Liverpool może zagrozić Dortmundowi 60minut rezerwowym składem a oni prowadzą 3:1 ze Stoke 8 w tabeli
10.04.2016 18:17
BVB rotuje i remisuje my rotujemy i wygrywamy
10.04.2016 17:44
Liczę że w Lizbonie wygramy ale będzie ciężko ale da się słabe Porto ta wygrało
10.04.2016 17:36
Ee tam to ostatnie dwa mecze z Gladbach nam tylko nie wyszły wcześniejsze to 1 remis i dwa zwycięstwa
10.04.2016 17:30
Czuje że z Gladbach będzie remis a reszte wygramy
10.04.2016 17:27
jeeeeest 7 pkt przewagi musimy na LM się skupić teraz
10.04.2016 17:22
Byl
10.04.2016 16:55
Karny dla schalke drugi powinien byc
10.04.2016 16:54
Dwa dwa klasa jan
10.04.2016 16:53
I dupa
10.04.2016 16:43
Sane gol 1:1
10.04.2016 16:40
Jak ja chce mistrza Leicester. Śmieszą mnie ludzie którzy chcą mistrza totków
10.04.2016 16:31
0:0 to niezły wynik dla nas powiększylibyśmy przewage do 7 pkt i było by dobrze
10.04.2016 16:25
Hajto
"Według mnie Burki to najlepszy bramkarz bundesligi" Kur... Manuel najlepszy bramkarz świata ale nie najlepszy w Bundeslidze? Toć to śmiech na kółkach
10.04.2016 16:19
Dawka śmiechu ze strony BVB
"donpedro, 1 godzinę temu;
Poza tym Pep na chwilę obecną niech się lepiej skoncentruje na Benfice bo wcale nie jest powiedziane , ze Czerwone Khmery już są w półfinale . "
Wy się skupcie na sobie ponieważ wy to macie sytuacje o wiele dużo gorszą od nas
10.04.2016 14:21
Fajnie było by go mieć. Wydaje się być doskonałym do pary z Boatengiem a kasy chyba jest wart
10.04.2016 14:02
Fani Barcy najbardziej nas się w LM obawiają
10.04.2016 13:40
@gregor
A ja mogę się doczekać nie chcę dnia tego meczu bo obawiam się bardziej niż Juve w Turynie. Ba, tam to się nie obawiałem a tu się obawiam więc coś to znaczy
10.04.2016 13:26
@Rizzitelli
No nie wiem, może grali ekologicznie tak jak my ostatnio
10.04.2016 12:34
@Rizzitelli
Ale to się nie liczy może wystawili dosyć rezerwowy skład ale wygrali. To się liczy. Nikt nie sądzi zwycięzców
10.04.2016 12:28
mi się podobało w tej rundzie 60min z Juve w Turynie i od 73 minuty + dogrywka mecz z Juve na Alianz
10.04.2016 12:26
UJ barcelonka straciła forme chyba odpadna
09.04.2016 21:26
Jak klątwa to klątwa.... Barca w 4 minucie traci gola z Sociecad oni tam 8 czy 9 lat wygrać nie mogą praktycznie zawsze w dupcie tam dostają jak u nas na AA gdy grają
09.04.2016 20:39
@yvaine25
Ja już dawno stwierdziłem że komentatorzy bardzo chcą porażek Bayernu i mistrza BVB
09.04.2016 18:06
Ja też nie mogę słuchać tego komentowania typu "Mam nadzieję że Stuttgart zdobędzie chociaż 1 punkt a Borussia jutro wygra żeby były emocje, bo to dobre dla Bundesligi" No denerwuje mnie to
09.04.2016 18:00
@Nookie
Ponieważ gdyby Stuttgart wyrównał to mamy świeżego gracza w Ofensywie
09.04.2016 17:50
@Bayern022
Dzisiaj ładnie graliśmy. Zawsze widzisz brzydką grę nawet jak 5:0 wygramy
09.04.2016 17:46
@Ziginho
Ściągniemy dwóch nawet bo Lewandowski odejdzie
09.04.2016 17:42
@Nookie
Wiem, faktycznie. Super hahahah
09.04.2016 17:39
@Gabricone
Asystę zaliczył więc nie ma tu co narzekać. Tomek też gra podobnie ale nikt go się nie czepia ja też nie. Każdy obniżkę formy ma
09.04.2016 17:37
0:1 na wyjeździe Bayern wygrywa-Ruina Guardiola zniszczył Bayern
1:3 na wyjeździe Bayern wygrywa-Ruina Guardiola zniszczył Bayern
