DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 149

W oprawie chyba coś z Lewym i Tomkiem będzie

03.05.2016 18:32

@gregor
Może być ale może być też takie jak przegrana

03.05.2016 15:34

Możemy być w szoku jak w końcu Javiego na 6 wystawi

03.05.2016 15:29

Może będzie defensywa dobra

03.05.2016 14:39

Wiadomo kto na canal+ będzie komentować?

03.05.2016 14:35

Może nie wystawi Xabiego. Absolutnie nie wolno wystawić Gotze niech już ucieka tam gdzie ma uciec a jak chce zostać to ma z Ingolstadt asysty i gole ładować

03.05.2016 14:27

A ja nie uważam żeby w tak ważnym meczu Gotze miał dostać szansę. Wogóle nie atakuje piłki a dzisiaj to będzie konieczne

03.05.2016 14:16

Te zapowiedzi są świetne. Dodają jeszcze smaku temu wielkiemu meczu. Oby tak dalej. Świetna robota

03.05.2016 11:40

@yvaine25
Fan Borussi, który nie może przeboleć ich frajerstwa w meczu z Liverpoolem

03.05.2016 11:39

@yvaine25
Ważne że skutecznie xD

03.05.2016 11:32

@gregor
Właśnie dobrze że nie ma, bo to dodaje to że to są inne rozgrywki i większe emocje. Słuchać tych samych komentatorów to nuda

03.05.2016 11:18

Nigdy zawodnicy i on nie byli pewni tak ja przed tym meczem

03.05.2016 11:17

Czuje że wymyślił jakąś taktykę. Wszyscy są pewni i gotowi więc jestem pozytywnie nastawiony

03.05.2016 11:14

@josh1982
To jest tragedia a nie skład. Jeszcze Kimmich za jednego z ŚO. Nie mogę patrzec
@marekp74
Kiedy Lewy ci w ważnych meczach zginął? W każdym dwumeczu u nas z potęgami gole strzelał. Gdyby nie było jego gola z Juventusem to Juve by dziś z Atleti grało

03.05.2016 09:11

Bayern pogratulował Leicester zdobytego mistrzostwa :) Niesamowite jaką historię piszą

03.05.2016 09:07

@gregor
Strzeli na jakieś 80%, mówię ci

02.05.2016 22:04

Musi zagrać bez niego mecz to strzał w kolano znowu faulujący Benatia będzie jak piłka wyszła poza boisko

02.05.2016 22:03

@yvaine25
Manu będzie próbował strzałów z dystansu

02.05.2016 19:56

A ja wierze bo 1:0 to nie jest duża strata i można szybko ją odrobić wiem że będzie bardzo ciężko ale gdy awansujemy to cała strona może być w szoku

02.05.2016 19:53

Musi zagrać i zjadać Atak Atletico

02.05.2016 19:51

"Będziemy starać się atakować całym zespołem" To powiedział Pep na konferencji

02.05.2016 19:46

A jak odpadniemy jutro to też Pepka będziesz chronił?

02.05.2016 18:09

W lidze może i był bity przez Atletico ale gdy przyszła LM to Real ich wyeliminował. A dodatkowo od Realu Carlo 5:0 w dwumeczu dostaliśmy. Nie pamiętasz? A może dopiero zacząłeś nam kibicować?

02.05.2016 16:36

Skoro Franek pragnie gry to Pep musi go wystawić.

02.05.2016 15:51

@Kretor
Dokładnie tak
@gregor
Ale stracimy

02.05.2016 15:21

W sumie jak zagra Godin to nie wiemy jaką ma formę i może być łatwiej niż z Saviciem i Jimenezem a może być trudniej

02.05.2016 13:49

+ Super trener = Bayern niszczy wszystkich

02.05.2016 13:42

Ciekaw jestem czy Bellerin chciałby do nas odejść

02.05.2016 13:26

Dobrze że Franek jednak będzie mógł zagrać
Oo w Atletico też mają stopera Boatenga?

