Benatia znowu uraz ma. A Taha nie wyciągajmy bo kurczaki powiedzą że osłabiamy rywali co się liczą w walce o majstra
26.03.2016 15:31
Weź nie możemy Taha wyciągnąć bo zółte kurczaki zaraz powiedzą że wykupujemy piłkarzy rywalom o majstra
26.03.2016 15:29
No co ty... Z Frankfurtem max 2:0 wygramy bo po przerwach gramy masakre
26.03.2016 14:25
Przestańcie gadać tutaj o strachu przed Realem przecież oni w tym sezonie cieniasy takie są że nie mielibyśmy problemów ich ograć. Już nawet w pierwszym meczu Real możliwe że miałby po awansie z nami. Nie ten sezon sorry ja nadal wierzę że to nasz sezon będzie. Ramos takie tam prezenty robi rywalom że Lewy i Tomek natychmiast to wykorzystają. A u nas wróci Boateng i Ronaldo wyłączony z gry bo na boku Alaba. Ja nie wyobrażam sobie abyśmy w tym sezonie w finale LM nie byli. Tak patrząc tylko Barca ma większe szanse że ona nas wyeliminuje niż my ją. Ale gdy na nia nie trafimy to w finale LM koniecznie musimy być
26.03.2016 12:39
@Android
Dziękuje Androidzie :)
26.03.2016 10:41
Thiago to ja bym zostawił bo fajny piłkarz z ciekawymi umiejętnościami to jest. Sezon życia w Bayernie ma
26.03.2016 10:03
Costa gola strzelił tak?
26.03.2016 09:58
Auriera nie bo przezywa wszystkich
25.03.2016 21:56
Z Holandią 1 Czerwca chyba
25.03.2016 21:34
Oj czuję że Polacy przejdą sobie mecz z Holandią a i tak z 3:0 wygrają
25.03.2016 21:21
Toć Lewy zostanie pewnie. Musi chociaż sezon przy Carlo pograć
25.03.2016 13:53
Fani Barcy się śmiali żę Vidal nie grał bo kaca leczył :P Co za dzieci. A może Vidal wogóle nie pije alkoholu raz mu się zdarzyło i wielka afera bo alkoholik
25.03.2016 13:51
W telewizji pokazywali. Hajto mówił że coś go boli ale to ewidetnie było widać że Gotze się śmieje z Guardioli
25.03.2016 07:55
Nie chcę dziś mówić ale ja popieram Guardiolę że go nie wystawia. Zagrał 53 min z Werderem schodzi i jak Guardiola nie widzi to śmieje się z niego że go ściąga. Taki gracz nie ma prawa grać. Pewnie ktoś ze sztabu Pepa o tym poinformował i teraz już Mario nie wstanie z ławki
25.03.2016 07:44
Awansowaliśmy nie cudem tylko determinacją. Jak można awans cudem nazwać
25.03.2016 07:42
Ja tam mam nadzieję że w tym sezonie wygramy tą LM a w następnym pod wodzą Carlo obronimy już :)
24.03.2016 21:48
Ok dzięki
24.03.2016 17:27
Kiedy Niemcy grają?
24.03.2016 17:24
Kryśka zawsze wydaje się być śmieszny ale dzisiaj jakoś tak nie jest
23.03.2016 21:46
Nie strasz, gra dalej na razie. Krychowiak na razie gra fatalnie no ale ogrania to nie ma. Nie ma radości jego z gry
23.03.2016 21:42
Kuwa to już jest tragedia z tymi urazami. Niech repry płacą nam a nie
22.03.2016 21:48
Nie wolno lekceważyć Benficy bo może nam napsuć krwi zwłaszcza u siebie
22.03.2016 19:34
Oni na pewno bardzo tego żałują, ale dziwnie było by tak powiedzieć że żałują, bo oddali
21.03.2016 20:36
Niech te BVB dziękuje nam że jeszcze oni są na świecie bo gdyby nie nasza pomoc tego klubu już dawno by nie było
21.03.2016 20:06
Cóż fani BVB. Za marzenia nie karają. Kiedy im porządny wpierdziel który bardzo wiele im spuszczaliśmy nauczy ich że Bayern to zdecydowanie lepszy klub
21.03.2016 20:00
Komentarz ze strony BVB
donpedro godzinę temu
" MAKAVELI, 1 minutę temu;
Naprawdę nie szkoda Ci czasu i zdrowia, na oglądanie tego śmiesznego programu. Już od dobrych kilku lat, nie oglądam, bo i po co? Ciągle te same bzdury, lizan... kółko wzajemnej adoracji. A jeszcze prowadzący jacyś tacy czerwoni na twarzy, że to aż zastanawia. Odnoszę wrażenie, że ten program już leci tylko dla tych prowadzących, coś jak szkło kontaktowe.