:)
A co do meczu to lepszy mecz niż te ostatnie
09.04.2016 17:33
1:3 na wyjeździe Bayern wygrywa-Ruina Guardiola zniszczył Bayern
0:1 na wyjeździe Bayern wygrywa-Ruina Guardiola zniszczył Bayern
:)
09.04.2016 17:30
@yvaine25
Oby te gole przyszły z Benficą. Cieszy mnie ta asysta jego bo dobre na razie i to
09.04.2016 17:29
A Ingolstadt to zasługuje na medal. Bije czołówkę jak che. Wygrana z Schalke teraz Gladbach lol
09.04.2016 17:28
Javi oby nie uraz.... Boże
09.04.2016 17:26
Potem Lewy się zrehabilitował i zaliczył asystę w dobrą stronę. W sumie to Lewy lepszy mecz niż z Frankfurtem i Benficą
09.04.2016 17:25
Nie łudźmy się że BVB jutro straci punkty z Schalke które przegrało 3:0 z Ingolstadt
09.04.2016 16:26
Ale to tylko pokazuje jak szybko real może odrobić straty Eibar 9 miejsce w lidze ma więc nie ogórek
09.04.2016 16:24
Chyba Wolfsburg nie awansuje Real po 21minutach prowadzi 3:0 z Eibarem u siebie
09.04.2016 16:22
Jaka padaka? Mi się gra podoba bo atakujemy po zdobytym golu a nie jak zwykle stajemy
09.04.2016 16:20
Nie ukrywam że mecze w Bundeslidze Bayernu mnie zanudzają
09.04.2016 14:40
I tak swoje zrobimy gdyby ten wynik by był ale kurde chcę widzieć piękną grę Bayernu w końcu
09.04.2016 14:37
@Android
Niestety po składzie spodziewam się szybko strzelonej bramki i później czekanie na koniec meczu z wynikiem 0:1 dla nas.
09.04.2016 14:34
@Android
Myślę że tak, bardziej rotacyjny skład poradził sobie z Koln
09.04.2016 14:30
Chciałbym też Lewego na ławce. Gościu przesiedział 70min z Werderem na ławce i strzelał jak na zawołanie przez 3 mecze potem
09.04.2016 14:28
A gdzie Coman?
09.04.2016 14:25
Neuer (K) - Ribéry, Martínez, Lewandowski, Rafinha, Alonso, Bernat, Götze, Vidal, Alaba, Kimmich |
Gotze zaczyna więcej ostatnio grać!!!!!!!!!!
@Android
Zobaczymy jak teraz zagra Gotze
09.04.2016 14:24
Benfica to jest defensywny zespół dosyć podobny do Atletico ale ofensywe mają silniejszą. W sumie to taka Benfica być może od BVB jest silniejsza
09.04.2016 14:17
O Pep widocznie lubi Bundeslige jeszcze skoro kibicuje niemieckim zespołom. Ciekawe czy BVB kibicował?
09.04.2016 14:06
Pep to fantastyczny trener. Jupp w tych czasach z tamtym zespołem Ligi Mistrzów by nie wygrał tak mi się wydaje
09.04.2016 13:58
Byli minimalnie słabsi i odpadli. Trudno się mówi. Na Alianz Arenie zazwyczaj się przegrywa
09.04.2016 13:55
Słaba benfica? Śmiem twierdzić że są od Atletico lepsi a na pewno od City
09.04.2016 12:01
Wszyscy wypominają nieuznanego gola Moraty na 2:0 ale nikt nie wspomnie o niesłusznie nieuznanym golu Lewego w Turynie
08.04.2016 19:23
://twitter.com/David_Alaba/status/718460097584705536?lang=pl kto wie co za piosenkę puścił tu David? chcę jej tytuł :)
08.04.2016 19:17
I tak dalej prawdziwy wojowniku. On oddał by życie za zespół. Nie ma tu miejsca gdzie grał w meczu z Juve potwierdził że w sercu już nie ma dla nich miejsca
08.04.2016 19:08
Przeciwnik był w formie ale już z niej wypadł. Ten przeciwnik przegrał u siebie w tej rundzie z Hannoverem
08.04.2016 19:00
Karnego nie było bo nabita przy ciele, faulu na nim nie były Thiago czysto odebrał, spalonego też nie było
08.04.2016 18:58
Wiem że zmieniłem tylko nie pisałem takich rzeczy. Dobra..
