DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 147

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAYYYYYYYYYERRRRRRRRRRRRN!!!!! NAJLEPSZY KLUB ŚWIATA!

22.05.2016 09:51

Jeeeeea Bayeeeern

21.05.2016 22:53

Tak

21.05.2016 20:59

Ostatnio rzeczywiście nudno było

21.05.2016 20:57

Oby tak

21.05.2016 20:56

A na stronie Barsy piszą że Lewy to dno hahaha :P Przypominam że w tamtym sezonie w pojedynku napastników Lewandowski-Suarez było 1:0 dla Lewego hahaha

21.05.2016 20:54

Severin Freund ogląda mecz i nam dopinguje :) To skoczek narciarski czołowy

21.05.2016 20:52

Żółtki czekają na kontry chyba bo skład mocarsko defensive

21.05.2016 19:04

Mówiłeś, że czujesz, że odpadniemy z Benficą a nie odpadliśmy. Pierwszy przypadek.

21.05.2016 18:42

jastrzab jak zwykle ostatnio złe przeczucia

21.05.2016 18:11

Mam nadzieje, że koło 22 cała strona będzie świętować wygraną :) Mam nadzieję, że Pep coś wymyślił tak jak na Atletico

21.05.2016 18:03

Jednak to kibice dodają jadu.

21.05.2016 18:01

Ależ ja się stresuje. Uwielbiam te mecze przeciwko BVB ale w meczu obżeram paznokcie ze stresu

21.05.2016 18:00

Guardiola powiedział, że życzy dużo sukcesów Tuchelowi w przyszłości a więc można stwierdzić że życzy majstra

21.05.2016 08:48

Boże z wypowiedzi Guardioli można wywnioskować, że życzy zółtkom majstra

20.05.2016 20:21

Chyba już się pożegnał z Bayernem strzelając dwa gole.

20.05.2016 20:15

To nie wasza kolej na zwycięstwo

20.05.2016 20:14

Wiecie, że jak gracie w fife online na playstation to możecie z Messim grać? Sam się przyznał że gra, a nikt nie wie że grają z geniuszem footbolu w fifie

18.05.2016 18:52

Nie będą mieli pociechy bo kilka lat i u nas pewnie wyląduje :)

18.05.2016 18:40

I tak tego obrońcy nie ma w ważnych momentach

17.05.2016 19:09

Ta Gwiazdeczka gdyby nie Mundial to by grała w średniakach typu Koeln

17.05.2016 19:08

Di Maria to nie odpad w Realu. W PSG wymiata. W Manutd słabszy okres

17.05.2016 16:13

Hah Rekordy bijemy a Neuera i tak od 2 czy 3 sezonów już nie ma

17.05.2016 16:12

AS i MARCA pisali wczoraj że Lewy do Realu idzie a ten gwiazdorek do nas. Hah i MARCA pisała że jeszcze 15mln dopłacamy hahahaha. I wgl na stronach Realu Benzema>Lewy hahahaha

17.05.2016 16:09

Chyba tyle na zawodnika nie wydamy. Przy Carlo wymiatał ale chyba nie warto go kupywać

17.05.2016 16:03

O niemiaszki bol tylka. Teraz Niemcy nie beda ciagle z nami wygrywac. A jak wtopa 2:0 to cud to niezle macie

16.05.2016 22:31

Przecież Zieliński na 100% w Liverpoolu. W necie nawet jest jak na boisku treningowym empoli zakłada koszulkę Liverpoolu

16.05.2016 15:59

Przecież Lewy Z TRZY MECZE Z Rzędu niedawno nie trafiał i już sadzali go na ławce i to w tym sezonie nie dawno

15.05.2016 15:06

Co wy? W Finale ma grać jak najsłabiej abyśmy łatwe zadanie mieli

15.05.2016 11:55

Xhaka odchodzi z Gladbach. Dziś ostatni mecz zagrał

14.05.2016 20:13

@ThomasKonig
Czasami będziemi i w tych grali

14.05.2016 18:11

Może czerwone będą spodenki na dom a jak czasami na wyjazdach w czerwonych będziemy grali to białe spodenki będą. Ten strój jest jednak fajny

14.05.2016 18:09

Eurosport 5 minut i już kończą transmisje heh
Lewy już z armatką

14.05.2016 18:02

@Patryk233
Masz konto na sportslive?