02.05.2016 13:24

@eryk
Ale Alonso jest za wolny i było to widać w pierwszym meczu

02.05.2016 11:58

Na konferencji będzie Neuer, Martinez i Guardiola więc może Alonso nie wystawi

02.05.2016 11:47

Carlo też mówił że bundesliga go nie rajcuje a przyjdzie do nas. Może być tak samo z Pogbą ale nasz zarząd nie wyda na niego tyle

02.05.2016 11:42

Atletico właśnie wyleciało do Monachium

02.05.2016 11:07

To na pewno bo ostatnio groźni jesteśmy z rożnych i już nie można mówić że wiadomo że nic z nich nie wyjdzie

02.05.2016 10:59

@lokus
Ale jakoś nigdy nie było widać na meczach z potężnymi rywalami że coś było ćwiczone. No może 60minut z Juventusem

02.05.2016 10:48

@lokus
To, że zamiast ćwiczyć warianty gry na Atletico to ciągle grają w dziadka. Przecież już wiedzą jak Atletico gra

02.05.2016 10:42

@yvaine25
Bo dodawali zdjęcia na twittera dziś jak podawali do siebie piłki a to się wiąże z graniem w dziada

02.05.2016 10:35

Pep myśli że rozjedzie Atletico graniem w dziada hah

02.05.2016 10:25

Będzie 3:1 dla nas w 90+4 minucie meczu a wtedy będzie "Panie Turek, kończ Pan ten mecz"

02.05.2016 10:19

Qwa, nasi znowu podania do tyłu ćwiczą i nawalają w dziadka

02.05.2016 10:05

Brawo! Ciekawe czy piły Paulanera?

01.05.2016 23:28

Lewy w podobnym wieku u nas się dużo rozwinął

01.05.2016 22:04

@SebQ
Na bank go nie kupimy tego Alexisa. Gość ponad 50mln euro kosztuje a nasz zarząd tyle nie wyda

01.05.2016 21:56

Wszystkie działa są wymierzone są w wszystkich graczy Atletico łącznie z Simeone!

01.05.2016 21:54

Simeone i będzie kontaktować się z ławką przez telefon :D

01.05.2016 21:53

Wręcz przeciwnie. Nasz zespół pełne działa ma już przyszykowane do wybuchu w graczy Atletico na Alianz Arenie na rogu w rzutach rożnych. Gdy tylko wejdą na stadion w graczy Atletico polecą działa i to ich znokautuje a my awansujemy do finału.

01.05.2016 21:52

Jak będą gryźć trawę i wygrają ale odpadną to nie będę mieć pretensji ale wolę uniknąć takiego scenariusza

01.05.2016 21:10

Wiem

01.05.2016 20:16

Widać że dla większości wyniki meczów ligowych przed tygodniem meczu z pucharami nie liczyły się

01.05.2016 20:14

@ongbak
Ale niektórzy wygrami rotacjami np: Atleti czy Real

01.05.2016 20:11

@pele
Wiem o tym że grali rezerwowym składem bez KDB, Aguero i tak dalej bo mecz oglądałem ale ten rezerwowy skład i tak jest lepszy niż ten skład Sotonu co dzisiaj grali

01.05.2016 20:03

City w dupe 4:2 od Sotonu a oni chcą Real na SB pokonać. Hahaha

01.05.2016 19:40

Godin i Carrasco zagrają z nami. Chyba nie odrobimy strat

01.05.2016 15:08

Dobrze że jest Boa już. Ja bym go wystawił na rewanż z Atleti

01.05.2016 12:15

@yvaine25
Niestety na 99.9% wystąpi. Za to Yannick Fereira Carrasco może nie zagrać

01.05.2016 12:10

Jestem pewien że jeśli mamy to wygrać i awansować to na pewno z jego udziałem

01.05.2016 12:07

Robert Lewandowski po meczu w którym spędzał mecz na ławce rezerwowych w tym sezonie, w następnym meczu strzelał gola nawet jak nie był w formie.

01.05.2016 11:41

Bo my będziemy zajeżdżać skład dla Heldt'a

01.05.2016 11:36

I tak najlepsze jest to że dopiero w środe kończy się wolne

01.05.2016 11:32

Będzie ciężko ale skoro Sporting Gijon Atletico Ograł to i my możemy

01.05.2016 11:29

Pep nie dla Bundesligi został zatrudniony

01.05.2016 11:20

@MateuszFCB
Dziadostwo grał. Odpuszczał wszystkie piłki

01.05.2016 11:17

No ale miało.
Hahaha na stronie Atletico wyśmiali kibica BVB co tam się zalogował :) Świetnie :D Tak dalej :)

01.05.2016 11:15

www.memypilkarskie.pl/img/11286/o-tym-nikt-nie-pamieta-/
I niech uciszą się fanboyeBVB albo AntyBayern

01.05.2016 10:59

Zasłużył!

