Jakie bzdury? Tu się nieliczy przeciwnik mogła być i Barca ale jak masz determinacje to zespoł daje rade i udźwiga presję związaną z odrobieniem wyniku. Gra Juve od 70min się posypała później gol Lewego w 74min i już wiedziałem że wciśniemy na 2:2 bo ciągle atakowaliśmy
03.04.2016 14:50
Każdy fan drużyny wierzy do końca w wygraną nawet jak 4:0 drużyna przeciwna prowadzi tylko nieliczni odchodzą od meczu
03.04.2016 14:47
Haahaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaa i już cie mam. Każdy fan Bayernu był przekonany że jeszcze z tego możemy wyjść ale ty byłeś przekonany że odpadniemy.
03.04.2016 14:45
Trochę się obawiam Benficy ale my jesteśmy Bayern!
03.04.2016 14:42
Przecież w ciągu 46 minut strzeliliśmy Juve 4 bramki
03.04.2016 14:42
Wiedziałem że wyrównają a w dogrywce dobiją. Wiara czyni cuda
03.04.2016 14:35
"to dopiero demolka była ..modlitwy kibicow Bayernu na całym świecie"
Wybuchłem śmiechem gdy to przeczytałem
03.04.2016 14:31
O dziękować za Comana
03.04.2016 14:11
Tylko że ta tiki sraka od 74minuty zdemolowała Juventus
03.04.2016 14:05
@yvaine25
Uzwględnileś w statystyce ligi włoskiej 3 gole stracone przez Napoli w meczu co grają teraz po 69 minutach?
03.04.2016 14:02
@Android
Nie, ponieważ wygramy w tym sezonie. Jeszcze wspomnicie moje słowa. Możecie teraz nie wierzyć ale ja wiem i widzę w tej drużynie to żeby wygrać LM jak im się chce
03.04.2016 13:00
Możemy wszystko wygrać ale i wszystko przegrać mam nadzieję że to pierwsze
03.04.2016 12:28
Zawsze nie można być na 100% pewnym awansu nawet gdyby to by był beniaminek ligi. Dlatego już mówię że Benfica nie jest taka prosta bo na Calderon już wygrali
03.04.2016 12:24
Spokojnie graliśmy już świetnie wiosną w Turynie przez godzinę
03.04.2016 12:21
No dobra najlepszą ma wiosnę ze wszystkich pobytów w Bayernie. Jest to oczywiste. Co z tego że Juve cudem wyeliminowaliśmy ale wyeliminowaliśmy i Guardiola ma na rozkładzie przeciwnika godnego Bayernu
03.04.2016 12:18
I tak Guardiola ma najlepszą jesień w Bayernie ze wszystkich a wy płaczecie po słabszym meczu w którym minimalnym nakładem chcieliśmy wygrać
03.04.2016 12:15
Nie powinni, na AA raczej nie
03.04.2016 12:13
Nie w każdym meczu da się strzelać.
03.04.2016 12:12
Benfica niedawno u siebie przegrała z słabym Porto w tym sezonie. To chyba przed meczem dortmund-porto było
02.04.2016 23:18
@Marienplatz
Nigdzie nie jest napisane, tylko z doświadczenia kibicowskiego wiem że tak gramy w 1 meczu po reprze. Absolutnie nie mamy czym się martwić na razie. Martwić to się we wtorek będziemy. Lol
02.04.2016 23:08
Ja pier.............. Czy wy nie wiecie do czegoś tam że pierwszy mecz po przerwie na repry jest grany fatalnie.... Z Benficą to inny Bayern będzie
02.04.2016 23:02
A mi się wydaje że poszlibyśmy na całość i punktowali
02.04.2016 22:44
Koniec koniec koniec real wygrywa
02.04.2016 22:22
I już się boje Realu.... Ja pier.... Jak to mecz może zmienić
02.04.2016 22:17
Ramos czerwona w El Classico- Standard
02.04.2016 22:14
Buahahaha ależ sędziowanie dla Barcy
02.04.2016 22:11
Gol gol gol 1:2 real madryt zaraz bedzie kleska barcy gareth bale!!!!!!!!!!!
