@gregor
Może być ale może być też takie jak przegrana
03.05.2016 15:34
Możemy być w szoku jak w końcu Javiego na 6 wystawi
03.05.2016 15:29
Może będzie defensywa dobra
03.05.2016 14:39
Wiadomo kto na canal+ będzie komentować?
03.05.2016 14:35
Może nie wystawi Xabiego. Absolutnie nie wolno wystawić Gotze niech już ucieka tam gdzie ma uciec a jak chce zostać to ma z Ingolstadt asysty i gole ładować
03.05.2016 14:27
A ja nie uważam żeby w tak ważnym meczu Gotze miał dostać szansę. Wogóle nie atakuje piłki a dzisiaj to będzie konieczne
03.05.2016 14:16
Te zapowiedzi są świetne. Dodają jeszcze smaku temu wielkiemu meczu. Oby tak dalej. Świetna robota
03.05.2016 11:40
@yvaine25
Fan Borussi, który nie może przeboleć ich frajerstwa w meczu z Liverpoolem
03.05.2016 11:39
@yvaine25
Ważne że skutecznie xD
03.05.2016 11:32
@gregor
Właśnie dobrze że nie ma, bo to dodaje to że to są inne rozgrywki i większe emocje. Słuchać tych samych komentatorów to nuda
03.05.2016 11:18
Nigdy zawodnicy i on nie byli pewni tak ja przed tym meczem
03.05.2016 11:17
Czuje że wymyślił jakąś taktykę. Wszyscy są pewni i gotowi więc jestem pozytywnie nastawiony
03.05.2016 11:14
@josh1982
To jest tragedia a nie skład. Jeszcze Kimmich za jednego z ŚO. Nie mogę patrzec
@marekp74
Kiedy Lewy ci w ważnych meczach zginął? W każdym dwumeczu u nas z potęgami gole strzelał. Gdyby nie było jego gola z Juventusem to Juve by dziś z Atleti grało
03.05.2016 09:11
Bayern pogratulował Leicester zdobytego mistrzostwa :) Niesamowite jaką historię piszą
03.05.2016 09:07
@gregor
Strzeli na jakieś 80%, mówię ci
02.05.2016 22:04
Musi zagrać bez niego mecz to strzał w kolano znowu faulujący Benatia będzie jak piłka wyszła poza boisko
02.05.2016 22:03
@yvaine25
Manu będzie próbował strzałów z dystansu
02.05.2016 19:56
A ja wierze bo 1:0 to nie jest duża strata i można szybko ją odrobić wiem że będzie bardzo ciężko ale gdy awansujemy to cała strona może być w szoku
02.05.2016 19:53
Musi zagrać i zjadać Atak Atletico
02.05.2016 19:51
"Będziemy starać się atakować całym zespołem" To powiedział Pep na konferencji
02.05.2016 19:46
A jak odpadniemy jutro to też Pepka będziesz chronił?
02.05.2016 18:09
W lidze może i był bity przez Atletico ale gdy przyszła LM to Real ich wyeliminował. A dodatkowo od Realu Carlo 5:0 w dwumeczu dostaliśmy. Nie pamiętasz? A może dopiero zacząłeś nam kibicować?
02.05.2016 16:36
Skoro Franek pragnie gry to Pep musi go wystawić.
02.05.2016 15:51
@Kretor
Dokładnie tak
@gregor
Ale stracimy
02.05.2016 15:21
W sumie jak zagra Godin to nie wiemy jaką ma formę i może być łatwiej niż z Saviciem i Jimenezem a może być trudniej
02.05.2016 13:49
+ Super trener = Bayern niszczy wszystkich
02.05.2016 13:42
Ciekaw jestem czy Bellerin chciałby do nas odejść
02.05.2016 13:26
Dobrze że Franek jednak będzie mógł zagrać
Oo w Atletico też mają stopera Boatenga?