01.05.2016 10:56

Grali rezerwowym składem z dużo mniej wymagającym rywalem. Takim składem z Monchengladbach też by zremisowali

01.05.2016 10:54

@bayern1978dwa
Z tego co wiem to tym zajechaniem wygrał LM i Puchar Króla

30.04.2016 23:00

@Pep
We wtorek oczywiście że zagramy lepiej

30.04.2016 22:51

Czyli widocznie i nas chciałby poprowadzić. Ale żółtki i tak powiedzą że zmuszamy go do takiej decyzji

30.04.2016 22:35

@jastrzab123
W środe nic z nami nie pokazał

30.04.2016 19:31

Wiedziałem że to wszystko to plotki :D

30.04.2016 18:45

Heh gra Atletico a komentatorzy o Bayernie gadają ze zremisowal

30.04.2016 18:25

O kurde z tym Ribery

30.04.2016 18:21

No trudno, najwazniejszy wtorek

30.04.2016 18:16

Nie warto zachodu i męczyć się przed meczem z Materacami. Wole przenieś koronację na mecz z Ingolstadt ale wyeliminować Atletico niż pewnie wygrać z Gladbach i mieć mistrza a odpaść z Materacami

30.04.2016 17:48

Jak wygramy i awansujemy we wtorek to ta strata punktów w ogóle mnie nie zdenerwuje

30.04.2016 17:38

Zobaczymy czy ta strata punktów i wystawienie rezerwowego składu była warta zachodu i we wtorek awansujemy

30.04.2016 17:35

O Atletico też może punkty u siebie stracić, bo też rezerwy a i Rayo jest dosyć silne

30.04.2016 17:33

Dobra sorry. Nie ważny już ten wynik jest, ale zawsze jest złośc

30.04.2016 17:28

A dla mnie jest ten wynik ważny na bank odpadniemy z Atletico jak u siebie z Gladbach nie wygrywamy a Atletico to dwie klasy wyżej co najmniej to raz a dwa nasz rezerwowy skład jest lepszy

30.04.2016 17:26

Kurde grają jak by prowadzili

30.04.2016 17:19

Czemu on lewego nie wpuścił

30.04.2016 17:17

I my chcemy z Atletico wygrac

30.04.2016 17:12

No wypierdaj guardiola

30.04.2016 17:10

Bez przesady, czasami są celne jak z dawnych czasów

30.04.2016 16:29

Do ME na pewno Boa się ogra bo jeszcze są mecze w lidze DFB Pokal finał może finał LM i sparingi jeszcze więc ogra się

30.04.2016 16:26

I tak Boa powinien z Atleti zagrać. Za tymi przerzutami to się stęskniłem

30.04.2016 16:24

W sumie to chyba tak ten mecz powinien być zagrany na 1:0. Takim składem to dobry wynik.

30.04.2016 16:20

Pep chciał w środe zamydlić oczy kibicom przed meczem że coś wymyśli a gów.. wymyślił

30.04.2016 14:47

@gregor
A ja nie bo w tamtym sezonie u nas 2:0wygrali a u siebie w tym sezonie 3:1 i mają na nas patent

30.04.2016 14:43

@gregor
Chyba w kolejce kiedy z Schalke graliśmy i 2:0 wtopili

30.04.2016 14:40

Nie. Nawet z Legią nie byłbym pewien w 100% że wygramy

30.04.2016 14:34

Oczywiście że jest oszczędzany na Atletico. Pep nie zmarnuje okazji wystawienia Alonso w kluczowym meczu

30.04.2016 14:31

@gregor
Na skrzydle też ma niby pozycje że może grać. Chyba za Coste będzie na lewym

30.04.2016 14:30

Bernat chyba na skrzydle będzie ustawiony

30.04.2016 14:27

A gdzie dziadzia Alonso? Na trybunach! Więc jesteśmy pewni że będzie na Atletico w pierwszym składzie. A Thiago gdzie? Na ławce i będzie na Atletico

30.04.2016 14:25

Aufstellung FC Bayern:
Neuer (K) - Tasci, Benatia, Rafinha, Boateng, Bernat, Götze, Rode, Müller, Coman, Kimmich || ^M.Hörwick
17 podanych dalej 26 polubionych
Einwechselspieler FCB: Ulreich - Thiago, Lewandowski, Costa, Lahm, Vidal, Alaba | Anstoß: 15.30 Uhr. TV: live auf sky | ^M.Hörwick
Rootacja i Boa w 1 skladzie

30.04.2016 14:23

Piękna oprawa się szykuje dziś na Alianz Arenie. Flagi są już na miejscach

30.04.2016 14:21

Fajnie by było kiedyś zdobyć mistrza na stadionie Dortmundu też

30.04.2016 14:08

@kusiczek
www.youtube.com/watch?v=XwAc2fH6ago
Co ciekawe, widać że nawet jak Atletico pierwsze strzeli gola to da się to odrobić a u siebie to łatwiej widać to na tym filmiku

30.04.2016 14:07