02.04.2016 22:10
No tak to wiem. Ja to dla żartu mówię
02.04.2016 22:03
Bo fani Realu na niego drewienko mówią
02.04.2016 22:00
Goooooooooool!!!!!! Drewno Benzynka i 1:1
02.04.2016 21:53
Pique!!!!!!! Ale będzie dosrywał Realowi
02.04.2016 21:46
Benzema to drewno świata spudłowało gdy nikogo przy nim nie było
02.04.2016 21:33
Ja też bardziej Barcelonę od Realu wolę ale mam nadzieje że Barcelona to przegra aby pokazać im że ten klub nie jest święty
02.04.2016 21:22
@Marienplatz
Nie oszczędzanie ani obniżenie formy tylko mecz po reprezentacji
02.04.2016 17:48
Bardzo szczęśliwy jestem z 3pkt. Jestem pewien że we wtorek zobaczymy Bayern taki jakiego kochamy
02.04.2016 17:46
Kolejne 3 punkty. Tak gramy 1 mecz po przerwie na reprezentacje ale niektórzy bardzo tym fantem ździwieni. Na Benfice wyjdziemy na 100%
02.04.2016 17:27
Gdy bramkarz stoi tak jak powinien to Gabun nigdy nie trafia
02.04.2016 16:34
No bo tylko na pustą strzela
02.04.2016 16:31
@Android
Mów na niego Gabun, bo gracze BVB nie zasługują na zdrobnienia. Na pustą pewnie będzie walić
02.04.2016 16:30
Nie może Lewy zejść bo Gabun na pustą będzie strzelać i odrabiać. Lewy chociaż 1 musi strzelić i dopiero zejść
02.04.2016 16:29
A i udało mi się na mecz wrócić :)
02.04.2016 16:25
To tylko nam pomoże
02.04.2016 16:24
My mamy conajmniej 3:0 wygrać a nie.
02.04.2016 16:23
A co do LM to Benficy też się trochę obawiam. Wczoraj wygrali 5:1 a w tym sezonie wygrali już na Calderon z Atletico w LM a w sezonie 13/14 bez problemów wyeliminowali Juventus w LE
02.04.2016 11:50
Może uda mi się obejrzeć. Szanse marne ale są
02.04.2016 11:43
Jestem załamany :( Nie obejrzę najprawdopodobniej naszego meczu dzisiaj. Dopiero na El Classico dzisiaj zdąże
02.04.2016 11:38
No co wy? Dzisiaj jakieś 1:0 albo 2:1 będzie
02.04.2016 09:50
Wszystkie wypowiedzi Pepa to żart
01.04.2016 15:52
I już mamy żart. Nie trzeba było długo czekać
01.04.2016 15:44
@Android
Tak :)
---------------------------------------------
@Android
Zlatan Ibrahimovic geht im Sommer 2016 Jahre nach Bayern zu Robert Lewandowski ersetzen , die für 150m Euro zu Real Madrid gehen
01.04.2016 15:39
Thomas Müller hat zwei Beine auf die Ausbildung gebrochen. Pause von 8 bis 12 Monate źródło Prima Aprilis
01.04.2016 15:35
Niklas Sule, obrońca Niemieckiego Hoffenheim w specjalnym wywiadzie powiedział że doszedł do porozumienia z władzami Bayernu i z pewnością od nowego sezonu będzie graczem Bayernu Monachium
01.04.2016 15:22
Można nieźle się nabrać. dziś można pisać wszystko
01.04.2016 15:08
Dobra dobra z Frankfurtem porażka to kompromitacja kompromitacji
31.03.2016 19:46
Ja mam nadzieję że wygramy jakoś solidnie z Benficą jakieś 2-3:0 aby na Da luz już grać aby grać i tam też najlepiej wygrać jakieś 0:1 1:2
30.03.2016 22:33
Ależ piękny gol Comana wczoraj. On umie piękne gole strzelać
30.03.2016 18:20
Może i na Bayern nie jest za słaby ale urazy każą go wygonić
30.03.2016 16:14
Ja jestem pewien że Carlo go odpryska ze składu po pierwszym treningu.
