DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 155

Ciekawe czemu siedzi na ławie w Realu

26.03.2016 15:48

On chce nawet Jamesa kupić. Po co nam to drewno

26.03.2016 15:35

W sumie to tak

26.03.2016 15:33

Benatia znowu uraz ma. A Taha nie wyciągajmy bo kurczaki powiedzą że osłabiamy rywali co się liczą w walce o majstra

26.03.2016 15:31

Weź nie możemy Taha wyciągnąć bo zółte kurczaki zaraz powiedzą że wykupujemy piłkarzy rywalom o majstra

26.03.2016 15:29

No co ty... Z Frankfurtem max 2:0 wygramy bo po przerwach gramy masakre

26.03.2016 14:25

Przestańcie gadać tutaj o strachu przed Realem przecież oni w tym sezonie cieniasy takie są że nie mielibyśmy problemów ich ograć. Już nawet w pierwszym meczu Real możliwe że miałby po awansie z nami. Nie ten sezon sorry ja nadal wierzę że to nasz sezon będzie. Ramos takie tam prezenty robi rywalom że Lewy i Tomek natychmiast to wykorzystają. A u nas wróci Boateng i Ronaldo wyłączony z gry bo na boku Alaba. Ja nie wyobrażam sobie abyśmy w tym sezonie w finale LM nie byli. Tak patrząc tylko Barca ma większe szanse że ona nas wyeliminuje niż my ją. Ale gdy na nia nie trafimy to w finale LM koniecznie musimy być

26.03.2016 12:39

@Android
Dziękuje Androidzie :)

26.03.2016 10:41

Thiago to ja bym zostawił bo fajny piłkarz z ciekawymi umiejętnościami to jest. Sezon życia w Bayernie ma

26.03.2016 10:03

Costa gola strzelił tak?

26.03.2016 09:58

Auriera nie bo przezywa wszystkich

25.03.2016 21:56

Z Holandią 1 Czerwca chyba

25.03.2016 21:34

Oj czuję że Polacy przejdą sobie mecz z Holandią a i tak z 3:0 wygrają

25.03.2016 21:21

Toć Lewy zostanie pewnie. Musi chociaż sezon przy Carlo pograć

25.03.2016 13:53

Fani Barcy się śmiali żę Vidal nie grał bo kaca leczył :P Co za dzieci. A może Vidal wogóle nie pije alkoholu raz mu się zdarzyło i wielka afera bo alkoholik

25.03.2016 13:51

W telewizji pokazywali. Hajto mówił że coś go boli ale to ewidetnie było widać że Gotze się śmieje z Guardioli

25.03.2016 07:55

Nie chcę dziś mówić ale ja popieram Guardiolę że go nie wystawia. Zagrał 53 min z Werderem schodzi i jak Guardiola nie widzi to śmieje się z niego że go ściąga. Taki gracz nie ma prawa grać. Pewnie ktoś ze sztabu Pepa o tym poinformował i teraz już Mario nie wstanie z ławki

25.03.2016 07:44

Awansowaliśmy nie cudem tylko determinacją. Jak można awans cudem nazwać

25.03.2016 07:42

Ja tam mam nadzieję że w tym sezonie wygramy tą LM a w następnym pod wodzą Carlo obronimy już :)

24.03.2016 21:48

Ok dzięki

24.03.2016 17:27

Kiedy Niemcy grają?

24.03.2016 17:24

Kryśka zawsze wydaje się być śmieszny ale dzisiaj jakoś tak nie jest

23.03.2016 21:46

Nie strasz, gra dalej na razie. Krychowiak na razie gra fatalnie no ale ogrania to nie ma. Nie ma radości jego z gry

23.03.2016 21:42

Kuwa to już jest tragedia z tymi urazami. Niech repry płacą nam a nie

22.03.2016 21:48

Nie wolno lekceważyć Benficy bo może nam napsuć krwi zwłaszcza u siebie

22.03.2016 19:34

Oni na pewno bardzo tego żałują, ale dziwnie było by tak powiedzieć że żałują, bo oddali

21.03.2016 20:36

Niech te BVB dziękuje nam że jeszcze oni są na świecie bo gdyby nie nasza pomoc tego klubu już dawno by nie było

