BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAYYYYYYYYYERRRRRRRRRRRRN!!!!! NAJLEPSZY KLUB ŚWIATA!
22.05.2016 09:51
Jeeeeea Bayeeeern
21.05.2016 22:53
Tak
21.05.2016 20:59
Ostatnio rzeczywiście nudno było
21.05.2016 20:57
Oby tak
21.05.2016 20:56
A na stronie Barsy piszą że Lewy to dno hahaha :P Przypominam że w tamtym sezonie w pojedynku napastników Lewandowski-Suarez było 1:0 dla Lewego hahaha
21.05.2016 20:54
Severin Freund ogląda mecz i nam dopinguje :) To skoczek narciarski czołowy
21.05.2016 20:52
Żółtki czekają na kontry chyba bo skład mocarsko defensive
21.05.2016 19:04
Mówiłeś, że czujesz, że odpadniemy z Benficą a nie odpadliśmy. Pierwszy przypadek.
21.05.2016 18:42
jastrzab jak zwykle ostatnio złe przeczucia
21.05.2016 18:11
Mam nadzieje, że koło 22 cała strona będzie świętować wygraną :) Mam nadzieję, że Pep coś wymyślił tak jak na Atletico
21.05.2016 18:03
Jednak to kibice dodają jadu.
21.05.2016 18:01
Ależ ja się stresuje. Uwielbiam te mecze przeciwko BVB ale w meczu obżeram paznokcie ze stresu
21.05.2016 18:00
Guardiola powiedział, że życzy dużo sukcesów Tuchelowi w przyszłości a więc można stwierdzić że życzy majstra
21.05.2016 08:48
Boże z wypowiedzi Guardioli można wywnioskować, że życzy zółtkom majstra
20.05.2016 20:21
Chyba już się pożegnał z Bayernem strzelając dwa gole.
20.05.2016 20:15
To nie wasza kolej na zwycięstwo
20.05.2016 20:14
Wiecie, że jak gracie w fife online na playstation to możecie z Messim grać? Sam się przyznał że gra, a nikt nie wie że grają z geniuszem footbolu w fifie
18.05.2016 18:52
Nie będą mieli pociechy bo kilka lat i u nas pewnie wyląduje :)
18.05.2016 18:40
I tak tego obrońcy nie ma w ważnych momentach
17.05.2016 19:09
Ta Gwiazdeczka gdyby nie Mundial to by grała w średniakach typu Koeln
17.05.2016 19:08
Di Maria to nie odpad w Realu. W PSG wymiata. W Manutd słabszy okres
17.05.2016 16:13
Hah Rekordy bijemy a Neuera i tak od 2 czy 3 sezonów już nie ma
17.05.2016 16:12
AS i MARCA pisali wczoraj że Lewy do Realu idzie a ten gwiazdorek do nas. Hah i MARCA pisała że jeszcze 15mln dopłacamy hahahaha. I wgl na stronach Realu Benzema>Lewy hahahaha
17.05.2016 16:09
Chyba tyle na zawodnika nie wydamy. Przy Carlo wymiatał ale chyba nie warto go kupywać
17.05.2016 16:03
O niemiaszki bol tylka. Teraz Niemcy nie beda ciagle z nami wygrywac. A jak wtopa 2:0 to cud to niezle macie
16.05.2016 22:31
Przecież Zieliński na 100% w Liverpoolu. W necie nawet jest jak na boisku treningowym empoli zakłada koszulkę Liverpoolu
16.05.2016 15:59
Przecież Lewy Z TRZY MECZE Z Rzędu niedawno nie trafiał i już sadzali go na ławce i to w tym sezonie nie dawno
15.05.2016 15:06
Co wy? W Finale ma grać jak najsłabiej abyśmy łatwe zadanie mieli
15.05.2016 11:55
Xhaka odchodzi z Gladbach. Dziś ostatni mecz zagrał
14.05.2016 20:13
@ThomasKonig
Czasami będziemi i w tych grali
14.05.2016 18:11
Może czerwone będą spodenki na dom a jak czasami na wyjazdach w czerwonych będziemy grali to białe spodenki będą. Ten strój jest jednak fajny
14.05.2016 18:09
Eurosport 5 minut i już kończą transmisje heh
Lewy już z armatką
Hahaha Sobiech nam strzela no nie mogę ze smiechu pękam
14.05.2016 16:56
Zaraz Hannover gola strzeli
14.05.2016 16:53
Heh, jeszcze narzekajcie na Ulreicha że za słaby
14.05.2016 16:50
Może Mario chce pokazać że Carlo się myli?
14.05.2016 16:45
Dobra niech ten gotze zostaje
14.05.2016 16:44
Przecież był już debiut i to w LM
14.05.2016 16:42
Pamiętasz mecz z Dinamem? Więc wiesz
14.05.2016 16:40
Jeszcze tego brakuje kontuzji Manu
14.05.2016 16:39
Hahaha
14.05.2016 16:27
Źle czy dobrze ta multiliga jest prowadzona?