donpedro, 1 godzinę temu;
Widzę , że ktoś posprzątał . Super . Chciałem obejrzeć Cafe Futbol z niedzieli i szlag mnie trafił ! Cytuję fachowca Kołtonia : ' za chwilę Bayern zdobędzie tytuł mistrzowski kilka kolejek przed końcem Bundesligi i Guardiola będzie mógł oszczędzać Lewandowskiego " . Nie macie pojęcia jak ja bym chciał , żeby te wszystkie experty musiały do końca drżeć o swoje werdykty !!! Już nie mówię o tytule dla Dortmundu . Ale jak można tak powiedzieć ? Jak można nie zauważyć , że jednak ten cienki Dortmund depcze po piętach Bayernowi , że to głównie dzięki nam rywalizacja w lidze ma jeszcze jakikolwiek sens ? Nie patrze już na to badziewie i mam nadzieje , że ten hołubiony przez wszystkich Bayern będzie do końca musiał patrzeć za siebie w tabeli . A w pucharze marzę żeby im zlać to tłuste bawarskie dupsko . Jeśli to samo zrobi np. Barca w LM to moje zadowolenie będzie pełne"
21.03.2016 19:57
W sumie Gerard to spoko gość jest. Najlepsze są jego tweety na temat Realu gdzie zawsze im szpilkę wbija
21.03.2016 19:01
W tamtym sezonie miał mniej szans jeszcze w Juve niż w tym
21.03.2016 18:35
Coman im zabrał szanse na awans do 1/4 LM więc można powiedzieć że Juve wyrzucił
21.03.2016 17:02
Gijon 2:1 Atletico Madryt. Oni przegrali z Beniaminkiem. Chyba przesadziłem z ich umiejętnościami
19.03.2016 20:55
Podobno Auba jutro nie zagra. To Lewy na co najmniej 3 mu odskoczył a mam nadzieje ze cos ustrzeli
19.03.2016 16:28
Ja licze na bramke na 0:2 dla nas i dopiero tak grać
19.03.2016 16:25
Może i kilka takich było ale wogóle nie nudziłem się na tych meczach a ten to jakaś nuda
19.03.2016 16:23
Nudzi mi się na tym meczu strasznie. Nigdy się tak nie nudziłem
19.03.2016 16:20
Jednak jestem pewien że napsują sporo krwi Barcy. Życzę im jak najlepiej w pojedynku z Barcą
19.03.2016 14:44
Ja wole Barce niż Atleti bo oni mają fantastyczną defensywę i bardzo ciężko im nawet u siebie zapakować gola
19.03.2016 14:40
Torres jak nie ma formy to i tak ładuje im bramy jak chce w dodatku świetna defensywa a Simeone może to tak zrobić że w meczu goli nie będzie a dochodzi do karnych i Barca na łopatkach. A Griezmann i Carrasco z przodu robią dobrą robotę
19.03.2016 14:35
Żebyśmy mieli ewentualnie przegrać z Barcą w dwumeczu to nich najpierw przejdą piekielnie silne Atletico
19.03.2016 14:30
Ja tam liczę na 0:1 dla nas bo na ewentualnie zwycięstwo na większy wynik się nie nastawiam
19.03.2016 14:28
Oj zwracam honor Jastrząbowi z taką rotacją remis możemy zaliczyć po tak wyczerpującym spotkaniu
