Gdy Guardiola będzie prowadził ostatni mecz w ramach naszego szkoleniowca to na pewno smutek na twarzy każdego się pojawi. A ja chcę że wiwatował na koniec z nami z trzema pucharami
16.04.2016 13:50
Ten młody Meyer to już trochę krwi nam napsuł w poprzednim meczu. Neuera pokonał a więc ma na rozkładzie fantastycznego bramkarza
16.04.2016 13:17
Ciekawe czy Sane będzie coś w stanie z Kimmichem zrobić
16.04.2016 13:15
W sumie jak będzie remis to nie będę płakać. W szlagierach wyniku się nie przewidzi
16.04.2016 13:10
Na VC to gola to już nie strzelimy bo od 3 lat w fazie pucharowej LM u siebie gola nie stracili.
16.04.2016 11:31
Znaczy mówili że Barcelona jest lepsza
16.04.2016 11:25
O Barcelonie też mówili że Barcelona jest gorsza
16.04.2016 11:17
@gregor
A jednak to samobój był. Ok to pierwszy gol był jego. Ale na niektórych stronach pisze ze on strzelil a na niektorych ze samoboj
16.04.2016 11:15
Strzelił strzelił bo sprawdziłem na liste strzelców i jest David Alaba w 10minucie. David o golu zapomniał
16.04.2016 11:11
@gregor
Z Schalke też strzelił na Veltins Arenie co 3:1 wygraliśmy
16.04.2016 11:09
Tak. Alaba pierwszy gol w tym sezonie w Bundeslidze z Schalke a nie ze Stuttgartem
16.04.2016 11:05
EE a Alaba pierwszego gola w tym sezonie chyba z Schalke strzelił a nie ze Stuttgartem. Sam David o tym golu zapomniał
16.04.2016 11:02
Nie powinien odpocząć to Schalke a nie Werder jest. A dodatkowo Pep powiedział że nie wystawił Lewego bo chciał mieć więcej pomocników
16.04.2016 10:56
Pep nie lubi napastników
16.04.2016 10:54
@gregor
Kicker sądzi że wystawi na ławce
16.04.2016 10:53
Oczywiście że tak. Ale bardzo ważne jest to żeby Lewy zagrał i strzelił
16.04.2016 10:51
Thomas niech w jednej okazji 100% jak będzie Lewego widział to niech mu poda bo powinien być gol
16.04.2016 10:48
Nawet z karnego ale musi
16.04.2016 10:46
Mam nadzieje że Pep nie jest głupi i wystawi Lewego. Musi strzelić nawet na pustą ale musi
16.04.2016 10:43
Lewy musi zagrać i tego gola strzelić Pep musi to zrozumieć
16.04.2016 10:05
Boli mnie to
Jedyną drużyną, której w ostatnich 3 latach udało się strzelić gola na Calderón w fazie pucharowej był AC Milan w rozgrywkach 2013/14, kiedy Thibauta Courtois pokonał Kaká
16.04.2016 09:59
Żadne ryzyko na Atletico od pierwszych minut
16.04.2016 09:27
Wg Kickera Lewy już nie zagra
16.04.2016 09:23
Hahaha Hannover 2:0 gladbach hahah
15.04.2016 22:51
Fantastycznie mi się w fifie Atletico gra. Griezmann i Carrasco asystują i strzelają gram na klasie światowej dwumecz 4:1 z Realem wygrany. Po golu rywale wogóle nie podejdą do 16
15.04.2016 17:55
Gram Atletico w karierze w fifie. Matko kochana jak włącze opcje pressing nimi to po golu nie da się przebić. Nie daje grać przeciwnikowi zagram w fife nimi przeciwko barcy i zobaczymy
15.04.2016 17:51
@JazGod
Które media się nakręcają że Lewy z Schalke nie zagra?
