DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 153

Przeczytałem tytuł śpiewająć "Tasci się żeni" :)

11.04.2016 15:44

Won z tym darmozjadem

11.04.2016 07:44

Liverpool może zagrozić Dortmundowi 60minut rezerwowym składem a oni prowadzą 3:1 ze Stoke 8 w tabeli

10.04.2016 18:17

BVB rotuje i remisuje my rotujemy i wygrywamy

10.04.2016 17:44

Liczę że w Lizbonie wygramy ale będzie ciężko ale da się słabe Porto ta wygrało

10.04.2016 17:36

Ee tam to ostatnie dwa mecze z Gladbach nam tylko nie wyszły wcześniejsze to 1 remis i dwa zwycięstwa

10.04.2016 17:30

Czuje że z Gladbach będzie remis a reszte wygramy

10.04.2016 17:27

jeeeeest 7 pkt przewagi musimy na LM się skupić teraz

10.04.2016 17:22

Byl

10.04.2016 16:55

Karny dla schalke drugi powinien byc

10.04.2016 16:54

Dwa dwa klasa jan

10.04.2016 16:53

I dupa

10.04.2016 16:43

Sane gol 1:1

10.04.2016 16:40

Jak ja chce mistrza Leicester. Śmieszą mnie ludzie którzy chcą mistrza totków

10.04.2016 16:31

0:0 to niezły wynik dla nas powiększylibyśmy przewage do 7 pkt i było by dobrze

10.04.2016 16:25

Hajto
"Według mnie Burki to najlepszy bramkarz bundesligi" Kur... Manuel najlepszy bramkarz świata ale nie najlepszy w Bundeslidze? Toć to śmiech na kółkach

10.04.2016 16:19

Dawka śmiechu ze strony BVB
"donpedro, 1 godzinę temu;
Poza tym Pep na chwilę obecną niech się lepiej skoncentruje na Benfice bo wcale nie jest powiedziane , ze Czerwone Khmery już są w półfinale . "
Wy się skupcie na sobie ponieważ wy to macie sytuacje o wiele dużo gorszą od nas

10.04.2016 14:21

Fajnie było by go mieć. Wydaje się być doskonałym do pary z Boatengiem a kasy chyba jest wart

10.04.2016 14:02

Fani Barcy najbardziej nas się w LM obawiają

10.04.2016 13:40

@gregor
A ja mogę się doczekać nie chcę dnia tego meczu bo obawiam się bardziej niż Juve w Turynie. Ba, tam to się nie obawiałem a tu się obawiam więc coś to znaczy

10.04.2016 13:26

@Rizzitelli
No nie wiem, może grali ekologicznie tak jak my ostatnio

10.04.2016 12:34

@Rizzitelli
Ale to się nie liczy może wystawili dosyć rezerwowy skład ale wygrali. To się liczy. Nikt nie sądzi zwycięzców

10.04.2016 12:28

mi się podobało w tej rundzie 60min z Juve w Turynie i od 73 minuty + dogrywka mecz z Juve na Alianz

10.04.2016 12:26

UJ barcelonka straciła forme chyba odpadna

09.04.2016 21:26

Jak klątwa to klątwa.... Barca w 4 minucie traci gola z Sociecad oni tam 8 czy 9 lat wygrać nie mogą praktycznie zawsze w dupcie tam dostają jak u nas na AA gdy grają

09.04.2016 20:39

@yvaine25
Ja już dawno stwierdziłem że komentatorzy bardzo chcą porażek Bayernu i mistrza BVB

09.04.2016 18:06

Ja też nie mogę słuchać tego komentowania typu "Mam nadzieję że Stuttgart zdobędzie chociaż 1 punkt a Borussia jutro wygra żeby były emocje, bo to dobre dla Bundesligi" No denerwuje mnie to

09.04.2016 18:00

@Nookie
Ponieważ gdyby Stuttgart wyrównał to mamy świeżego gracza w Ofensywie

09.04.2016 17:50

@Bayern022
Dzisiaj ładnie graliśmy. Zawsze widzisz brzydką grę nawet jak 5:0 wygramy

09.04.2016 17:46

@Ziginho
Ściągniemy dwóch nawet bo Lewandowski odejdzie

09.04.2016 17:42

@Nookie
Wiem, faktycznie. Super hahahah

09.04.2016 17:39

@Gabricone
Asystę zaliczył więc nie ma tu co narzekać. Tomek też gra podobnie ale nikt go się nie czepia ja też nie. Każdy obniżkę formy ma

09.04.2016 17:37

0:1 na wyjeździe Bayern wygrywa-Ruina Guardiola zniszczył Bayern
1:3 na wyjeździe Bayern wygrywa-Ruina Guardiola zniszczył Bayern
:)
A co do meczu to lepszy mecz niż te ostatnie