Jastrzab ostatnio coś przypomina mi Daro. Nie żebym się go czepiał, ale po prostu jakoś mi się wydaje że strasznie jest pesymistyczny i że wszystko przegramy
19.03.2016 13:39
To Adi chciał Weihraucha w piewszym chyba w meczu z Werderem
19.03.2016 13:35
Nie rozśmieszaj mnie. U nas jest spokój bo są niezłe wyniki i nie ma powodów do nie spokoju
18.03.2016 23:00
@Marienplatz
Na Estadio da Luz możliwe że zagra
18.03.2016 18:50
I co z tego jak i tak ostatecznie to wygraliśmy? Nie ma co do tego wracać musimy o tym zapomnieć już się relaksować a nie o tym wspominać co źle było
18.03.2016 18:47
Bardzo miły i przyjemny dla oka meczyk będzie. Benfica nie za słaby i nie za mocny rywal. Musimy dosyć wysoko u siebie wygrać, bo na Estadio Da Luz będzie ciężko a Benfica może u siebie podejść na "Luzie" jak nazwa wskazuje
18.03.2016 18:39
@JazGod
Spokojnie, Wolfsburg i Benfica to rywale dla Realu. Będą losować dla Realu z pośród tych dwóch. Real z innymi zasadami losowania hahaha :D
17.03.2016 20:44
@yvaine25
Kraft z Hayboeckiem wczoraj też kibicowali. Kraft Bayernowi a ten Barcelonie Hayboeck. Na koniec Kraftowi ulżyło bo awansowaliśmy a Hayboeck miał formalność
17.03.2016 19:47
Valencia 2:0 prowadzi w 42min i w tej chwili eliminuje Basków!!!!!!!!! Ależ sensacja się szykuje
17.03.2016 19:45
0:0 w 42minucie meczu Bayer-Villareal. Schmidt odejdź...
17.03.2016 19:44
Teraz musimy wygrać pewnie z Koln ;) aby nie potracić punktów. A w sumie to nie ździwie się jak będzie remis z Koln
17.03.2016 19:37
Dobrze że Gladbach już w LM nie gra bo jakbyśmy na nich trafili to nie ciekawie byłoby
17.03.2016 18:32
Ja tam Benfice albo City chcę bo mecz z VFL to totalna nuda ciągle z nimi w lidze gramy już tych meczów 4 w tym sezonie się naoglądałem z nimi
17.03.2016 18:25
Ja tam chce City żeby Barcelona nie gadała że na kompletnych najsłabszych trafiliśmy
17.03.2016 18:11
Ja też chciałbym uniknąć Barcy PSG i mimo wszystko Atletico
17.03.2016 16:48
Panowie wyeliminowaliśmy zeszłorocznego finalistę LM. Naprawdę wierzę, że to będzie najlepszy sezon Pepa w Monachium
17.03.2016 15:59
I załatwić ich tak jak Juve :)
17.03.2016 15:51
podajcie imienia Glenia i Murawskiego
16.03.2016 20:10
Ja na canal+ bo mam ten kanał
16.03.2016 20:10
Jeszcze się ździwicie a tam Hajto się przedstawi jako komentator :D Nie no mam nadzieje że Duet Nachorny-Pełka będą komentować
16.03.2016 20:07
Ciekawe jakby Hajto komentował mecze LM
16.03.2016 20:02
Kto nasz mecz komentuje?
16.03.2016 20:00
Mandżukić na ławce
16.03.2016 19:55
11 Juve
Buffon, Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Evra, Cuadrado, Khedira, Hernanes, Pogba, Alex Sandro, Morata. #BayernJuve
Ja wale...