15.04.2016 16:03
Arturo w sumie to i ze złamaną by grał. Wojownik nasz :)
15.04.2016 15:56
Mandżu to wogóle mistrz w tym. W Juve też to robi. Patrz głowkowanie z Lewym w Turynie
15.04.2016 15:51
@Android
Kurde, Nie ma żadnych problemów. Właśnie dobrze że walczy i ma chęć przywalić rywalowi. To taki drugi Mandżu. Wcześniej mi tego u niego brakowało
15.04.2016 15:47
@Dziki79
I oto chodzi. Maximum od ćwierćfinału się pokazuje
15.04.2016 15:44
Ciężko będzie się atletico przedrzeć. Niech Barca nie zapomina że wróci nam obrońca i skład mamy fantastyczny
15.04.2016 15:39
Boje się że odpadniemy :(
15.04.2016 15:37
Atletico szykuj się na nasze murowanko tak jak wy robicie
15.04.2016 15:35
I nie ma bvb jeeeert
14.04.2016 22:58
Jak myślicie lewy tera będzie na ławie siedzieć czy będzie grać w pierwszym?
14.04.2016 21:31
Hhaha z Atletico to nie mamy ale z Realem? Buahahah VFL podstawową ma gorszą a u siebie na 0 zagrali. Real jest słaby najsłabszy chyba z 4. Manchester "kasa szejk szejk" jest silniejsze
14.04.2016 19:29
Badania wykryły u Lewandowskiego zmęczenie. Konieczny wczoraj był odpoczynek
14.04.2016 19:17
Czy tylko ja chcę aby Liverpool BvB dokopał? Nie liczy się dla mnie ranking po prostu oni nam też tego życzą
14.04.2016 18:49
Mi się wydaje ze sezon 16/17 to powrót Liverpoolu do top a już jest zdecydowanie lepszą drużyną
14.04.2016 18:43
Wiem, chodzi o to że zaczniemy półfinał z impetem czyli niszczeniem coś czuje rywali
14.04.2016 18:31
Pep to świetny trener czuje że wjedziemy do półfinału z impetem
14.04.2016 18:28
@mic
Kartki kasuje ale nie zawieszenia
14.04.2016 15:57
A na półfinał wraca Jerome i mamy kto wie czy nie najlepszą obronę ze wszystkich
14.04.2016 15:52
Coś czuje że Liverpool załatwi BVB tak jak wczoraj Atletico Barce. Bardzo podobna to sytuacja
14.04.2016 15:51
@Adi
Do trzech razy sztuka. Mam nadzieje że teraz to zadziała
14.04.2016 15:48
@gregor
Sreal i tak się bardziej męczy
14.04.2016 15:46
@gregor
Możemy się i męczyć a co mnie to. Męczmy się ale jak wygramy LM to o tym zapomnimy
14.04.2016 15:45
@AdiFantasti
Na stronie srealu przezywają Pepa że Krisztjanu mu nawali goli tyle że się nie pobiera. Mam nadzieje że Pep coś wymyśli i zabije Real
14.04.2016 15:44
@AdiFantasti
Kolego dla mnie Real to promocja w tym sezonie
14.04.2016 15:38
Strasznie jestem ździwiony że wszyscy są pewni że jesteśmy słabsi od Realu. Mam nadzieje że im wpierdzielimy temu Realowi i City. Atletico nawet lubie więc chce ich w półfinalu
14.04.2016 15:33
Pewnie z Kimmichem jechał bo tamten oko miał podbity
14.04.2016 15:32
Real jest najslasbszy. Co wy o nas tu walicie. Real polega z Wolfsburgiem na wyjezdzie i oni niby silniejsi są
13.04.2016 23:02
@JASTRZAB123
Kuwa coraz lepsza jest teraz City w polfinale i mamy szanse na final
13.04.2016 22:42
AupaAtleti!!!!!!! brawo brawo dziekuje wam
13.04.2016 22:40
Nie było żadnego wypadku, już by trąbili. Przecież Lewy z uśmiechem udał się na stadion ja nie wiem was pismaki
13.04.2016 21:42
Podoba mi się nasza gra. Kontry dzisiaj świetne. Wogóle po golu Benfiki się nieprzejąłem
13.04.2016 21:35
A na wp nagłówek "Guardiola wysłał Lewandowskiego na ławkę rezerwowych"
13.04.2016 20:06
@kubla
Nie krakaj, wejdzie w drugiej i strzeli 5 w 9 xD
13.04.2016 19:55
Cóż za sensacja...