30.03.2016 16:06
Gotze niech spokornieje bo ja też trzymałbym go na ławie bo u nas takiego gola by nie trafił a wogóle to nie znalazł by się w takiej sytuacji. Guardiola go ściąga w meczu z Werderem a realizator pokazuje że się śmieje
30.03.2016 16:05
A ja widzę i uda się nam to w tym sezonie. Zobaczysz
29.03.2016 21:45
Gotze koniecznie z Frankfurtem mecz. Inaczej kibice zamordują Pepa. Ale i tak Gotze u nas w takiej sytuacji by nie strzelił raczej
@yvaine25
Jeszcze nie przedłużył bo klub nie potwierdził
29.03.2016 16:32
W zeszłym sezonie to niekoniecznie oglądałem skoki
29.03.2016 15:50
Bo lubię skoki narciarskie to od razu że jestem Kamilkiem...
29.03.2016 15:42
Boże Adi, weź nie denerwuj mnie tym Stochem, bo zapewne o niego chodzi
29.03.2016 15:34
@yvaine25
Weź takie zdjęcie na 50X50 pixela i zamontuj je sobie. Wystarczy zapisać na pliku te zdjęcie pt: Bayern np. a później wchodzisz w pulpit i masz
29.03.2016 15:28
Weź mnie nie przezywaj :)
29.03.2016 15:16
Dobra nie czepiaj się drobnostek :)
29.03.2016 15:14
@Android
Chcą się upewnić czy Carlo na pewno chce go zatrzymać
29.03.2016 15:11
Ale dziwnie to wygląda teraz
29.03.2016 15:09
Hahaha avatara na Mandżukicia se zmieniłem hahha
29.03.2016 15:05
@heat
Chyba wiosennej
29.03.2016 13:46
A tak poza tym. Tęsknicie za Bayernem Juppa? Ja tak
29.03.2016 13:34
Ciekawe to jest
29.03.2016 13:32
Ojojojo. Dobrze że nie sam Arturo ale kto wie czy nie mamy narkomana w naszym klubie
29.03.2016 13:26
Możliwe że nie dowiemy się nic do końca sezonu :/
Wiecie co, dzisiaj se pooglądałem skróty meczów w LM za Juppa w magicznym sezonie. To była magia, ile ja bym dał żebyśmy tak grali
29.03.2016 13:23
No to zabalował wczoraj... Nieźle musiał popić alko
29.03.2016 13:15
Onetom nie ma co wierzyć ale na twitterze SportBild też jest info że przedłużył do 2021roku
29.03.2016 13:14
SportBild
Lewandowski przedłużył kontrakt do 2021 roku. Ancelotti nie musi się martwić o atak. Info z twittera SportBild
29.03.2016 13:12
Thiago wrócił z kadry bez kontuzji... Uff
28.03.2016 18:08
David na Facebooku zrobił ze swoich zdjęć fotoshop
28.03.2016 11:43
Gotze to niech ucieka do Bieberka. Jak można tego pedała słuchać. A jak pisze na FB posty to Gotze wpierdziela Hamburgery
27.03.2016 13:58
Fajnie było by jeszcze raz z Niemcami wygrać na Euro. Albo dojść do ćwierćfinału i przypadkiem trafić na Niemców i zrobić psikusa i ich eliminować
27.03.2016 11:45
@Android
Ale my będziemy gromić w drugiej części sezonu
@yvaine25
Heh a Marian99 przed meczem napisał
"Oby Niemcy ich rozbili 5:0 i wyżej bo Polacy zasługują na to bo grają tak słabo a i tak przed meczem się podniecają że wygrają z Niemcami"
A tu psikus był
27.03.2016 11:41
Dzięki yvaine
27.03.2016 11:34
Macie linka na tej stronie gdzie były komentarze że Polska wygrała z Niemcami?
