47
@yvaine25
Ja tam w przeciwieństwie do wszystkich jestem za The Bus ponieważ trzeba wyeliminować P$G. $$$$$$$$$$$$$$$ im tylko w głowie a tutaj The Bus ma szanse bardzo wielkie je wyeliminować. 2:0 dla Chelsea stawiam
09.03.2016 17:34
No i trudno się mówi. Musimy grać swoje, a w meczu z Barcą zadziwić świat i ich zniszczyć za te komentarze. Na boisku oczywiście. Nie wierzę, że w tym sezonie nie zagramy z Barcą
09.03.2016 17:25
Bolą ich tyły i jest jak jest. Oj mam nadzieje że powtórzymy te 7:0 w niedługim czasie
09.03.2016 17:22
fcbarca.com/68848-muller-nie-wiem-w-czym-barca-jest-lepsza-od-bayernu.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
Żenujące komentarze. Mam nadzieję że zlejemy im tyłki w finale i docenią naszą wielką klasę
09.03.2016 17:16
Nie do pokonania to będziemy my w sezonie 16/17. Czuję że wróci ta maszyna do deklasowania jak to za Juppa było.
09.03.2016 13:43
Kuźwa jeszcze tydzień do tego meczu z Juve
09.03.2016 13:18
Był bardzo dobrym wynikiem, ponieważ ty co najmniej 1:0 dla Juve typowałeś. 2:2 gdzie Juve wszystkich kasuje po kolei to świetny wynik
08.03.2016 23:01
Będzie łatwiejsze niż remis w Turynie.
08.03.2016 22:55
@Tralozurum
Real gra jak skończone cieniasy, wy nawet byście ich ograli
08.03.2016 21:44
Roma 2:0 powinna prowadzić. Tym bardziej chce Real w 1/4 bo ich byśmy znisczyli.
08.03.2016 21:42
Mam nadzieję że jednak nie tym razem Claudio. Chyba że honorowy gol :)
08.03.2016 19:45
No Real w tym sezonie jest słaby. Czuję że z nimi byśmy bez problemu awansowali
08.03.2016 16:21
@yvaine25
Tak, ale wolałbym gdybyśmy w 1/4 to my wylosowali Real (oczywiście jeżeli awansujemy). No bo Real jest jedną z najsłabszych drużyn w 1/4.
08.03.2016 16:19
Jeżeli Juve będzie dzięki nam za burtą LM, to naprawdę wielkie szanse na LM mamy
08.03.2016 16:15
A co do Lewego to wyczuwam oszczędzanie się na Juve gdyż na pewno chce dołożyć cegłę do awansu
08.03.2016 16:10
Nie ma to jak po dwóch słabszych meczach skreślać i wypier. go do Realu. Lewy szykuje armaty na Juve żeby ich zbombardować
08.03.2016 16:07
@yvaine25
Ty dziewczyną jesteś? Ja myślałem że ty chłopem jesteś. Wszystkiego najlepszego z okazji waszego dnia :)
08.03.2016 16:05
I jak zwykle mniej czasu na odpoczynek
07.03.2016 23:16
Oby zadziałało powiedzenie "do trzech razy sztuka" z Tą LM
07.03.2016 18:09
Nie musimy zdobyć trypletu jeżeli się nie da, mogłbym oddać PN za LM jeżeli mielibyśmy Lm wgrać
07.03.2016 16:54
Możemy stracić punkty z Werderem ale musimy roznieść Juve. Jak z nimi dwumecz wygramy to ja już myślę że mamy wielkie szanse na wygranie tego triumfu
07.03.2016 15:25
Nam wystarczy 0:0 albo 1:1 :) Jakieś 20% szans Juve ma. Mainz fuksem nas pokonało, teraz byśmy te Mainz rozłożyli
07.03.2016 15:09
@yvaine25
Rzeczywiście
06.03.2016 17:27
Ja tam myśle że Wolfsburg wyeliminuje Barce jakby trafił na nią. Tak sądze gdyż Barca często z rywalami z takiego poziomu odpadała