13.04.2016 19:54
Ja i tak was uspokajam bo jestem pewien że w drugiej wejdzie ale nie chciałbym tego
13.04.2016 19:51
Nie sprzedał. Jestem fanem Bayernu a nie fanboyem Lewandowskiego i co. Każdy ma spadek formy ale od tego jest ławeczka aby złapał forme motywacją że świętym królem tu nie jest
13.04.2016 19:47
Dobra Kamilek to ja nie jestem i za chiny nie powiem że teraz gra dobrze. Jeszcze wróci i będzie nas czarował w tym sezonie ale takie są fakty
13.04.2016 19:44
@kubla
Nie powiesz że gra dobrze on.
13.04.2016 19:42
@kubla
Oni nie dają mu odpoczywać tylko sadzają go na ławie bo gra słabo. A Thomas nie asysytuje rywalom chociaż
13.04.2016 19:40
@ongbak
Wtedy to Coman a potem Lewy ale to ostateczność
13.04.2016 19:34
@MateuszFCB
Dziadostwo które ostatnio prezentuje. Z luzem zakładam że w tym dwumeczu nie strzeli
13.04.2016 19:30
@yvaine25
Cieszę się, mam nadzieje że wogóle nie zagra
13.04.2016 19:25
@yvaine25
No i dobrze
13.04.2016 19:24
@ThomasKonig
Sorry, też śmiechu chciałem dodać
13.04.2016 19:20
Słyszałem że na stadionie nasi się spierdzieli i wykryto u nich pierdoły. Mecz przełożony na 20:46 z powodu odkażania
13.04.2016 19:15
No i dobrze za Kilka lat to drugi Vidal może być
13.04.2016 19:06
@MateuszFCB
Mam nadzieje że w ewentualnym finale taki mecz będzie. Ale gdzie tam przecież Real City czyli najsłabszego dostanie a my Barce z którą drugi raz się nie damy zabić w pierwszym meczu na Camp Nou. Ale City zrobi Realowi psikusa jak rok temu Juve
13.04.2016 19:05
@jastrzab123
Nie popełnimy tego błędu co w tamtym sezonie.
13.04.2016 19:00
Dobrze że nsport mam
13.04.2016 18:48
@Bayern022
Benfica 1:2 Bayern i przełamanie Lewego i Tomka
13.04.2016 18:47
Ginter: Bayern może już świętować xD
12.04.2016 20:07
@ThomasKonig
Pinto to Henrique tylko tak napisali
12.04.2016 20:03
Android, Berni dodał filmik z Lizbony :)
12.04.2016 16:05
Lewandowski ma strzelić gole z Benficą bo jak nie to Benfica przejdzie do historii bo lewy tylko w dwumeczu im w Bayernie nie strzeli
11.04.2016 20:47
@Android
Trzeba dodać
Berni odpisz mi ale w języku niemieckim albo angielskim
11.04.2016 20:28
Nie biore fakty są takie. Mam pomysł może napisać tak na fb do Berniego żeby coś nagrał
11.04.2016 20:26
@Android
Portugalia też gorący kraj jeżeli chodzi o kibiców to pełni nienawiści do maskotek
11.04.2016 20:25
@Android
Tam by wyśmiali go i śmiali się a co nam może zrobić taki niedźwiadek przebrany. Taki tam klimat jest
11.04.2016 20:23
@Android
