Z obozu rywala...

Do rewanżowego starcia Bayernu Monachium z Atletico Madryt w Lidze Mistrzów pozostało już niewiele czasu. Jak dobrze wiemy podopieczni Pepa Guardioli zremisowali wczoraj 1-1 z Gladbach. Rywale Die Roten również grali wczorajszego wieczoru ligowe spotkanie.

Rywalem zespołu ze stolicy Hiszpanii była ekipa Rayo Vallecano. Choć podopieczni Diego Simeone nie porywali swoją grą, to dobre zmiany w drugiej połowie pozwoliły na zdobycie kolejnych trzech punktów.

Ostatecznie Rojiblancos pokonali przed własną publicznością gości skromnym wynikiem 1-0 a jedyną bramkę w meczu zdobył Antoine Griezmann, który wpisał się na listę strzelców chwilę po tym jak zameldował się na boisku w 55' minucie.

Diego Simeone postanowił dać odpocząć kilku kluczowym zawodnikom przed zbliżającym się wyjazdem do Monachium, gdzie odbędzie się bój o finał Ligi Mistrzów.

Atletico: Jan Oblak - Juanfran. José Giménez, Lucas Hernández, Jesús Gámez - Gabi, Matías Kranevitter, Óliver Torres, Thomas - Ángel Correa, Luciano Vietto

Ławka: Miguel Ángel Moyá, Stefan Savić, Filipe, Saúl Ñíguez, Koke, Fernando Torres, Antoine Griezmann

Źródło: livescore.com