scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13083132_1286967811317647_5277525532751345508_n.jpg?oh=319168b40d50ac0577fb6780e6683b2c&oe=57AF0443
Nowa fryzura Pepa :D
30.04.2016 14:01
Bez przesady że tylko cud nas może uratować. Odrabiano w jednym meczu większe straty przykład Liverpool z Dortmundem 3 bramki w jednym meczu musiał odrobić i odrobił
30.04.2016 13:58
@Patryk233
W sumie to też
PS: Przeczytajcie to a teraz to można tylko się śmiać z tych komentarzy http://www.bayern.munchen.pl/art/show/heynckes-lewandowski-mamy-trzech-takich/11485
30.04.2016 12:15
W tamtym sezonie pierwszym składem 0:2 z nimi u siebie wtopiliśmy
30.04.2016 11:56
Przygotowani na porażkę?
30.04.2016 11:48
Nie wygramy na bank, musimy myśleć i Atletico musimy rezerwami wyjść na Gladbach
30.04.2016 11:18
Dzisiaj na pewno wtopimy. Obejrzę ale wiem jak się skończy
30.04.2016 09:07
A ja nie możemy wtopić ale 0:3 to kompromitacja
29.04.2016 21:19
Ale jak co najmniej 0:2 wtopimy to będzie ból wielki
29.04.2016 21:16
0:3 może 0:4 po rotacjach wtopimy. Na to się nastawiam
29.04.2016 21:13
Przegramy może jutro 0:3 bo rotacje
29.04.2016 21:11
No i znowu zaczyna kogo uwielbia
29.04.2016 17:21
@Marienplatz
W takiej formie to oni nas złamią gol i autobus
28.04.2016 20:26
Sumując okazje obu zespołów to jakieś 2:5 dla nas powinno być
28.04.2016 20:24
Czekam na koniec sezonu a później... Bayern znowu będzie niszczycielem ale wtedy kiedy trzeba
28.04.2016 20:12
Nie mamy większych szans więc oby obyło się bez kompromitacji żeby u siebie nie przegrać
28.04.2016 20:06
Musimy wygrać we Wtorek co najmniej 2:0 a tu se możemy wtopić i tak mistrzostwo raczej nasze więc tu rotacja ma być. Nie jest ważny dla mnie ten mecz
28.04.2016 20:03
I tak szczęśliwy nie jestem z tej informacji bo zwalili mi wczoraj humor a dokładnie Guardiola i wynik
28.04.2016 17:50
Jestem w 70% pewny że odpadniemy
28.04.2016 17:46
Raczej 4 gole Atletico nam nie strzeli
28.04.2016 17:36
Tak na 70% nie zagramy w finale. Gol dla Atletico i nie mam nadzieji
28.04.2016 17:23
Ja ten link wrzuciłem ma szczęście że go usunął
28.04.2016 17:18
Nadzieja umiera ostatnia ale nie wierzę że będziemy w finale :(
28.04.2016 17:16
Napisałem o tym w poprzednim newsie
28.04.2016 17:11
Dortmund na facebooku zdecydowanie potwierdził nasze zainteresowanie Hummelsem
28.04.2016 17:09
borussia.com.pl/news/show/marco-reus-zadrwil-z-bayernu-monachium
Co za szma... A wy go chcecie w Bayernie. Powinniśmy z nich zadrwić jak spieprzyli mecz z Liverpoolem
28.04.2016 17:07
Całe szczęście że odpadniemy najprawdopodobniej a Guardiola wyleci a nowy sezon to wygrywanie na wyjazdach w LM
28.04.2016 17:00
Manuel Neuer: ''Byliśmy bardzo dobrze przygotowani na Atletico, jednak zabrakło nam agresji i odwagi w pierwszej połowie"
Jak to byliśmy bardzo dobrze przygotowani skoro mecz wtopiliśmy?
