DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 150

scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13083132_1286967811317647_5277525532751345508_n.jpg?oh=319168b40d50ac0577fb6780e6683b2c&oe=57AF0443
Nowa fryzura Pepa :D

30.04.2016 14:01

Bez przesady że tylko cud nas może uratować. Odrabiano w jednym meczu większe straty przykład Liverpool z Dortmundem 3 bramki w jednym meczu musiał odrobić i odrobił

30.04.2016 13:58

@Patryk233
W sumie to też
PS: Przeczytajcie to a teraz to można tylko się śmiać z tych komentarzy http://www.bayern.munchen.pl/art/show/heynckes-lewandowski-mamy-trzech-takich/11485

30.04.2016 12:15

W tamtym sezonie pierwszym składem 0:2 z nimi u siebie wtopiliśmy

30.04.2016 11:56

Przygotowani na porażkę?

30.04.2016 11:48

Nie wygramy na bank, musimy myśleć i Atletico musimy rezerwami wyjść na Gladbach

30.04.2016 11:18

Dzisiaj na pewno wtopimy. Obejrzę ale wiem jak się skończy

30.04.2016 09:07

A ja nie możemy wtopić ale 0:3 to kompromitacja

29.04.2016 21:19

Ale jak co najmniej 0:2 wtopimy to będzie ból wielki

29.04.2016 21:16

0:3 może 0:4 po rotacjach wtopimy. Na to się nastawiam

29.04.2016 21:13

Przegramy może jutro 0:3 bo rotacje

29.04.2016 21:11

No i znowu zaczyna kogo uwielbia

29.04.2016 17:21

@Marienplatz
W takiej formie to oni nas złamią gol i autobus

28.04.2016 20:26

Sumując okazje obu zespołów to jakieś 2:5 dla nas powinno być

28.04.2016 20:24

Czekam na koniec sezonu a później... Bayern znowu będzie niszczycielem ale wtedy kiedy trzeba

28.04.2016 20:12

Nie mamy większych szans więc oby obyło się bez kompromitacji żeby u siebie nie przegrać

28.04.2016 20:06

Musimy wygrać we Wtorek co najmniej 2:0 a tu se możemy wtopić i tak mistrzostwo raczej nasze więc tu rotacja ma być. Nie jest ważny dla mnie ten mecz

28.04.2016 20:03

I tak szczęśliwy nie jestem z tej informacji bo zwalili mi wczoraj humor a dokładnie Guardiola i wynik

28.04.2016 17:50

Jestem w 70% pewny że odpadniemy

28.04.2016 17:46

Raczej 4 gole Atletico nam nie strzeli

28.04.2016 17:36

Tak na 70% nie zagramy w finale. Gol dla Atletico i nie mam nadzieji

28.04.2016 17:23

Ja ten link wrzuciłem ma szczęście że go usunął

28.04.2016 17:18

Nadzieja umiera ostatnia ale nie wierzę że będziemy w finale :(

28.04.2016 17:16

Napisałem o tym w poprzednim newsie

28.04.2016 17:11

Dortmund na facebooku zdecydowanie potwierdził nasze zainteresowanie Hummelsem

28.04.2016 17:09

borussia.com.pl/news/show/marco-reus-zadrwil-z-bayernu-monachium
Co za szma... A wy go chcecie w Bayernie. Powinniśmy z nich zadrwić jak spieprzyli mecz z Liverpoolem

28.04.2016 17:07

Całe szczęście że odpadniemy najprawdopodobniej a Guardiola wyleci a nowy sezon to wygrywanie na wyjazdach w LM

28.04.2016 17:00

Manuel Neuer: ''Byliśmy bardzo dobrze przygotowani na Atletico, jednak zabrakło nam agresji i odwagi w pierwszej połowie"
Jak to byliśmy bardzo dobrze przygotowani skoro mecz wtopiliśmy?

28.04.2016 16:38

Ale Leicester to sorry nie ten poziom, to poziom maksymalnie Bayeru

28.04.2016 16:23

@Riberyy007
Wiem o tym, ale w sumie można stwierdzić z tej wypowiedzi że graliśmy na 75% bo powiedział że 75% meczu była dobra czy coś w tym stylu

28.04.2016 16:05

W następnym meczu bez napastnika zagramy bo powie że chce mieć jeszcze dodatkowo 1 pomocnika

28.04.2016 15:56

Jestem pewien że z Leicester i na wyjeździe byśmy wygrali
Guardiola: Graliśmy na 75%
Wierzę ze uda się nam awansować my wychodziliśmy w tym sezonie w jednym meczu z większą stratą i jeszcze wygraliśmy Alianz Arena musi być czerwona we Wtorek jak mam wolne i będe zdzierać gardło i wierzyć do Ostatniej chwili