Słusznie zrobił że w Zagrzebiu i Pireusie nic nie nagrał bo tam mogli by go zamordować bo tam jest bardzo gorąco. Pamiętam przed meczem bijatyki przed stadionem tam
11.04.2016 20:19
@Mariemplatz
Jakoś czuję że w Lizbonie też wygramy
11.04.2016 20:18
@Android
No niestety. Ale w MatchDay i dzień przed wrzuca Berniś :)
11.04.2016 20:15
Marcelo walnął swoją głową w brzuch gracza wolfsburga celowo złapał się za głowę i upadł jak porażony prądem
11.04.2016 20:06
Teraz wiemy że na bank nim się interesujemy co Carlo go chce bo on go do Realu wprowadził
11.04.2016 20:05
@gregor
Zobacz sobie mecz Realu z Wolfsburgiem
11.04.2016 20:04
A tam ten skill się nie liczy Kimmich chyba 70 ma i jest dobry w Realu
11.04.2016 19:58
Będę grać tym Odegaardem w fifie dzisiaj i zobacze czy w fifie chociaż dobry jest
11.04.2016 19:12
Miałeś szanse zagrać, nie wykorzystałeś tej szansy i nie widzę powodów dlaczego po 1 słabym meczu miałbyś dobrze grać
11.04.2016 17:31
@gregor
Tak, ale to denerwują te kontuzje
11.04.2016 16:35
@yvaine25
Benatia po wyczynach z Juve to niech nie wraca na 2 mecze
11.04.2016 16:28
@yvaine25
U mnie słońce czasami a czasami znika
11.04.2016 16:25
@gregor
Żeby zaraz nie pojawiło się info, Gotze kontuzjowany
11.04.2016 16:22
Berni dotarł już do Lizbony szybciej niż jego koledzy :)
11.04.2016 16:19
Oj Gaitan to spore osłabienie SlBenfici. Szkoda nikomu źle nie życzę mam nadzieje że szybko Nico wyzdrowieje.
@lokus
Czyli widać że idzie im gorzej
Gdy Guardiola będzie prowadził ostatni mecz w ramach naszego szkoleniowca to na pewno smutek na twarzy każdego się pojawi. A ja chcę że wiwatował na koniec z nami z trzema pucharami
16.04.2016 13:50
Ten młody Meyer to już trochę krwi nam napsuł w poprzednim meczu. Neuera pokonał a więc ma na rozkładzie fantastycznego bramkarza
16.04.2016 13:17
Ciekawe czy Sane będzie coś w stanie z Kimmichem zrobić
16.04.2016 13:15
W sumie jak będzie remis to nie będę płakać. W szlagierach wyniku się nie przewidzi
16.04.2016 13:10
Na VC to gola to już nie strzelimy bo od 3 lat w fazie pucharowej LM u siebie gola nie stracili.
16.04.2016 11:31
Znaczy mówili że Barcelona jest lepsza
16.04.2016 11:25
O Barcelonie też mówili że Barcelona jest gorsza
16.04.2016 11:17
@gregor
A jednak to samobój był. Ok to pierwszy gol był jego. Ale na niektórych stronach pisze ze on strzelil a na niektorych ze samoboj
16.04.2016 11:15
Strzelił strzelił bo sprawdziłem na liste strzelców i jest David Alaba w 10minucie. David o golu zapomniał
16.04.2016 11:11
@gregor
Z Schalke też strzelił na Veltins Arenie co 3:1 wygraliśmy
16.04.2016 11:09
