DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 152

Gdy Guardiola będzie prowadził ostatni mecz w ramach naszego szkoleniowca to na pewno smutek na twarzy każdego się pojawi. A ja chcę że wiwatował na koniec z nami z trzema pucharami

16.04.2016 13:50

Ten młody Meyer to już trochę krwi nam napsuł w poprzednim meczu. Neuera pokonał a więc ma na rozkładzie fantastycznego bramkarza

16.04.2016 13:17

Ciekawe czy Sane będzie coś w stanie z Kimmichem zrobić

16.04.2016 13:15

W sumie jak będzie remis to nie będę płakać. W szlagierach wyniku się nie przewidzi

16.04.2016 13:10

Na VC to gola to już nie strzelimy bo od 3 lat w fazie pucharowej LM u siebie gola nie stracili.

16.04.2016 11:31

Znaczy mówili że Barcelona jest lepsza

16.04.2016 11:25

O Barcelonie też mówili że Barcelona jest gorsza

16.04.2016 11:17

@gregor
A jednak to samobój był. Ok to pierwszy gol był jego. Ale na niektórych stronach pisze ze on strzelil a na niektorych ze samoboj

16.04.2016 11:15

Strzelił strzelił bo sprawdziłem na liste strzelców i jest David Alaba w 10minucie. David o golu zapomniał

16.04.2016 11:11

@gregor
Z Schalke też strzelił na Veltins Arenie co 3:1 wygraliśmy

16.04.2016 11:09

Tak. Alaba pierwszy gol w tym sezonie w Bundeslidze z Schalke a nie ze Stuttgartem

16.04.2016 11:05

EE a Alaba pierwszego gola w tym sezonie chyba z Schalke strzelił a nie ze Stuttgartem. Sam David o tym golu zapomniał

16.04.2016 11:02

Nie powinien odpocząć to Schalke a nie Werder jest. A dodatkowo Pep powiedział że nie wystawił Lewego bo chciał mieć więcej pomocników

16.04.2016 10:56

Pep nie lubi napastników

16.04.2016 10:54

@gregor
Kicker sądzi że wystawi na ławce

16.04.2016 10:53

Oczywiście że tak. Ale bardzo ważne jest to żeby Lewy zagrał i strzelił

16.04.2016 10:51

Thomas niech w jednej okazji 100% jak będzie Lewego widział to niech mu poda bo powinien być gol

16.04.2016 10:48

Nawet z karnego ale musi

16.04.2016 10:46

Mam nadzieje że Pep nie jest głupi i wystawi Lewego. Musi strzelić nawet na pustą ale musi

16.04.2016 10:43

Lewy musi zagrać i tego gola strzelić Pep musi to zrozumieć

16.04.2016 10:05

Boli mnie to
Jedyną drużyną, której w ostatnich 3 latach udało się strzelić gola na Calderón w fazie pucharowej był AC Milan w rozgrywkach 2013/14, kiedy Thibauta Courtois pokonał Kaká

16.04.2016 09:59

Żadne ryzyko na Atletico od pierwszych minut

16.04.2016 09:27

Wg Kickera Lewy już nie zagra

16.04.2016 09:23

Hahaha Hannover 2:0 gladbach hahah

15.04.2016 22:51

Fantastycznie mi się w fifie Atletico gra. Griezmann i Carrasco asystują i strzelają gram na klasie światowej dwumecz 4:1 z Realem wygrany. Po golu rywale wogóle nie podejdą do 16

15.04.2016 17:55

Gram Atletico w karierze w fifie. Matko kochana jak włącze opcje pressing nimi to po golu nie da się przebić. Nie daje grać przeciwnikowi zagram w fife nimi przeciwko barcy i zobaczymy

15.04.2016 17:51

@JazGod
Które media się nakręcają że Lewy z Schalke nie zagra?

15.04.2016 16:03

Arturo w sumie to i ze złamaną by grał. Wojownik nasz :)

15.04.2016 15:56

Mandżu to wogóle mistrz w tym. W Juve też to robi. Patrz głowkowanie z Lewym w Turynie

15.04.2016 15:51

@Android
Kurde, Nie ma żadnych problemów. Właśnie dobrze że walczy i ma chęć przywalić rywalowi. To taki drugi Mandżu. Wcześniej mi tego u niego brakowało

15.04.2016 15:47

@Dziki79
I oto chodzi. Maximum od ćwierćfinału się pokazuje

15.04.2016 15:44

Ciężko będzie się atletico przedrzeć. Niech Barca nie zapomina że wróci nam obrońca i skład mamy fantastyczny

15.04.2016 15:39

Boje się że odpadniemy :(

15.04.2016 15:37

Atletico szykuj się na nasze murowanko tak jak wy robicie

15.04.2016 15:35

I nie ma bvb jeeeert

14.04.2016 22:58

Jak myślicie lewy tera będzie na ławie siedzieć czy będzie grać w pierwszym?