28.04.2016 15:54

Pep chciał ich zaskoczyć brakiem Mullera

27.04.2016 19:37

@Android
Jak zwykle chce mieć więcej pomocników i powiew młodości na skrzydłach

27.04.2016 19:33

Ulreich - Tasci, Benatia, Ribéry, Götze, Müller, Kimmich |
Ława

27.04.2016 19:32

Neuer - Thiago, Martínez, Lewandowski, Costa, Alonso, Bernat, Lahm (K), Vidal, Alaba, Coman |
Jeszcze lepiej wystawił dobrze że bez Kimmicha

27.04.2016 19:30

@Android
Może zagra od 1 minuty

27.04.2016 19:23

Nie ma miejsca na takie zaskoczenia w tym meczu

27.04.2016 18:06

Mało kto wierzy że Lewy dziś gola jakby zagrał strzelił

27.04.2016 17:53

@yvaine25
Obu by wyłączyli z gry

27.04.2016 17:51

@yvaine25
Za mało pomocników dla Guardioli

27.04.2016 17:49

@yvaine25
Gdyby nie maska Lewego to jestem pewien żebyśmy wygrali ten dwumecz bo bez maski trafił by w tej sytuacji na Camp nou koło 20minuty na 0:1 i kto wie jak by się mecz potoczył

27.04.2016 17:44

@yvaine25
Guardiola jest do tego zdolny :)

27.04.2016 17:42

Ty myślisz że działaczom opłaca się niszczyć świetny duet?

27.04.2016 17:40

@yvaine25
I tak wiemy że w takim wypadku Lewy zawsze siada

27.04.2016 17:40

Ale dzisiaj nie zagrasz :)

27.04.2016 17:35

@kubla
Lewy ława bo Marca podała składa a powinien chociaż raz Thomas usiąść

27.04.2016 17:33

@Android
Jest filmik ze spotkania maskotek na Vicente Calderon ale to Atletico dodało

27.04.2016 15:29

Berni na Vicente Calderon czuje się jak u siebie w domu :)

27.04.2016 15:17

Jak myślicie jaki dziś będzie wynik i kto będzie strzelał gole?

27.04.2016 14:55

Marca i tak zazwyczaj o przeciwnikach zespołów z Madrytu pisze głupoty

27.04.2016 14:51

Według AS Lewandowski zagra

27.04.2016 14:42

Ronaldo nie gra jednak

26.04.2016 19:48

Ronaldo nie gra podobno!

26.04.2016 19:43

W sumie to oba kluby mają dobrą defensywę. Musimy strzelić gola i się zamurować tak że nie przejdą.

26.04.2016 19:40

Jakbyśmy strzelili pierwsi gola to koniecznie trzeba się murować i nie ryzykować stratami w ataku bo wyjdzie kontra

26.04.2016 17:54

Ja nie chcę aby finał ( o ile tam dojdziemy bo Atletico jest silne) z naszym udziałem był ciekawy i ekscytujący. Chcę abyśmy go bez problemów wygrali a żeby ciekawie nie było

26.04.2016 17:51

@Marian99
Wtedy wpuścić Boatenga i się murować jak to Atletico robi po golu

26.04.2016 17:44

Tutaj pisze że jest bardzo prawdopodobne że os 1 minuty zagra

26.04.2016 16:29

Gdzie wy marzycie że on jutro od 1 minuty zagra

26.04.2016 16:25

Wyłączyć Griezmanna i Carrasco z gry trzeba

26.04.2016 16:11

@Sepp2
Mówię ci że ktoś to napisał na stronie Barcy
Hahaha. A na stronie Barcy piszą że z zespołów pozostałych tylko Atletico mogło by pokonać Real. My według nich wpierdziel byśmy dostali 4:0

26.04.2016 15:54

[Bild] Ogłoszenie transferu Hummelsa ma nastąpić nie jak wcześniej planowano po zakończeniu sezonu, a już przed finałem PK. Piłkarz ma poinformować o decyzji na konferencji prasowej. Koszt transferu to 45milionów + Marc Bartra [Bild]
Komentarz ze strony Barcy

26.04.2016 15:39

@yvaine25
Łohoho Karaś pojechał po bandzie że pewnie nie zagra

25.04.2016 21:27

Na Mundialu pewnie będzie miała jak uda się dokończyć chociaż w większości dzieło które ma być widoczne ale nie teraz. Może chyba że granie na 1:0 i autobus po golu postawić naszym

25.04.2016 21:24

Nie ma szans że wygra. Jeszcze nie teraz. Ta drużyna jeszcze jest przebudowywana i na Mundialu mogą już być na poziomie topu i walczyć rzeczywiście o medale.