07.04.2016 20:30
No nie, wtedy to ja nie mogłem na strone wbić bo lagi takie były że hej.
07.04.2016 20:24
Jak to nie przegraliście? Przegraliście w Lidze Europy z Paokiem Saloniki u siebie.... Już zapomnieliście A dzisiaj to obstawiam 1:1. Ja życzę BVB tak samo jak oni nam czyli odpadnięcia z LM
07.04.2016 20:17
Ale by były jaja jakby City LM wygrało. Po wyniku na Parc Des Princes zaczynam w to wierzyć
06.04.2016 23:31
Świetną drużynę poznaję się po tym jak gra słaby mecz a i tak wygrywa. Bayern widocznie taką Daro jest
06.04.2016 23:29
@ThomasKonig
Wiem
06.04.2016 23:25
Coraz śmieszniejsze te wasze wymysły
06.04.2016 23:22
+ wczorajszy to gra defensywna. Nie pozwoliliśmy na wiele Benfice. Ciągle przerywał akcje tylko Alaba a inni to stali a Bernacik to zakochał się w asyście swojej
06.04.2016 23:21
@Skobry
Nie, nie, nie. Tam to tylko się śmiać
06.04.2016 23:19
Wejdźcie na strone Realu i śmiejcie się z komentarzy. Toć to ubaw
06.04.2016 23:16
@yvaine25
Nie ciekawie bo ja bym obgryzał pazury z stresu jakby atletico na 1;0 wbiło
06.04.2016 23:13
Spokojnie, ograliśmy Benfice która już na Calderon w tym sezonie wygrała. To powód do dumy
06.04.2016 23:11
Komentarz ze strony Barcy
"Ja to mam nadzieję, że w Madrycie padną wyniki po 0:1 i w Lizbonie jakieś 2:0. Byłoby sympatycznie "
A jeszcze sympatyczniej jak na tablicy Calderon będzie 1:0 dla gospodarzy :)
06.04.2016 23:06
@superbayern
Oby nie, bo Atletico to fantastyczna drużyna
06.04.2016 23:02
Nikt nie wspomniał że Barca z tym wynikiem też może prosto odpaść
06.04.2016 23:00
@Android
Pewni siebie bo mamy dobry wynik
06.04.2016 22:57
@Android
Nie dostaniemy 3:1 bo skoro w Turynie 2:2 zremisowaliśmy to jak mamy ze słabszym dużo zespołem przegrać
06.04.2016 22:56
@Android
Kiedy z nimi w tym sezonie wtopiliśmy? wygraliśmy 5:1 u siebie i po 1:3 i 0:2 na wyjeździe w pucharze i w lidze kolejno
06.04.2016 22:44
Lepiej wygrywać ciągle 1:0 co mecz niż wygrywać 5:0 a potem remisować. A jeszcze lepiej wygrywać jeden zero z potężnymi rywalami jakimi jest Barca czy Real a nie kompromitacje porażki po 3:0
06.04.2016 17:19
Czuję że następnym sezonie LM wygramy
06.04.2016 17:13
A moim marzeniem jest żeby po Carlo to Simeone był naszym trenerem
06.04.2016 17:07
Chcę już sezonu 16/17 i patrzenie jak Bayern męczy się w pierwszej części sezonu a w drugiej rozbija wszystkich jak leci. To jest moje marzenie
06.04.2016 17:00
Kur chce już aby było po tym sezonie i zobaczyć jak Carlo gra
06.04.2016 16:57
Gdyby Torres nie wyleciał to Barca by zapewnie nie wygrała
06.04.2016 16:37
Jak City uda się wywalczyć remis 1:1 albo wyższy albo 2:1 dla PSG to mają szanse awansować
06.04.2016 16:35
To zajedzie Carlo pierwszy skład ale wygramy LM i żadne zmęczenie tu liczyć się nie będzie
06.04.2016 16:34
Spokojknie ultra defensywnie w drugiej połowie ma być
05.04.2016 21:41
wbić comana w drugiej połowie strzelić na 2:0 i mieć spokój
05.04.2016 21:38
@kubla
Sorry ale tu nie ma jechania po Lewym
05.04.2016 17:56
@Android
Później zaproszę
05.04.2016 16:28
Benfica to nie Juve ani nie Porto z zeszłego sezonu
05.04.2016 16:17
Zawsze zastanawiałem się czy Android ma profil na fb. Odwiedziłem go. Masz ciekawe wpisy tam
05.04.2016 15:59
@luu1986
Nie załaduje ponieważ nie zagra ani minuty.