14.04.2016 21:31

Hhaha z Atletico to nie mamy ale z Realem? Buahahah VFL podstawową ma gorszą a u siebie na 0 zagrali. Real jest słaby najsłabszy chyba z 4. Manchester "kasa szejk szejk" jest silniejsze

14.04.2016 19:29

Badania wykryły u Lewandowskiego zmęczenie. Konieczny wczoraj był odpoczynek

14.04.2016 19:17

Czy tylko ja chcę aby Liverpool BvB dokopał? Nie liczy się dla mnie ranking po prostu oni nam też tego życzą

14.04.2016 18:49

Mi się wydaje ze sezon 16/17 to powrót Liverpoolu do top a już jest zdecydowanie lepszą drużyną

14.04.2016 18:43

Wiem, chodzi o to że zaczniemy półfinał z impetem czyli niszczeniem coś czuje rywali

14.04.2016 18:31

Pep to świetny trener czuje że wjedziemy do półfinału z impetem

14.04.2016 18:28

@mic
Kartki kasuje ale nie zawieszenia

14.04.2016 15:57

A na półfinał wraca Jerome i mamy kto wie czy nie najlepszą obronę ze wszystkich

14.04.2016 15:52

Coś czuje że Liverpool załatwi BVB tak jak wczoraj Atletico Barce. Bardzo podobna to sytuacja

14.04.2016 15:51

@Adi
Do trzech razy sztuka. Mam nadzieje że teraz to zadziała

14.04.2016 15:48

@gregor
Sreal i tak się bardziej męczy

14.04.2016 15:46

@gregor
Możemy się i męczyć a co mnie to. Męczmy się ale jak wygramy LM to o tym zapomnimy

14.04.2016 15:45

@AdiFantasti
Na stronie srealu przezywają Pepa że Krisztjanu mu nawali goli tyle że się nie pobiera. Mam nadzieje że Pep coś wymyśli i zabije Real

14.04.2016 15:44

@AdiFantasti
Kolego dla mnie Real to promocja w tym sezonie

14.04.2016 15:38

Strasznie jestem ździwiony że wszyscy są pewni że jesteśmy słabsi od Realu. Mam nadzieje że im wpierdzielimy temu Realowi i City. Atletico nawet lubie więc chce ich w półfinalu

14.04.2016 15:33

Pewnie z Kimmichem jechał bo tamten oko miał podbity

14.04.2016 15:32

Real jest najslasbszy. Co wy o nas tu walicie. Real polega z Wolfsburgiem na wyjezdzie i oni niby silniejsi są

13.04.2016 23:02

@JASTRZAB123
Kuwa coraz lepsza jest teraz City w polfinale i mamy szanse na final

13.04.2016 22:42

AupaAtleti!!!!!!! brawo brawo dziekuje wam

13.04.2016 22:40

Nie było żadnego wypadku, już by trąbili. Przecież Lewy z uśmiechem udał się na stadion ja nie wiem was pismaki

13.04.2016 21:42

Podoba mi się nasza gra. Kontry dzisiaj świetne. Wogóle po golu Benfiki się nieprzejąłem

13.04.2016 21:35

A na wp nagłówek "Guardiola wysłał Lewandowskiego na ławkę rezerwowych"

13.04.2016 20:06

@kubla
Nie krakaj, wejdzie w drugiej i strzeli 5 w 9 xD

13.04.2016 19:55

Cóż za sensacja...

13.04.2016 19:54

Ja i tak was uspokajam bo jestem pewien że w drugiej wejdzie ale nie chciałbym tego

13.04.2016 19:51

Nie sprzedał. Jestem fanem Bayernu a nie fanboyem Lewandowskiego i co. Każdy ma spadek formy ale od tego jest ławeczka aby złapał forme motywacją że świętym królem tu nie jest

13.04.2016 19:47

Dobra Kamilek to ja nie jestem i za chiny nie powiem że teraz gra dobrze. Jeszcze wróci i będzie nas czarował w tym sezonie ale takie są fakty

13.04.2016 19:44

@kubla
Nie powiesz że gra dobrze on.