06.03.2016 17:22
@yvaine25
Atletico na przykład
06.03.2016 17:18
Real to ja bardzo chętnie bym sobie w ćwierćfinale życzył
06.03.2016 17:14
@yvaine25
Z Schalke wygramy z Gladbach obstawił bym remis
06.03.2016 16:49
@pele
Ale my uwielbiamy grać z werderem nawet jak oni niszczą innych. Zawsze po 6 goli im wrzucamy teraz będą 2-4 gole ale nie bedzoe 6
06.03.2016 11:45
Mimo wszystko, to ostatnia strata punktów w tym sezonie w lidze
05.03.2016 23:30
Lewy koniecznie musi odpocząć z Werderem
05.03.2016 20:53
Lewy zagrał fatalnie w tym meczu ale to nie powód do gnojenia jego przez większość użytkowników
05.03.2016 20:52
Mamy teraz szczęście że przed Juve mecz z którym nie powinniśmy mieć problemów z wygraniem. Werder to nasz ulubiony przeciwnik
05.03.2016 20:50
Już po prostu nie możemy tracić zbyt często punktów i liga nasza
05.03.2016 20:45
"Oglądałem właśnie "HIT" borusia z bayernem i to było raczej słabe, bo borusia nie zagrała jakiegoś wielkiego meczu, ale nie pozwoliła też na wiele bayernowi, który widać jest w dołku, bo nic im nie wychodzi i jeżeli juve zagra po swojemu i tak, jak w drugiej połowie w pierwszym meczy z nimi, to jestem spokojny o awans."
Komentarz ze strony Juventusu
05.03.2016 20:38
Szkoda że Mainz się rozłoży z BVB i wygrają żółtka
05.03.2016 20:36
Ale Guardiola to niech odejdzie już teraz, bo tylko wstydu przynosi przed kamerami
05.03.2016 20:33
@jastrzab123
Chyba ciebie ława czeka
05.03.2016 20:29
Dobry wynik, ale musimy wygrać z Werderem żeby nie potracić tych punktów. A Werder jest w gazie
05.03.2016 20:28
Płacz Dortmundzie płacz
05.03.2016 18:01
Ciekawi mnie jakie dziś składy wypowie Hajto. Na pewno wszystko już przygotował
05.03.2016 17:54
Ależ Hajto będzie dzisiaj składów wymieniał
05.03.2016 17:48
@hans1986
A jego partnerem będzie.... Mateusz Borek?
05.03.2016 17:42
rafinha może zagrać nie?
05.03.2016 17:40
Przeczuwam że gole Mario i Lewego zadecydują o naszym zwycięstwie
O porażce z Mainz to ja dzisiaj wogóle zapomniałem. Teraz se przypomniałem. Ale ja ją z pamięci wymazałem tłumacząc sobie że każdemu porażka się zdarza
05.03.2016 17:06
@yvaine25
Pizzarinha hattrick?
05.03.2016 16:55
Strasznie się tego meczu doczekać nie mogę
05.03.2016 16:41
dawać już ten mecz
05.03.2016 16:36
napięcie przed meczem coraz większe
05.03.2016 15:59
@yvaine25
Przed chwilą to zobaczyłem ba stronie Fartcelony. Ramos jak polak mówi a Ronaldo najlepszy :D
05.03.2016 12:26
@Marian99
http://borussia.com.pl/
05.03.2016 12:21
to była 6 kartka bo z VFL pauzował a więc chyba może zagrać
05.03.2016 12:04
Ee tam z pewnością będzie walkower, bo Rafinha poleciał do Dortmundu a zagrać nie może
05.03.2016 11:56
Ok, ale obawiam się że Pep wystawi Rafinhe na ławe i walkower a przeciez nie moze zagrać
05.03.2016 11:53
Podejrzewam że Tralozurum to ten Voliavertino z estrony BVB
05.03.2016 11:46
@Android
Też to zauważyłem.