25.04.2016 21:21

Godin to jest osłabienie przy rożnych

25.04.2016 21:14

Tak naprawdę to teraz te Atletico nie wybija się tak jak Real czy Barca w poprzednich sezonach więc jest większa szansa

25.04.2016 21:14

Gimenez Maria Jose to dopiero po kontuzji jest. Zawodnik fajny, możliwe że jak z Hummelsem nie wypali to Carlo będzie go chciał wiedząc że w Atletico dobrą robotę robił

25.04.2016 21:12

I tak ten Lucas wyłączył MSN z gry więc wiecie...

25.04.2016 19:48

Powinieneś polecić mu naszą Polską stronę :D

25.04.2016 19:38

@Android
Nagra filmik, gdyż go o to poprosiłeś

25.04.2016 19:30

@Android
A w tym pięknym mieście są aż trzy stadiony :)

25.04.2016 19:29

@Android
Oby był w takim humorze po meczu :)

25.04.2016 19:25

No trudno, w końcowych kolejkach nigdy Bayernu nie puszczają!!!!

25.04.2016 18:02

@siwy1869
Czyli nic się nie zmieni

25.04.2016 16:28

Jednak nie powstrzymacie bo gracie nic na wyjazdach

25.04.2016 16:20

Lewy powinien podchodzić do wolnych gdzie jest blisko do bramki bo te strzały to albo lądują w bramce albo na poprzeczce

25.04.2016 16:19

Bo debile myślę że mają lepszych bramkarzy od Manuela. G... prawda tyle powiem wam Schalke i BVB

25.04.2016 16:17

Czuje że Lewy uciszy Madryt jak w Dortmundzie a Gimenez z Atletico tylko będzie się patrzeć jak piłka po jego strzale wpada do bramki Oblaka

25.04.2016 16:15

@Apollo1
W Fazie pucharowej mówię a nie grupowej!!!!

24.04.2016 16:01

Jaki przypadek. Strzeliliśmy więcej goli na wyjeździe to awansowaliśmy. I tyle

24.04.2016 14:39

Nie rozumiem jak Jupp wygrał tryplet przypadkiem niszcząc 7:0 Barcelonę w dwumeczu? Wtedy wiedziałem że nikt nas nie zatrzyma i będzie tryplet

24.04.2016 14:34

@Android
Carlo ma niszczyć i wygrywać na wiosnę a na jesień po prostu grać i większość wygrywać ale efektywnie raczej

24.04.2016 14:28

@gregor
Żaden stadion nie zmienia kolorów a nasz stadion nigdy nie jest zawsze czerwony. Jest podświetlany na wszystkie kolory a nawet wzory już na nim się pojawiały podświetlane zajrzyj w google

24.04.2016 14:14

@JazGod
W następnym meczu Hajto to przytoczy twój komentarz

24.04.2016 14:13

@JazGod
W następnym meczu Hajto to przytoczy twój komentarz

24.04.2016 14:12

@gregor
W fazie pucharowej u siebie od 3 lat gola nie stracili! uwaga trzech lat

24.04.2016 14:01

@yvaine25
Na stronie Atletico bizon5314 a na Dortmundu bizon5315. Na shoutboxie Atletico poland napisał coś.

24.04.2016 13:55

Nie możemy stracić pierwsi bramki bo Atletico się zamuruje tylko musimy pierwsi strzelić

24.04.2016 13:30

Alianz Arena jest najpiękniejszym stadionem świata i chyba najnowocześniejszym w technologii

24.04.2016 13:27

Nie on mnie rozbroił ten gościu

24.04.2016 13:24

Hahaha ten bizon ze strony BVB zalogował się na stronie Atletico i pierze mózg kibicom Atletico

24.04.2016 13:21

Bild: Hummels zdecydował się przejść do Barcelony :(

24.04.2016 12:30

Mam nadzieję że go na Atletico jednak nie wystawisz

24.04.2016 12:28

@Riberyy007
To bardzo nie dobry wynik

24.04.2016 11:57

Oczywiście o fanów Borussi mi chodziło a nie Atletico

24.04.2016 11:31

Ale na razie Pep musi zrobić to co należy.

24.04.2016 11:23

Nie schowa. Gwarantuje ci to bizonie. Mam nadzieję że w Madrycie w jakikkolwiek sposób wygramy chociaż 1:0 i pokażemy im że są frajerami

24.04.2016 11:20

Ja Gotze bym nie wystawił bo mecz raz na 15 zagra dobry i już go ludzie do składów wstawiają dużo ważniejszych niż ten co wczoraj.

24.04.2016 10:53