Ale nie ma Mandżukicia
Co jak co ale nasz stadion robi kolosalne wrażenie o 20:45
16.03.2016 19:30
@meisterspieler
Wiem, ale jak my ustawialiśmy karne to oni tam pójść mogli jak my nie widzieliśmy i wylali wodę
16.03.2016 19:18
Podejrzewam że wtedy Dortmund wylał wodę w miejscu z którego strzelaliśmy i się ślizgaliśmy
16.03.2016 19:16
@Android
Noo... :)
16.03.2016 19:11
@Android
J był pod wrażeniem pucharu LM który stoi w naszym muzeum
16.03.2016 19:07
Nie ma żadnego problemu. Wbija Coman i gramy meczycho. Po to mamy ławkę
16.03.2016 18:57
W Lm ostatnich 9 meczy na AA kończyło się zwycięstwem naszym
16.03.2016 18:52
dzsiaj w meczu nerwica mnie dopadnie
16.03.2016 18:31
Atletico dziś słabe ale mam nadzieję że awansują aby mieć rywali
15.03.2016 21:40
I co że mogą na 0:1 strzelić i autobus postawią. Atak bokiem dośrodkowanie na głowie 1:1 i dalej gramy
15.03.2016 21:36
Dobra jak nie zagra to nadzieja w Comanie
15.03.2016 17:11
Robben może z Juve nie zagrać. Powód na razie nie znany
15.03.2016 17:06
To Robben ma kontuzje czy co? ja pier...
15.03.2016 17:04
Tak, tylko nie ten link wkleilem
https://twitter.com/juventusfc tutaj se znajdźcie
15.03.2016 16:37
https://twitter.com/FCBayernEN/status/709757488875311104 Tutaj są zdjęcia Berniego z Zebrą w Monachium wystarczy znaleźć
15.03.2016 16:35
@Android
Zebra już dodała zdjęcia z boiska treningowego naszego :) i z innych rzeczy Zebra już przyleciała
15.03.2016 16:33
dzisiaj patrzę na przylot Juventusu do Monachium
15.03.2016 15:59
"świetny występ zaliczył Kingsley Coman, który był autorem trzech bramek."
Wygraliśmy 9:0. Jeszcze lepiej niż teraz. Kingley zaliczył 3 asysty a nie gole :) Jakby co nie chcę się czepiać
12.03.2016 20:51
Fantastyczny mecz dzisiaj. Jesteśmy w formie nawet na wiosnę
12.03.2016 20:27
@yvaine25
Może w drugiej wejdzie. A jak nie to trudno odpocznie
12.03.2016 17:25
Neuer - Benatia, Thiago, Ribéry, Alonso, Götze, Lahm (K), Müller, Alaba, Coman, Kimmich |
OO nie ma Lewego, ale zagra Mario
Ławka
Ulreich - Lewandowski, Costa, Rafinha, Bernat, Rode, Vidal |
Tu są Lewy Costa i Vidal
12.03.2016 17:23
@yvaine25
Tak, ale to było po meczach repry więc było tyle ile było. Ja mam nadzieję na conjamniej 4 gole
12.03.2016 17:21
@yvaine25
My gramy z Werderem który ostatnio zawsze po 5-6 bramek pakowaliśmy
12.03.2016 17:18
O Barcelona już 6:0 wygrywa. Musimy też tyle wygrać
12.03.2016 17:14
Gdyby nie błędy Bernata, to prawdopodobnie byśmy wygrali LM w tamtym sezonie
12.03.2016 17:11
@lokus
No właśnie musi być wykonany do przodu a tutaj został wykonany w bok
12.03.2016 16:48
Ja nie mówię że Messi powinien być zabroniony tylko to że ja sądze że ten gol nie powinien być uznany
12.03.2016 16:42
Gdybyśmy my w taki sposób strzelili to jestem pewien że nam by tego nie uznali
12.03.2016 16:39
Podawać przy karnym też chyba nie można
12.03.2016 16:37
@lokus
W regulaminie jest napisane że nie może gracz nie wykonujący karnego wbiegać w pole karne przed wykonaniem strzału a Suarez wbiegł a Messi nie strzelił
Ciekawe czemu siedzi na ławie w Realu
26.03.2016 15:48
On chce nawet Jamesa kupić. Po co nam to drewno
26.03.2016 15:35
W sumie to tak
26.03.2016 15:33
Benatia znowu uraz ma. A Taha nie wyciągajmy bo kurczaki powiedzą że osłabiamy rywali co się liczą w walce o majstra
26.03.2016 15:31
Weź nie możemy Taha wyciągnąć bo zółte kurczaki zaraz powiedzą że wykupujemy piłkarzy rywalom o majstra