28.04.2016 16:38
Ale Leicester to sorry nie ten poziom, to poziom maksymalnie Bayeru
28.04.2016 16:23
@Riberyy007
Wiem o tym, ale w sumie można stwierdzić z tej wypowiedzi że graliśmy na 75% bo powiedział że 75% meczu była dobra czy coś w tym stylu
28.04.2016 16:05
W następnym meczu bez napastnika zagramy bo powie że chce mieć jeszcze dodatkowo 1 pomocnika
28.04.2016 15:56
Jestem pewien że z Leicester i na wyjeździe byśmy wygrali
Guardiola: Graliśmy na 75%
Wierzę ze uda się nam awansować my wychodziliśmy w tym sezonie w jednym meczu z większą stratą i jeszcze wygraliśmy Alianz Arena musi być czerwona we Wtorek jak mam wolne i będe zdzierać gardło i wierzyć do Ostatniej chwili
28.04.2016 15:54
Pep chciał ich zaskoczyć brakiem Mullera
27.04.2016 19:37
@Android
Jak zwykle chce mieć więcej pomocników i powiew młodości na skrzydłach
Neuer - Thiago, Martínez, Lewandowski, Costa, Alonso, Bernat, Lahm (K), Vidal, Alaba, Coman |
Jeszcze lepiej wystawił dobrze że bez Kimmicha
27.04.2016 19:30
@Android
Może zagra od 1 minuty
27.04.2016 19:23
Nie ma miejsca na takie zaskoczenia w tym meczu
27.04.2016 18:06
Mało kto wierzy że Lewy dziś gola jakby zagrał strzelił
27.04.2016 17:53
@yvaine25
Obu by wyłączyli z gry
27.04.2016 17:51
@yvaine25
Za mało pomocników dla Guardioli
27.04.2016 17:49
@yvaine25
Gdyby nie maska Lewego to jestem pewien żebyśmy wygrali ten dwumecz bo bez maski trafił by w tej sytuacji na Camp nou koło 20minuty na 0:1 i kto wie jak by się mecz potoczył
27.04.2016 17:44
@yvaine25
Guardiola jest do tego zdolny :)
27.04.2016 17:42
Ty myślisz że działaczom opłaca się niszczyć świetny duet?
27.04.2016 17:40
@yvaine25
I tak wiemy że w takim wypadku Lewy zawsze siada
27.04.2016 17:40
Ale dzisiaj nie zagrasz :)
27.04.2016 17:35
@kubla
Lewy ława bo Marca podała składa a powinien chociaż raz Thomas usiąść
27.04.2016 17:33
@Android
Jest filmik ze spotkania maskotek na Vicente Calderon ale to Atletico dodało
27.04.2016 15:29
Berni na Vicente Calderon czuje się jak u siebie w domu :)
27.04.2016 15:17
Jak myślicie jaki dziś będzie wynik i kto będzie strzelał gole?
27.04.2016 14:55
Marca i tak zazwyczaj o przeciwnikach zespołów z Madrytu pisze głupoty
27.04.2016 14:51
Według AS Lewandowski zagra
27.04.2016 14:42
Ronaldo nie gra jednak
26.04.2016 19:48
Ronaldo nie gra podobno!
26.04.2016 19:43
W sumie to oba kluby mają dobrą defensywę. Musimy strzelić gola i się zamurować tak że nie przejdą.