PS: Pełka i Wieszczycki komentują nasz mecz
05.04.2016 14:52
@DarekKerry
Podstawowy bramkarz Cesar i Luisao są kontuzjowani
04.04.2016 19:24
Benfica już na Alianz Arenie trenowała !
04.04.2016 19:13
Milik idzie po hattricka
03.04.2016 17:40
O boże gladbach 5:0 z herthą prowadzi
03.04.2016 17:17
Jeszcze popisz
03.04.2016 15:02
Może i szczęściem ale to wina Juve że dali sobie wyrwać dwubramkowe prowadzenie a dodatkowo przegrać
03.04.2016 14:59
Chyba że wygramy wysoko to ich gol dużo nie da ale absolutnie nie można ich lekceważyć
03.04.2016 14:56
Byli tutaj też kibice razem ze mną co wierzyli w awans i im należą się wielkie brawa a tym co nie wierzyli nie należą się
Przeczytałem tytuł śpiewająć "Tasci się żeni" :)
11.04.2016 15:44
Won z tym darmozjadem
11.04.2016 07:44
Liverpool może zagrozić Dortmundowi 60minut rezerwowym składem a oni prowadzą 3:1 ze Stoke 8 w tabeli
10.04.2016 18:17
BVB rotuje i remisuje my rotujemy i wygrywamy
10.04.2016 17:44
Liczę że w Lizbonie wygramy ale będzie ciężko ale da się słabe Porto ta wygrało
10.04.2016 17:36
Ee tam to ostatnie dwa mecze z Gladbach nam tylko nie wyszły wcześniejsze to 1 remis i dwa zwycięstwa
10.04.2016 17:30
Czuje że z Gladbach będzie remis a reszte wygramy
10.04.2016 17:27
jeeeeest 7 pkt przewagi musimy na LM się skupić teraz
10.04.2016 17:22
Byl
10.04.2016 16:55
Karny dla schalke drugi powinien byc
10.04.2016 16:54
Dwa dwa klasa jan
10.04.2016 16:53
I dupa
10.04.2016 16:43
Sane gol 1:1
10.04.2016 16:40
Jak ja chce mistrza Leicester. Śmieszą mnie ludzie którzy chcą mistrza totków
10.04.2016 16:31
0:0 to niezły wynik dla nas powiększylibyśmy przewage do 7 pkt i było by dobrze
10.04.2016 16:25
Hajto
"Według mnie Burki to najlepszy bramkarz bundesligi" Kur... Manuel najlepszy bramkarz świata ale nie najlepszy w Bundeslidze? Toć to śmiech na kółkach
10.04.2016 16:19
Dawka śmiechu ze strony BVB
"donpedro, 1 godzinę temu;
Poza tym Pep na chwilę obecną niech się lepiej skoncentruje na Benfice bo wcale nie jest powiedziane , ze Czerwone Khmery już są w półfinale . "
Wy się skupcie na sobie ponieważ wy to macie sytuacje o wiele dużo gorszą od nas
10.04.2016 14:21
Fajnie było by go mieć. Wydaje się być doskonałym do pary z Boatengiem a kasy chyba jest wart
10.04.2016 14:02
Fani Barcy najbardziej nas się w LM obawiają
10.04.2016 13:40
@gregor
A ja mogę się doczekać nie chcę dnia tego meczu bo obawiam się bardziej niż Juve w Turynie. Ba, tam to się nie obawiałem a tu się obawiam więc coś to znaczy
10.04.2016 13:26
@Rizzitelli
No nie wiem, może grali ekologicznie tak jak my ostatnio
10.04.2016 12:34
@Rizzitelli
Ale to się nie liczy może wystawili dosyć rezerwowy skład ale wygrali. To się liczy. Nikt nie sądzi zwycięzców