26.03.2016 15:29
No co ty... Z Frankfurtem max 2:0 wygramy bo po przerwach gramy masakre
26.03.2016 14:25
Przestańcie gadać tutaj o strachu przed Realem przecież oni w tym sezonie cieniasy takie są że nie mielibyśmy problemów ich ograć. Już nawet w pierwszym meczu Real możliwe że miałby po awansie z nami. Nie ten sezon sorry ja nadal wierzę że to nasz sezon będzie. Ramos takie tam prezenty robi rywalom że Lewy i Tomek natychmiast to wykorzystają. A u nas wróci Boateng i Ronaldo wyłączony z gry bo na boku Alaba. Ja nie wyobrażam sobie abyśmy w tym sezonie w finale LM nie byli. Tak patrząc tylko Barca ma większe szanse że ona nas wyeliminuje niż my ją. Ale gdy na nia nie trafimy to w finale LM koniecznie musimy być
26.03.2016 12:39
@Android
Dziękuje Androidzie :)
26.03.2016 10:41
Thiago to ja bym zostawił bo fajny piłkarz z ciekawymi umiejętnościami to jest. Sezon życia w Bayernie ma
26.03.2016 10:03
Costa gola strzelił tak?
26.03.2016 09:58
Auriera nie bo przezywa wszystkich
25.03.2016 21:56
Z Holandią 1 Czerwca chyba
25.03.2016 21:34
Oj czuję że Polacy przejdą sobie mecz z Holandią a i tak z 3:0 wygrają
25.03.2016 21:21
Toć Lewy zostanie pewnie. Musi chociaż sezon przy Carlo pograć
25.03.2016 13:53
Fani Barcy się śmiali żę Vidal nie grał bo kaca leczył :P Co za dzieci. A może Vidal wogóle nie pije alkoholu raz mu się zdarzyło i wielka afera bo alkoholik
25.03.2016 13:51
W telewizji pokazywali. Hajto mówił że coś go boli ale to ewidetnie było widać że Gotze się śmieje z Guardioli
25.03.2016 07:55
Nie chcę dziś mówić ale ja popieram Guardiolę że go nie wystawia. Zagrał 53 min z Werderem schodzi i jak Guardiola nie widzi to śmieje się z niego że go ściąga. Taki gracz nie ma prawa grać. Pewnie ktoś ze sztabu Pepa o tym poinformował i teraz już Mario nie wstanie z ławki
25.03.2016 07:44
Awansowaliśmy nie cudem tylko determinacją. Jak można awans cudem nazwać
25.03.2016 07:42
Ja tam mam nadzieję że w tym sezonie wygramy tą LM a w następnym pod wodzą Carlo obronimy już :)
24.03.2016 21:48
Ok dzięki
24.03.2016 17:27
Kiedy Niemcy grają?
24.03.2016 17:24
Kryśka zawsze wydaje się być śmieszny ale dzisiaj jakoś tak nie jest
23.03.2016 21:46
Nie strasz, gra dalej na razie. Krychowiak na razie gra fatalnie no ale ogrania to nie ma. Nie ma radości jego z gry
23.03.2016 21:42
Kuwa to już jest tragedia z tymi urazami. Niech repry płacą nam a nie
22.03.2016 21:48
Nie wolno lekceważyć Benficy bo może nam napsuć krwi zwłaszcza u siebie
22.03.2016 19:34
Oni na pewno bardzo tego żałują, ale dziwnie było by tak powiedzieć że żałują, bo oddali
21.03.2016 20:36
Niech te BVB dziękuje nam że jeszcze oni są na świecie bo gdyby nie nasza pomoc tego klubu już dawno by nie było
21.03.2016 20:06
Cóż fani BVB. Za marzenia nie karają. Kiedy im porządny wpierdziel który bardzo wiele im spuszczaliśmy nauczy ich że Bayern to zdecydowanie lepszy klub
21.03.2016 20:00
Komentarz ze strony BVB
donpedro godzinę temu
" MAKAVELI, 1 minutę temu;
Naprawdę nie szkoda Ci czasu i zdrowia, na oglądanie tego śmiesznego programu. Już od dobrych kilku lat, nie oglądam, bo i po co? Ciągle te same bzdury, lizan... kółko wzajemnej adoracji. A jeszcze prowadzący jacyś tacy czerwoni na twarzy, że to aż zastanawia. Odnoszę wrażenie, że ten program już leci tylko dla tych prowadzących, coś jak szkło kontaktowe.