14.05.2016 17:58

Meister!!!!!! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!! Bayern!!!!!!!!!!!!

14.05.2016 17:56

No bardzo często tym z górnej półki strzela.

14.05.2016 16:58

Hahaha Sobiech nam strzela no nie mogę ze smiechu pękam

14.05.2016 16:56

Zaraz Hannover gola strzeli

14.05.2016 16:53

Heh, jeszcze narzekajcie na Ulreicha że za słaby

14.05.2016 16:50

Może Mario chce pokazać że Carlo się myli?

14.05.2016 16:45

Dobra niech ten gotze zostaje

14.05.2016 16:44

Przecież był już debiut i to w LM

14.05.2016 16:42

Pamiętasz mecz z Dinamem? Więc wiesz

14.05.2016 16:40

Jeszcze tego brakuje kontuzji Manu

14.05.2016 16:39

Hahaha

14.05.2016 16:27

Źle czy dobrze ta multiliga jest prowadzona?

14.05.2016 16:26

A jak tą multiligę prowadzą?

14.05.2016 16:23

No i super
@konrad2815
Co ty pierniczysz?

14.05.2016 16:19

Oj tam, wielu nie mogło

14.05.2016 16:16

Haha Gotze ale nie mówcie że się odradza

14.05.2016 16:00

Rykoszet który zmienił tor lotu piłki

14.05.2016 15:50

Aa ok. Myslalem ze lewy nie strzelal

14.05.2016 15:47

Samobój a nie 30

14.05.2016 15:45

Dzieki Mati

14.05.2016 15:36

No i jestem uziemiony. Dzięki ojrosport

14.05.2016 15:33

jakiś link Fast!! Mateusza mi nie dziala

14.05.2016 15:32

Bedzie tu mecz puszczany?

14.05.2016 15:11

Euro właśnie się z kibicami kojarzy a bez kibiców sensu to nie ma

14.05.2016 15:10

Mam nadzieje, że Euro zlikwidują w tym roku po prostu. Za dużo strachu. Nie ma sensu tego ciągnąć

14.05.2016 15:03

Tak :(
Strach co będzie na euro :(

14.05.2016 15:00

Szlak mnie z tym Eurosportem trafi

14.05.2016 14:55

@josh1982
Przecież na fb napisali że multiliga będzie, ale głownym meczem będzie Werder-Eintracht

14.05.2016 13:26

I tak nadal wiele zamieni Vidala na Schweiniego

14.05.2016 13:24

Gdyby Chińczycy Ekstraklase kupili to by było xD

14.05.2016 13:16

Fantastyczny Artykuł! Tak dalej!

14.05.2016 13:11

Żeby odstresować się po ciężkich meczach Bayernu i na następny dzień oglądać śmiech na kółkach w wykonaniu zespołu z Ekstraklasy

14.05.2016 13:06

Nie, ale przynajmniej mielibyśmy oglądać Polską żenadę w Europejskich Pucharach która ta żenada nic nie znaczy ale dla Smiechu oglądam. Już w tym sezonie Lech Fiorentine na wyjeździe pokonał więc nie taka żenada

14.05.2016 13:01

Jak chcecie nic w Europejskich Pucharach to miejcie Piasta na Mistrza co odpadnie tak szybko jak Jagiellonia. Legia przynajmniej do LE się kwalifikuje, a ona miała by szanse tylko przejść Kwali LM a nie żaden Piast

