Kurde, gramy padakę ostatnio w 1 połowach a w drugich to świetne gry są zazwyczaj
23.04.2016 22:55
Boje się golu 1:0 dla Atletico i mur taki będzie że huk. Aż tu nagle pójdzie kontra nasza i na pustą Lewy albo Tomek na 1:1
23.04.2016 22:04
Tylko żeby nie było gadania że mówiłem że Gotze odpali
23.04.2016 22:02
Trudno, a jak z Atletico nie da się oglądać a wyjdziemy zwycięsko? Też będzie fatalnie?
23.04.2016 16:31
@Android
Jaka fatalna? Bo mi się wydaje że mamy naprawdę dobrą
23.04.2016 16:30
Tak te mecze z Herthą od kilku sezonów w tym Berlinie wyglądają... A wy panikujecie
23.04.2016 16:28
@Marian99
Nawet jak punkty stracimy to mam to w d... punkty też czasami się traci
23.04.2016 16:26
O kurde, pewnie w drugiej jak z Schalke z dwa gole wbijemy a ludzie powiedzą że Bayern zniszczył
23.04.2016 16:23
Były obawy przed Juventusem, były obawy przed Benfiką nawet, są obawy przed Atletico
23.04.2016 12:23
Jak Lewy nie zagra to i z Atletico nie powinien grać bo nie mają ze sobą zgrania bo długo razem nie grali. W PN wogóle się nie rozumieli w tygodniu
23.04.2016 12:17
Wagner to nam gola na Alianz Arenie już strzelił więc dobry jest
23.04.2016 12:08
A w sumie to i na 82pkt możemy skończyć bo ci powie że chciał aby w dobrych humorach Hannover spadł a więc dał mu wygrać a i dodatkowo ograli Gladbach ci dopowie
22.04.2016 22:21
@fcb25
Remis z Gladbach bo Guardiola powie ci że remis wystarczył i nie chcieli się przemęczać i wtopa z Ingolstadt bo powie że już mistrzami jesteśmy i nie ma o co grać
22.04.2016 22:04
@fcb25
To zależy tam ja obstawiam 85 pkt
22.04.2016 22:02
Podobno Hummels widziany więcej w Monachium niż w Dortmundzie teraz jest
22.04.2016 21:58
@superbayern
Nie trzeba w Madrycie wygrać wystarczy jakieś 2:2 i jestem pewien że awansujemy
22.04.2016 21:50
@Android
Wszyscy myśleli że to żarty :D
22.04.2016 18:51
Nawet jeśli byłby sprawny zagrać to nie ma prawa zagrać bo nie ma rytmu
22.04.2016 17:26
Ja na razie nie polubię
22.04.2016 16:45
Ale masz :D
22.04.2016 16:42
Android a wiesz że masz mnie w znajomych na Facebooku?
22.04.2016 16:38
Jutro już zagra :D Guardiola na konferencji potwierdził
22.04.2016 16:07
Gladbach to on 1 słownie jednego gola przez cały pobyt w Bundeslidze strzelił
22.04.2016 16:03
Ależ to są jaja. Spadłem z krzesła :D
22.04.2016 16:01
Na razie jest żółtym kurczakiem i nie będę miał do niego wielkiego szacunku
22.04.2016 15:56
@Android
Nie wiadomo xD
22.04.2016 15:53
Właściwie to nie. Jakby zagrał z Herthą to jego mecz na VC z Atletico byłby prawdopodobny.
22.04.2016 15:51
Na 99.9% Lewy jutro nie trafi i widzę to tak że szanse na następnego gola jakieś to Atletico w Monachium. Nie liczę na jego gola w Madrycie w Berlinie i z Gladbach
@Android
Tego bym nie powiedział
22.04.2016 15:48
Czyli i z Atletico nie zagra. Ja pier
22.04.2016 15:43
Kto wie czy to nie będzie ostatni mecz Hummelsa w BVB
21.04.2016 22:47
Mi się wydaje że przyjdzie do nas
21.04.2016 22:47
Jestem pewien że odejdzie po tej wypowiedzi i to chyba do nas. Odejście do innego zespołu nie jest aż tak ciężkie dla gracza BVB jak do nas. A podobno ma ogłosić 21 Maja po finale w Berlinie
21.04.2016 22:45
Tak naprawdę Mats to nasz człowiek jest. Jakoś za tego Gotze bym sie wymienił bo odpala i odpalić nie może
21.04.2016 22:31
Czuje wymianę za Gotze
21.04.2016 15:33
o 8:0
20.04.2016 21:37
oo 7:0
20.04.2016 21:35
Jezu ale te Deportivo się podłożyło a gdzie Nejmar?