10.04.2016 12:28
mi się podobało w tej rundzie 60min z Juve w Turynie i od 73 minuty + dogrywka mecz z Juve na Alianz
10.04.2016 12:26
UJ barcelonka straciła forme chyba odpadna
09.04.2016 21:26
Jak klątwa to klątwa.... Barca w 4 minucie traci gola z Sociecad oni tam 8 czy 9 lat wygrać nie mogą praktycznie zawsze w dupcie tam dostają jak u nas na AA gdy grają
09.04.2016 20:39
@yvaine25
Ja już dawno stwierdziłem że komentatorzy bardzo chcą porażek Bayernu i mistrza BVB
09.04.2016 18:06
Ja też nie mogę słuchać tego komentowania typu "Mam nadzieję że Stuttgart zdobędzie chociaż 1 punkt a Borussia jutro wygra żeby były emocje, bo to dobre dla Bundesligi" No denerwuje mnie to
09.04.2016 18:00
@Nookie
Ponieważ gdyby Stuttgart wyrównał to mamy świeżego gracza w Ofensywie
09.04.2016 17:50
@Bayern022
Dzisiaj ładnie graliśmy. Zawsze widzisz brzydką grę nawet jak 5:0 wygramy
09.04.2016 17:46
@Ziginho
Ściągniemy dwóch nawet bo Lewandowski odejdzie
09.04.2016 17:42
@Nookie
Wiem, faktycznie. Super hahahah
09.04.2016 17:39
@Gabricone
Asystę zaliczył więc nie ma tu co narzekać. Tomek też gra podobnie ale nikt go się nie czepia ja też nie. Każdy obniżkę formy ma
09.04.2016 17:37
0:1 na wyjeździe Bayern wygrywa-Ruina Guardiola zniszczył Bayern
1:3 na wyjeździe Bayern wygrywa-Ruina Guardiola zniszczył Bayern
:)
A co do meczu to lepszy mecz niż te ostatnie
09.04.2016 17:33
1:3 na wyjeździe Bayern wygrywa-Ruina Guardiola zniszczył Bayern
0:1 na wyjeździe Bayern wygrywa-Ruina Guardiola zniszczył Bayern
:)
09.04.2016 17:30
@yvaine25
Oby te gole przyszły z Benficą. Cieszy mnie ta asysta jego bo dobre na razie i to
09.04.2016 17:29
A Ingolstadt to zasługuje na medal. Bije czołówkę jak che. Wygrana z Schalke teraz Gladbach lol
09.04.2016 17:28
Javi oby nie uraz.... Boże
09.04.2016 17:26
Potem Lewy się zrehabilitował i zaliczył asystę w dobrą stronę. W sumie to Lewy lepszy mecz niż z Frankfurtem i Benficą
09.04.2016 17:25
Nie łudźmy się że BVB jutro straci punkty z Schalke które przegrało 3:0 z Ingolstadt
09.04.2016 16:26
Ale to tylko pokazuje jak szybko real może odrobić straty Eibar 9 miejsce w lidze ma więc nie ogórek
09.04.2016 16:24
Chyba Wolfsburg nie awansuje Real po 21minutach prowadzi 3:0 z Eibarem u siebie
09.04.2016 16:22
Jaka padaka? Mi się gra podoba bo atakujemy po zdobytym golu a nie jak zwykle stajemy
09.04.2016 16:20
Nie ukrywam że mecze w Bundeslidze Bayernu mnie zanudzają
09.04.2016 14:40
I tak swoje zrobimy gdyby ten wynik by był ale kurde chcę widzieć piękną grę Bayernu w końcu
09.04.2016 14:37
@Android
Niestety po składzie spodziewam się szybko strzelonej bramki i później czekanie na koniec meczu z wynikiem 0:1 dla nas.