@Do Voliavertino ze strony BVB
Sam jesteś pajacem
05.03.2016 11:44
Nie wolno nam grać autobusem z takim rywalem jak BVB. Dzisiaj grałem w fifie Bayernem takim składem jakie są sugerowane i wygrałem 3:1 na signal iduna oby to by był dobry sygnał przed meczem
05.03.2016 11:34
Ja tam w tym momencie wolał bym mecz u nas bo w tamtej formie to i na SIP byśmy wygrali a u nas jest dużo łatwiej
05.03.2016 11:32
Ja mam nadzieje że nasze trio ich rozmontuje. I będziemy się cieszyć z pięknie grającego FCB. Ja nie sądze abyśmy mogli przegrać tam
05.03.2016 11:27
@Android
Nie w takiej niesamowitej, męczyli się z Hoffenheim 80min ale my nie możemy tego przegrać
05.03.2016 11:22
@Android
Bojowe, chcę abyśmy zamknęli tym Barceloński i Dortmundowskim kibicom dzioby że Dortmund pewnie wygra
05.03.2016 11:18
Chce teraz już mecz i rozjechać te żółte coś i niech fani BVB płaczą że przegrali majstra
05.03.2016 11:16
Dlaczego fani BVBsą tacy pewni swego i że z luzem wygrają? A czemu wszyscy kibice na świecie nie nawidzą naszego klubu najbardziej?
05.03.2016 11:08
Musimy skopać tyłki BVB z 3:0 i wtedy niech zobaczą kto tu na zawsze będzie panować
05.03.2016 10:34
my tam ostatnie 2 czy 3 mecze z rzędu w tym dortmundzie wygraliśmy tak?
04.03.2016 23:03
Lewy zrób z nich popiół i ciesz się jak najmocniej z każdej bramki tam strzelonej. Dortmund musi cierpieć
04.03.2016 23:01
Jutro z BVB zostanie tylko kupa popiołu
04.03.2016 22:59
arsenal to dopiero kabaret. u siebie 2:1 ze swansea przegrywaja
02.03.2016 22:24
Która świetna drużyna W tym sezonie przegrala u siebie mecz? Nie licząc realu
02.03.2016 22:18
Bo jaka drużyna w formie z takimi cieniasami przegrywa u siebie
02.03.2016 22:00
wstyd mi za nich
02.03.2016 21:55
nie ma zdarza się to jest kompromitacja
02.03.2016 21:54
wywalcie Guardiole taka seria miala byc to nie
02.03.2016 21:52
przestaje tej pierdzielniętej druzynie kibicowac
02.03.2016 21:49
wybije szyby w domu przez tych
02.03.2016 21:47
Uli na razie się zawodzi ale musimy wygrać dla niego
@Thomas_Konig
A niech sobie i 50:1 wygrywa i tak odejdzie
02.03.2016 20:57
Nie przegramy nie nie. Tylko mówie że źle życzyliśmy BVB i teraz to się zemści tylko że BVB to wygrało
Ziginho weź już zostaw tego Mandżukicia bo od odejścia od nas to gra coraz gorzej.
12.03.2016 16:32
Lubię Leosia Messiego ale czasami rzeczywiście zabronione rzeczy robi a Barcelona ma z tego gole a których mieć nie powinna
12.03.2016 16:29
Oj co się stało Messi tym razem nie podał? O jej. Panowie dziś czuję w końcu mecz taki jaki chcemy zobaczyć. Dużo goli w naszym wykonaniu
12.03.2016 16:27
Guardiola na takich przeciwników nie dubluje...
12.03.2016 10:45
Większość fanów Juve nie ma nadzieji że nas przejdą
12.03.2016 10:20
Powinniśmy awansować ale różnie to bywa
11.03.2016 22:59
Kurde Bayern022 ja też ju życzę hattricków ale ja chcę aby w meczu z nami kompletnie był niewidoczny. Życzę mu mnóstwo hattricków z żółtymi bo Claudio nadal ich nie nawidzi :)
11.03.2016 22:58
Podobno zagrać ma
11.03.2016 21:57
Podobno Javi zagra z Juve!!!!
11.03.2016 21:54
OOOOOOOOOOO Dybala na 1:0
11.03.2016 21:22
Juve i tak trochę formy straciło.
11.03.2016 21:15
Dzisiaj oglądam Juve wieczorem.
@Rufus87
Skąd wiesz? O jej Pizza nie strzeli na pewno
11.03.2016 17:33
Weź z tym Weihrauchem na luz wrzuć. Pep go nawet do 18 nie powoła
11.03.2016 16:14
Z Werderem o 15:30 czy o 18:30 gramy?