27.03.2016 11:10
Ja oglądam ten mecz. Nasiałeś stracha Marianowi
26.03.2016 21:47
No dobra Niemcy 100:0 z Polską wygrają.
26.03.2016 21:42
A kto tu mówi że zniszczymy Niemców? No sorry sorry my tu mówimy że Polacy mogą Niemcom napsuć krwi jedynie. Polacy też dali szansę rezerwom i wygrali.
26.03.2016 19:47
Ja nie wyobrażam sobie abyśmy mieli przegrać z Ukraińcami i Irlandią Północną :)
26.03.2016 19:37
10:0 Niemcy z nami wygrają spokojnie fani Niemców
26.03.2016 19:34
Heh, zobaczymy Niemcy dzisiaj z Anglią mogą przegrać. Loew ma zwalone przygotowania dwa mecze ma i Euro już. Mało tych meczy mają. Jedynie na razie z Francją grali. A nam mecz z Holandią pokaże gdzie my jesteśmy
26.03.2016 19:32
Ale czy my mamy czymś się martwić? To fanboye repry Niemiec wiadomo o co chodzi
26.03.2016 19:29
Może Lewy im powiedział że tak grać mają? Ciekawe
26.03.2016 18:27
Fantastycznie gra nasz rezerwowy skład z Finlandią. 3:0 dla naszych do przerwy. Czuję że możemy w grupie Niemcom pokrzyżować plany
26.03.2016 18:23
Spokojnie wtedy to będziemy nadrabiać a jak nie to trudno ważne abyśmy LM wygramy ligę możemy odpuścić na rzecz LM. Nie wolno grać świetnie w 1 połowie sezonu bo tracisz siły na drugą
26.03.2016 16:05
Mam nadzieję że za Carlo pierwszą połowę sezonu będziemy mieli nie najlepszą a drugą fantastyczną
26.03.2016 16:00
A może Carlo przekona zarząd aby robili troszkę droższe transfery chociaż
Jakie bzdury? Tu się nieliczy przeciwnik mogła być i Barca ale jak masz determinacje to zespoł daje rade i udźwiga presję związaną z odrobieniem wyniku. Gra Juve od 70min się posypała później gol Lewego w 74min i już wiedziałem że wciśniemy na 2:2 bo ciągle atakowaliśmy
03.04.2016 14:50
Każdy fan drużyny wierzy do końca w wygraną nawet jak 4:0 drużyna przeciwna prowadzi tylko nieliczni odchodzą od meczu
03.04.2016 14:47
Haahaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaa i już cie mam. Każdy fan Bayernu był przekonany że jeszcze z tego możemy wyjść ale ty byłeś przekonany że odpadniemy.
03.04.2016 14:45
Trochę się obawiam Benficy ale my jesteśmy Bayern!
03.04.2016 14:42
Przecież w ciągu 46 minut strzeliliśmy Juve 4 bramki
03.04.2016 14:42
Wiedziałem że wyrównają a w dogrywce dobiją. Wiara czyni cuda
03.04.2016 14:35
"to dopiero demolka była ..modlitwy kibicow Bayernu na całym świecie"
Wybuchłem śmiechem gdy to przeczytałem
03.04.2016 14:31
O dziękować za Comana
03.04.2016 14:11
Tylko że ta tiki sraka od 74minuty zdemolowała Juventus
03.04.2016 14:05
@yvaine25
Uzwględnileś w statystyce ligi włoskiej 3 gole stracone przez Napoli w meczu co grają teraz po 69 minutach?
