DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 148

@Kaminski
Hahahhaa. Ancelotti podobno wyraźnie powiedział że ma wyp*****ać z klubu. A jak ty Vidala wyrzucasz to nie mam wogóle pytań

12.05.2016 17:14

Oficjalnie: Dembele w Borussi

12.05.2016 15:58

@Rufus87
Na serio czy sarkazm?
Spokojnie Gotze zaraz odpali

12.05.2016 12:37

Za dobry na zmiennika jest

12.05.2016 12:26

Usrał się na tą pomoc tak, że zaczyna to denerwować. Będzie grać tam gdzie trener go wystawi, on nie może decydować gdzie gra w meczu

12.05.2016 12:24

Mundo Deportivo: Gdy tylko będzie okazja, David Alaba trafi do Barcelony, gdyż w Monachium nie występuje w pomocy

12.05.2016 12:13

Mówię, że są warianty gry i przed tym sezonem też pisali że można bez niego grać

11.05.2016 19:21

Tragedia!

11.05.2016 19:20

Przecież i Messiego w tym sezonie z Atletico posadzili :)

11.05.2016 19:18

"Alaba chce transferu do Barcy.

David Alaba przyznał, że jest zainteresowany transferem do Barcelony i kiedy tylko nadarzy się okazja, przeprowadzi się do Katalonii. Przy swojej deklaracji oświadczył, że jest jednak warunek, jaki „Blaugrana” musi spełnić, by pozyskać Austriaka.
Alaba oświadczył, że zostanie zawodnikiem „Dumy Katalonii” jeśli klub zagwarantuje mu, że będzie ustawiany w pomocy.

Źródło: Firsteleven "
Ze strony Barcy. Hahahaha

11.05.2016 19:16

Może i tak ale jeżeli chodzi o ważność dla zespołu to Thomas tu góruje
@Quebo
Wiem o tej polityce, ale tak patrząc to na Sanchesa nawet koło 60mln euro sypneliśmy mimo że zapłaciliśmy na razie 35mln euro. Więc tak patrząc James czy Sanchez to nie problem

11.05.2016 19:12

Podstawa to Thomas. Lewy może czasami usiąść ale w tych meczach mniej ważnych

11.05.2016 19:09

Ale czemu nie? Zarząd sypnie pieniędzmi dla Carlo i kupi mu zapewne teraz kogo będzie chciał i sprzeda kogo nie będzie chciał ale tych co nie będzie chciał to na pewno nie Niemcy z pierwszego składu więc luz. Można grać też czasami bez Lewego w składzie bo są różne warianty

11.05.2016 19:07

Czemu nie? Carlo też dobierze sztab medyczny i może on cuda będzie robić. Już przed sezonem powinny być zabiegi poważne robione żeby nic nie było w czasie sezonu

11.05.2016 19:03

Trudno, ale nie ma dla niego miejsca. Carlo dobrze myśli. Mam nadzieję. Gdzieś indziej pewnie odpali ale u nas nie i trzeba wziąć z niego hajsu jak najwięcej i kupić PO na pierwszy skład już

11.05.2016 19:00

"Francuz przybył do Bayernu przed tym sezonem z Juventusu na zasadzie wypożyczenia. Guardiola mu zaufał, a ten odwdzięczył się dobrą grą i bramkami. Francuz rozgrywki 2016/2017 spędzi jeszcze w Monachium, ale po ich zakończeniu powróci do zespołu Starej Damy."
Haha ze strony Barcy takie coś taki artykuł jest

11.05.2016 15:33

Oceniają go po Youtubie. Żenada, naprawdę żenada. Zobaczcie jak grał z nami w dwumeczu. Kox :)

11.05.2016 15:08

@Riberyy007
A mi się wydaje że szanse są ponieważ tak czasami bywa. A i jeszcze do BVB nie przeszedł a my lubimy na ostatniej prostej zabierać transfery innym klubom

11.05.2016 15:02

Denerwujecie mnie że za drogo kupili.

11.05.2016 15:00

Wbijać na strone devilpage i czytać ich komentarze na temat przespanego transferu Renato i ich zarządu. Śmiech gwarantowany ale zawsze tak tam jest

10.05.2016 19:37

Toć mówili że chcieli z Weiserem przedłużyć ale on chciał odejść. Nie wiem komu wierzyć

10.05.2016 17:40

Po co konkurent dla Lewego? Chcecie żeby (nie daj boże) trener ubzdurał sobie tego zawodnika słabszego zamiast Lewego? Wtedy byśmy kwiczeli bo by słabo grał ale żelazna 11. Zmiennik tak, żaden konkurent

10.05.2016 17:39

Ale by było jakbyśmy im jeszcze Dembele spod nosa zabrali

10.05.2016 17:25

Zarząd zmusi Carlo żeby były.Musi zmusić

10.05.2016 17:18

Linia obrony została kolego już wmocniona :)