09.04.2016 17:33

1:3 na wyjeździe Bayern wygrywa-Ruina Guardiola zniszczył Bayern
0:1 na wyjeździe Bayern wygrywa-Ruina Guardiola zniszczył Bayern
:)

09.04.2016 17:30

@yvaine25
Oby te gole przyszły z Benficą. Cieszy mnie ta asysta jego bo dobre na razie i to

09.04.2016 17:29

A Ingolstadt to zasługuje na medal. Bije czołówkę jak che. Wygrana z Schalke teraz Gladbach lol

09.04.2016 17:28

Javi oby nie uraz.... Boże

09.04.2016 17:26

Potem Lewy się zrehabilitował i zaliczył asystę w dobrą stronę. W sumie to Lewy lepszy mecz niż z Frankfurtem i Benficą

09.04.2016 17:25

Nie łudźmy się że BVB jutro straci punkty z Schalke które przegrało 3:0 z Ingolstadt

09.04.2016 16:26

Ale to tylko pokazuje jak szybko real może odrobić straty Eibar 9 miejsce w lidze ma więc nie ogórek

09.04.2016 16:24

Chyba Wolfsburg nie awansuje Real po 21minutach prowadzi 3:0 z Eibarem u siebie

09.04.2016 16:22

Jaka padaka? Mi się gra podoba bo atakujemy po zdobytym golu a nie jak zwykle stajemy

09.04.2016 16:20

Nie ukrywam że mecze w Bundeslidze Bayernu mnie zanudzają

09.04.2016 14:40

I tak swoje zrobimy gdyby ten wynik by był ale kurde chcę widzieć piękną grę Bayernu w końcu

09.04.2016 14:37

@Android
Niestety po składzie spodziewam się szybko strzelonej bramki i później czekanie na koniec meczu z wynikiem 0:1 dla nas.

09.04.2016 14:34

@Android
Myślę że tak, bardziej rotacyjny skład poradził sobie z Koln

09.04.2016 14:30

Chciałbym też Lewego na ławce. Gościu przesiedział 70min z Werderem na ławce i strzelał jak na zawołanie przez 3 mecze potem

09.04.2016 14:28

A gdzie Coman?

09.04.2016 14:25

Neuer (K) - Ribéry, Martínez, Lewandowski, Rafinha, Alonso, Bernat, Götze, Vidal, Alaba, Kimmich |
Gotze zaczyna więcej ostatnio grać!!!!!!!!!!
@Android
Zobaczymy jak teraz zagra Gotze

09.04.2016 14:24

Benfica to jest defensywny zespół dosyć podobny do Atletico ale ofensywe mają silniejszą. W sumie to taka Benfica być może od BVB jest silniejsza

09.04.2016 14:17

O Pep widocznie lubi Bundeslige jeszcze skoro kibicuje niemieckim zespołom. Ciekawe czy BVB kibicował?

09.04.2016 14:06

Pep to fantastyczny trener. Jupp w tych czasach z tamtym zespołem Ligi Mistrzów by nie wygrał tak mi się wydaje

09.04.2016 13:58

Byli minimalnie słabsi i odpadli. Trudno się mówi. Na Alianz Arenie zazwyczaj się przegrywa

09.04.2016 13:55

Słaba benfica? Śmiem twierdzić że są od Atletico lepsi a na pewno od City

09.04.2016 12:01

Wszyscy wypominają nieuznanego gola Moraty na 2:0 ale nikt nie wspomnie o niesłusznie nieuznanym golu Lewego w Turynie

08.04.2016 19:23

://twitter.com/David_Alaba/status/718460097584705536?lang=pl kto wie co za piosenkę puścił tu David? chcę jej tytuł :)

08.04.2016 19:17

I tak dalej prawdziwy wojowniku. On oddał by życie za zespół. Nie ma tu miejsca gdzie grał w meczu z Juve potwierdził że w sercu już nie ma dla nich miejsca

08.04.2016 19:08

Przeciwnik był w formie ale już z niej wypadł. Ten przeciwnik przegrał u siebie w tej rundzie z Hannoverem

08.04.2016 19:00

Karnego nie było bo nabita przy ciele, faulu na nim nie były Thiago czysto odebrał, spalonego też nie było

08.04.2016 18:58

Wiem że zmieniłem tylko nie pisałem takich rzeczy. Dobra..

07.04.2016 20:30

No nie, wtedy to ja nie mogłem na strone wbić bo lagi takie były że hej.