09.04.2016 14:34
@Android
Myślę że tak, bardziej rotacyjny skład poradził sobie z Koln
09.04.2016 14:30
Chciałbym też Lewego na ławce. Gościu przesiedział 70min z Werderem na ławce i strzelał jak na zawołanie przez 3 mecze potem
09.04.2016 14:28
A gdzie Coman?
09.04.2016 14:25
Neuer (K) - Ribéry, Martínez, Lewandowski, Rafinha, Alonso, Bernat, Götze, Vidal, Alaba, Kimmich |
Gotze zaczyna więcej ostatnio grać!!!!!!!!!!
@Android
Zobaczymy jak teraz zagra Gotze
09.04.2016 14:24
Benfica to jest defensywny zespół dosyć podobny do Atletico ale ofensywe mają silniejszą. W sumie to taka Benfica być może od BVB jest silniejsza
09.04.2016 14:17
O Pep widocznie lubi Bundeslige jeszcze skoro kibicuje niemieckim zespołom. Ciekawe czy BVB kibicował?
09.04.2016 14:06
Pep to fantastyczny trener. Jupp w tych czasach z tamtym zespołem Ligi Mistrzów by nie wygrał tak mi się wydaje
09.04.2016 13:58
Byli minimalnie słabsi i odpadli. Trudno się mówi. Na Alianz Arenie zazwyczaj się przegrywa
09.04.2016 13:55
Słaba benfica? Śmiem twierdzić że są od Atletico lepsi a na pewno od City
09.04.2016 12:01
Wszyscy wypominają nieuznanego gola Moraty na 2:0 ale nikt nie wspomnie o niesłusznie nieuznanym golu Lewego w Turynie
08.04.2016 19:23
://twitter.com/David_Alaba/status/718460097584705536?lang=pl kto wie co za piosenkę puścił tu David? chcę jej tytuł :)
08.04.2016 19:17
I tak dalej prawdziwy wojowniku. On oddał by życie za zespół. Nie ma tu miejsca gdzie grał w meczu z Juve potwierdził że w sercu już nie ma dla nich miejsca
08.04.2016 19:08
Przeciwnik był w formie ale już z niej wypadł. Ten przeciwnik przegrał u siebie w tej rundzie z Hannoverem
08.04.2016 19:00
Karnego nie było bo nabita przy ciele, faulu na nim nie były Thiago czysto odebrał, spalonego też nie było
08.04.2016 18:58
Wiem że zmieniłem tylko nie pisałem takich rzeczy. Dobra..
07.04.2016 20:30
No nie, wtedy to ja nie mogłem na strone wbić bo lagi takie były że hej.