03.04.2016 14:02
@Android
Nie, ponieważ wygramy w tym sezonie. Jeszcze wspomnicie moje słowa. Możecie teraz nie wierzyć ale ja wiem i widzę w tej drużynie to żeby wygrać LM jak im się chce
03.04.2016 13:00
Możemy wszystko wygrać ale i wszystko przegrać mam nadzieję że to pierwsze
03.04.2016 12:28
Zawsze nie można być na 100% pewnym awansu nawet gdyby to by był beniaminek ligi. Dlatego już mówię że Benfica nie jest taka prosta bo na Calderon już wygrali
03.04.2016 12:24
Spokojnie graliśmy już świetnie wiosną w Turynie przez godzinę
03.04.2016 12:21
No dobra najlepszą ma wiosnę ze wszystkich pobytów w Bayernie. Jest to oczywiste. Co z tego że Juve cudem wyeliminowaliśmy ale wyeliminowaliśmy i Guardiola ma na rozkładzie przeciwnika godnego Bayernu
03.04.2016 12:18
I tak Guardiola ma najlepszą jesień w Bayernie ze wszystkich a wy płaczecie po słabszym meczu w którym minimalnym nakładem chcieliśmy wygrać
03.04.2016 12:15
Nie powinni, na AA raczej nie
03.04.2016 12:13
Nie w każdym meczu da się strzelać.
03.04.2016 12:12
Benfica niedawno u siebie przegrała z słabym Porto w tym sezonie. To chyba przed meczem dortmund-porto było
02.04.2016 23:18
@Marienplatz
Nigdzie nie jest napisane, tylko z doświadczenia kibicowskiego wiem że tak gramy w 1 meczu po reprze. Absolutnie nie mamy czym się martwić na razie. Martwić to się we wtorek będziemy. Lol
02.04.2016 23:08
Ja pier.............. Czy wy nie wiecie do czegoś tam że pierwszy mecz po przerwie na repry jest grany fatalnie.... Z Benficą to inny Bayern będzie
02.04.2016 23:02
A mi się wydaje że poszlibyśmy na całość i punktowali
02.04.2016 22:44
Koniec koniec koniec real wygrywa
02.04.2016 22:22
I już się boje Realu.... Ja pier.... Jak to mecz może zmienić
02.04.2016 22:17
Ramos czerwona w El Classico- Standard
02.04.2016 22:14
Buahahaha ależ sędziowanie dla Barcy
02.04.2016 22:11
Gol gol gol 1:2 real madryt zaraz bedzie kleska barcy gareth bale!!!!!!!!!!!
02.04.2016 22:10
No tak to wiem. Ja to dla żartu mówię
02.04.2016 22:03
Bo fani Realu na niego drewienko mówią
02.04.2016 22:00
Goooooooooool!!!!!! Drewno Benzynka i 1:1
02.04.2016 21:53
Pique!!!!!!! Ale będzie dosrywał Realowi
02.04.2016 21:46
Benzema to drewno świata spudłowało gdy nikogo przy nim nie było
02.04.2016 21:33
Ja też bardziej Barcelonę od Realu wolę ale mam nadzieje że Barcelona to przegra aby pokazać im że ten klub nie jest święty
02.04.2016 21:22
@Marienplatz
Nie oszczędzanie ani obniżenie formy tylko mecz po reprezentacji
02.04.2016 17:48
Bardzo szczęśliwy jestem z 3pkt. Jestem pewien że we wtorek zobaczymy Bayern taki jakiego kochamy
02.04.2016 17:46
Kolejne 3 punkty. Tak gramy 1 mecz po przerwie na reprezentacje ale niektórzy bardzo tym fantem ździwieni. Na Benfice wyjdziemy na 100%
02.04.2016 17:27
Gdy bramkarz stoi tak jak powinien to Gabun nigdy nie trafia
02.04.2016 16:34
No bo tylko na pustą strzela
02.04.2016 16:31
@Android
Mów na niego Gabun, bo gracze BVB nie zasługują na zdrobnienia. Na pustą pewnie będzie walić
02.04.2016 16:30
Nie może Lewy zejść bo Gabun na pustą będzie strzelać i odrabiać. Lewy chociaż 1 musi strzelić i dopiero zejść
02.04.2016 16:29
A i udało mi się na mecz wrócić :)
02.04.2016 16:25
To tylko nam pomoże
02.04.2016 16:24
My mamy conajmniej 3:0 wygrać a nie.