26.04.2016 19:40
Jakbyśmy strzelili pierwsi gola to koniecznie trzeba się murować i nie ryzykować stratami w ataku bo wyjdzie kontra
26.04.2016 17:54
Ja nie chcę aby finał ( o ile tam dojdziemy bo Atletico jest silne) z naszym udziałem był ciekawy i ekscytujący. Chcę abyśmy go bez problemów wygrali a żeby ciekawie nie było
26.04.2016 17:51
@Marian99
Wtedy wpuścić Boatenga i się murować jak to Atletico robi po golu
26.04.2016 17:44
Tutaj pisze że jest bardzo prawdopodobne że os 1 minuty zagra
26.04.2016 16:29
Gdzie wy marzycie że on jutro od 1 minuty zagra
26.04.2016 16:25
Wyłączyć Griezmanna i Carrasco z gry trzeba
26.04.2016 16:11
@Sepp2
Mówię ci że ktoś to napisał na stronie Barcy
Hahaha. A na stronie Barcy piszą że z zespołów pozostałych tylko Atletico mogło by pokonać Real. My według nich wpierdziel byśmy dostali 4:0
26.04.2016 15:54
[Bild] Ogłoszenie transferu Hummelsa ma nastąpić nie jak wcześniej planowano po zakończeniu sezonu, a już przed finałem PK. Piłkarz ma poinformować o decyzji na konferencji prasowej. Koszt transferu to 45milionów + Marc Bartra [Bild]
Komentarz ze strony Barcy
26.04.2016 15:39
@yvaine25
Łohoho Karaś pojechał po bandzie że pewnie nie zagra
25.04.2016 21:27
Na Mundialu pewnie będzie miała jak uda się dokończyć chociaż w większości dzieło które ma być widoczne ale nie teraz. Może chyba że granie na 1:0 i autobus po golu postawić naszym
25.04.2016 21:24
Nie ma szans że wygra. Jeszcze nie teraz. Ta drużyna jeszcze jest przebudowywana i na Mundialu mogą już być na poziomie topu i walczyć rzeczywiście o medale.
25.04.2016 21:21
Godin to jest osłabienie przy rożnych
25.04.2016 21:14
Tak naprawdę to teraz te Atletico nie wybija się tak jak Real czy Barca w poprzednich sezonach więc jest większa szansa
25.04.2016 21:14
Gimenez Maria Jose to dopiero po kontuzji jest. Zawodnik fajny, możliwe że jak z Hummelsem nie wypali to Carlo będzie go chciał wiedząc że w Atletico dobrą robotę robił
25.04.2016 21:12
I tak ten Lucas wyłączył MSN z gry więc wiecie...
25.04.2016 19:48
Powinieneś polecić mu naszą Polską stronę :D
25.04.2016 19:38
@Android
Nagra filmik, gdyż go o to poprosiłeś
25.04.2016 19:30
@Android
A w tym pięknym mieście są aż trzy stadiony :)
25.04.2016 19:29
@Android
Oby był w takim humorze po meczu :)
25.04.2016 19:25
No trudno, w końcowych kolejkach nigdy Bayernu nie puszczają!!!!
25.04.2016 18:02
@siwy1869
Czyli nic się nie zmieni
25.04.2016 16:28
Jednak nie powstrzymacie bo gracie nic na wyjazdach
25.04.2016 16:20
Lewy powinien podchodzić do wolnych gdzie jest blisko do bramki bo te strzały to albo lądują w bramce albo na poprzeczce
25.04.2016 16:19
Bo debile myślę że mają lepszych bramkarzy od Manuela. G... prawda tyle powiem wam Schalke i BVB
25.04.2016 16:17
Czuje że Lewy uciszy Madryt jak w Dortmundzie a Gimenez z Atletico tylko będzie się patrzeć jak piłka po jego strzale wpada do bramki Oblaka
25.04.2016 16:15
@Apollo1
W Fazie pucharowej mówię a nie grupowej!!!!
24.04.2016 16:01
Jaki przypadek. Strzeliliśmy więcej goli na wyjeździe to awansowaliśmy. I tyle
24.04.2016 14:39
Nie rozumiem jak Jupp wygrał tryplet przypadkiem niszcząc 7:0 Barcelonę w dwumeczu? Wtedy wiedziałem że nikt nas nie zatrzyma i będzie tryplet
24.04.2016 14:34
@Android
Carlo ma niszczyć i wygrywać na wiosnę a na jesień po prostu grać i większość wygrywać ale efektywnie raczej
24.04.2016 14:28
@gregor
Żaden stadion nie zmienia kolorów a nasz stadion nigdy nie jest zawsze czerwony. Jest podświetlany na wszystkie kolory a nawet wzory już na nim się pojawiały podświetlane zajrzyj w google
24.04.2016 14:14
@JazGod
W następnym meczu Hajto to przytoczy twój komentarz
24.04.2016 14:13
@JazGod
W następnym meczu Hajto to przytoczy twój komentarz
24.04.2016 14:12
@gregor
W fazie pucharowej u siebie od 3 lat gola nie stracili! uwaga trzech lat
24.04.2016 14:01
@yvaine25
Na stronie Atletico bizon5314 a na Dortmundu bizon5315. Na shoutboxie Atletico poland napisał coś.