02.05.2016 13:24
@eryk
Ale Alonso jest za wolny i było to widać w pierwszym meczu
02.05.2016 11:58
Na konferencji będzie Neuer, Martinez i Guardiola więc może Alonso nie wystawi
02.05.2016 11:47
Carlo też mówił że bundesliga go nie rajcuje a przyjdzie do nas. Może być tak samo z Pogbą ale nasz zarząd nie wyda na niego tyle
02.05.2016 11:42
Atletico właśnie wyleciało do Monachium
02.05.2016 11:07
To na pewno bo ostatnio groźni jesteśmy z rożnych i już nie można mówić że wiadomo że nic z nich nie wyjdzie
02.05.2016 10:59
@lokus
Ale jakoś nigdy nie było widać na meczach z potężnymi rywalami że coś było ćwiczone. No może 60minut z Juventusem
02.05.2016 10:48
@lokus
To, że zamiast ćwiczyć warianty gry na Atletico to ciągle grają w dziadka. Przecież już wiedzą jak Atletico gra
02.05.2016 10:42
@yvaine25
Bo dodawali zdjęcia na twittera dziś jak podawali do siebie piłki a to się wiąże z graniem w dziada
02.05.2016 10:35
Pep myśli że rozjedzie Atletico graniem w dziada hah
02.05.2016 10:25
Będzie 3:1 dla nas w 90+4 minucie meczu a wtedy będzie "Panie Turek, kończ Pan ten mecz"
02.05.2016 10:19
Qwa, nasi znowu podania do tyłu ćwiczą i nawalają w dziadka
02.05.2016 10:05
Brawo! Ciekawe czy piły Paulanera?
01.05.2016 23:28
Lewy w podobnym wieku u nas się dużo rozwinął
01.05.2016 22:04
@SebQ
Na bank go nie kupimy tego Alexisa. Gość ponad 50mln euro kosztuje a nasz zarząd tyle nie wyda
01.05.2016 21:56
Wszystkie działa są wymierzone są w wszystkich graczy Atletico łącznie z Simeone!
01.05.2016 21:54
Simeone i będzie kontaktować się z ławką przez telefon :D
01.05.2016 21:53
Wręcz przeciwnie. Nasz zespół pełne działa ma już przyszykowane do wybuchu w graczy Atletico na Alianz Arenie na rogu w rzutach rożnych. Gdy tylko wejdą na stadion w graczy Atletico polecą działa i to ich znokautuje a my awansujemy do finału.
01.05.2016 21:52
Jak będą gryźć trawę i wygrają ale odpadną to nie będę mieć pretensji ale wolę uniknąć takiego scenariusza
01.05.2016 21:10
Wiem
01.05.2016 20:16
Widać że dla większości wyniki meczów ligowych przed tygodniem meczu z pucharami nie liczyły się
01.05.2016 20:14
@ongbak
Ale niektórzy wygrami rotacjami np: Atleti czy Real
01.05.2016 20:11
@pele
Wiem o tym że grali rezerwowym składem bez KDB, Aguero i tak dalej bo mecz oglądałem ale ten rezerwowy skład i tak jest lepszy niż ten skład Sotonu co dzisiaj grali
01.05.2016 20:03
City w dupe 4:2 od Sotonu a oni chcą Real na SB pokonać. Hahaha
01.05.2016 19:40
Godin i Carrasco zagrają z nami. Chyba nie odrobimy strat
01.05.2016 15:08
Dobrze że jest Boa już. Ja bym go wystawił na rewanż z Atleti
01.05.2016 12:15
@yvaine25
Niestety na 99.9% wystąpi. Za to Yannick Fereira Carrasco może nie zagrać
01.05.2016 12:10
Jestem pewien że jeśli mamy to wygrać i awansować to na pewno z jego udziałem
01.05.2016 12:07
Robert Lewandowski po meczu w którym spędzał mecz na ławce rezerwowych w tym sezonie, w następnym meczu strzelał gola nawet jak nie był w formie.