02.04.2016 16:23
A co do LM to Benficy też się trochę obawiam. Wczoraj wygrali 5:1 a w tym sezonie wygrali już na Calderon z Atletico w LM a w sezonie 13/14 bez problemów wyeliminowali Juventus w LE
02.04.2016 11:50
Może uda mi się obejrzeć. Szanse marne ale są
02.04.2016 11:43
Jestem załamany :( Nie obejrzę najprawdopodobniej naszego meczu dzisiaj. Dopiero na El Classico dzisiaj zdąże
02.04.2016 11:38
No co wy? Dzisiaj jakieś 1:0 albo 2:1 będzie
02.04.2016 09:50
Wszystkie wypowiedzi Pepa to żart
01.04.2016 15:52
I już mamy żart. Nie trzeba było długo czekać
01.04.2016 15:44
@Android
Tak :)
---------------------------------------------
@Android
Zlatan Ibrahimovic geht im Sommer 2016 Jahre nach Bayern zu Robert Lewandowski ersetzen , die für 150m Euro zu Real Madrid gehen
01.04.2016 15:39
Thomas Müller hat zwei Beine auf die Ausbildung gebrochen. Pause von 8 bis 12 Monate źródło Prima Aprilis
01.04.2016 15:35
Niklas Sule, obrońca Niemieckiego Hoffenheim w specjalnym wywiadzie powiedział że doszedł do porozumienia z władzami Bayernu i z pewnością od nowego sezonu będzie graczem Bayernu Monachium
01.04.2016 15:22
Można nieźle się nabrać. dziś można pisać wszystko
01.04.2016 15:08
Dobra dobra z Frankfurtem porażka to kompromitacja kompromitacji
31.03.2016 19:46
Ja mam nadzieję że wygramy jakoś solidnie z Benficą jakieś 2-3:0 aby na Da luz już grać aby grać i tam też najlepiej wygrać jakieś 0:1 1:2
30.03.2016 22:33
Ależ piękny gol Comana wczoraj. On umie piękne gole strzelać
30.03.2016 18:20
Może i na Bayern nie jest za słaby ale urazy każą go wygonić
30.03.2016 16:14
Ja jestem pewien że Carlo go odpryska ze składu po pierwszym treningu.
30.03.2016 16:06
Gotze niech spokornieje bo ja też trzymałbym go na ławie bo u nas takiego gola by nie trafił a wogóle to nie znalazł by się w takiej sytuacji. Guardiola go ściąga w meczu z Werderem a realizator pokazuje że się śmieje
30.03.2016 16:05
A ja widzę i uda się nam to w tym sezonie. Zobaczysz
29.03.2016 21:45
Gotze koniecznie z Frankfurtem mecz. Inaczej kibice zamordują Pepa. Ale i tak Gotze u nas w takiej sytuacji by nie strzelił raczej
29.03.2016 21:42
Chccieliście Tomka jako kapitana to macie
29.03.2016 19:54
ter Stegen - Mustafi, Hector, Rudy, Hummels, Özil, Müller ©, Rüdiger, Kroos, Götze, Draxler
Skład Niemców niezły
29.03.2016 19:39
@yvaine25
Jeszcze nie przedłużył bo klub nie potwierdził
29.03.2016 16:32
W zeszłym sezonie to niekoniecznie oglądałem skoki
29.03.2016 15:50
Bo lubię skoki narciarskie to od razu że jestem Kamilkiem...