24.04.2016 13:55
Nie możemy stracić pierwsi bramki bo Atletico się zamuruje tylko musimy pierwsi strzelić
24.04.2016 13:30
Alianz Arena jest najpiękniejszym stadionem świata i chyba najnowocześniejszym w technologii
24.04.2016 13:27
Nie on mnie rozbroił ten gościu
24.04.2016 13:24
Hahaha ten bizon ze strony BVB zalogował się na stronie Atletico i pierze mózg kibicom Atletico
24.04.2016 13:21
Bild: Hummels zdecydował się przejść do Barcelony :(
24.04.2016 12:30
Mam nadzieję że go na Atletico jednak nie wystawisz
24.04.2016 12:28
@Riberyy007
To bardzo nie dobry wynik
24.04.2016 11:57
Oczywiście o fanów Borussi mi chodziło a nie Atletico
24.04.2016 11:31
Ale na razie Pep musi zrobić to co należy.
24.04.2016 11:23
Nie schowa. Gwarantuje ci to bizonie. Mam nadzieję że w Madrycie w jakikkolwiek sposób wygramy chociaż 1:0 i pokażemy im że są frajerami
24.04.2016 11:20
Ja Gotze bym nie wystawił bo mecz raz na 15 zagra dobry i już go ludzie do składów wstawiają dużo ważniejszych niż ten co wczoraj.
scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13083132_1286967811317647_5277525532751345508_n.jpg?oh=319168b40d50ac0577fb6780e6683b2c&oe=57AF0443
Nowa fryzura Pepa :D
30.04.2016 14:01
Bez przesady że tylko cud nas może uratować. Odrabiano w jednym meczu większe straty przykład Liverpool z Dortmundem 3 bramki w jednym meczu musiał odrobić i odrobił
30.04.2016 13:58
@Patryk233
W sumie to też
PS: Przeczytajcie to a teraz to można tylko się śmiać z tych komentarzy http://www.bayern.munchen.pl/art/show/heynckes-lewandowski-mamy-trzech-takich/11485
30.04.2016 12:15
W tamtym sezonie pierwszym składem 0:2 z nimi u siebie wtopiliśmy
30.04.2016 11:56
Przygotowani na porażkę?
30.04.2016 11:48
Nie wygramy na bank, musimy myśleć i Atletico musimy rezerwami wyjść na Gladbach
30.04.2016 11:18
Dzisiaj na pewno wtopimy. Obejrzę ale wiem jak się skończy
30.04.2016 09:07
A ja nie możemy wtopić ale 0:3 to kompromitacja
29.04.2016 21:19
Ale jak co najmniej 0:2 wtopimy to będzie ból wielki
29.04.2016 21:16
0:3 może 0:4 po rotacjach wtopimy. Na to się nastawiam
29.04.2016 21:13
Przegramy może jutro 0:3 bo rotacje
29.04.2016 21:11
No i znowu zaczyna kogo uwielbia
29.04.2016 17:21
@Marienplatz
W takiej formie to oni nas złamią gol i autobus
28.04.2016 20:26
Sumując okazje obu zespołów to jakieś 2:5 dla nas powinno być
28.04.2016 20:24
Czekam na koniec sezonu a później... Bayern znowu będzie niszczycielem ale wtedy kiedy trzeba
28.04.2016 20:12
Nie mamy większych szans więc oby obyło się bez kompromitacji żeby u siebie nie przegrać
28.04.2016 20:06
Musimy wygrać we Wtorek co najmniej 2:0 a tu se możemy wtopić i tak mistrzostwo raczej nasze więc tu rotacja ma być. Nie jest ważny dla mnie ten mecz
28.04.2016 20:03