01.05.2016 11:41
Bo my będziemy zajeżdżać skład dla Heldt'a
01.05.2016 11:36
I tak najlepsze jest to że dopiero w środe kończy się wolne
01.05.2016 11:32
Będzie ciężko ale skoro Sporting Gijon Atletico Ograł to i my możemy
01.05.2016 11:29
Pep nie dla Bundesligi został zatrudniony
01.05.2016 11:20
@MateuszFCB
Dziadostwo grał. Odpuszczał wszystkie piłki
01.05.2016 11:17
No ale miało.
Hahaha na stronie Atletico wyśmiali kibica BVB co tam się zalogował :) Świetnie :D Tak dalej :)
01.05.2016 11:15
www.memypilkarskie.pl/img/11286/o-tym-nikt-nie-pamieta-/
I niech uciszą się fanboyeBVB albo AntyBayern
01.05.2016 10:59
Zasłużył!
01.05.2016 10:56
Grali rezerwowym składem z dużo mniej wymagającym rywalem. Takim składem z Monchengladbach też by zremisowali
01.05.2016 10:54
@bayern1978dwa
Z tego co wiem to tym zajechaniem wygrał LM i Puchar Króla
30.04.2016 23:00
@Pep
We wtorek oczywiście że zagramy lepiej
30.04.2016 22:51
Czyli widocznie i nas chciałby poprowadzić. Ale żółtki i tak powiedzą że zmuszamy go do takiej decyzji
30.04.2016 22:35
@jastrzab123
W środe nic z nami nie pokazał
30.04.2016 19:31
Wiedziałem że to wszystko to plotki :D
30.04.2016 18:45
Heh gra Atletico a komentatorzy o Bayernie gadają ze zremisowal
30.04.2016 18:25
O kurde z tym Ribery
30.04.2016 18:21
No trudno, najwazniejszy wtorek
30.04.2016 18:16
Nie warto zachodu i męczyć się przed meczem z Materacami. Wole przenieś koronację na mecz z Ingolstadt ale wyeliminować Atletico niż pewnie wygrać z Gladbach i mieć mistrza a odpaść z Materacami
30.04.2016 17:48
Jak wygramy i awansujemy we wtorek to ta strata punktów w ogóle mnie nie zdenerwuje
30.04.2016 17:38
Zobaczymy czy ta strata punktów i wystawienie rezerwowego składu była warta zachodu i we wtorek awansujemy
30.04.2016 17:35
O Atletico też może punkty u siebie stracić, bo też rezerwy a i Rayo jest dosyć silne
30.04.2016 17:33
Dobra sorry. Nie ważny już ten wynik jest, ale zawsze jest złośc
30.04.2016 17:28
A dla mnie jest ten wynik ważny na bank odpadniemy z Atletico jak u siebie z Gladbach nie wygrywamy a Atletico to dwie klasy wyżej co najmniej to raz a dwa nasz rezerwowy skład jest lepszy
30.04.2016 17:26
Kurde grają jak by prowadzili
30.04.2016 17:19
Czemu on lewego nie wpuścił
30.04.2016 17:17
I my chcemy z Atletico wygrac
30.04.2016 17:12
No wypierdaj guardiola
30.04.2016 17:10
Bez przesady, czasami są celne jak z dawnych czasów
30.04.2016 16:29
Do ME na pewno Boa się ogra bo jeszcze są mecze w lidze DFB Pokal finał może finał LM i sparingi jeszcze więc ogra się
30.04.2016 16:26
I tak Boa powinien z Atleti zagrać. Za tymi przerzutami to się stęskniłem
30.04.2016 16:24
W sumie to chyba tak ten mecz powinien być zagrany na 1:0. Takim składem to dobry wynik.