07.04.2016 20:24
Jak to nie przegraliście? Przegraliście w Lidze Europy z Paokiem Saloniki u siebie.... Już zapomnieliście A dzisiaj to obstawiam 1:1. Ja życzę BVB tak samo jak oni nam czyli odpadnięcia z LM
07.04.2016 20:17
Ale by były jaja jakby City LM wygrało. Po wyniku na Parc Des Princes zaczynam w to wierzyć
06.04.2016 23:31
Świetną drużynę poznaję się po tym jak gra słaby mecz a i tak wygrywa. Bayern widocznie taką Daro jest
06.04.2016 23:29
@ThomasKonig
Wiem
06.04.2016 23:25
Coraz śmieszniejsze te wasze wymysły
06.04.2016 23:22
+ wczorajszy to gra defensywna. Nie pozwoliliśmy na wiele Benfice. Ciągle przerywał akcje tylko Alaba a inni to stali a Bernacik to zakochał się w asyście swojej
06.04.2016 23:21
@Skobry
Nie, nie, nie. Tam to tylko się śmiać
06.04.2016 23:19
Wejdźcie na strone Realu i śmiejcie się z komentarzy. Toć to ubaw
06.04.2016 23:16
@yvaine25
Nie ciekawie bo ja bym obgryzał pazury z stresu jakby atletico na 1;0 wbiło
06.04.2016 23:13
Spokojnie, ograliśmy Benfice która już na Calderon w tym sezonie wygrała. To powód do dumy
06.04.2016 23:11
Komentarz ze strony Barcy
"Ja to mam nadzieję, że w Madrycie padną wyniki po 0:1 i w Lizbonie jakieś 2:0. Byłoby sympatycznie "
A jeszcze sympatyczniej jak na tablicy Calderon będzie 1:0 dla gospodarzy :)
06.04.2016 23:06
@superbayern
Oby nie, bo Atletico to fantastyczna drużyna
06.04.2016 23:02
Nikt nie wspomniał że Barca z tym wynikiem też może prosto odpaść
06.04.2016 23:00
@Android
Pewni siebie bo mamy dobry wynik
06.04.2016 22:57
@Android
Nie dostaniemy 3:1 bo skoro w Turynie 2:2 zremisowaliśmy to jak mamy ze słabszym dużo zespołem przegrać
06.04.2016 22:56
@Android
Kiedy z nimi w tym sezonie wtopiliśmy? wygraliśmy 5:1 u siebie i po 1:3 i 0:2 na wyjeździe w pucharze i w lidze kolejno
06.04.2016 22:44
Lepiej wygrywać ciągle 1:0 co mecz niż wygrywać 5:0 a potem remisować. A jeszcze lepiej wygrywać jeden zero z potężnymi rywalami jakimi jest Barca czy Real a nie kompromitacje porażki po 3:0
06.04.2016 17:19
Czuję że następnym sezonie LM wygramy
06.04.2016 17:13
A moim marzeniem jest żeby po Carlo to Simeone był naszym trenerem
06.04.2016 17:07
Chcę już sezonu 16/17 i patrzenie jak Bayern męczy się w pierwszej części sezonu a w drugiej rozbija wszystkich jak leci. To jest moje marzenie
06.04.2016 17:00
Kur chce już aby było po tym sezonie i zobaczyć jak Carlo gra
06.04.2016 16:57
Gdyby Torres nie wyleciał to Barca by zapewnie nie wygrała
06.04.2016 16:37
Jak City uda się wywalczyć remis 1:1 albo wyższy albo 2:1 dla PSG to mają szanse awansować
06.04.2016 16:35
To zajedzie Carlo pierwszy skład ale wygramy LM i żadne zmęczenie tu liczyć się nie będzie
06.04.2016 16:34
Spokojknie ultra defensywnie w drugiej połowie ma być
05.04.2016 21:41
wbić comana w drugiej połowie strzelić na 2:0 i mieć spokój
05.04.2016 21:38
@kubla
Sorry ale tu nie ma jechania po Lewym
05.04.2016 17:56
@Android
Później zaproszę
05.04.2016 16:28
Benfica to nie Juve ani nie Porto z zeszłego sezonu
05.04.2016 16:17
Zawsze zastanawiałem się czy Android ma profil na fb. Odwiedziłem go. Masz ciekawe wpisy tam
05.04.2016 15:59
@luu1986
Nie załaduje ponieważ nie zagra ani minuty.
PS: Pełka i Wieszczycki komentują nasz mecz
05.04.2016 14:52
@DarekKerry
Podstawowy bramkarz Cesar i Luisao są kontuzjowani
04.04.2016 19:24
Benfica już na Alianz Arenie trenowała !
04.04.2016 19:13
Milik idzie po hattricka
03.04.2016 17:40
O boże gladbach 5:0 z herthą prowadzi
03.04.2016 17:17
Jeszcze popisz
03.04.2016 15:02
Może i szczęściem ale to wina Juve że dali sobie wyrwać dwubramkowe prowadzenie a dodatkowo przegrać
03.04.2016 14:59
Chyba że wygramy wysoko to ich gol dużo nie da ale absolutnie nie można ich lekceważyć
03.04.2016 14:56
Byli tutaj też kibice razem ze mną co wierzyli w awans i im należą się wielkie brawa a tym co nie wierzyli nie należą się
03.04.2016 14:55