20.04.2016 21:29
Ma ktoś linka do Atletico?
20.04.2016 20:36
Manuel już szampony przeciwłupieżowe reklamuje xD
20.04.2016 20:22
Rok temu walczyli ale w tym sezonie nie walczą bo są raczej pewni pozostania ale w tym sezonie też tej Barsie punkty na Camp Nou urwali
20.04.2016 20:12
Tylko głupi powie że karnego nie było w sytuacji groźnej dla zespołu nawet jak symulował a sędzie gwizdnie.
20.04.2016 20:02
Serio ktoś tu chce pucharu dla BVB bo chce żeby Vidal za symulkę nie grał? Ile takich przypadków było
20.04.2016 19:59
Weź. Ronaldo to powinien być zdyskwalifikowany w takim razie z gry. A Vidal to Vidal sędzi nie musiał gwizdać to sędziego wina
20.04.2016 19:56
Dobrze, po co dochodzić mógł nie gwizdać ten sędzia. Ronaldo to już powinien nie grać za takie coś
20.04.2016 19:55
@yvaine25
Tuchel wie że odchodzi i gra bez niego żeby widzieć czy trzeba coś kupić na jego miejsce czy nie. A Tuchel na budzie? Bo trenował jako bramkarz ostatnio
20.04.2016 19:51
MU powinno ten sezon już skreślić i skupiać się na następnym a ten tylko dograć zwolnić VAN ŻALA jak na niego fani MU mówią kogoś zatrudnić i grać od nowa
20.04.2016 19:48
Ja nie wiem, może Rome z Torino obejrze czyli pojedynek Polaków nie wiem
20.04.2016 19:42
Według buków mamy większe szanse na finał. Prawda jest taka żer tylko Barcelona w formie jest z nami faworytem
20.04.2016 19:38
Przecież te Deportivo i w tym sezonie 2:2 zremisowało na Camp Nou w taki sam sposób jak wtedy tylko teraz Barca im nie odpuściła a Deportivo o utrzymanie nie walczyło i nie walczy teraz
20.04.2016 19:37
Ja nie byłbym pewein ich wygranej tej Barcy
20.04.2016 19:32
To co? Oglądamy dzisiaj Atletico nie?
20.04.2016 17:42
A na Stronie Barcelonki "Atletico bezproblemowo ogra Bayern" żeby się nie ździwili frajerki
19.04.2016 22:54
Haha a Frajerzy z Dortmundu się czepiają sędziego czemu samobuja Alaby na 1:1 nie uznał. Nie widzieli faulu ślepoty? okularki muszą mieć
19.04.2016 22:51
Czuje jednak 5:1 że Claudio wbije w 90minucie
19.04.2016 20:10
jak 5:0 typuję bo nawet teraz co dużo bramek nie strzelamy to im 5 wsadziliśmy
19.04.2016 20:02
Kimmivh gdzie?
19.04.2016 20:01
Jakoś czuję że jakieś 5:0 dla nas będzie
18.04.2016 19:36
Przychodzi Carlo i jakiś talent już przyszedł. A może Reschke go ściągnął ?
18.04.2016 17:50
@Prezes42
Skąd info?