Tak. Alaba pierwszy gol w tym sezonie w Bundeslidze z Schalke a nie ze Stuttgartem
16.04.2016 11:05
EE a Alaba pierwszego gola w tym sezonie chyba z Schalke strzelił a nie ze Stuttgartem. Sam David o tym golu zapomniał
16.04.2016 11:02
Nie powinien odpocząć to Schalke a nie Werder jest. A dodatkowo Pep powiedział że nie wystawił Lewego bo chciał mieć więcej pomocników
16.04.2016 10:56
Pep nie lubi napastników
16.04.2016 10:54
@gregor
Kicker sądzi że wystawi na ławce
16.04.2016 10:53
Oczywiście że tak. Ale bardzo ważne jest to żeby Lewy zagrał i strzelił
16.04.2016 10:51
Thomas niech w jednej okazji 100% jak będzie Lewego widział to niech mu poda bo powinien być gol
16.04.2016 10:48
Nawet z karnego ale musi
16.04.2016 10:46
Mam nadzieje że Pep nie jest głupi i wystawi Lewego. Musi strzelić nawet na pustą ale musi
16.04.2016 10:43
Lewy musi zagrać i tego gola strzelić Pep musi to zrozumieć
16.04.2016 10:05
Boli mnie to
Jedyną drużyną, której w ostatnich 3 latach udało się strzelić gola na Calderón w fazie pucharowej był AC Milan w rozgrywkach 2013/14, kiedy Thibauta Courtois pokonał Kaká
16.04.2016 09:59
Żadne ryzyko na Atletico od pierwszych minut
16.04.2016 09:27
Wg Kickera Lewy już nie zagra
16.04.2016 09:23
Hahaha Hannover 2:0 gladbach hahah
15.04.2016 22:51
Fantastycznie mi się w fifie Atletico gra. Griezmann i Carrasco asystują i strzelają gram na klasie światowej dwumecz 4:1 z Realem wygrany. Po golu rywale wogóle nie podejdą do 16
15.04.2016 17:55
Gram Atletico w karierze w fifie. Matko kochana jak włącze opcje pressing nimi to po golu nie da się przebić. Nie daje grać przeciwnikowi zagram w fife nimi przeciwko barcy i zobaczymy
15.04.2016 17:51
@JazGod
Które media się nakręcają że Lewy z Schalke nie zagra?
15.04.2016 16:03
Arturo w sumie to i ze złamaną by grał. Wojownik nasz :)
15.04.2016 15:56
Mandżu to wogóle mistrz w tym. W Juve też to robi. Patrz głowkowanie z Lewym w Turynie
15.04.2016 15:51
@Android
Kurde, Nie ma żadnych problemów. Właśnie dobrze że walczy i ma chęć przywalić rywalowi. To taki drugi Mandżu. Wcześniej mi tego u niego brakowało
15.04.2016 15:47
@Dziki79
I oto chodzi. Maximum od ćwierćfinału się pokazuje
15.04.2016 15:44
Ciężko będzie się atletico przedrzeć. Niech Barca nie zapomina że wróci nam obrońca i skład mamy fantastyczny
15.04.2016 15:39
Boje się że odpadniemy :(
15.04.2016 15:37
Atletico szykuj się na nasze murowanko tak jak wy robicie
15.04.2016 15:35
I nie ma bvb jeeeert
14.04.2016 22:58
Jak myślicie lewy tera będzie na ławie siedzieć czy będzie grać w pierwszym?
