DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 154

Jakie bzdury? Tu się nieliczy przeciwnik mogła być i Barca ale jak masz determinacje to zespoł daje rade i udźwiga presję związaną z odrobieniem wyniku. Gra Juve od 70min się posypała później gol Lewego w 74min i już wiedziałem że wciśniemy na 2:2 bo ciągle atakowaliśmy

03.04.2016 14:50

Każdy fan drużyny wierzy do końca w wygraną nawet jak 4:0 drużyna przeciwna prowadzi tylko nieliczni odchodzą od meczu

03.04.2016 14:47

Haahaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaa i już cie mam. Każdy fan Bayernu był przekonany że jeszcze z tego możemy wyjść ale ty byłeś przekonany że odpadniemy.

03.04.2016 14:45

Trochę się obawiam Benficy ale my jesteśmy Bayern!

03.04.2016 14:42

Przecież w ciągu 46 minut strzeliliśmy Juve 4 bramki

03.04.2016 14:42

Wiedziałem że wyrównają a w dogrywce dobiją. Wiara czyni cuda

03.04.2016 14:35

"to dopiero demolka była ..modlitwy kibicow Bayernu na całym świecie"
Wybuchłem śmiechem gdy to przeczytałem

03.04.2016 14:31

O dziękować za Comana

03.04.2016 14:11

Tylko że ta tiki sraka od 74minuty zdemolowała Juventus

03.04.2016 14:05

@yvaine25
Uzwględnileś w statystyce ligi włoskiej 3 gole stracone przez Napoli w meczu co grają teraz po 69 minutach?

03.04.2016 14:02

@Android
Nie, ponieważ wygramy w tym sezonie. Jeszcze wspomnicie moje słowa. Możecie teraz nie wierzyć ale ja wiem i widzę w tej drużynie to żeby wygrać LM jak im się chce

03.04.2016 13:00

Możemy wszystko wygrać ale i wszystko przegrać mam nadzieję że to pierwsze

03.04.2016 12:28

Zawsze nie można być na 100% pewnym awansu nawet gdyby to by był beniaminek ligi. Dlatego już mówię że Benfica nie jest taka prosta bo na Calderon już wygrali

03.04.2016 12:24

Spokojnie graliśmy już świetnie wiosną w Turynie przez godzinę

03.04.2016 12:21

No dobra najlepszą ma wiosnę ze wszystkich pobytów w Bayernie. Jest to oczywiste. Co z tego że Juve cudem wyeliminowaliśmy ale wyeliminowaliśmy i Guardiola ma na rozkładzie przeciwnika godnego Bayernu

03.04.2016 12:18

I tak Guardiola ma najlepszą jesień w Bayernie ze wszystkich a wy płaczecie po słabszym meczu w którym minimalnym nakładem chcieliśmy wygrać

03.04.2016 12:15

Nie powinni, na AA raczej nie

03.04.2016 12:13

Nie w każdym meczu da się strzelać.

03.04.2016 12:12

Benfica niedawno u siebie przegrała z słabym Porto w tym sezonie. To chyba przed meczem dortmund-porto było

02.04.2016 23:18

@Marienplatz
Nigdzie nie jest napisane, tylko z doświadczenia kibicowskiego wiem że tak gramy w 1 meczu po reprze. Absolutnie nie mamy czym się martwić na razie. Martwić to się we wtorek będziemy. Lol

02.04.2016 23:08

Ja pier.............. Czy wy nie wiecie do czegoś tam że pierwszy mecz po przerwie na repry jest grany fatalnie.... Z Benficą to inny Bayern będzie

02.04.2016 23:02

A mi się wydaje że poszlibyśmy na całość i punktowali

02.04.2016 22:44

Koniec koniec koniec real wygrywa

02.04.2016 22:22

I już się boje Realu.... Ja pier.... Jak to mecz może zmienić

02.04.2016 22:17

Ramos czerwona w El Classico- Standard

02.04.2016 22:14

Buahahaha ależ sędziowanie dla Barcy

02.04.2016 22:11

Gol gol gol 1:2 real madryt zaraz bedzie kleska barcy gareth bale!!!!!!!!!!!