10.03.2016 17:47
@yvaine25
Ja tam w przeciwieństwie do wszystkich jestem za The Bus ponieważ trzeba wyeliminować P$G. $$$$$$$$$$$$$$$ im tylko w głowie a tutaj The Bus ma szanse bardzo wielkie je wyeliminować. 2:0 dla Chelsea stawiam
09.03.2016 17:34
No i trudno się mówi. Musimy grać swoje, a w meczu z Barcą zadziwić świat i ich zniszczyć za te komentarze. Na boisku oczywiście. Nie wierzę, że w tym sezonie nie zagramy z Barcą
09.03.2016 17:25
Bolą ich tyły i jest jak jest. Oj mam nadzieje że powtórzymy te 7:0 w niedługim czasie
09.03.2016 17:22
fcbarca.com/68848-muller-nie-wiem-w-czym-barca-jest-lepsza-od-bayernu.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
Żenujące komentarze. Mam nadzieję że zlejemy im tyłki w finale i docenią naszą wielką klasę
09.03.2016 17:16
Nie do pokonania to będziemy my w sezonie 16/17. Czuję że wróci ta maszyna do deklasowania jak to za Juppa było.
09.03.2016 13:43
Kuźwa jeszcze tydzień do tego meczu z Juve
09.03.2016 13:18
Był bardzo dobrym wynikiem, ponieważ ty co najmniej 1:0 dla Juve typowałeś. 2:2 gdzie Juve wszystkich kasuje po kolei to świetny wynik
08.03.2016 23:01
Będzie łatwiejsze niż remis w Turynie.
08.03.2016 22:55
@Tralozurum
Real gra jak skończone cieniasy, wy nawet byście ich ograli
08.03.2016 21:44
Roma 2:0 powinna prowadzić. Tym bardziej chce Real w 1/4 bo ich byśmy znisczyli.
08.03.2016 21:42
Mam nadzieję że jednak nie tym razem Claudio. Chyba że honorowy gol :)
08.03.2016 19:45
No Real w tym sezonie jest słaby. Czuję że z nimi byśmy bez problemu awansowali
08.03.2016 16:21
@yvaine25
Tak, ale wolałbym gdybyśmy w 1/4 to my wylosowali Real (oczywiście jeżeli awansujemy). No bo Real jest jedną z najsłabszych drużyn w 1/4.
08.03.2016 16:19
Jeżeli Juve będzie dzięki nam za burtą LM, to naprawdę wielkie szanse na LM mamy
08.03.2016 16:15
A co do Lewego to wyczuwam oszczędzanie się na Juve gdyż na pewno chce dołożyć cegłę do awansu
08.03.2016 16:10
Nie ma to jak po dwóch słabszych meczach skreślać i wypier. go do Realu. Lewy szykuje armaty na Juve żeby ich zbombardować
08.03.2016 16:07
@yvaine25
Ty dziewczyną jesteś? Ja myślałem że ty chłopem jesteś. Wszystkiego najlepszego z okazji waszego dnia :)
08.03.2016 16:05
I jak zwykle mniej czasu na odpoczynek
07.03.2016 23:16
Oby zadziałało powiedzenie "do trzech razy sztuka" z Tą LM
07.03.2016 18:09
Nie musimy zdobyć trypletu jeżeli się nie da, mogłbym oddać PN za LM jeżeli mielibyśmy Lm wgrać
07.03.2016 16:54
Możemy stracić punkty z Werderem ale musimy roznieść Juve. Jak z nimi dwumecz wygramy to ja już myślę że mamy wielkie szanse na wygranie tego triumfu
07.03.2016 15:25
Nam wystarczy 0:0 albo 1:1 :) Jakieś 20% szans Juve ma. Mainz fuksem nas pokonało, teraz byśmy te Mainz rozłożyli
07.03.2016 15:09
@yvaine25
Rzeczywiście
06.03.2016 17:27
Ja tam myśle że Wolfsburg wyeliminuje Barce jakby trafił na nią. Tak sądze gdyż Barca często z rywalami z takiego poziomu odpadała
06.03.2016 17:22
@yvaine25
Atletico na przykład