donpedro, 1 godzinę temu;
Widzę , że ktoś posprzątał . Super . Chciałem obejrzeć Cafe Futbol z niedzieli i szlag mnie trafił ! Cytuję fachowca Kołtonia : ' za chwilę Bayern zdobędzie tytuł mistrzowski kilka kolejek przed końcem Bundesligi i Guardiola będzie mógł oszczędzać Lewandowskiego " . Nie macie pojęcia jak ja bym chciał , żeby te wszystkie experty musiały do końca drżeć o swoje werdykty !!! Już nie mówię o tytule dla Dortmundu . Ale jak można tak powiedzieć ? Jak można nie zauważyć , że jednak ten cienki Dortmund depcze po piętach Bayernowi , że to głównie dzięki nam rywalizacja w lidze ma jeszcze jakikolwiek sens ? Nie patrze już na to badziewie i mam nadzieje , że ten hołubiony przez wszystkich Bayern będzie do końca musiał patrzeć za siebie w tabeli . A w pucharze marzę żeby im zlać to tłuste bawarskie dupsko . Jeśli to samo zrobi np. Barca w LM to moje zadowolenie będzie pełne"
21.03.2016 19:57
W sumie Gerard to spoko gość jest. Najlepsze są jego tweety na temat Realu gdzie zawsze im szpilkę wbija
21.03.2016 19:01
W tamtym sezonie miał mniej szans jeszcze w Juve niż w tym
21.03.2016 18:35
Coman im zabrał szanse na awans do 1/4 LM więc można powiedzieć że Juve wyrzucił
21.03.2016 17:02
Gijon 2:1 Atletico Madryt. Oni przegrali z Beniaminkiem. Chyba przesadziłem z ich umiejętnościami
19.03.2016 20:55
Podobno Auba jutro nie zagra. To Lewy na co najmniej 3 mu odskoczył a mam nadzieje ze cos ustrzeli
19.03.2016 16:28
Ja licze na bramke na 0:2 dla nas i dopiero tak grać
19.03.2016 16:25
Może i kilka takich było ale wogóle nie nudziłem się na tych meczach a ten to jakaś nuda
19.03.2016 16:23
Nudzi mi się na tym meczu strasznie. Nigdy się tak nie nudziłem
19.03.2016 16:20
Jednak jestem pewien że napsują sporo krwi Barcy. Życzę im jak najlepiej w pojedynku z Barcą
19.03.2016 14:44
Ja wole Barce niż Atleti bo oni mają fantastyczną defensywę i bardzo ciężko im nawet u siebie zapakować gola
19.03.2016 14:40
Torres jak nie ma formy to i tak ładuje im bramy jak chce w dodatku świetna defensywa a Simeone może to tak zrobić że w meczu goli nie będzie a dochodzi do karnych i Barca na łopatkach. A Griezmann i Carrasco z przodu robią dobrą robotę
19.03.2016 14:35
Żebyśmy mieli ewentualnie przegrać z Barcą w dwumeczu to nich najpierw przejdą piekielnie silne Atletico
19.03.2016 14:30
Ja tam liczę na 0:1 dla nas bo na ewentualnie zwycięstwo na większy wynik się nie nastawiam
19.03.2016 14:28
Oj zwracam honor Jastrząbowi z taką rotacją remis możemy zaliczyć po tak wyczerpującym spotkaniu
19.03.2016 14:25
Neuer (K) - Thiago, Lewandowski, Costa, Rafinha, Alonso, Bernat, Rode, Alaba, Coman, Kimmich |
11
Ulreich - Tasci, Ribéry, Götze, Lahm, Vidal, Müller |
Ławka
Pep bardzo niebezpieczną rotację zastosował.