02.04.2016 22:10

No tak to wiem. Ja to dla żartu mówię

02.04.2016 22:03

Bo fani Realu na niego drewienko mówią

02.04.2016 22:00

Goooooooooool!!!!!! Drewno Benzynka i 1:1

02.04.2016 21:53

Pique!!!!!!! Ale będzie dosrywał Realowi

02.04.2016 21:46

Benzema to drewno świata spudłowało gdy nikogo przy nim nie było

02.04.2016 21:33

Ja też bardziej Barcelonę od Realu wolę ale mam nadzieje że Barcelona to przegra aby pokazać im że ten klub nie jest święty

02.04.2016 21:22

@Marienplatz
Nie oszczędzanie ani obniżenie formy tylko mecz po reprezentacji

02.04.2016 17:48

Bardzo szczęśliwy jestem z 3pkt. Jestem pewien że we wtorek zobaczymy Bayern taki jakiego kochamy

02.04.2016 17:46

Kolejne 3 punkty. Tak gramy 1 mecz po przerwie na reprezentacje ale niektórzy bardzo tym fantem ździwieni. Na Benfice wyjdziemy na 100%

02.04.2016 17:27

Gdy bramkarz stoi tak jak powinien to Gabun nigdy nie trafia

02.04.2016 16:34

No bo tylko na pustą strzela

02.04.2016 16:31

@Android
Mów na niego Gabun, bo gracze BVB nie zasługują na zdrobnienia. Na pustą pewnie będzie walić

02.04.2016 16:30

Nie może Lewy zejść bo Gabun na pustą będzie strzelać i odrabiać. Lewy chociaż 1 musi strzelić i dopiero zejść

02.04.2016 16:29

A i udało mi się na mecz wrócić :)

02.04.2016 16:25

To tylko nam pomoże

02.04.2016 16:24

My mamy conajmniej 3:0 wygrać a nie.

02.04.2016 16:23

A co do LM to Benficy też się trochę obawiam. Wczoraj wygrali 5:1 a w tym sezonie wygrali już na Calderon z Atletico w LM a w sezonie 13/14 bez problemów wyeliminowali Juventus w LE

02.04.2016 11:50

Może uda mi się obejrzeć. Szanse marne ale są

02.04.2016 11:43

Jestem załamany :( Nie obejrzę najprawdopodobniej naszego meczu dzisiaj. Dopiero na El Classico dzisiaj zdąże

02.04.2016 11:38

No co wy? Dzisiaj jakieś 1:0 albo 2:1 będzie

02.04.2016 09:50

Wszystkie wypowiedzi Pepa to żart

01.04.2016 15:52

I już mamy żart. Nie trzeba było długo czekać

01.04.2016 15:44

@Android
Tak :)
---------------------------------------------
@Android
Zlatan Ibrahimovic geht im Sommer 2016 Jahre nach Bayern zu Robert Lewandowski ersetzen , die für 150m Euro zu Real Madrid gehen

01.04.2016 15:39

Thomas Müller hat zwei Beine auf die Ausbildung gebrochen. Pause von 8 bis 12 Monate źródło Prima Aprilis

01.04.2016 15:35

Niklas Sule, obrońca Niemieckiego Hoffenheim w specjalnym wywiadzie powiedział że doszedł do porozumienia z władzami Bayernu i z pewnością od nowego sezonu będzie graczem Bayernu Monachium

01.04.2016 15:22

Można nieźle się nabrać. dziś można pisać wszystko

01.04.2016 15:08

Dobra dobra z Frankfurtem porażka to kompromitacja kompromitacji

31.03.2016 19:46

Ja mam nadzieję że wygramy jakoś solidnie z Benficą jakieś 2-3:0 aby na Da luz już grać aby grać i tam też najlepiej wygrać jakieś 0:1 1:2

30.03.2016 22:33

Ależ piękny gol Comana wczoraj. On umie piękne gole strzelać

30.03.2016 18:20

Może i na Bayern nie jest za słaby ale urazy każą go wygonić

30.03.2016 16:14

Ja jestem pewien że Carlo go odpryska ze składu po pierwszym treningu.

30.03.2016 16:06

Gotze niech spokornieje bo ja też trzymałbym go na ławie bo u nas takiego gola by nie trafił a wogóle to nie znalazł by się w takiej sytuacji. Guardiola go ściąga w meczu z Werderem a realizator pokazuje że się śmieje

30.03.2016 16:05

A ja widzę i uda się nam to w tym sezonie. Zobaczysz

29.03.2016 21:45

Gotze koniecznie z Frankfurtem mecz. Inaczej kibice zamordują Pepa. Ale i tak Gotze u nas w takiej sytuacji by nie strzelił raczej

29.03.2016 21:42

Chccieliście Tomka jako kapitana to macie

29.03.2016 19:54

ter Stegen - Mustafi, Hector, Rudy, Hummels, Özil, Müller ©, Rüdiger, Kroos, Götze, Draxler
Skład Niemców niezły

29.03.2016 19:39

@yvaine25
Jeszcze nie przedłużył bo klub nie potwierdził

29.03.2016 16:32

W zeszłym sezonie to niekoniecznie oglądałem skoki

29.03.2016 15:50

Bo lubię skoki narciarskie to od razu że jestem Kamilkiem...