06.03.2016 17:18
Real to ja bardzo chętnie bym sobie w ćwierćfinale życzył
06.03.2016 17:14
@yvaine25
Z Schalke wygramy z Gladbach obstawił bym remis
06.03.2016 16:49
@pele
Ale my uwielbiamy grać z werderem nawet jak oni niszczą innych. Zawsze po 6 goli im wrzucamy teraz będą 2-4 gole ale nie bedzoe 6
06.03.2016 11:45
Mimo wszystko, to ostatnia strata punktów w tym sezonie w lidze
05.03.2016 23:30
Lewy koniecznie musi odpocząć z Werderem
05.03.2016 20:53
Lewy zagrał fatalnie w tym meczu ale to nie powód do gnojenia jego przez większość użytkowników
05.03.2016 20:52
Mamy teraz szczęście że przed Juve mecz z którym nie powinniśmy mieć problemów z wygraniem. Werder to nasz ulubiony przeciwnik
05.03.2016 20:50
Już po prostu nie możemy tracić zbyt często punktów i liga nasza
05.03.2016 20:45
"Oglądałem właśnie "HIT" borusia z bayernem i to było raczej słabe, bo borusia nie zagrała jakiegoś wielkiego meczu, ale nie pozwoliła też na wiele bayernowi, który widać jest w dołku, bo nic im nie wychodzi i jeżeli juve zagra po swojemu i tak, jak w drugiej połowie w pierwszym meczy z nimi, to jestem spokojny o awans."
Komentarz ze strony Juventusu
05.03.2016 20:38
Szkoda że Mainz się rozłoży z BVB i wygrają żółtka
05.03.2016 20:36
Ale Guardiola to niech odejdzie już teraz, bo tylko wstydu przynosi przed kamerami
05.03.2016 20:33
@jastrzab123
Chyba ciebie ława czeka
05.03.2016 20:29
Dobry wynik, ale musimy wygrać z Werderem żeby nie potracić tych punktów. A Werder jest w gazie
05.03.2016 20:28
Płacz Dortmundzie płacz
05.03.2016 18:01
Ciekawi mnie jakie dziś składy wypowie Hajto. Na pewno wszystko już przygotował
05.03.2016 17:54
Ależ Hajto będzie dzisiaj składów wymieniał
05.03.2016 17:48
@hans1986
A jego partnerem będzie.... Mateusz Borek?
05.03.2016 17:42
rafinha może zagrać nie?
05.03.2016 17:40
Przeczuwam że gole Mario i Lewego zadecydują o naszym zwycięstwie
05.03.2016 17:37
O kurde już 6:1
05.03.2016 17:36
BVB: Bürki, Bender, Gündogan, Mkhitaryan, Reus, Hummels, Aubameyang, Piszczek, Schmelzer, Weigl, Durm #bvbfcb
11 Borussi
Ławeka Borussi
Weidenfeller, Subotic, Leitner, Sahin, Ramos, Castro, Ginter #bvbfcb
05.03.2016 17:32
@rafalfcbm
Może, z VFL pauzował za 5 żółtych kartek. Ma 6 teraz żółtych a więc może grać. Nie słuchaj się głupot Hajto
05.03.2016 17:31
@Ziginho
Poniewać Guardiola go nei lubi
05.03.2016 17:27
No a z silniejszymi przeciwnikami real leży
05.03.2016 17:26
@yvaine25
To szaleństwo co w tym meczu się dzieje.
05.03.2016 17:21
Pierwsza 11
Neuer - Lewandowski, Robben, Costa, Alonso, Bernat, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba, Kimmich | ^M.Hörwick
Ławka
Ulreich - Benatia, Thiago, Ribéry, Rafinha, Götze, Rode |
05.03.2016 17:17
Nie no co minutę to większy stres mam
05.03.2016 17:15
O porażce z Mainz to ja dzisiaj wogóle zapomniałem. Teraz se przypomniałem. Ale ja ją z pamięci wymazałem tłumacząc sobie że każdemu porażka się zdarza
05.03.2016 17:06
@yvaine25
Pizzarinha hattrick?
