DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 151

Kurde, gramy padakę ostatnio w 1 połowach a w drugich to świetne gry są zazwyczaj

23.04.2016 22:55

Boje się golu 1:0 dla Atletico i mur taki będzie że huk. Aż tu nagle pójdzie kontra nasza i na pustą Lewy albo Tomek na 1:1

23.04.2016 22:04

Tylko żeby nie było gadania że mówiłem że Gotze odpali

23.04.2016 22:02

Trudno, a jak z Atletico nie da się oglądać a wyjdziemy zwycięsko? Też będzie fatalnie?

23.04.2016 16:31

@Android
Jaka fatalna? Bo mi się wydaje że mamy naprawdę dobrą

23.04.2016 16:30

Tak te mecze z Herthą od kilku sezonów w tym Berlinie wyglądają... A wy panikujecie

23.04.2016 16:28

@Marian99
Nawet jak punkty stracimy to mam to w d... punkty też czasami się traci

23.04.2016 16:26

O kurde, pewnie w drugiej jak z Schalke z dwa gole wbijemy a ludzie powiedzą że Bayern zniszczył

23.04.2016 16:23

Były obawy przed Juventusem, były obawy przed Benfiką nawet, są obawy przed Atletico

23.04.2016 12:23

Jak Lewy nie zagra to i z Atletico nie powinien grać bo nie mają ze sobą zgrania bo długo razem nie grali. W PN wogóle się nie rozumieli w tygodniu

23.04.2016 12:17

Wagner to nam gola na Alianz Arenie już strzelił więc dobry jest

23.04.2016 12:08

A w sumie to i na 82pkt możemy skończyć bo ci powie że chciał aby w dobrych humorach Hannover spadł a więc dał mu wygrać a i dodatkowo ograli Gladbach ci dopowie

22.04.2016 22:21

@fcb25
Remis z Gladbach bo Guardiola powie ci że remis wystarczył i nie chcieli się przemęczać i wtopa z Ingolstadt bo powie że już mistrzami jesteśmy i nie ma o co grać

22.04.2016 22:04

@fcb25
To zależy tam ja obstawiam 85 pkt

22.04.2016 22:02

Podobno Hummels widziany więcej w Monachium niż w Dortmundzie teraz jest

22.04.2016 21:58

@superbayern
Nie trzeba w Madrycie wygrać wystarczy jakieś 2:2 i jestem pewien że awansujemy

22.04.2016 21:50

@Android
Wszyscy myśleli że to żarty :D

22.04.2016 18:51

Nawet jeśli byłby sprawny zagrać to nie ma prawa zagrać bo nie ma rytmu

22.04.2016 17:26

Ja na razie nie polubię

22.04.2016 16:45

Ale masz :D

22.04.2016 16:42

Android a wiesz że masz mnie w znajomych na Facebooku?

22.04.2016 16:38

Jutro już zagra :D Guardiola na konferencji potwierdził

22.04.2016 16:07

Gladbach to on 1 słownie jednego gola przez cały pobyt w Bundeslidze strzelił

22.04.2016 16:03

Ależ to są jaja. Spadłem z krzesła :D

22.04.2016 16:01

Na razie jest żółtym kurczakiem i nie będę miał do niego wielkiego szacunku

22.04.2016 15:56

@Android
Nie wiadomo xD

22.04.2016 15:53

Właściwie to nie. Jakby zagrał z Herthą to jego mecz na VC z Atletico byłby prawdopodobny.

22.04.2016 15:51

Na 99.9% Lewy jutro nie trafi i widzę to tak że szanse na następnego gola jakieś to Atletico w Monachium. Nie liczę na jego gola w Madrycie w Berlinie i z Gladbach
@Android
Tego bym nie powiedział

22.04.2016 15:48

Czyli i z Atletico nie zagra. Ja pier

22.04.2016 15:43

Kto wie czy to nie będzie ostatni mecz Hummelsa w BVB

21.04.2016 22:47

Mi się wydaje że przyjdzie do nas

21.04.2016 22:47

Jestem pewien że odejdzie po tej wypowiedzi i to chyba do nas. Odejście do innego zespołu nie jest aż tak ciężkie dla gracza BVB jak do nas. A podobno ma ogłosić 21 Maja po finale w Berlinie

21.04.2016 22:45

Tak naprawdę Mats to nasz człowiek jest. Jakoś za tego Gotze bym sie wymienił bo odpala i odpalić nie może

21.04.2016 22:31

Czuje wymianę za Gotze

21.04.2016 15:33

o 8:0

20.04.2016 21:37

oo 7:0

20.04.2016 21:35

Jezu ale te Deportivo się podłożyło a gdzie Nejmar?