29.03.2016 15:42

Boże Adi, weź nie denerwuj mnie tym Stochem, bo zapewne o niego chodzi

29.03.2016 15:34

@yvaine25
Weź takie zdjęcie na 50X50 pixela i zamontuj je sobie. Wystarczy zapisać na pliku te zdjęcie pt: Bayern np. a później wchodzisz w pulpit i masz

29.03.2016 15:28

Weź mnie nie przezywaj :)

29.03.2016 15:16

Dobra nie czepiaj się drobnostek :)

29.03.2016 15:14

@Android
Chcą się upewnić czy Carlo na pewno chce go zatrzymać

29.03.2016 15:11

Ale dziwnie to wygląda teraz

29.03.2016 15:09

Hahaha avatara na Mandżukicia se zmieniłem hahha

29.03.2016 15:05

@heat
Chyba wiosennej

29.03.2016 13:46

A tak poza tym. Tęsknicie za Bayernem Juppa? Ja tak

29.03.2016 13:34

Ciekawe to jest

29.03.2016 13:32

Ojojojo. Dobrze że nie sam Arturo ale kto wie czy nie mamy narkomana w naszym klubie

29.03.2016 13:26

Możliwe że nie dowiemy się nic do końca sezonu :/
Wiecie co, dzisiaj se pooglądałem skróty meczów w LM za Juppa w magicznym sezonie. To była magia, ile ja bym dał żebyśmy tak grali

29.03.2016 13:23

No to zabalował wczoraj... Nieźle musiał popić alko

29.03.2016 13:15

Onetom nie ma co wierzyć ale na twitterze SportBild też jest info że przedłużył do 2021roku

29.03.2016 13:14

SportBild
Lewandowski przedłużył kontrakt do 2021 roku. Ancelotti nie musi się martwić o atak. Info z twittera SportBild

29.03.2016 13:12

Thiago wrócił z kadry bez kontuzji... Uff

28.03.2016 18:08

David na Facebooku zrobił ze swoich zdjęć fotoshop

28.03.2016 11:43

Gotze to niech ucieka do Bieberka. Jak można tego pedała słuchać. A jak pisze na FB posty to Gotze wpierdziela Hamburgery

27.03.2016 13:58

Fajnie było by jeszcze raz z Niemcami wygrać na Euro. Albo dojść do ćwierćfinału i przypadkiem trafić na Niemców i zrobić psikusa i ich eliminować

27.03.2016 11:45

@Android
Ale my będziemy gromić w drugiej części sezonu
@yvaine25
Heh a Marian99 przed meczem napisał
"Oby Niemcy ich rozbili 5:0 i wyżej bo Polacy zasługują na to bo grają tak słabo a i tak przed meczem się podniecają że wygrają z Niemcami"
A tu psikus był

27.03.2016 11:41

Dzięki yvaine

27.03.2016 11:34

Macie linka na tej stronie gdzie były komentarze że Polska wygrała z Niemcami?

27.03.2016 11:10

Ja oglądam ten mecz. Nasiałeś stracha Marianowi

26.03.2016 21:47

No dobra Niemcy 100:0 z Polską wygrają.

26.03.2016 21:42

A kto tu mówi że zniszczymy Niemców? No sorry sorry my tu mówimy że Polacy mogą Niemcom napsuć krwi jedynie. Polacy też dali szansę rezerwom i wygrali.

26.03.2016 19:47

Ja nie wyobrażam sobie abyśmy mieli przegrać z Ukraińcami i Irlandią Północną :)

26.03.2016 19:37

10:0 Niemcy z nami wygrają spokojnie fani Niemców

26.03.2016 19:34

Heh, zobaczymy Niemcy dzisiaj z Anglią mogą przegrać. Loew ma zwalone przygotowania dwa mecze ma i Euro już. Mało tych meczy mają. Jedynie na razie z Francją grali. A nam mecz z Holandią pokaże gdzie my jesteśmy

26.03.2016 19:32

Ale czy my mamy czymś się martwić? To fanboye repry Niemiec wiadomo o co chodzi

26.03.2016 19:29

Może Lewy im powiedział że tak grać mają? Ciekawe

26.03.2016 18:27

Fantastycznie gra nasz rezerwowy skład z Finlandią. 3:0 dla naszych do przerwy. Czuję że możemy w grupie Niemcom pokrzyżować plany

26.03.2016 18:23

Spokojnie wtedy to będziemy nadrabiać a jak nie to trudno ważne abyśmy LM wygramy ligę możemy odpuścić na rzecz LM. Nie wolno grać świetnie w 1 połowie sezonu bo tracisz siły na drugą

26.03.2016 16:05

Mam nadzieję że za Carlo pierwszą połowę sezonu będziemy mieli nie najlepszą a drugą fantastyczną

26.03.2016 16:00

A może Carlo przekona zarząd aby robili troszkę droższe transfery chociaż

26.03.2016 15:54