I tak szczęśliwy nie jestem z tej informacji bo zwalili mi wczoraj humor a dokładnie Guardiola i wynik
28.04.2016 17:50
Jestem w 70% pewny że odpadniemy
28.04.2016 17:46
Raczej 4 gole Atletico nam nie strzeli
28.04.2016 17:36
Tak na 70% nie zagramy w finale. Gol dla Atletico i nie mam nadzieji
28.04.2016 17:23
Ja ten link wrzuciłem ma szczęście że go usunął
28.04.2016 17:18
Nadzieja umiera ostatnia ale nie wierzę że będziemy w finale :(
28.04.2016 17:16
Napisałem o tym w poprzednim newsie
28.04.2016 17:11
Dortmund na facebooku zdecydowanie potwierdził nasze zainteresowanie Hummelsem
28.04.2016 17:09
borussia.com.pl/news/show/marco-reus-zadrwil-z-bayernu-monachium
Co za szma... A wy go chcecie w Bayernie. Powinniśmy z nich zadrwić jak spieprzyli mecz z Liverpoolem
28.04.2016 17:07
Całe szczęście że odpadniemy najprawdopodobniej a Guardiola wyleci a nowy sezon to wygrywanie na wyjazdach w LM
28.04.2016 17:00
Manuel Neuer: ''Byliśmy bardzo dobrze przygotowani na Atletico, jednak zabrakło nam agresji i odwagi w pierwszej połowie"
Jak to byliśmy bardzo dobrze przygotowani skoro mecz wtopiliśmy?
28.04.2016 16:38
Ale Leicester to sorry nie ten poziom, to poziom maksymalnie Bayeru
28.04.2016 16:23
@Riberyy007
Wiem o tym, ale w sumie można stwierdzić z tej wypowiedzi że graliśmy na 75% bo powiedział że 75% meczu była dobra czy coś w tym stylu
28.04.2016 16:05
W następnym meczu bez napastnika zagramy bo powie że chce mieć jeszcze dodatkowo 1 pomocnika
28.04.2016 15:56
Jestem pewien że z Leicester i na wyjeździe byśmy wygrali
Guardiola: Graliśmy na 75%
Wierzę ze uda się nam awansować my wychodziliśmy w tym sezonie w jednym meczu z większą stratą i jeszcze wygraliśmy Alianz Arena musi być czerwona we Wtorek jak mam wolne i będe zdzierać gardło i wierzyć do Ostatniej chwili
28.04.2016 15:54
Pep chciał ich zaskoczyć brakiem Mullera
27.04.2016 19:37
@Android
Jak zwykle chce mieć więcej pomocników i powiew młodości na skrzydłach
27.04.2016 19:33
Ulreich - Tasci, Benatia, Ribéry, Götze, Müller, Kimmich |
Ława
27.04.2016 19:32
Neuer - Thiago, Martínez, Lewandowski, Costa, Alonso, Bernat, Lahm (K), Vidal, Alaba, Coman |
Jeszcze lepiej wystawił dobrze że bez Kimmicha
27.04.2016 19:30
@Android
Może zagra od 1 minuty
27.04.2016 19:23
Nie ma miejsca na takie zaskoczenia w tym meczu
27.04.2016 18:06
Mało kto wierzy że Lewy dziś gola jakby zagrał strzelił
27.04.2016 17:53
@yvaine25
Obu by wyłączyli z gry
27.04.2016 17:51
@yvaine25
Za mało pomocników dla Guardioli
27.04.2016 17:49
@yvaine25
Gdyby nie maska Lewego to jestem pewien żebyśmy wygrali ten dwumecz bo bez maski trafił by w tej sytuacji na Camp nou koło 20minuty na 0:1 i kto wie jak by się mecz potoczył
27.04.2016 17:44
@yvaine25
Guardiola jest do tego zdolny :)
27.04.2016 17:42
Ty myślisz że działaczom opłaca się niszczyć świetny duet?