05.03.2016 16:55
Strasznie się tego meczu doczekać nie mogę
05.03.2016 16:41
dawać już ten mecz
05.03.2016 16:36
napięcie przed meczem coraz większe
05.03.2016 15:59
@yvaine25
Przed chwilą to zobaczyłem ba stronie Fartcelony. Ramos jak polak mówi a Ronaldo najlepszy :D
05.03.2016 12:26
@Marian99
http://borussia.com.pl/
05.03.2016 12:21
to była 6 kartka bo z VFL pauzował a więc chyba może zagrać
05.03.2016 12:04
Ee tam z pewnością będzie walkower, bo Rafinha poleciał do Dortmundu a zagrać nie może
05.03.2016 11:56
Ok, ale obawiam się że Pep wystawi Rafinhe na ławe i walkower a przeciez nie moze zagrać
05.03.2016 11:53
Podejrzewam że Tralozurum to ten Voliavertino z estrony BVB
05.03.2016 11:46
@Android
Też to zauważyłem.
@Do Voliavertino ze strony BVB
Sam jesteś pajacem
05.03.2016 11:44
Nie wolno nam grać autobusem z takim rywalem jak BVB. Dzisiaj grałem w fifie Bayernem takim składem jakie są sugerowane i wygrałem 3:1 na signal iduna oby to by był dobry sygnał przed meczem
05.03.2016 11:34
Ja tam w tym momencie wolał bym mecz u nas bo w tamtej formie to i na SIP byśmy wygrali a u nas jest dużo łatwiej
05.03.2016 11:32
Ja mam nadzieje że nasze trio ich rozmontuje. I będziemy się cieszyć z pięknie grającego FCB. Ja nie sądze abyśmy mogli przegrać tam
05.03.2016 11:27
@Android
Nie w takiej niesamowitej, męczyli się z Hoffenheim 80min ale my nie możemy tego przegrać
05.03.2016 11:22
@Android
Bojowe, chcę abyśmy zamknęli tym Barceloński i Dortmundowskim kibicom dzioby że Dortmund pewnie wygra
05.03.2016 11:18
Chce teraz już mecz i rozjechać te żółte coś i niech fani BVB płaczą że przegrali majstra
05.03.2016 11:16
Dlaczego fani BVBsą tacy pewni swego i że z luzem wygrają? A czemu wszyscy kibice na świecie nie nawidzą naszego klubu najbardziej?
05.03.2016 11:08
Musimy skopać tyłki BVB z 3:0 i wtedy niech zobaczą kto tu na zawsze będzie panować
05.03.2016 10:34
my tam ostatnie 2 czy 3 mecze z rzędu w tym dortmundzie wygraliśmy tak?
04.03.2016 23:03
Lewy zrób z nich popiół i ciesz się jak najmocniej z każdej bramki tam strzelonej. Dortmund musi cierpieć
04.03.2016 23:01
Jutro z BVB zostanie tylko kupa popiołu
04.03.2016 22:59
arsenal to dopiero kabaret. u siebie 2:1 ze swansea przegrywaja
02.03.2016 22:24
Która świetna drużyna W tym sezonie przegrala u siebie mecz? Nie licząc realu
02.03.2016 22:18
Bo jaka drużyna w formie z takimi cieniasami przegrywa u siebie
02.03.2016 22:00
wstyd mi za nich
02.03.2016 21:55
nie ma zdarza się to jest kompromitacja
02.03.2016 21:54
wywalcie Guardiole taka seria miala byc to nie
02.03.2016 21:52
przestaje tej pierdzielniętej druzynie kibicowac
02.03.2016 21:49
wybije szyby w domu przez tych
02.03.2016 21:47
Uli na razie się zawodzi ale musimy wygrać dla niego
@Thomas_Konig
A niech sobie i 50:1 wygrywa i tak odejdzie
02.03.2016 20:57
Nie przegramy nie nie. Tylko mówie że źle życzyliśmy BVB i teraz to się zemści tylko że BVB to wygrało
02.03.2016 20:56
Ostatnio ciągle gole tracimy Carlo przychodź już
02.03.2016 20:55