20.04.2016 21:29

Ma ktoś linka do Atletico?

20.04.2016 20:36

Manuel już szampony przeciwłupieżowe reklamuje xD

20.04.2016 20:22

Rok temu walczyli ale w tym sezonie nie walczą bo są raczej pewni pozostania ale w tym sezonie też tej Barsie punkty na Camp Nou urwali

20.04.2016 20:12

Tylko głupi powie że karnego nie było w sytuacji groźnej dla zespołu nawet jak symulował a sędzie gwizdnie.

20.04.2016 20:02

Serio ktoś tu chce pucharu dla BVB bo chce żeby Vidal za symulkę nie grał? Ile takich przypadków było

20.04.2016 19:59

Weź. Ronaldo to powinien być zdyskwalifikowany w takim razie z gry. A Vidal to Vidal sędzi nie musiał gwizdać to sędziego wina

20.04.2016 19:56

Dobrze, po co dochodzić mógł nie gwizdać ten sędzia. Ronaldo to już powinien nie grać za takie coś

20.04.2016 19:55

@yvaine25
Tuchel wie że odchodzi i gra bez niego żeby widzieć czy trzeba coś kupić na jego miejsce czy nie. A Tuchel na budzie? Bo trenował jako bramkarz ostatnio

20.04.2016 19:51

MU powinno ten sezon już skreślić i skupiać się na następnym a ten tylko dograć zwolnić VAN ŻALA jak na niego fani MU mówią kogoś zatrudnić i grać od nowa

20.04.2016 19:48

Ja nie wiem, może Rome z Torino obejrze czyli pojedynek Polaków nie wiem

20.04.2016 19:42

Według buków mamy większe szanse na finał. Prawda jest taka żer tylko Barcelona w formie jest z nami faworytem

20.04.2016 19:38

Przecież te Deportivo i w tym sezonie 2:2 zremisowało na Camp Nou w taki sam sposób jak wtedy tylko teraz Barca im nie odpuściła a Deportivo o utrzymanie nie walczyło i nie walczy teraz

20.04.2016 19:37

Ja nie byłbym pewein ich wygranej tej Barcy

20.04.2016 19:32

To co? Oglądamy dzisiaj Atletico nie?

20.04.2016 17:42

A na Stronie Barcelonki "Atletico bezproblemowo ogra Bayern" żeby się nie ździwili frajerki

19.04.2016 22:54

Haha a Frajerzy z Dortmundu się czepiają sędziego czemu samobuja Alaby na 1:1 nie uznał. Nie widzieli faulu ślepoty? okularki muszą mieć

19.04.2016 22:51

Czuje jednak 5:1 że Claudio wbije w 90minucie

19.04.2016 20:10

jak 5:0 typuję bo nawet teraz co dużo bramek nie strzelamy to im 5 wsadziliśmy

19.04.2016 20:02

Kimmivh gdzie?

19.04.2016 20:01

Jakoś czuję że jakieś 5:0 dla nas będzie

18.04.2016 19:36

Przychodzi Carlo i jakiś talent już przyszedł. A może Reschke go ściągnął ?

18.04.2016 17:50

@Prezes42
Skąd info?

18.04.2016 17:48

Mustafi dzisiaj świetny mecz

17.04.2016 22:11

ipiotrw
Nie wiadomo, jak widać Atletico nie jest tak silne jakby się wydawało kilka dni temu. Widać że przez kryzys to Barcy

17.04.2016 21:27

A jeszcze większa radość że Atletico wcale jak widać silne nie jest

17.04.2016 21:25

@yvaine25
Ja ci mówię ze Valencia z nowym trenerem jest świetna

17.04.2016 21:19

To jest pewne że Barca bez formy a nie atletico świetne

17.04.2016 21:18

valencia 2:0 na camp nou prowadzi gol do szatni

17.04.2016 21:16

@yvaine25
Wtedy to ona by wszystkich rozbiła. Ale ta Valencia tydzień temu seville pokonała z nowym trenerem a teraz prowadzą na Camp Nou