07.04.2016 20:24

Jak to nie przegraliście? Przegraliście w Lidze Europy z Paokiem Saloniki u siebie.... Już zapomnieliście A dzisiaj to obstawiam 1:1. Ja życzę BVB tak samo jak oni nam czyli odpadnięcia z LM

07.04.2016 20:17

Ale by były jaja jakby City LM wygrało. Po wyniku na Parc Des Princes zaczynam w to wierzyć

06.04.2016 23:31

Świetną drużynę poznaję się po tym jak gra słaby mecz a i tak wygrywa. Bayern widocznie taką Daro jest

06.04.2016 23:29

@ThomasKonig
Wiem

06.04.2016 23:25

Coraz śmieszniejsze te wasze wymysły

06.04.2016 23:22

+ wczorajszy to gra defensywna. Nie pozwoliliśmy na wiele Benfice. Ciągle przerywał akcje tylko Alaba a inni to stali a Bernacik to zakochał się w asyście swojej

06.04.2016 23:21

@Skobry
Nie, nie, nie. Tam to tylko się śmiać

06.04.2016 23:19

Wejdźcie na strone Realu i śmiejcie się z komentarzy. Toć to ubaw

06.04.2016 23:16

@yvaine25
Nie ciekawie bo ja bym obgryzał pazury z stresu jakby atletico na 1;0 wbiło

06.04.2016 23:13

Spokojnie, ograliśmy Benfice która już na Calderon w tym sezonie wygrała. To powód do dumy

06.04.2016 23:11

Komentarz ze strony Barcy
"Ja to mam nadzieję, że w Madrycie padną wyniki po 0:1 i w Lizbonie jakieś 2:0. Byłoby sympatycznie "
A jeszcze sympatyczniej jak na tablicy Calderon będzie 1:0 dla gospodarzy :)

06.04.2016 23:06

@superbayern
Oby nie, bo Atletico to fantastyczna drużyna

06.04.2016 23:02

Nikt nie wspomniał że Barca z tym wynikiem też może prosto odpaść

06.04.2016 23:00

@Android
Pewni siebie bo mamy dobry wynik

06.04.2016 22:57

@Android
Nie dostaniemy 3:1 bo skoro w Turynie 2:2 zremisowaliśmy to jak mamy ze słabszym dużo zespołem przegrać

06.04.2016 22:56

@Android
Kiedy z nimi w tym sezonie wtopiliśmy? wygraliśmy 5:1 u siebie i po 1:3 i 0:2 na wyjeździe w pucharze i w lidze kolejno

06.04.2016 22:44

Lepiej wygrywać ciągle 1:0 co mecz niż wygrywać 5:0 a potem remisować. A jeszcze lepiej wygrywać jeden zero z potężnymi rywalami jakimi jest Barca czy Real a nie kompromitacje porażki po 3:0

06.04.2016 17:19

Czuję że następnym sezonie LM wygramy

06.04.2016 17:13

A moim marzeniem jest żeby po Carlo to Simeone był naszym trenerem

06.04.2016 17:07

Chcę już sezonu 16/17 i patrzenie jak Bayern męczy się w pierwszej części sezonu a w drugiej rozbija wszystkich jak leci. To jest moje marzenie

06.04.2016 17:00

Kur chce już aby było po tym sezonie i zobaczyć jak Carlo gra

06.04.2016 16:57

Gdyby Torres nie wyleciał to Barca by zapewnie nie wygrała

06.04.2016 16:37

Jak City uda się wywalczyć remis 1:1 albo wyższy albo 2:1 dla PSG to mają szanse awansować

06.04.2016 16:35

To zajedzie Carlo pierwszy skład ale wygramy LM i żadne zmęczenie tu liczyć się nie będzie

06.04.2016 16:34

Spokojknie ultra defensywnie w drugiej połowie ma być

05.04.2016 21:41

wbić comana w drugiej połowie strzelić na 2:0 i mieć spokój

05.04.2016 21:38

@kubla
Sorry ale tu nie ma jechania po Lewym

05.04.2016 17:56

@Android
Później zaproszę

05.04.2016 16:28

Benfica to nie Juve ani nie Porto z zeszłego sezonu

05.04.2016 16:17

Zawsze zastanawiałem się czy Android ma profil na fb. Odwiedziłem go. Masz ciekawe wpisy tam

05.04.2016 15:59

@luu1986
Nie załaduje ponieważ nie zagra ani minuty.
PS: Pełka i Wieszczycki komentują nasz mecz

05.04.2016 14:52

@DarekKerry
Podstawowy bramkarz Cesar i Luisao są kontuzjowani

04.04.2016 19:24

Benfica już na Alianz Arenie trenowała !

04.04.2016 19:13

Milik idzie po hattricka

03.04.2016 17:40

O boże gladbach 5:0 z herthą prowadzi

03.04.2016 17:17

Jeszcze popisz

03.04.2016 15:02

Może i szczęściem ale to wina Juve że dali sobie wyrwać dwubramkowe prowadzenie a dodatkowo przegrać

03.04.2016 14:59

Chyba że wygramy wysoko to ich gol dużo nie da ale absolutnie nie można ich lekceważyć

03.04.2016 14:56

Byli tutaj też kibice razem ze mną co wierzyli w awans i im należą się wielkie brawa a tym co nie wierzyli nie należą się

03.04.2016 14:55