30.04.2016 16:20
Pep chciał w środe zamydlić oczy kibicom przed meczem że coś wymyśli a gów.. wymyślił
30.04.2016 14:47
@gregor
A ja nie bo w tamtym sezonie u nas 2:0wygrali a u siebie w tym sezonie 3:1 i mają na nas patent
30.04.2016 14:43
@gregor
Chyba w kolejce kiedy z Schalke graliśmy i 2:0 wtopili
30.04.2016 14:40
Nie. Nawet z Legią nie byłbym pewien w 100% że wygramy
30.04.2016 14:34
Oczywiście że jest oszczędzany na Atletico. Pep nie zmarnuje okazji wystawienia Alonso w kluczowym meczu
30.04.2016 14:31
@gregor
Na skrzydle też ma niby pozycje że może grać. Chyba za Coste będzie na lewym
30.04.2016 14:30
Bernat chyba na skrzydle będzie ustawiony
30.04.2016 14:27
A gdzie dziadzia Alonso? Na trybunach! Więc jesteśmy pewni że będzie na Atletico w pierwszym składzie. A Thiago gdzie? Na ławce i będzie na Atletico
30.04.2016 14:25
Aufstellung FC Bayern:
Neuer (K) - Tasci, Benatia, Rafinha, Boateng, Bernat, Götze, Rode, Müller, Coman, Kimmich || ^M.Hörwick
17 podanych dalej 26 polubionych
Einwechselspieler FCB: Ulreich - Thiago, Lewandowski, Costa, Lahm, Vidal, Alaba | Anstoß: 15.30 Uhr. TV: live auf sky | ^M.Hörwick
Rootacja i Boa w 1 skladzie
30.04.2016 14:23
Piękna oprawa się szykuje dziś na Alianz Arenie. Flagi są już na miejscach
30.04.2016 14:21
Fajnie by było kiedyś zdobyć mistrza na stadionie Dortmundu też
30.04.2016 14:08
@kusiczek
www.youtube.com/watch?v=XwAc2fH6ago
Co ciekawe, widać że nawet jak Atletico pierwsze strzeli gola to da się to odrobić a u siebie to łatwiej widać to na tym filmiku
W oprawie chyba coś z Lewym i Tomkiem będzie
03.05.2016 18:32
@gregor
Może być ale może być też takie jak przegrana
03.05.2016 15:34
Możemy być w szoku jak w końcu Javiego na 6 wystawi
03.05.2016 15:29
Może będzie defensywa dobra
03.05.2016 14:39
Wiadomo kto na canal+ będzie komentować?
03.05.2016 14:35
Może nie wystawi Xabiego. Absolutnie nie wolno wystawić Gotze niech już ucieka tam gdzie ma uciec a jak chce zostać to ma z Ingolstadt asysty i gole ładować
03.05.2016 14:27
A ja nie uważam żeby w tak ważnym meczu Gotze miał dostać szansę. Wogóle nie atakuje piłki a dzisiaj to będzie konieczne
03.05.2016 14:16
Te zapowiedzi są świetne. Dodają jeszcze smaku temu wielkiemu meczu. Oby tak dalej. Świetna robota
03.05.2016 11:40
@yvaine25
Fan Borussi, który nie może przeboleć ich frajerstwa w meczu z Liverpoolem
03.05.2016 11:39
@yvaine25
Ważne że skutecznie xD
03.05.2016 11:32
@gregor
Właśnie dobrze że nie ma, bo to dodaje to że to są inne rozgrywki i większe emocje. Słuchać tych samych komentatorów to nuda
03.05.2016 11:18
Nigdy zawodnicy i on nie byli pewni tak ja przed tym meczem
03.05.2016 11:17
Czuje że wymyślił jakąś taktykę. Wszyscy są pewni i gotowi więc jestem pozytywnie nastawiony
03.05.2016 11:14
@josh1982
To jest tragedia a nie skład. Jeszcze Kimmich za jednego z ŚO. Nie mogę patrzec
@marekp74
Kiedy Lewy ci w ważnych meczach zginął? W każdym dwumeczu u nas z potęgami gole strzelał. Gdyby nie było jego gola z Juventusem to Juve by dziś z Atleti grało
03.05.2016 09:11
Bayern pogratulował Leicester zdobytego mistrzostwa :) Niesamowite jaką historię piszą
03.05.2016 09:07
@gregor
Strzeli na jakieś 80%, mówię ci
02.05.2016 22:04
Musi zagrać bez niego mecz to strzał w kolano znowu faulujący Benatia będzie jak piłka wyszła poza boisko
02.05.2016 22:03
@yvaine25
Manu będzie próbował strzałów z dystansu
02.05.2016 19:56
A ja wierze bo 1:0 to nie jest duża strata i można szybko ją odrobić wiem że będzie bardzo ciężko ale gdy awansujemy to cała strona może być w szoku
02.05.2016 19:53
Musi zagrać i zjadać Atak Atletico
02.05.2016 19:51
"Będziemy starać się atakować całym zespołem" To powiedział Pep na konferencji
02.05.2016 19:46
A jak odpadniemy jutro to też Pepka będziesz chronił?