27.04.2016 17:40
@yvaine25
I tak wiemy że w takim wypadku Lewy zawsze siada
27.04.2016 17:40
Ale dzisiaj nie zagrasz :)
27.04.2016 17:35
@kubla
Lewy ława bo Marca podała składa a powinien chociaż raz Thomas usiąść
27.04.2016 17:33
@Android
Jest filmik ze spotkania maskotek na Vicente Calderon ale to Atletico dodało
27.04.2016 15:29
Berni na Vicente Calderon czuje się jak u siebie w domu :)
27.04.2016 15:17
Jak myślicie jaki dziś będzie wynik i kto będzie strzelał gole?
27.04.2016 14:55
Marca i tak zazwyczaj o przeciwnikach zespołów z Madrytu pisze głupoty
27.04.2016 14:51
Według AS Lewandowski zagra
27.04.2016 14:42
Ronaldo nie gra jednak
26.04.2016 19:48
Ronaldo nie gra podobno!
26.04.2016 19:43
W sumie to oba kluby mają dobrą defensywę. Musimy strzelić gola i się zamurować tak że nie przejdą.
26.04.2016 19:40
Jakbyśmy strzelili pierwsi gola to koniecznie trzeba się murować i nie ryzykować stratami w ataku bo wyjdzie kontra
26.04.2016 17:54
Ja nie chcę aby finał ( o ile tam dojdziemy bo Atletico jest silne) z naszym udziałem był ciekawy i ekscytujący. Chcę abyśmy go bez problemów wygrali a żeby ciekawie nie było
26.04.2016 17:51
@Marian99
Wtedy wpuścić Boatenga i się murować jak to Atletico robi po golu
26.04.2016 17:44
Tutaj pisze że jest bardzo prawdopodobne że os 1 minuty zagra
26.04.2016 16:29
Gdzie wy marzycie że on jutro od 1 minuty zagra
26.04.2016 16:25
Wyłączyć Griezmanna i Carrasco z gry trzeba
26.04.2016 16:11
@Sepp2
Mówię ci że ktoś to napisał na stronie Barcy
Hahaha. A na stronie Barcy piszą że z zespołów pozostałych tylko Atletico mogło by pokonać Real. My według nich wpierdziel byśmy dostali 4:0
26.04.2016 15:54
[Bild] Ogłoszenie transferu Hummelsa ma nastąpić nie jak wcześniej planowano po zakończeniu sezonu, a już przed finałem PK. Piłkarz ma poinformować o decyzji na konferencji prasowej. Koszt transferu to 45milionów + Marc Bartra [Bild]
Komentarz ze strony Barcy
26.04.2016 15:39
@yvaine25
Łohoho Karaś pojechał po bandzie że pewnie nie zagra
25.04.2016 21:27
Na Mundialu pewnie będzie miała jak uda się dokończyć chociaż w większości dzieło które ma być widoczne ale nie teraz. Może chyba że granie na 1:0 i autobus po golu postawić naszym
25.04.2016 21:24
Nie ma szans że wygra. Jeszcze nie teraz. Ta drużyna jeszcze jest przebudowywana i na Mundialu mogą już być na poziomie topu i walczyć rzeczywiście o medale.
25.04.2016 21:21
Godin to jest osłabienie przy rożnych
25.04.2016 21:14
Tak naprawdę to teraz te Atletico nie wybija się tak jak Real czy Barca w poprzednich sezonach więc jest większa szansa
25.04.2016 21:14
Gimenez Maria Jose to dopiero po kontuzji jest. Zawodnik fajny, możliwe że jak z Hummelsem nie wypali to Carlo będzie go chciał wiedząc że w Atletico dobrą robotę robił
25.04.2016 21:12
I tak ten Lucas wyłączył MSN z gry więc wiecie...