21.03.2016 20:06

Cóż fani BVB. Za marzenia nie karają. Kiedy im porządny wpierdziel który bardzo wiele im spuszczaliśmy nauczy ich że Bayern to zdecydowanie lepszy klub

21.03.2016 20:00

Komentarz ze strony BVB
donpedro godzinę temu
" MAKAVELI, 1 minutę temu;
Naprawdę nie szkoda Ci czasu i zdrowia, na oglądanie tego śmiesznego programu. Już od dobrych kilku lat, nie oglądam, bo i po co? Ciągle te same bzdury, lizan... kółko wzajemnej adoracji. A jeszcze prowadzący jacyś tacy czerwoni na twarzy, że to aż zastanawia. Odnoszę wrażenie, że ten program już leci tylko dla tych prowadzących, coś jak szkło kontaktowe.
donpedro, 1 godzinę temu;
Widzę , że ktoś posprzątał . Super . Chciałem obejrzeć Cafe Futbol z niedzieli i szlag mnie trafił ! Cytuję fachowca Kołtonia : ' za chwilę Bayern zdobędzie tytuł mistrzowski kilka kolejek przed końcem Bundesligi i Guardiola będzie mógł oszczędzać Lewandowskiego " . Nie macie pojęcia jak ja bym chciał , żeby te wszystkie experty musiały do końca drżeć o swoje werdykty !!! Już nie mówię o tytule dla Dortmundu . Ale jak można tak powiedzieć ? Jak można nie zauważyć , że jednak ten cienki Dortmund depcze po piętach Bayernowi , że to głównie dzięki nam rywalizacja w lidze ma jeszcze jakikolwiek sens ? Nie patrze już na to badziewie i mam nadzieje , że ten hołubiony przez wszystkich Bayern będzie do końca musiał patrzeć za siebie w tabeli . A w pucharze marzę żeby im zlać to tłuste bawarskie dupsko . Jeśli to samo zrobi np. Barca w LM to moje zadowolenie będzie pełne"

21.03.2016 19:57

W sumie Gerard to spoko gość jest. Najlepsze są jego tweety na temat Realu gdzie zawsze im szpilkę wbija

21.03.2016 19:01

W tamtym sezonie miał mniej szans jeszcze w Juve niż w tym

21.03.2016 18:35

Coman im zabrał szanse na awans do 1/4 LM więc można powiedzieć że Juve wyrzucił

21.03.2016 17:02

Gijon 2:1 Atletico Madryt. Oni przegrali z Beniaminkiem. Chyba przesadziłem z ich umiejętnościami

19.03.2016 20:55

Podobno Auba jutro nie zagra. To Lewy na co najmniej 3 mu odskoczył a mam nadzieje ze cos ustrzeli

19.03.2016 16:28

Ja licze na bramke na 0:2 dla nas i dopiero tak grać

19.03.2016 16:25

Może i kilka takich było ale wogóle nie nudziłem się na tych meczach a ten to jakaś nuda

19.03.2016 16:23

Nudzi mi się na tym meczu strasznie. Nigdy się tak nie nudziłem

19.03.2016 16:20

Jednak jestem pewien że napsują sporo krwi Barcy. Życzę im jak najlepiej w pojedynku z Barcą

19.03.2016 14:44

Ja wole Barce niż Atleti bo oni mają fantastyczną defensywę i bardzo ciężko im nawet u siebie zapakować gola

19.03.2016 14:40

Torres jak nie ma formy to i tak ładuje im bramy jak chce w dodatku świetna defensywa a Simeone może to tak zrobić że w meczu goli nie będzie a dochodzi do karnych i Barca na łopatkach. A Griezmann i Carrasco z przodu robią dobrą robotę

19.03.2016 14:35

Żebyśmy mieli ewentualnie przegrać z Barcą w dwumeczu to nich najpierw przejdą piekielnie silne Atletico

19.03.2016 14:30

Ja tam liczę na 0:1 dla nas bo na ewentualnie zwycięstwo na większy wynik się nie nastawiam

19.03.2016 14:28

Oj zwracam honor Jastrząbowi z taką rotacją remis możemy zaliczyć po tak wyczerpującym spotkaniu

19.03.2016 14:25

Neuer (K) - Thiago, Lewandowski, Costa, Rafinha, Alonso, Bernat, Rode, Alaba, Coman, Kimmich |
11
Ulreich - Tasci, Ribéry, Götze, Lahm, Vidal, Müller |
Ławka
Pep bardzo niebezpieczną rotację zastosował.