02.05.2016 18:09
W lidze może i był bity przez Atletico ale gdy przyszła LM to Real ich wyeliminował. A dodatkowo od Realu Carlo 5:0 w dwumeczu dostaliśmy. Nie pamiętasz? A może dopiero zacząłeś nam kibicować?
02.05.2016 16:36
Skoro Franek pragnie gry to Pep musi go wystawić.
02.05.2016 15:51
@Kretor
Dokładnie tak
@gregor
Ale stracimy
02.05.2016 15:21
W sumie jak zagra Godin to nie wiemy jaką ma formę i może być łatwiej niż z Saviciem i Jimenezem a może być trudniej
02.05.2016 13:49
+ Super trener = Bayern niszczy wszystkich
02.05.2016 13:42
Ciekaw jestem czy Bellerin chciałby do nas odejść
02.05.2016 13:26
Dobrze że Franek jednak będzie mógł zagrać
Oo w Atletico też mają stopera Boatenga?
02.05.2016 13:24
@eryk
Ale Alonso jest za wolny i było to widać w pierwszym meczu
02.05.2016 11:58
Na konferencji będzie Neuer, Martinez i Guardiola więc może Alonso nie wystawi
02.05.2016 11:47
Carlo też mówił że bundesliga go nie rajcuje a przyjdzie do nas. Może być tak samo z Pogbą ale nasz zarząd nie wyda na niego tyle
02.05.2016 11:42
Atletico właśnie wyleciało do Monachium
02.05.2016 11:07
To na pewno bo ostatnio groźni jesteśmy z rożnych i już nie można mówić że wiadomo że nic z nich nie wyjdzie
02.05.2016 10:59
@lokus
Ale jakoś nigdy nie było widać na meczach z potężnymi rywalami że coś było ćwiczone. No może 60minut z Juventusem
02.05.2016 10:48
@lokus
To, że zamiast ćwiczyć warianty gry na Atletico to ciągle grają w dziadka. Przecież już wiedzą jak Atletico gra
02.05.2016 10:42
@yvaine25
Bo dodawali zdjęcia na twittera dziś jak podawali do siebie piłki a to się wiąże z graniem w dziada
02.05.2016 10:35
Pep myśli że rozjedzie Atletico graniem w dziada hah
02.05.2016 10:25
Będzie 3:1 dla nas w 90+4 minucie meczu a wtedy będzie "Panie Turek, kończ Pan ten mecz"
02.05.2016 10:19
Qwa, nasi znowu podania do tyłu ćwiczą i nawalają w dziadka
02.05.2016 10:05
Brawo! Ciekawe czy piły Paulanera?
01.05.2016 23:28
Lewy w podobnym wieku u nas się dużo rozwinął
01.05.2016 22:04
@SebQ
Na bank go nie kupimy tego Alexisa. Gość ponad 50mln euro kosztuje a nasz zarząd tyle nie wyda
01.05.2016 21:56
Wszystkie działa są wymierzone są w wszystkich graczy Atletico łącznie z Simeone!