13.04.2016 19:42

@kubla
Oni nie dają mu odpoczywać tylko sadzają go na ławie bo gra słabo. A Thomas nie asysytuje rywalom chociaż

13.04.2016 19:40

@ongbak
Wtedy to Coman a potem Lewy ale to ostateczność

13.04.2016 19:34

@MateuszFCB
Dziadostwo które ostatnio prezentuje. Z luzem zakładam że w tym dwumeczu nie strzeli

13.04.2016 19:30

@yvaine25
Cieszę się, mam nadzieje że wogóle nie zagra

13.04.2016 19:25

@yvaine25
No i dobrze

13.04.2016 19:24

@ThomasKonig
Sorry, też śmiechu chciałem dodać

13.04.2016 19:20

Słyszałem że na stadionie nasi się spierdzieli i wykryto u nich pierdoły. Mecz przełożony na 20:46 z powodu odkażania

13.04.2016 19:15

No i dobrze za Kilka lat to drugi Vidal może być

13.04.2016 19:06

@MateuszFCB
Mam nadzieje że w ewentualnym finale taki mecz będzie. Ale gdzie tam przecież Real City czyli najsłabszego dostanie a my Barce z którą drugi raz się nie damy zabić w pierwszym meczu na Camp Nou. Ale City zrobi Realowi psikusa jak rok temu Juve

13.04.2016 19:05

@jastrzab123
Nie popełnimy tego błędu co w tamtym sezonie.

13.04.2016 19:00

Dobrze że nsport mam

13.04.2016 18:48

@Bayern022
Benfica 1:2 Bayern i przełamanie Lewego i Tomka

13.04.2016 18:47

Ginter: Bayern może już świętować xD

12.04.2016 20:07

@ThomasKonig
Pinto to Henrique tylko tak napisali

12.04.2016 20:03

Android, Berni dodał filmik z Lizbony :)

12.04.2016 16:05

Lewandowski ma strzelić gole z Benficą bo jak nie to Benfica przejdzie do historii bo lewy tylko w dwumeczu im w Bayernie nie strzeli

11.04.2016 20:47

@Android
Trzeba dodać
Berni odpisz mi ale w języku niemieckim albo angielskim

11.04.2016 20:28

Nie biore fakty są takie. Mam pomysł może napisać tak na fb do Berniego żeby coś nagrał

11.04.2016 20:26

@Android
Portugalia też gorący kraj jeżeli chodzi o kibiców to pełni nienawiści do maskotek

11.04.2016 20:25

@Android
Tam by wyśmiali go i śmiali się a co nam może zrobić taki niedźwiadek przebrany. Taki tam klimat jest

11.04.2016 20:23

@Android
Słusznie zrobił że w Zagrzebiu i Pireusie nic nie nagrał bo tam mogli by go zamordować bo tam jest bardzo gorąco. Pamiętam przed meczem bijatyki przed stadionem tam

11.04.2016 20:19

@Mariemplatz
Jakoś czuję że w Lizbonie też wygramy

11.04.2016 20:18

@Android
No niestety. Ale w MatchDay i dzień przed wrzuca Berniś :)

11.04.2016 20:15

Marcelo walnął swoją głową w brzuch gracza wolfsburga celowo złapał się za głowę i upadł jak porażony prądem

11.04.2016 20:06

Teraz wiemy że na bank nim się interesujemy co Carlo go chce bo on go do Realu wprowadził

11.04.2016 20:05

@gregor
Zobacz sobie mecz Realu z Wolfsburgiem

11.04.2016 20:04

A tam ten skill się nie liczy Kimmich chyba 70 ma i jest dobry w Realu

11.04.2016 19:58

Będę grać tym Odegaardem w fifie dzisiaj i zobacze czy w fifie chociaż dobry jest

11.04.2016 19:12

Miałeś szanse zagrać, nie wykorzystałeś tej szansy i nie widzę powodów dlaczego po 1 słabym meczu miałbyś dobrze grać

11.04.2016 17:31

@gregor
Tak, ale to denerwują te kontuzje

11.04.2016 16:35

@yvaine25
Benatia po wyczynach z Juve to niech nie wraca na 2 mecze

11.04.2016 16:28

@yvaine25
U mnie słońce czasami a czasami znika

11.04.2016 16:25

@gregor
Żeby zaraz nie pojawiło się info, Gotze kontuzjowany

11.04.2016 16:22

Berni dotarł już do Lizbony szybciej niż jego koledzy :)

11.04.2016 16:19

Oj Gaitan to spore osłabienie SlBenfici. Szkoda nikomu źle nie życzę mam nadzieje że szybko Nico wyzdrowieje.
@lokus
Czyli widać że idzie im gorzej

11.04.2016 16:11

1:2 obstawiłem dla nas

11.04.2016 15:46