10.05.2016 17:14

Powiedzialem dlaczego

10.05.2016 17:06

@DonJupp4ever
Żeby zabezpieczyć się na odejścia. Ma 18 lat i Carlo pewnie go chciał

10.05.2016 17:02

Osiemnastolatek, bo To nie Afrykanin tylko Portugalczyk. Ludzie myślą że z Afryki jest

10.05.2016 16:59

Na stronie Farsy napisali że Sanches nie ma 18lat tylko 23lata

10.05.2016 16:28

Lol chyba 80milionów za Sanchesa zapłacili. 35mln+45mln bonus

10.05.2016 16:21

Musimy LM TYM WYGRAĆ! Nie ma wyjścia

10.05.2016 16:08

O hohoho sypneli kasą

10.05.2016 16:05

A ja nie chce aby Real wygrał. Nie znosze tego klubu. Po takiej ogórkowej drodze nie mają prawa LM wygrać. Będę za Atletico jako jeden z niewielu

08.05.2016 19:43

Atletico jak już

08.05.2016 19:24

Ale skoro West Ham przegrywa u siebie ze słabą Swansea 1:4 to widać że w formie nie są. City raczej może się żegnać z LM

08.05.2016 19:19

Atletico na 3 miejsce spadło?

08.05.2016 19:08

City 2:2 Arsenal a to oznacza że Pep będzie podbijał LE :D

08.05.2016 19:01

Szkoda że przeważnie kończysz na 4 miejscu
4 najważniejsze wydarzenia
1.Mistrzowo Leicester
2.Barcelona traci 12 pkt przewagi w lidze
3.4Mistrzostwo z rzędu Bayernu
4.Arsenal Hłehehe :)

07.05.2016 23:23

Jestem bardzo ciekawy co wymyśli David na swojej głowie
Haha co on robi:4:39 i ten David www.youtube.com/watch?v=AMAAj2UNHRY

07.05.2016 23:14

Nasi to w tym tygodniu dopiero kace mieli...
PS: Ciekawe jaką fryzurę będzie miał David w sezonie 16/17? Co sezon ma inny styl

07.05.2016 23:10

Guardiola naj**any już jak wywiad przeprowadzali

07.05.2016 23:04

Zauważyłem że murzyny Coman i Costa mają ten sam głos

07.05.2016 23:01

Fajnie by było jak RB Lipsk dołączy do BL i tymi szejkami wykupi kogoś z Dortmundu. Oni mogą kupić wszystkich bo szejki

07.05.2016 22:54

Musimy rozgromić Hannover na AA by być naładowanym przez BVB

07.05.2016 17:54

Hah Dortmund z cieniutkim Frankfurtem wtopił

07.05.2016 17:32

Mateusz nie denerwuj mnie

07.05.2016 16:15

Le w y drugi gol

07.05.2016 16:02

Frankfurt prowadzi

07.05.2016 15:46

Thiago ma przebłyski

07.05.2016 14:41

Zobacz ile grał ostatnio i jak zwykle gral

07.05.2016 14:36

Gotze nic nie Gra nie stara się to siedzi. Proste

07.05.2016 14:33

Ktoś tutaj pisał że Bvb ma ładniejszy stadion od nas

07.05.2016 14:03

Dortmund ma szanse być w finale LM ale czy go wygrać to wątpie

07.05.2016 12:34

Szkoda, że chce odejść do zespołu w którym nie wygra LM

07.05.2016 12:17

Oo znalazłem jednego gościa na insta którego nie nawidzę.

07.05.2016 12:01

@Piotrek89r
Bo na bank spać będę

07.05.2016 11:44

@Piotrek89r
Jak zwykle nie obejrzę naj ciekawszego meczu

07.05.2016 11:31

Rode jak dostawał szansę to ją zazwyczaj zawalał podobnie jak Gotze. Mario dobry okres miał kiedy wykładał asysty Lewemu z VFL czy gol z BVB ale to tyle z okresu dobrego z tym sezonie

07.05.2016 11:24

O której w sierpniu gramy z Realem?

07.05.2016 11:09

@LukasFan
Grali, kuwa i prawie awansowali Pep na pewno nie zawalił tego meczu

07.05.2016 10:17

@Schikeria1213
Z tego co widziałem to nasz

07.05.2016 10:03

Szkoda ale na ostatnim meczu mimo wszystko będzie mi szkoda że odchodzi.