01.05.2016 21:54
Simeone i będzie kontaktować się z ławką przez telefon :D
01.05.2016 21:53
Wręcz przeciwnie. Nasz zespół pełne działa ma już przyszykowane do wybuchu w graczy Atletico na Alianz Arenie na rogu w rzutach rożnych. Gdy tylko wejdą na stadion w graczy Atletico polecą działa i to ich znokautuje a my awansujemy do finału.
01.05.2016 21:52
Jak będą gryźć trawę i wygrają ale odpadną to nie będę mieć pretensji ale wolę uniknąć takiego scenariusza
01.05.2016 21:10
Wiem
01.05.2016 20:16
Widać że dla większości wyniki meczów ligowych przed tygodniem meczu z pucharami nie liczyły się
01.05.2016 20:14
@ongbak
Ale niektórzy wygrami rotacjami np: Atleti czy Real
01.05.2016 20:11
@pele
Wiem o tym że grali rezerwowym składem bez KDB, Aguero i tak dalej bo mecz oglądałem ale ten rezerwowy skład i tak jest lepszy niż ten skład Sotonu co dzisiaj grali
01.05.2016 20:03
City w dupe 4:2 od Sotonu a oni chcą Real na SB pokonać. Hahaha
01.05.2016 19:40
Godin i Carrasco zagrają z nami. Chyba nie odrobimy strat
01.05.2016 15:08
Dobrze że jest Boa już. Ja bym go wystawił na rewanż z Atleti
01.05.2016 12:15
@yvaine25
Niestety na 99.9% wystąpi. Za to Yannick Fereira Carrasco może nie zagrać
01.05.2016 12:10
Jestem pewien że jeśli mamy to wygrać i awansować to na pewno z jego udziałem
01.05.2016 12:07
Robert Lewandowski po meczu w którym spędzał mecz na ławce rezerwowych w tym sezonie, w następnym meczu strzelał gola nawet jak nie był w formie.
01.05.2016 11:41
Bo my będziemy zajeżdżać skład dla Heldt'a
01.05.2016 11:36
I tak najlepsze jest to że dopiero w środe kończy się wolne
01.05.2016 11:32
Będzie ciężko ale skoro Sporting Gijon Atletico Ograł to i my możemy
01.05.2016 11:29
Pep nie dla Bundesligi został zatrudniony
01.05.2016 11:20
@MateuszFCB
Dziadostwo grał. Odpuszczał wszystkie piłki
01.05.2016 11:17
No ale miało.
Hahaha na stronie Atletico wyśmiali kibica BVB co tam się zalogował :) Świetnie :D Tak dalej :)
01.05.2016 11:15
www.memypilkarskie.pl/img/11286/o-tym-nikt-nie-pamieta-/
I niech uciszą się fanboyeBVB albo AntyBayern
01.05.2016 10:59
Zasłużył!