14.04.2016 21:31
Hhaha z Atletico to nie mamy ale z Realem? Buahahah VFL podstawową ma gorszą a u siebie na 0 zagrali. Real jest słaby najsłabszy chyba z 4. Manchester "kasa szejk szejk" jest silniejsze
14.04.2016 19:29
Badania wykryły u Lewandowskiego zmęczenie. Konieczny wczoraj był odpoczynek
14.04.2016 19:17
Czy tylko ja chcę aby Liverpool BvB dokopał? Nie liczy się dla mnie ranking po prostu oni nam też tego życzą
14.04.2016 18:49
Mi się wydaje ze sezon 16/17 to powrót Liverpoolu do top a już jest zdecydowanie lepszą drużyną
14.04.2016 18:43
Wiem, chodzi o to że zaczniemy półfinał z impetem czyli niszczeniem coś czuje rywali
14.04.2016 18:31
Pep to świetny trener czuje że wjedziemy do półfinału z impetem
14.04.2016 18:28
@mic
Kartki kasuje ale nie zawieszenia
14.04.2016 15:57
A na półfinał wraca Jerome i mamy kto wie czy nie najlepszą obronę ze wszystkich
14.04.2016 15:52
Coś czuje że Liverpool załatwi BVB tak jak wczoraj Atletico Barce. Bardzo podobna to sytuacja
14.04.2016 15:51
@Adi
Do trzech razy sztuka. Mam nadzieje że teraz to zadziała
14.04.2016 15:48
@gregor
Sreal i tak się bardziej męczy
14.04.2016 15:46
@gregor
Możemy się i męczyć a co mnie to. Męczmy się ale jak wygramy LM to o tym zapomnimy
14.04.2016 15:45
@AdiFantasti
Na stronie srealu przezywają Pepa że Krisztjanu mu nawali goli tyle że się nie pobiera. Mam nadzieje że Pep coś wymyśli i zabije Real
14.04.2016 15:44
@AdiFantasti
Kolego dla mnie Real to promocja w tym sezonie
14.04.2016 15:38
Strasznie jestem ździwiony że wszyscy są pewni że jesteśmy słabsi od Realu. Mam nadzieje że im wpierdzielimy temu Realowi i City. Atletico nawet lubie więc chce ich w półfinalu
14.04.2016 15:33
Pewnie z Kimmichem jechał bo tamten oko miał podbity
14.04.2016 15:32
Real jest najslasbszy. Co wy o nas tu walicie. Real polega z Wolfsburgiem na wyjezdzie i oni niby silniejsi są
13.04.2016 23:02
@JASTRZAB123
Kuwa coraz lepsza jest teraz City w polfinale i mamy szanse na final
13.04.2016 22:42
AupaAtleti!!!!!!! brawo brawo dziekuje wam
13.04.2016 22:40
Nie było żadnego wypadku, już by trąbili. Przecież Lewy z uśmiechem udał się na stadion ja nie wiem was pismaki
13.04.2016 21:42
Podoba mi się nasza gra. Kontry dzisiaj świetne. Wogóle po golu Benfiki się nieprzejąłem
13.04.2016 21:35
A na wp nagłówek "Guardiola wysłał Lewandowskiego na ławkę rezerwowych"
13.04.2016 20:06
@kubla
Nie krakaj, wejdzie w drugiej i strzeli 5 w 9 xD
13.04.2016 19:55
Cóż za sensacja...
13.04.2016 19:54
Ja i tak was uspokajam bo jestem pewien że w drugiej wejdzie ale nie chciałbym tego
13.04.2016 19:51
Nie sprzedał. Jestem fanem Bayernu a nie fanboyem Lewandowskiego i co. Każdy ma spadek formy ale od tego jest ławeczka aby złapał forme motywacją że świętym królem tu nie jest
13.04.2016 19:47
Dobra Kamilek to ja nie jestem i za chiny nie powiem że teraz gra dobrze. Jeszcze wróci i będzie nas czarował w tym sezonie ale takie są fakty
13.04.2016 19:44
@kubla
Nie powiesz że gra dobrze on.
13.04.2016 19:42
@kubla
Oni nie dają mu odpoczywać tylko sadzają go na ławie bo gra słabo. A Thomas nie asysytuje rywalom chociaż
13.04.2016 19:40
@ongbak
Wtedy to Coman a potem Lewy ale to ostateczność
13.04.2016 19:34
@MateuszFCB
Dziadostwo które ostatnio prezentuje. Z luzem zakładam że w tym dwumeczu nie strzeli
13.04.2016 19:30
@yvaine25
Cieszę się, mam nadzieje że wogóle nie zagra
13.04.2016 19:25
@yvaine25
No i dobrze
13.04.2016 19:24
@ThomasKonig
Sorry, też śmiechu chciałem dodać
13.04.2016 19:20
Słyszałem że na stadionie nasi się spierdzieli i wykryto u nich pierdoły. Mecz przełożony na 20:46 z powodu odkażania
13.04.2016 19:15
No i dobrze za Kilka lat to drugi Vidal może być
13.04.2016 19:06
@MateuszFCB
Mam nadzieje że w ewentualnym finale taki mecz będzie. Ale gdzie tam przecież Real City czyli najsłabszego dostanie a my Barce z którą drugi raz się nie damy zabić w pierwszym meczu na Camp Nou. Ale City zrobi Realowi psikusa jak rok temu Juve
13.04.2016 19:05
@jastrzab123
Nie popełnimy tego błędu co w tamtym sezonie.