19.03.2016 14:22

Nie mo

19.03.2016 14:17

Jastrzab ostatnio coś przypomina mi Daro. Nie żebym się go czepiał, ale po prostu jakoś mi się wydaje że strasznie jest pesymistyczny i że wszystko przegramy

19.03.2016 13:39

To Adi chciał Weihraucha w piewszym chyba w meczu z Werderem

19.03.2016 13:35

Nie rozśmieszaj mnie. U nas jest spokój bo są niezłe wyniki i nie ma powodów do nie spokoju

18.03.2016 23:00

@Marienplatz
Na Estadio da Luz możliwe że zagra

18.03.2016 18:50

I co z tego jak i tak ostatecznie to wygraliśmy? Nie ma co do tego wracać musimy o tym zapomnieć już się relaksować a nie o tym wspominać co źle było

18.03.2016 18:47

Bardzo miły i przyjemny dla oka meczyk będzie. Benfica nie za słaby i nie za mocny rywal. Musimy dosyć wysoko u siebie wygrać, bo na Estadio Da Luz będzie ciężko a Benfica może u siebie podejść na "Luzie" jak nazwa wskazuje

18.03.2016 18:39

@JazGod
Spokojnie, Wolfsburg i Benfica to rywale dla Realu. Będą losować dla Realu z pośród tych dwóch. Real z innymi zasadami losowania hahaha :D

17.03.2016 20:44

@yvaine25
Kraft z Hayboeckiem wczoraj też kibicowali. Kraft Bayernowi a ten Barcelonie Hayboeck. Na koniec Kraftowi ulżyło bo awansowaliśmy a Hayboeck miał formalność

17.03.2016 19:47

Valencia 2:0 prowadzi w 42min i w tej chwili eliminuje Basków!!!!!!!!! Ależ sensacja się szykuje

17.03.2016 19:45

0:0 w 42minucie meczu Bayer-Villareal. Schmidt odejdź...

17.03.2016 19:44

Teraz musimy wygrać pewnie z Koln ;) aby nie potracić punktów. A w sumie to nie ździwie się jak będzie remis z Koln

17.03.2016 19:37

Dobrze że Gladbach już w LM nie gra bo jakbyśmy na nich trafili to nie ciekawie byłoby

17.03.2016 18:32

Ja tam Benfice albo City chcę bo mecz z VFL to totalna nuda ciągle z nimi w lidze gramy już tych meczów 4 w tym sezonie się naoglądałem z nimi

17.03.2016 18:25

Ja tam chce City żeby Barcelona nie gadała że na kompletnych najsłabszych trafiliśmy

17.03.2016 18:11

Ja też chciałbym uniknąć Barcy PSG i mimo wszystko Atletico

17.03.2016 16:48

Panowie wyeliminowaliśmy zeszłorocznego finalistę LM. Naprawdę wierzę, że to będzie najlepszy sezon Pepa w Monachium

17.03.2016 15:59

I załatwić ich tak jak Juve :)

17.03.2016 15:51

podajcie imienia Glenia i Murawskiego

16.03.2016 20:10

Ja na canal+ bo mam ten kanał

16.03.2016 20:10

Jeszcze się ździwicie a tam Hajto się przedstawi jako komentator :D Nie no mam nadzieje że Duet Nachorny-Pełka będą komentować

16.03.2016 20:07

Ciekawe jakby Hajto komentował mecze LM

16.03.2016 20:02

Kto nasz mecz komentuje?