14.05.2016 12:56

"No, oni nie powinni narzekać, bo na przykład w DFB-Pokal to oni mieli ostatnio zawsze bardzo dobre losowania (nie tylko słabi przeciwnicy, ale przede wszystkim mecze u siebie). "
Hahaha i kto to mówi. My trafialiśmy ciągle na wyjazdach a oni domek. My na VFL na wyjeździe trafiliśmy a oni jakieś beniaminy 3 bundesligi ciągle

14.05.2016 12:10

Ja może relacje na żywo włącze albo stream

14.05.2016 11:43

Ale Lewy musi rekordmieć

14.05.2016 11:34

Lewy musi strzelić jak najwięcej goli dzisiaj

14.05.2016 10:34

Trudno, nie se gdzieś odpala u nas nie zrobił kariery to należy sprzedać

14.05.2016 10:27

Walka o utrzymanie, będzie ciekawiej.

14.05.2016 10:25

Jak mamy wygrać LM kosztem Ligi to proszę Bardzo.

14.05.2016 10:06

Juve ma fajne koszulki

14.05.2016 09:53

Dzisiaj w nowych strojach grają?

14.05.2016 08:53

Za 2 dni wydarzy się coś cudownego-David Alaba na fc
Mam nadzieje że nie transfer do Farsy. Może o fete na Marienplatz mu chodzi?

13.05.2016 22:21

Haha ten Sanches siatke Godinowi w tym sezonie założył hah. Oby Graczom BVB też zakładał

13.05.2016 20:16

Trzeba powiedzieć, że Lewy dużo goli nam nastrzelał. BVB też już dużo

13.05.2016 20:11

Ale można nazwać że był już tam Legendą nawet

13.05.2016 20:08

Haha w drużynie sezonu Europy nie ma Lewego a jest Higuain. Hahahaha

13.05.2016 20:06

Ciekawe czy gdybyśmy wygrali puchar to Mats byłby zawiedziony czy szczęśliwy

13.05.2016 20:04

Podobno nie pojawi się na konferencji przed meczem z nami a kapitani tam mają być. Chyba wie, że nie ma już co z tymi Dortmundzkimi ludziami się użerać. O nie, jeszcze ten Guardiola nas prowadzi, kurde już miałem nadzieję że Carlo nas prowadzi

13.05.2016 20:03

Powinien zrezygnować z gry w tym sezonie już.

13.05.2016 20:00

A Gotze już nawet okularów nie założył. Co za typ człowieka

13.05.2016 19:58

Ta będzie. G... Będzie gwizdy będą, bo tacy są kibice BVB. Tylko Lewego godnie pożegnali

13.05.2016 19:56

Zostać na następny sezon musi. Musi dobić BVB w sezonie 16/17. Wgl niech do końca kariery zostaje

13.05.2016 19:56

Pobiją go. Na pewno

13.05.2016 19:51

Coman jest dla niego konkurencją alem Arjen w formie wygrywa z nim rywalizację i mam nadzieję że zostanie
Na stronie Barcy pisali że po sezonie 16/17 Coman do Juve wraca w artykule tak było ale nie wiem czy to prawda

13.05.2016 19:51

To i tak my przez większość czasu Frankfurrt będziemy z Werderem oglądać porażka włącze chyba stream

13.05.2016 19:45

Nie zrobił kariery u nas to wylot nie ma już szans

13.05.2016 19:41

Mats będzie miał 15 a nie 5 pewnie

13.05.2016 19:39

Hummels w BVB ma 15 a u nas jest wolna

13.05.2016 19:38

Hahahaha Eurosport naszego meczu nie pokaże hahaha

13.05.2016 19:36

A według mnie nie są złe te cielne

13.05.2016 19:34

Mówcie co chcecie, ale bramkarski strój na sezon 1617 jest pro

13.05.2016 16:02

Z lepszymi rywalami Ousmane grał źle ale mam nadzieję że się rozwinie i przyjdzie do nas

12.05.2016 20:09

Po tej wypowiedzi wiadomo że zostaje

12.05.2016 20:08

A dupa prawda. Nie grają na tej samej pozycji to nie wolno mówić że ktoś jest lepszy,

12.05.2016 17:15