13.04.2016 19:00
Dobrze że nsport mam
13.04.2016 18:48
@Bayern022
Benfica 1:2 Bayern i przełamanie Lewego i Tomka
13.04.2016 18:47
Ginter: Bayern może już świętować xD
12.04.2016 20:07
@ThomasKonig
Pinto to Henrique tylko tak napisali
12.04.2016 20:03
Android, Berni dodał filmik z Lizbony :)
12.04.2016 16:05
Lewandowski ma strzelić gole z Benficą bo jak nie to Benfica przejdzie do historii bo lewy tylko w dwumeczu im w Bayernie nie strzeli
11.04.2016 20:47
@Android
Trzeba dodać
Berni odpisz mi ale w języku niemieckim albo angielskim
11.04.2016 20:28
Nie biore fakty są takie. Mam pomysł może napisać tak na fb do Berniego żeby coś nagrał
11.04.2016 20:26
@Android
Portugalia też gorący kraj jeżeli chodzi o kibiców to pełni nienawiści do maskotek
11.04.2016 20:25
@Android
Tam by wyśmiali go i śmiali się a co nam może zrobić taki niedźwiadek przebrany. Taki tam klimat jest
11.04.2016 20:23
@Android
Słusznie zrobił że w Zagrzebiu i Pireusie nic nie nagrał bo tam mogli by go zamordować bo tam jest bardzo gorąco. Pamiętam przed meczem bijatyki przed stadionem tam
11.04.2016 20:19
@Mariemplatz
Jakoś czuję że w Lizbonie też wygramy
11.04.2016 20:18
@Android
No niestety. Ale w MatchDay i dzień przed wrzuca Berniś :)
11.04.2016 20:15
Marcelo walnął swoją głową w brzuch gracza wolfsburga celowo złapał się za głowę i upadł jak porażony prądem
11.04.2016 20:06
Teraz wiemy że na bank nim się interesujemy co Carlo go chce bo on go do Realu wprowadził
11.04.2016 20:05
@gregor
Zobacz sobie mecz Realu z Wolfsburgiem
11.04.2016 20:04
A tam ten skill się nie liczy Kimmich chyba 70 ma i jest dobry w Realu
11.04.2016 19:58
Będę grać tym Odegaardem w fifie dzisiaj i zobacze czy w fifie chociaż dobry jest
11.04.2016 19:12
Miałeś szanse zagrać, nie wykorzystałeś tej szansy i nie widzę powodów dlaczego po 1 słabym meczu miałbyś dobrze grać
11.04.2016 17:31
@gregor
Tak, ale to denerwują te kontuzje
11.04.2016 16:35
@yvaine25
Benatia po wyczynach z Juve to niech nie wraca na 2 mecze
11.04.2016 16:28
@yvaine25
U mnie słońce czasami a czasami znika
11.04.2016 16:25
@gregor
Żeby zaraz nie pojawiło się info, Gotze kontuzjowany
11.04.2016 16:22
Berni dotarł już do Lizbony szybciej niż jego koledzy :)
11.04.2016 16:19
Oj Gaitan to spore osłabienie SlBenfici. Szkoda nikomu źle nie życzę mam nadzieje że szybko Nico wyzdrowieje.
@lokus
Czyli widać że idzie im gorzej
11.04.2016 16:11
1:2 obstawiłem dla nas
11.04.2016 15:46