01.05.2016 10:56
Grali rezerwowym składem z dużo mniej wymagającym rywalem. Takim składem z Monchengladbach też by zremisowali
01.05.2016 10:54
@bayern1978dwa
Z tego co wiem to tym zajechaniem wygrał LM i Puchar Króla
30.04.2016 23:00
@Pep
We wtorek oczywiście że zagramy lepiej
30.04.2016 22:51
Czyli widocznie i nas chciałby poprowadzić. Ale żółtki i tak powiedzą że zmuszamy go do takiej decyzji
30.04.2016 22:35
@jastrzab123
W środe nic z nami nie pokazał
30.04.2016 19:31
Wiedziałem że to wszystko to plotki :D
30.04.2016 18:45
Heh gra Atletico a komentatorzy o Bayernie gadają ze zremisowal
30.04.2016 18:25
O kurde z tym Ribery
30.04.2016 18:21
No trudno, najwazniejszy wtorek
30.04.2016 18:16
Nie warto zachodu i męczyć się przed meczem z Materacami. Wole przenieś koronację na mecz z Ingolstadt ale wyeliminować Atletico niż pewnie wygrać z Gladbach i mieć mistrza a odpaść z Materacami
30.04.2016 17:48
Jak wygramy i awansujemy we wtorek to ta strata punktów w ogóle mnie nie zdenerwuje
30.04.2016 17:38
Zobaczymy czy ta strata punktów i wystawienie rezerwowego składu była warta zachodu i we wtorek awansujemy
30.04.2016 17:35
O Atletico też może punkty u siebie stracić, bo też rezerwy a i Rayo jest dosyć silne
30.04.2016 17:33
Dobra sorry. Nie ważny już ten wynik jest, ale zawsze jest złośc
30.04.2016 17:28
A dla mnie jest ten wynik ważny na bank odpadniemy z Atletico jak u siebie z Gladbach nie wygrywamy a Atletico to dwie klasy wyżej co najmniej to raz a dwa nasz rezerwowy skład jest lepszy
30.04.2016 17:26
Kurde grają jak by prowadzili
30.04.2016 17:19
Czemu on lewego nie wpuścił
30.04.2016 17:17
I my chcemy z Atletico wygrac
30.04.2016 17:12
No wypierdaj guardiola
30.04.2016 17:10
Bez przesady, czasami są celne jak z dawnych czasów
30.04.2016 16:29
Do ME na pewno Boa się ogra bo jeszcze są mecze w lidze DFB Pokal finał może finał LM i sparingi jeszcze więc ogra się
30.04.2016 16:26
I tak Boa powinien z Atleti zagrać. Za tymi przerzutami to się stęskniłem
30.04.2016 16:24
W sumie to chyba tak ten mecz powinien być zagrany na 1:0. Takim składem to dobry wynik.
30.04.2016 16:20
Pep chciał w środe zamydlić oczy kibicom przed meczem że coś wymyśli a gów.. wymyślił
30.04.2016 14:47
@gregor
A ja nie bo w tamtym sezonie u nas 2:0wygrali a u siebie w tym sezonie 3:1 i mają na nas patent
30.04.2016 14:43
@gregor
Chyba w kolejce kiedy z Schalke graliśmy i 2:0 wtopili
30.04.2016 14:40
Nie. Nawet z Legią nie byłbym pewien w 100% że wygramy
30.04.2016 14:34
Oczywiście że jest oszczędzany na Atletico. Pep nie zmarnuje okazji wystawienia Alonso w kluczowym meczu
30.04.2016 14:31
@gregor
Na skrzydle też ma niby pozycje że może grać. Chyba za Coste będzie na lewym
30.04.2016 14:30
Bernat chyba na skrzydle będzie ustawiony
30.04.2016 14:27
A gdzie dziadzia Alonso? Na trybunach! Więc jesteśmy pewni że będzie na Atletico w pierwszym składzie. A Thiago gdzie? Na ławce i będzie na Atletico
30.04.2016 14:25
Aufstellung FC Bayern:
Neuer (K) - Tasci, Benatia, Rafinha, Boateng, Bernat, Götze, Rode, Müller, Coman, Kimmich || ^M.Hörwick
17 podanych dalej 26 polubionych
Einwechselspieler FCB: Ulreich - Thiago, Lewandowski, Costa, Lahm, Vidal, Alaba | Anstoß: 15.30 Uhr. TV: live auf sky | ^M.Hörwick
Rootacja i Boa w 1 skladzie
30.04.2016 14:23
Piękna oprawa się szykuje dziś na Alianz Arenie. Flagi są już na miejscach
30.04.2016 14:21
Fajnie by było kiedyś zdobyć mistrza na stadionie Dortmundu też
30.04.2016 14:08
@kusiczek
www.youtube.com/watch?v=XwAc2fH6ago
Co ciekawe, widać że nawet jak Atletico pierwsze strzeli gola to da się to odrobić a u siebie to łatwiej widać to na tym filmiku
30.04.2016 14:07