16.03.2016 20:00

Mandżukić na ławce

16.03.2016 19:55

11 Juve
Buffon, Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Evra, Cuadrado, Khedira, Hernanes, Pogba, Alex Sandro, Morata. #BayernJuve
Ja wale...
Ale nie ma Mandżukicia

16.03.2016 19:52

Neuer - Benatia, Ribéry, Lewandowski, Costa, Alonso, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba, Kimmich |
Wyjściowa 11
Ulreich - Thiago, Rafinha, Bernat, Götze, Rode, Coman |
Ławka

16.03.2016 19:35

Co jak co ale nasz stadion robi kolosalne wrażenie o 20:45

16.03.2016 19:30

@meisterspieler
Wiem, ale jak my ustawialiśmy karne to oni tam pójść mogli jak my nie widzieliśmy i wylali wodę

16.03.2016 19:18

Podejrzewam że wtedy Dortmund wylał wodę w miejscu z którego strzelaliśmy i się ślizgaliśmy

16.03.2016 19:16

@Android
Noo... :)

16.03.2016 19:11

@Android
J był pod wrażeniem pucharu LM który stoi w naszym muzeum

16.03.2016 19:07

Nie ma żadnego problemu. Wbija Coman i gramy meczycho. Po to mamy ławkę

16.03.2016 18:57

W Lm ostatnich 9 meczy na AA kończyło się zwycięstwem naszym

16.03.2016 18:52

dzsiaj w meczu nerwica mnie dopadnie

16.03.2016 18:31

Atletico dziś słabe ale mam nadzieję że awansują aby mieć rywali

15.03.2016 21:40

I co że mogą na 0:1 strzelić i autobus postawią. Atak bokiem dośrodkowanie na głowie 1:1 i dalej gramy

15.03.2016 21:36

Dobra jak nie zagra to nadzieja w Comanie

15.03.2016 17:11

Robben może z Juve nie zagrać. Powód na razie nie znany

15.03.2016 17:06

To Robben ma kontuzje czy co? ja pier...

15.03.2016 17:04

Tak, tylko nie ten link wkleilem
https://twitter.com/juventusfc tutaj se znajdźcie

15.03.2016 16:37

https://twitter.com/FCBayernEN/status/709757488875311104 Tutaj są zdjęcia Berniego z Zebrą w Monachium wystarczy znaleźć

15.03.2016 16:35

@Android
Zebra już dodała zdjęcia z boiska treningowego naszego :) i z innych rzeczy Zebra już przyleciała

15.03.2016 16:33

dzisiaj patrzę na przylot Juventusu do Monachium

15.03.2016 15:59

"świetny występ zaliczył Kingsley Coman, który był autorem trzech bramek."
Wygraliśmy 9:0. Jeszcze lepiej niż teraz. Kingley zaliczył 3 asysty a nie gole :) Jakby co nie chcę się czepiać

12.03.2016 20:51

Fantastyczny mecz dzisiaj. Jesteśmy w formie nawet na wiosnę

12.03.2016 20:27

@yvaine25
Może w drugiej wejdzie. A jak nie to trudno odpocznie

12.03.2016 17:25

Neuer - Benatia, Thiago, Ribéry, Alonso, Götze, Lahm (K), Müller, Alaba, Coman, Kimmich |
OO nie ma Lewego, ale zagra Mario
Ławka
Ulreich - Lewandowski, Costa, Rafinha, Bernat, Rode, Vidal |
Tu są Lewy Costa i Vidal

12.03.2016 17:23

@yvaine25
Tak, ale to było po meczach repry więc było tyle ile było. Ja mam nadzieję na conjamniej 4 gole

12.03.2016 17:21

@yvaine25
My gramy z Werderem który ostatnio zawsze po 5-6 bramek pakowaliśmy

12.03.2016 17:18

O Barcelona już 6:0 wygrywa. Musimy też tyle wygrać

12.03.2016 17:14

Gdyby nie błędy Bernata, to prawdopodobnie byśmy wygrali LM w tamtym sezonie

12.03.2016 17:11

@lokus
No właśnie musi być wykonany do przodu a tutaj został wykonany w bok

12.03.2016 16:48

Ja nie mówię że Messi powinien być zabroniony tylko to że ja sądze że ten gol nie powinien być uznany

12.03.2016 16:42

Gdybyśmy my w taki sposób strzelili to jestem pewien że nam by tego nie uznali

12.03.2016 16:39

Podawać przy karnym też chyba nie można

12.03.2016 16:37

@lokus
W regulaminie jest napisane że nie może gracz nie wykonujący karnego wbiegać w pole karne przed wykonaniem strzału a Suarez wbiegł a Messi nie strzelił

12.03.2016 16:33