19.03.2016 14:22
Nie mo
19.03.2016 14:17
Jastrzab ostatnio coś przypomina mi Daro. Nie żebym się go czepiał, ale po prostu jakoś mi się wydaje że strasznie jest pesymistyczny i że wszystko przegramy
19.03.2016 13:39
To Adi chciał Weihraucha w piewszym chyba w meczu z Werderem
19.03.2016 13:35
Nie rozśmieszaj mnie. U nas jest spokój bo są niezłe wyniki i nie ma powodów do nie spokoju
18.03.2016 23:00
@Marienplatz
Na Estadio da Luz możliwe że zagra
18.03.2016 18:50
I co z tego jak i tak ostatecznie to wygraliśmy? Nie ma co do tego wracać musimy o tym zapomnieć już się relaksować a nie o tym wspominać co źle było
18.03.2016 18:47
Bardzo miły i przyjemny dla oka meczyk będzie. Benfica nie za słaby i nie za mocny rywal. Musimy dosyć wysoko u siebie wygrać, bo na Estadio Da Luz będzie ciężko a Benfica może u siebie podejść na "Luzie" jak nazwa wskazuje
18.03.2016 18:39
@JazGod
Spokojnie, Wolfsburg i Benfica to rywale dla Realu. Będą losować dla Realu z pośród tych dwóch. Real z innymi zasadami losowania hahaha :D
17.03.2016 20:44
@yvaine25
Kraft z Hayboeckiem wczoraj też kibicowali. Kraft Bayernowi a ten Barcelonie Hayboeck. Na koniec Kraftowi ulżyło bo awansowaliśmy a Hayboeck miał formalność
17.03.2016 19:47
Valencia 2:0 prowadzi w 42min i w tej chwili eliminuje Basków!!!!!!!!! Ależ sensacja się szykuje
17.03.2016 19:45
0:0 w 42minucie meczu Bayer-Villareal. Schmidt odejdź...
17.03.2016 19:44
Teraz musimy wygrać pewnie z Koln ;) aby nie potracić punktów. A w sumie to nie ździwie się jak będzie remis z Koln
17.03.2016 19:37
Dobrze że Gladbach już w LM nie gra bo jakbyśmy na nich trafili to nie ciekawie byłoby
17.03.2016 18:32
Ja tam Benfice albo City chcę bo mecz z VFL to totalna nuda ciągle z nimi w lidze gramy już tych meczów 4 w tym sezonie się naoglądałem z nimi
17.03.2016 18:25
Ja tam chce City żeby Barcelona nie gadała że na kompletnych najsłabszych trafiliśmy
17.03.2016 18:11
Ja też chciałbym uniknąć Barcy PSG i mimo wszystko Atletico
17.03.2016 16:48
Panowie wyeliminowaliśmy zeszłorocznego finalistę LM. Naprawdę wierzę, że to będzie najlepszy sezon Pepa w Monachium
17.03.2016 15:59
I załatwić ich tak jak Juve :)
17.03.2016 15:51
podajcie imienia Glenia i Murawskiego
16.03.2016 20:10
Ja na canal+ bo mam ten kanał
16.03.2016 20:10
Jeszcze się ździwicie a tam Hajto się przedstawi jako komentator :D Nie no mam nadzieje że Duet Nachorny-Pełka będą komentować
16.03.2016 20:07
Ciekawe jakby Hajto komentował mecze LM
16.03.2016 20:02
Kto nasz mecz komentuje?
16.03.2016 20:00
Mandżukić na ławce
16.03.2016 19:55
11 Juve
Buffon, Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Evra, Cuadrado, Khedira, Hernanes, Pogba, Alex Sandro, Morata. #BayernJuve
Ja wale...