18.04.2016 17:48
Mustafi dzisiaj świetny mecz
17.04.2016 22:11
ipiotrw
Nie wiadomo, jak widać Atletico nie jest tak silne jakby się wydawało kilka dni temu. Widać że przez kryzys to Barcy
17.04.2016 21:27
A jeszcze większa radość że Atletico wcale jak widać silne nie jest
17.04.2016 21:25
@yvaine25
Ja ci mówię ze Valencia z nowym trenerem jest świetna
17.04.2016 21:19
To jest pewne że Barca bez formy a nie atletico świetne
17.04.2016 21:18
valencia 2:0 na camp nou prowadzi gol do szatni
17.04.2016 21:16
@yvaine25
Wtedy to ona by wszystkich rozbiła. Ale ta Valencia tydzień temu seville pokonała z nowym trenerem a teraz prowadzą na Camp Nou
17.04.2016 21:01
Oj ta Barca sie stoczyła milion setek a Valencia 1:0 prowadzi na Camp Nou
17.04.2016 20:58
City>Bayern piszą hahahha
17.04.2016 20:54
wbijcie na mecz Barcy na futbolHD i czytajcie na chacie komy AtleticoDeMadrid on sądzi że nas rozbiją
17.04.2016 20:46
Zdrowie Medhi! Gdyby nie kontuzje to obrońcy byśmy nie szukali bo dobry jest
17.04.2016 10:45
Coman dzisiaj zielone majtki założył. Hah ale ja się śmieje z 23 zdjęcia na tz de
16.04.2016 21:29
Vidal co formę złapał ten gość to jest jakiś czołg
16.04.2016 20:44
Heheheh :)
16.04.2016 20:35
@Android
Wiem ale napisałeś to tak z byciem pewnym że nic nie wykombinuje :)
16.04.2016 20:34
Android. Geniusz nasz znowu coś wykombinował żeby rozbić autobus. A ty się śmiałeś że nic nie wykombinuje :)
16.04.2016 20:28
O kurde Aguero hattrick dzień wracania do formy.
16.04.2016 20:26
No no no forme łapiemy na ostatnie mecze te najważniejsze :) My ich trochę rezerwowym składem 3:0 pocisnęliśmy
16.04.2016 20:24
Lewy gool
16.04.2016 19:42
Mamy drugie Atletico na boisku
16.04.2016 19:24
Matko kochana wiedziałem że takie komentarze będą
16.04.2016 19:19
Lewy się nie przełomie
16.04.2016 19:17
Rode to ryzyko w takim meczu
16.04.2016 17:56
Mario powinien dogrywać do Lewego tak jak BVB i pokaże coś wielkiego
16.04.2016 17:49
Gruby masz dogrywać do Lewego tak jak w BVB dzisiaj
16.04.2016 17:48
Teraz Muller dychnie se. Mhm
16.04.2016 17:37
Czy ten Pep zdaje se sprawe z kim gramy?
16.04.2016 17:35
skład
Neuer - Benatia, Lewandowski, Costa, Rafinha, Bernat, Götze, Lahm (K), Vidal, Alaba, Coman |
No nie wiem czy wystaeczy
Ławka
Ulreich - Tasci, Thiago, Ribéry, Rode, Müller, Kimmich
16.04.2016 17:31
@KoanGuardiola
VFL potrafiło wygrać z realem 2:0. A taka Hertha dostała by z 6:0 albo i więcej i papa
16.04.2016 17:25
Ja nie chce takich klubików typu Hertha Mainz w pucharach. Bayern, Dortmund, Leverkusen, Schalke, Wolfsburg powinni grac
16.04.2016 17:22
Tak.
16.04.2016 17:21
Dodam to że było to w tej rundzie
16.04.2016 17:18
@yvaine25?
No i co? Werder po rozbiuciu 4:1 Bayeru na Bay Arena z nami 5:0 przegrał
16.04.2016 17:16
Nie nie nie Atletico nie jest faworytem wg mnie tylko Barca jest faworytami z nami
16.04.2016 17:02
@gregor
Nie wolno ci tak myśleć. Oni są bardzo silni boje się że odpadniemy
16.04.2016 14:26
Kto jest dobry?
16.04.2016 14:18
I jakiś napastnik na ławkę typu Jimenez z Benfici co gola nam strzelił
16.04.2016 14:12
spodziewam się że Przyjdzie Carvajal jakiś środkowy obrońca i jakiś skrzydłowy ale to wszystko będą duże nazwiska
16.04.2016 14:08
Rb Leipzig ma piękny stadion. Jeden z najpiękniejszych w Niemczech. Red bull arena
16.04.2016 14:00
Jak Guardiola wygra wszystko w tym sezonie to nikt na pewno nie będzie szczęśliwy że odchodzi. Na tą chwile większość jest szczęśliwa. Ale gdy wygra wszystko? nikt na pewno zadowolony nie będzie
16.04.2016 13:54
Jakoś nie jestem pewien gola na wyjeździe. Barcelona z tridente gola w LM im nie strzeliła na VC
Kurde, gramy padakę ostatnio w 1 połowach a w drugich to świetne gry są zazwyczaj
23.04.2016 22:55
Boje się golu 1:0 dla Atletico i mur taki będzie że huk. Aż tu nagle pójdzie kontra nasza i na pustą Lewy albo Tomek na 1:1
23.04.2016 22:04
Tylko żeby nie było gadania że mówiłem że Gotze odpali
23.04.2016 22:02
Trudno, a jak z Atletico nie da się oglądać a wyjdziemy zwycięsko? Też będzie fatalnie?