17.04.2016 21:01

Oj ta Barca sie stoczyła milion setek a Valencia 1:0 prowadzi na Camp Nou

17.04.2016 20:58

City>Bayern piszą hahahha

17.04.2016 20:54

wbijcie na mecz Barcy na futbolHD i czytajcie na chacie komy AtleticoDeMadrid on sądzi że nas rozbiją

17.04.2016 20:46

Zdrowie Medhi! Gdyby nie kontuzje to obrońcy byśmy nie szukali bo dobry jest

17.04.2016 10:45

Coman dzisiaj zielone majtki założył. Hah ale ja się śmieje z 23 zdjęcia na tz de

16.04.2016 21:29

Vidal co formę złapał ten gość to jest jakiś czołg

16.04.2016 20:44

Heheheh :)

16.04.2016 20:35

@Android
Wiem ale napisałeś to tak z byciem pewnym że nic nie wykombinuje :)

16.04.2016 20:34

Android. Geniusz nasz znowu coś wykombinował żeby rozbić autobus. A ty się śmiałeś że nic nie wykombinuje :)

16.04.2016 20:28

O kurde Aguero hattrick dzień wracania do formy.

16.04.2016 20:26

No no no forme łapiemy na ostatnie mecze te najważniejsze :) My ich trochę rezerwowym składem 3:0 pocisnęliśmy

16.04.2016 20:24

Lewy gool

16.04.2016 19:42

Mamy drugie Atletico na boisku

16.04.2016 19:24

Matko kochana wiedziałem że takie komentarze będą

16.04.2016 19:19

Lewy się nie przełomie

16.04.2016 19:17

Rode to ryzyko w takim meczu

16.04.2016 17:56

Mario powinien dogrywać do Lewego tak jak BVB i pokaże coś wielkiego

16.04.2016 17:49

Gruby masz dogrywać do Lewego tak jak w BVB dzisiaj

16.04.2016 17:48

Teraz Muller dychnie se. Mhm

16.04.2016 17:37

Czy ten Pep zdaje se sprawe z kim gramy?

16.04.2016 17:35

skład
Neuer - Benatia, Lewandowski, Costa, Rafinha, Bernat, Götze, Lahm (K), Vidal, Alaba, Coman |
No nie wiem czy wystaeczy
Ławka
Ulreich - Tasci, Thiago, Ribéry, Rode, Müller, Kimmich

16.04.2016 17:31

@KoanGuardiola
VFL potrafiło wygrać z realem 2:0. A taka Hertha dostała by z 6:0 albo i więcej i papa

16.04.2016 17:25

Ja nie chce takich klubików typu Hertha Mainz w pucharach. Bayern, Dortmund, Leverkusen, Schalke, Wolfsburg powinni grac

16.04.2016 17:22

Tak.

16.04.2016 17:21

Dodam to że było to w tej rundzie

16.04.2016 17:18

@yvaine25?
No i co? Werder po rozbiuciu 4:1 Bayeru na Bay Arena z nami 5:0 przegrał

16.04.2016 17:16

Nie nie nie Atletico nie jest faworytem wg mnie tylko Barca jest faworytami z nami

16.04.2016 17:02

@gregor
Nie wolno ci tak myśleć. Oni są bardzo silni boje się że odpadniemy

16.04.2016 14:26

Kto jest dobry?

16.04.2016 14:18

I jakiś napastnik na ławkę typu Jimenez z Benfici co gola nam strzelił

16.04.2016 14:12

spodziewam się że Przyjdzie Carvajal jakiś środkowy obrońca i jakiś skrzydłowy ale to wszystko będą duże nazwiska

16.04.2016 14:08

Rb Leipzig ma piękny stadion. Jeden z najpiękniejszych w Niemczech. Red bull arena

16.04.2016 14:00

Jak Guardiola wygra wszystko w tym sezonie to nikt na pewno nie będzie szczęśliwy że odchodzi. Na tą chwile większość jest szczęśliwa. Ale gdy wygra wszystko? nikt na pewno zadowolony nie będzie

16.04.2016 13:54

Jakoś nie jestem pewien gola na wyjeździe. Barcelona z tridente gola w LM im nie strzeliła na VC

16.04.2016 13:51