25.04.2016 19:48
Powinieneś polecić mu naszą Polską stronę :D
25.04.2016 19:38
@Android
Nagra filmik, gdyż go o to poprosiłeś
25.04.2016 19:30
@Android
A w tym pięknym mieście są aż trzy stadiony :)
25.04.2016 19:29
@Android
Oby był w takim humorze po meczu :)
25.04.2016 19:25
No trudno, w końcowych kolejkach nigdy Bayernu nie puszczają!!!!
25.04.2016 18:02
@siwy1869
Czyli nic się nie zmieni
25.04.2016 16:28
Jednak nie powstrzymacie bo gracie nic na wyjazdach
25.04.2016 16:20
Lewy powinien podchodzić do wolnych gdzie jest blisko do bramki bo te strzały to albo lądują w bramce albo na poprzeczce
25.04.2016 16:19
Bo debile myślę że mają lepszych bramkarzy od Manuela. G... prawda tyle powiem wam Schalke i BVB
25.04.2016 16:17
Czuje że Lewy uciszy Madryt jak w Dortmundzie a Gimenez z Atletico tylko będzie się patrzeć jak piłka po jego strzale wpada do bramki Oblaka
25.04.2016 16:15
@Apollo1
W Fazie pucharowej mówię a nie grupowej!!!!
24.04.2016 16:01
Jaki przypadek. Strzeliliśmy więcej goli na wyjeździe to awansowaliśmy. I tyle
24.04.2016 14:39
Nie rozumiem jak Jupp wygrał tryplet przypadkiem niszcząc 7:0 Barcelonę w dwumeczu? Wtedy wiedziałem że nikt nas nie zatrzyma i będzie tryplet
24.04.2016 14:34
@Android
Carlo ma niszczyć i wygrywać na wiosnę a na jesień po prostu grać i większość wygrywać ale efektywnie raczej
24.04.2016 14:28
@gregor
Żaden stadion nie zmienia kolorów a nasz stadion nigdy nie jest zawsze czerwony. Jest podświetlany na wszystkie kolory a nawet wzory już na nim się pojawiały podświetlane zajrzyj w google
24.04.2016 14:14
@JazGod
W następnym meczu Hajto to przytoczy twój komentarz
24.04.2016 14:13
@JazGod
W następnym meczu Hajto to przytoczy twój komentarz
24.04.2016 14:12
@gregor
W fazie pucharowej u siebie od 3 lat gola nie stracili! uwaga trzech lat
24.04.2016 14:01
@yvaine25
Na stronie Atletico bizon5314 a na Dortmundu bizon5315. Na shoutboxie Atletico poland napisał coś.
24.04.2016 13:55
Nie możemy stracić pierwsi bramki bo Atletico się zamuruje tylko musimy pierwsi strzelić
24.04.2016 13:30
Alianz Arena jest najpiękniejszym stadionem świata i chyba najnowocześniejszym w technologii
24.04.2016 13:27
Nie on mnie rozbroił ten gościu
24.04.2016 13:24
Hahaha ten bizon ze strony BVB zalogował się na stronie Atletico i pierze mózg kibicom Atletico
24.04.2016 13:21
Bild: Hummels zdecydował się przejść do Barcelony :(
24.04.2016 12:30
Mam nadzieję że go na Atletico jednak nie wystawisz
24.04.2016 12:28
@Riberyy007
To bardzo nie dobry wynik
24.04.2016 11:57
Oczywiście o fanów Borussi mi chodziło a nie Atletico
24.04.2016 11:31
Ale na razie Pep musi zrobić to co należy.
24.04.2016 11:23
Nie schowa. Gwarantuje ci to bizonie. Mam nadzieję że w Madrycie w jakikkolwiek sposób wygramy chociaż 1:0 i pokażemy im że są frajerami
24.04.2016 11:20
Ja Gotze bym nie wystawił bo mecz raz na 15 zagra dobry i już go ludzie do składów wstawiają dużo ważniejszych niż ten co wczoraj.
24.04.2016 10:53