23.04.2016 16:31
@Android
Jaka fatalna? Bo mi się wydaje że mamy naprawdę dobrą
23.04.2016 16:30
Tak te mecze z Herthą od kilku sezonów w tym Berlinie wyglądają... A wy panikujecie
23.04.2016 16:28
@Marian99
Nawet jak punkty stracimy to mam to w d... punkty też czasami się traci
23.04.2016 16:26
O kurde, pewnie w drugiej jak z Schalke z dwa gole wbijemy a ludzie powiedzą że Bayern zniszczył
23.04.2016 16:23
Były obawy przed Juventusem, były obawy przed Benfiką nawet, są obawy przed Atletico
23.04.2016 12:23
Jak Lewy nie zagra to i z Atletico nie powinien grać bo nie mają ze sobą zgrania bo długo razem nie grali. W PN wogóle się nie rozumieli w tygodniu
23.04.2016 12:17
Wagner to nam gola na Alianz Arenie już strzelił więc dobry jest
23.04.2016 12:08
A w sumie to i na 82pkt możemy skończyć bo ci powie że chciał aby w dobrych humorach Hannover spadł a więc dał mu wygrać a i dodatkowo ograli Gladbach ci dopowie
22.04.2016 22:21
@fcb25
Remis z Gladbach bo Guardiola powie ci że remis wystarczył i nie chcieli się przemęczać i wtopa z Ingolstadt bo powie że już mistrzami jesteśmy i nie ma o co grać
22.04.2016 22:04
@fcb25
To zależy tam ja obstawiam 85 pkt
22.04.2016 22:02
Podobno Hummels widziany więcej w Monachium niż w Dortmundzie teraz jest
22.04.2016 21:58
@superbayern
Nie trzeba w Madrycie wygrać wystarczy jakieś 2:2 i jestem pewien że awansujemy
22.04.2016 21:50
@Android
Wszyscy myśleli że to żarty :D
22.04.2016 18:51
Nawet jeśli byłby sprawny zagrać to nie ma prawa zagrać bo nie ma rytmu
22.04.2016 17:26
Ja na razie nie polubię
22.04.2016 16:45
Ale masz :D
22.04.2016 16:42
Android a wiesz że masz mnie w znajomych na Facebooku?
22.04.2016 16:38
Jutro już zagra :D Guardiola na konferencji potwierdził
22.04.2016 16:07
Gladbach to on 1 słownie jednego gola przez cały pobyt w Bundeslidze strzelił
22.04.2016 16:03
Ależ to są jaja. Spadłem z krzesła :D
22.04.2016 16:01
Na razie jest żółtym kurczakiem i nie będę miał do niego wielkiego szacunku
22.04.2016 15:56
@Android
Nie wiadomo xD
22.04.2016 15:53
Właściwie to nie. Jakby zagrał z Herthą to jego mecz na VC z Atletico byłby prawdopodobny.
22.04.2016 15:51
Na 99.9% Lewy jutro nie trafi i widzę to tak że szanse na następnego gola jakieś to Atletico w Monachium. Nie liczę na jego gola w Madrycie w Berlinie i z Gladbach
@Android
Tego bym nie powiedział
22.04.2016 15:48
Czyli i z Atletico nie zagra. Ja pier
22.04.2016 15:43
Kto wie czy to nie będzie ostatni mecz Hummelsa w BVB
21.04.2016 22:47
Mi się wydaje że przyjdzie do nas
21.04.2016 22:47
Jestem pewien że odejdzie po tej wypowiedzi i to chyba do nas. Odejście do innego zespołu nie jest aż tak ciężkie dla gracza BVB jak do nas. A podobno ma ogłosić 21 Maja po finale w Berlinie
21.04.2016 22:45
Tak naprawdę Mats to nasz człowiek jest. Jakoś za tego Gotze bym sie wymienił bo odpala i odpalić nie może
21.04.2016 22:31
Czuje wymianę za Gotze
21.04.2016 15:33
o 8:0
20.04.2016 21:37
oo 7:0
20.04.2016 21:35
Jezu ale te Deportivo się podłożyło a gdzie Nejmar?