Ale nie ma Mandżukicia
16.03.2016 19:52
Neuer - Benatia, Ribéry, Lewandowski, Costa, Alonso, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba, Kimmich |
Wyjściowa 11
Ulreich - Thiago, Rafinha, Bernat, Götze, Rode, Coman |
Ławka
16.03.2016 19:35
Co jak co ale nasz stadion robi kolosalne wrażenie o 20:45
16.03.2016 19:30
@meisterspieler
Wiem, ale jak my ustawialiśmy karne to oni tam pójść mogli jak my nie widzieliśmy i wylali wodę
16.03.2016 19:18
Podejrzewam że wtedy Dortmund wylał wodę w miejscu z którego strzelaliśmy i się ślizgaliśmy
16.03.2016 19:16
@Android
Noo... :)
16.03.2016 19:11
@Android
J był pod wrażeniem pucharu LM który stoi w naszym muzeum
16.03.2016 19:07
Nie ma żadnego problemu. Wbija Coman i gramy meczycho. Po to mamy ławkę
16.03.2016 18:57
W Lm ostatnich 9 meczy na AA kończyło się zwycięstwem naszym
16.03.2016 18:52
dzsiaj w meczu nerwica mnie dopadnie
16.03.2016 18:31
Atletico dziś słabe ale mam nadzieję że awansują aby mieć rywali
15.03.2016 21:40
I co że mogą na 0:1 strzelić i autobus postawią. Atak bokiem dośrodkowanie na głowie 1:1 i dalej gramy
15.03.2016 21:36
Dobra jak nie zagra to nadzieja w Comanie
15.03.2016 17:11
Robben może z Juve nie zagrać. Powód na razie nie znany
15.03.2016 17:06
To Robben ma kontuzje czy co? ja pier...
15.03.2016 17:04
Tak, tylko nie ten link wkleilem
https://twitter.com/juventusfc tutaj se znajdźcie
15.03.2016 16:37
https://twitter.com/FCBayernEN/status/709757488875311104 Tutaj są zdjęcia Berniego z Zebrą w Monachium wystarczy znaleźć
15.03.2016 16:35
@Android
Zebra już dodała zdjęcia z boiska treningowego naszego :) i z innych rzeczy Zebra już przyleciała
15.03.2016 16:33
dzisiaj patrzę na przylot Juventusu do Monachium
15.03.2016 15:59
"świetny występ zaliczył Kingsley Coman, który był autorem trzech bramek."
Wygraliśmy 9:0. Jeszcze lepiej niż teraz. Kingley zaliczył 3 asysty a nie gole :) Jakby co nie chcę się czepiać
12.03.2016 20:51
Fantastyczny mecz dzisiaj. Jesteśmy w formie nawet na wiosnę
12.03.2016 20:27
@yvaine25
Może w drugiej wejdzie. A jak nie to trudno odpocznie
12.03.2016 17:25
Neuer - Benatia, Thiago, Ribéry, Alonso, Götze, Lahm (K), Müller, Alaba, Coman, Kimmich |
OO nie ma Lewego, ale zagra Mario
Ławka
Ulreich - Lewandowski, Costa, Rafinha, Bernat, Rode, Vidal |
Tu są Lewy Costa i Vidal
12.03.2016 17:23
@yvaine25
Tak, ale to było po meczach repry więc było tyle ile było. Ja mam nadzieję na conjamniej 4 gole
12.03.2016 17:21
@yvaine25
My gramy z Werderem który ostatnio zawsze po 5-6 bramek pakowaliśmy
12.03.2016 17:18
O Barcelona już 6:0 wygrywa. Musimy też tyle wygrać
12.03.2016 17:14
Gdyby nie błędy Bernata, to prawdopodobnie byśmy wygrali LM w tamtym sezonie
12.03.2016 17:11
@lokus
No właśnie musi być wykonany do przodu a tutaj został wykonany w bok
12.03.2016 16:48
Ja nie mówię że Messi powinien być zabroniony tylko to że ja sądze że ten gol nie powinien być uznany
12.03.2016 16:42
Gdybyśmy my w taki sposób strzelili to jestem pewien że nam by tego nie uznali
12.03.2016 16:39
Podawać przy karnym też chyba nie można
12.03.2016 16:37
@lokus
W regulaminie jest napisane że nie może gracz nie wykonujący karnego wbiegać w pole karne przed wykonaniem strzału a Suarez wbiegł a Messi nie strzelił
12.03.2016 16:33