07.05.2016 09:42

To nie jest zawodnik na Bayern już to mówiłem a nawet czy Bayer i Schalke jest za słaby

07.05.2016 09:40

To nie jest poziom nawet Bayeru czy Schalke

06.05.2016 21:21

Ja chcę aby Atleti wygrało LM i Liverpool LE. Nie chcę aby Real szpanował sobie z pucharem LM po ogórkowej drodze. A Liverpool zasługuje na LE bo lubię śmiech Kloppa i wogóle eliminowali świetnych rywali ManU, BVB, Villareal. A Sevilla nie zasługuje swoją grą na wyjazdach. I nie chcę żeby 3 raz z rzędu LE wygrali. Wg mnie Liverpool faworytem

06.05.2016 21:18

@hoven
Niestety, Pan Thomas Muller miał dogodniejszą sytuację a jej nie wykorszystał

06.05.2016 19:43

No nie wiem ale pewnie tacy są

05.05.2016 19:37

@Quebo
Chodzi mi o to że zawodnik bardzo dobry na pierwszy skład młodszy o 2-3lata gdzieś od Hummelsa i tańszy

05.05.2016 19:30

O takim samym jest

05.05.2016 19:18

Chce Atleti aby wygrało. Nie chce Realu który 0:4 u siebie dostaje w lidze a ma LM wygrać. Atletico zasłużyło eliminując nas I Barce

05.05.2016 19:17

Trudno, ale ściągniemy kogoś młodszego i tańszego. Ale będzie śmiech z BVB co ustawiali tapetę jako Hummelsa judasza

05.05.2016 19:16

@bizon5315
Przeczuwam że jesteś żółtkiem ze strony BVB bizon5314.

05.05.2016 19:09

To już część 8. Jak nie uda się go wyciągnąć to luz, na pewno kogoś innego dobrego kupimy

05.05.2016 19:03

borussia.com.pl/news/show/aubameyang-strzele-bayernowi-dwa-gole
Żeby go to nie zgubiło...

05.05.2016 15:14

@Rufus87
Atletico tak traci gole z wolnych, jak tracili w tym sezonie z wolnych to tylko w taki sposób

04.05.2016 20:07

To już jest koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni od Guardioli

04.05.2016 18:57

Karne powinni być Vidal albo Lewy bo oni walą siłowo ale celnie i perfekcyjnie. Przy ich strzałach Oblak nie ruszył by się z miejsca a bramka by zadrżała w siatce

04.05.2016 18:45

A

04.05.2016 17:19

@Apollo1
Znowu dostaniemy łomot? Kur inaczej grać będziemy a ty chyba bierzesz pod uwagę naszą teraźniejszą grę. My też się wzmocnimy

04.05.2016 17:15

@Apollo1
Chory jesteś? Jestem pewien że w następnym sezonie wygramy LM za Carlo

04.05.2016 17:00

Sensacją to będzie jak w finałach LM i LE znajdą się angielskie drużyny. Jak w obu tych finałach będzie Anglia to tragedia

04.05.2016 16:10

Świetny mecz zagraliśmy brawo dla chłopców którzy nie odpuścili ani centymetra boiska. Cieszę się że udało nam się ten mecz wygrać. To nie wina Pepa że odpadliśmy bo to był błąd tylko obrony on wymyślił świetną taktykę na te spotkanie i prawie wypaliła w 100%. Dobry mecz Boy mimo błędu przy bramce to wchodził w graczy Atletico czyściutko odbierając piłkę

04.05.2016 15:42

Spalonego niby nie było ale mi się wydawało że jak się urwał to większość sędziów by odgwizdała spalonego. Trudno, Pep wymyślił na ten mecz świetną taktykę i zabrakło nie wiele prze jeden głupi błąd. Gdyby Manu nie wyszedł z bramki to gola Griziego by nie było

04.05.2016 15:36

Jak zwykle Lewemu który strzelił gola się obrywa a Thomasowi co nie strzelił karnego to ochrona bo nie można najechać

03.05.2016 23:06

Ważne, że chociaż mecz wygraliśmy

03.05.2016 22:58

Coś wykombinował Pep

03.05.2016 21:41

Dobra idź już na stronę Dortmundu popisz sobie z nimi

03.05.2016 20:04

Hahahaha

03.05.2016 19:52

Spokojnie, Alonso jest tak szybki że za 11 będzie grać

03.05.2016 19:47

A jak inaczej wytłumaczysz brak jego w kadrze?

03.05.2016 19:43

Nie ma Yannicka Fereiry Carrasco chyba na ławce jest

03.05.2016 19:39

Nie grał dosyć długo, nie wiadomo jak tam u niego z formą

03.05.2016 19:39

Tak

03.05.2016 19:37

Ma uraz znowu

03.05.2016 19:34

Bernat na trybunach! Jest

03.05.2016 19:33

Neuer - Ribéry, Martinez, Lewandowski, Costa, Alonso, Boateng, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba | ^M.Hörwick
Kur Alonso

03.05.2016 19:31

Ale stres

03.05.2016 19:13

I tak lepiej niż Gyce który wogóle nie ma prędkości a piłka leci a ten odchodiz

03.05.2016 19:06

A gdzie Carrasco? Nie wystawiają go?

03.05.2016 18:47

Baaaaaaaaaaaaaayerrrrrnnnnnnn!! Baaaaaaaaaaaaaayerrrrrnnnnnnn!!

03.05.2016 18:44