20.04.2016 21:29
Ma ktoś linka do Atletico?
20.04.2016 20:36
Manuel już szampony przeciwłupieżowe reklamuje xD
20.04.2016 20:22
Rok temu walczyli ale w tym sezonie nie walczą bo są raczej pewni pozostania ale w tym sezonie też tej Barsie punkty na Camp Nou urwali
20.04.2016 20:12
Tylko głupi powie że karnego nie było w sytuacji groźnej dla zespołu nawet jak symulował a sędzie gwizdnie.
20.04.2016 20:02
Serio ktoś tu chce pucharu dla BVB bo chce żeby Vidal za symulkę nie grał? Ile takich przypadków było
20.04.2016 19:59
Weź. Ronaldo to powinien być zdyskwalifikowany w takim razie z gry. A Vidal to Vidal sędzi nie musiał gwizdać to sędziego wina
20.04.2016 19:56
Dobrze, po co dochodzić mógł nie gwizdać ten sędzia. Ronaldo to już powinien nie grać za takie coś
20.04.2016 19:55
@yvaine25
Tuchel wie że odchodzi i gra bez niego żeby widzieć czy trzeba coś kupić na jego miejsce czy nie. A Tuchel na budzie? Bo trenował jako bramkarz ostatnio
20.04.2016 19:51
MU powinno ten sezon już skreślić i skupiać się na następnym a ten tylko dograć zwolnić VAN ŻALA jak na niego fani MU mówią kogoś zatrudnić i grać od nowa
20.04.2016 19:48
Ja nie wiem, może Rome z Torino obejrze czyli pojedynek Polaków nie wiem
20.04.2016 19:42
Według buków mamy większe szanse na finał. Prawda jest taka żer tylko Barcelona w formie jest z nami faworytem
20.04.2016 19:38
Przecież te Deportivo i w tym sezonie 2:2 zremisowało na Camp Nou w taki sam sposób jak wtedy tylko teraz Barca im nie odpuściła a Deportivo o utrzymanie nie walczyło i nie walczy teraz
20.04.2016 19:37
Ja nie byłbym pewein ich wygranej tej Barcy
20.04.2016 19:32
To co? Oglądamy dzisiaj Atletico nie?
20.04.2016 17:42
A na Stronie Barcelonki "Atletico bezproblemowo ogra Bayern" żeby się nie ździwili frajerki
19.04.2016 22:54
Haha a Frajerzy z Dortmundu się czepiają sędziego czemu samobuja Alaby na 1:1 nie uznał. Nie widzieli faulu ślepoty? okularki muszą mieć
19.04.2016 22:51
Czuje jednak 5:1 że Claudio wbije w 90minucie
19.04.2016 20:10
jak 5:0 typuję bo nawet teraz co dużo bramek nie strzelamy to im 5 wsadziliśmy
19.04.2016 20:02
Kimmivh gdzie?
19.04.2016 20:01
Jakoś czuję że jakieś 5:0 dla nas będzie
18.04.2016 19:36
Przychodzi Carlo i jakiś talent już przyszedł. A może Reschke go ściągnął ?
18.04.2016 17:50
@Prezes42
Skąd info?