29.03.2016 15:42
Boże Adi, weź nie denerwuj mnie tym Stochem, bo zapewne o niego chodzi
29.03.2016 15:34
@yvaine25
Weź takie zdjęcie na 50X50 pixela i zamontuj je sobie. Wystarczy zapisać na pliku te zdjęcie pt: Bayern np. a później wchodzisz w pulpit i masz
29.03.2016 15:28
Weź mnie nie przezywaj :)
29.03.2016 15:16
Dobra nie czepiaj się drobnostek :)
29.03.2016 15:14
@Android
Chcą się upewnić czy Carlo na pewno chce go zatrzymać
29.03.2016 15:11
Ale dziwnie to wygląda teraz
29.03.2016 15:09
Hahaha avatara na Mandżukicia se zmieniłem hahha
29.03.2016 15:05
@heat
Chyba wiosennej
29.03.2016 13:46
A tak poza tym. Tęsknicie za Bayernem Juppa? Ja tak
29.03.2016 13:34
Ciekawe to jest
29.03.2016 13:32
Ojojojo. Dobrze że nie sam Arturo ale kto wie czy nie mamy narkomana w naszym klubie
29.03.2016 13:26
Możliwe że nie dowiemy się nic do końca sezonu :/
Wiecie co, dzisiaj se pooglądałem skróty meczów w LM za Juppa w magicznym sezonie. To była magia, ile ja bym dał żebyśmy tak grali
29.03.2016 13:23
No to zabalował wczoraj... Nieźle musiał popić alko
29.03.2016 13:15
Onetom nie ma co wierzyć ale na twitterze SportBild też jest info że przedłużył do 2021roku
29.03.2016 13:14
SportBild
Lewandowski przedłużył kontrakt do 2021 roku. Ancelotti nie musi się martwić o atak. Info z twittera SportBild
29.03.2016 13:12
Thiago wrócił z kadry bez kontuzji... Uff
28.03.2016 18:08
David na Facebooku zrobił ze swoich zdjęć fotoshop
28.03.2016 11:43
Gotze to niech ucieka do Bieberka. Jak można tego pedała słuchać. A jak pisze na FB posty to Gotze wpierdziela Hamburgery
27.03.2016 13:58
Fajnie było by jeszcze raz z Niemcami wygrać na Euro. Albo dojść do ćwierćfinału i przypadkiem trafić na Niemców i zrobić psikusa i ich eliminować
27.03.2016 11:45
@Android
Ale my będziemy gromić w drugiej części sezonu
@yvaine25
Heh a Marian99 przed meczem napisał
"Oby Niemcy ich rozbili 5:0 i wyżej bo Polacy zasługują na to bo grają tak słabo a i tak przed meczem się podniecają że wygrają z Niemcami"
A tu psikus był
27.03.2016 11:41
Dzięki yvaine
27.03.2016 11:34
Macie linka na tej stronie gdzie były komentarze że Polska wygrała z Niemcami?
27.03.2016 11:10
Ja oglądam ten mecz. Nasiałeś stracha Marianowi
26.03.2016 21:47
No dobra Niemcy 100:0 z Polską wygrają.
26.03.2016 21:42
A kto tu mówi że zniszczymy Niemców? No sorry sorry my tu mówimy że Polacy mogą Niemcom napsuć krwi jedynie. Polacy też dali szansę rezerwom i wygrali.
26.03.2016 19:47
Ja nie wyobrażam sobie abyśmy mieli przegrać z Ukraińcami i Irlandią Północną :)
26.03.2016 19:37
10:0 Niemcy z nami wygrają spokojnie fani Niemców
26.03.2016 19:34
Heh, zobaczymy Niemcy dzisiaj z Anglią mogą przegrać. Loew ma zwalone przygotowania dwa mecze ma i Euro już. Mało tych meczy mają. Jedynie na razie z Francją grali. A nam mecz z Holandią pokaże gdzie my jesteśmy
26.03.2016 19:32
Ale czy my mamy czymś się martwić? To fanboye repry Niemiec wiadomo o co chodzi
26.03.2016 19:29
Może Lewy im powiedział że tak grać mają? Ciekawe
26.03.2016 18:27
Fantastycznie gra nasz rezerwowy skład z Finlandią. 3:0 dla naszych do przerwy. Czuję że możemy w grupie Niemcom pokrzyżować plany
26.03.2016 18:23
Spokojnie wtedy to będziemy nadrabiać a jak nie to trudno ważne abyśmy LM wygramy ligę możemy odpuścić na rzecz LM. Nie wolno grać świetnie w 1 połowie sezonu bo tracisz siły na drugą
26.03.2016 16:05
Mam nadzieję że za Carlo pierwszą połowę sezonu będziemy mieli nie najlepszą a drugą fantastyczną
26.03.2016 16:00
A może Carlo przekona zarząd aby robili troszkę droższe transfery chociaż
26.03.2016 15:54