18.04.2016 17:48
Mustafi dzisiaj świetny mecz
17.04.2016 22:11
ipiotrw
Nie wiadomo, jak widać Atletico nie jest tak silne jakby się wydawało kilka dni temu. Widać że przez kryzys to Barcy
17.04.2016 21:27
A jeszcze większa radość że Atletico wcale jak widać silne nie jest
17.04.2016 21:25
@yvaine25
Ja ci mówię ze Valencia z nowym trenerem jest świetna
17.04.2016 21:19
To jest pewne że Barca bez formy a nie atletico świetne
17.04.2016 21:18
valencia 2:0 na camp nou prowadzi gol do szatni
17.04.2016 21:16
@yvaine25
Wtedy to ona by wszystkich rozbiła. Ale ta Valencia tydzień temu seville pokonała z nowym trenerem a teraz prowadzą na Camp Nou
17.04.2016 21:01
Oj ta Barca sie stoczyła milion setek a Valencia 1:0 prowadzi na Camp Nou
17.04.2016 20:58
City>Bayern piszą hahahha
17.04.2016 20:54
wbijcie na mecz Barcy na futbolHD i czytajcie na chacie komy AtleticoDeMadrid on sądzi że nas rozbiją
17.04.2016 20:46
Zdrowie Medhi! Gdyby nie kontuzje to obrońcy byśmy nie szukali bo dobry jest
17.04.2016 10:45
Coman dzisiaj zielone majtki założył. Hah ale ja się śmieje z 23 zdjęcia na tz de
16.04.2016 21:29
Vidal co formę złapał ten gość to jest jakiś czołg
16.04.2016 20:44
Heheheh :)
16.04.2016 20:35
@Android
Wiem ale napisałeś to tak z byciem pewnym że nic nie wykombinuje :)
16.04.2016 20:34
Android. Geniusz nasz znowu coś wykombinował żeby rozbić autobus. A ty się śmiałeś że nic nie wykombinuje :)
16.04.2016 20:28
O kurde Aguero hattrick dzień wracania do formy.
16.04.2016 20:26
No no no forme łapiemy na ostatnie mecze te najważniejsze :) My ich trochę rezerwowym składem 3:0 pocisnęliśmy
16.04.2016 20:24
Lewy gool
16.04.2016 19:42
Mamy drugie Atletico na boisku
16.04.2016 19:24
Matko kochana wiedziałem że takie komentarze będą
16.04.2016 19:19
Lewy się nie przełomie
16.04.2016 19:17
Rode to ryzyko w takim meczu
16.04.2016 17:56
Mario powinien dogrywać do Lewego tak jak BVB i pokaże coś wielkiego
16.04.2016 17:49
Gruby masz dogrywać do Lewego tak jak w BVB dzisiaj
16.04.2016 17:48
Teraz Muller dychnie se. Mhm
16.04.2016 17:37
Czy ten Pep zdaje se sprawe z kim gramy?
16.04.2016 17:35
skład
Neuer - Benatia, Lewandowski, Costa, Rafinha, Bernat, Götze, Lahm (K), Vidal, Alaba, Coman |
No nie wiem czy wystaeczy
Ławka
Ulreich - Tasci, Thiago, Ribéry, Rode, Müller, Kimmich
16.04.2016 17:31
@KoanGuardiola
VFL potrafiło wygrać z realem 2:0. A taka Hertha dostała by z 6:0 albo i więcej i papa
16.04.2016 17:25
Ja nie chce takich klubików typu Hertha Mainz w pucharach. Bayern, Dortmund, Leverkusen, Schalke, Wolfsburg powinni grac
16.04.2016 17:22
Tak.
16.04.2016 17:21
Dodam to że było to w tej rundzie
16.04.2016 17:18
@yvaine25?
No i co? Werder po rozbiuciu 4:1 Bayeru na Bay Arena z nami 5:0 przegrał
16.04.2016 17:16
Nie nie nie Atletico nie jest faworytem wg mnie tylko Barca jest faworytami z nami
16.04.2016 17:02
@gregor
Nie wolno ci tak myśleć. Oni są bardzo silni boje się że odpadniemy
16.04.2016 14:26
Kto jest dobry?
16.04.2016 14:18
I jakiś napastnik na ławkę typu Jimenez z Benfici co gola nam strzelił
16.04.2016 14:12
spodziewam się że Przyjdzie Carvajal jakiś środkowy obrońca i jakiś skrzydłowy ale to wszystko będą duże nazwiska
16.04.2016 14:08
Rb Leipzig ma piękny stadion. Jeden z najpiękniejszych w Niemczech. Red bull arena
16.04.2016 14:00
Jak Guardiola wygra wszystko w tym sezonie to nikt na pewno nie będzie szczęśliwy że odchodzi. Na tą chwile większość jest szczęśliwa. Ale gdy wygra wszystko? nikt na pewno zadowolony nie będzie
16.04.2016 13:54
Jakoś nie jestem pewien gola na wyjeździe. Barcelona z tridente gola w LM im nie strzeliła na VC
16.04.2016 13:51