14.05.2016 16:26
A jak tą multiligę prowadzą?
14.05.2016 16:23
No i super
@konrad2815
Co ty pierniczysz?
14.05.2016 16:19
Oj tam, wielu nie mogło
14.05.2016 16:16
Haha Gotze ale nie mówcie że się odradza
14.05.2016 16:00
Rykoszet który zmienił tor lotu piłki
14.05.2016 15:50
Aa ok. Myslalem ze lewy nie strzelal
14.05.2016 15:47
Samobój a nie 30
14.05.2016 15:45
Dzieki Mati
14.05.2016 15:36
No i jestem uziemiony. Dzięki ojrosport
14.05.2016 15:33
jakiś link Fast!! Mateusza mi nie dziala
14.05.2016 15:32
Bedzie tu mecz puszczany?
14.05.2016 15:11
Euro właśnie się z kibicami kojarzy a bez kibiców sensu to nie ma
14.05.2016 15:10
Mam nadzieje, że Euro zlikwidują w tym roku po prostu. Za dużo strachu. Nie ma sensu tego ciągnąć
14.05.2016 15:03
Tak :(
Strach co będzie na euro :(
14.05.2016 15:00
Szlak mnie z tym Eurosportem trafi
14.05.2016 14:55
@josh1982
Przecież na fb napisali że multiliga będzie, ale głownym meczem będzie Werder-Eintracht
14.05.2016 13:26
I tak nadal wiele zamieni Vidala na Schweiniego
14.05.2016 13:24
Gdyby Chińczycy Ekstraklase kupili to by było xD
14.05.2016 13:16
Fantastyczny Artykuł! Tak dalej!
14.05.2016 13:11
Żeby odstresować się po ciężkich meczach Bayernu i na następny dzień oglądać śmiech na kółkach w wykonaniu zespołu z Ekstraklasy
14.05.2016 13:06
Nie, ale przynajmniej mielibyśmy oglądać Polską żenadę w Europejskich Pucharach która ta żenada nic nie znaczy ale dla Smiechu oglądam. Już w tym sezonie Lech Fiorentine na wyjeździe pokonał więc nie taka żenada
14.05.2016 13:01
Jak chcecie nic w Europejskich Pucharach to miejcie Piasta na Mistrza co odpadnie tak szybko jak Jagiellonia. Legia przynajmniej do LE się kwalifikuje, a ona miała by szanse tylko przejść Kwali LM a nie żaden Piast
14.05.2016 12:56
"No, oni nie powinni narzekać, bo na przykład w DFB-Pokal to oni mieli ostatnio zawsze bardzo dobre losowania (nie tylko słabi przeciwnicy, ale przede wszystkim mecze u siebie). "
Hahaha i kto to mówi. My trafialiśmy ciągle na wyjazdach a oni domek. My na VFL na wyjeździe trafiliśmy a oni jakieś beniaminy 3 bundesligi ciągle
14.05.2016 12:10
Ja może relacje na żywo włącze albo stream
14.05.2016 11:43
Ale Lewy musi rekordmieć
14.05.2016 11:34
Lewy musi strzelić jak najwięcej goli dzisiaj
14.05.2016 10:34
Trudno, nie se gdzieś odpala u nas nie zrobił kariery to należy sprzedać
14.05.2016 10:27
Walka o utrzymanie, będzie ciekawiej.
14.05.2016 10:25
Jak mamy wygrać LM kosztem Ligi to proszę Bardzo.
14.05.2016 10:06
Juve ma fajne koszulki
14.05.2016 09:53
Dzisiaj w nowych strojach grają?
14.05.2016 08:53
Za 2 dni wydarzy się coś cudownego-David Alaba na fc
Mam nadzieje że nie transfer do Farsy. Może o fete na Marienplatz mu chodzi?
13.05.2016 22:21
Haha ten Sanches siatke Godinowi w tym sezonie założył hah. Oby Graczom BVB też zakładał
13.05.2016 20:16
Trzeba powiedzieć, że Lewy dużo goli nam nastrzelał. BVB też już dużo
13.05.2016 20:11
Ale można nazwać że był już tam Legendą nawet
13.05.2016 20:08
Haha w drużynie sezonu Europy nie ma Lewego a jest Higuain. Hahahaha
13.05.2016 20:06
Ciekawe czy gdybyśmy wygrali puchar to Mats byłby zawiedziony czy szczęśliwy
13.05.2016 20:04
Podobno nie pojawi się na konferencji przed meczem z nami a kapitani tam mają być. Chyba wie, że nie ma już co z tymi Dortmundzkimi ludziami się użerać. O nie, jeszcze ten Guardiola nas prowadzi, kurde już miałem nadzieję że Carlo nas prowadzi
13.05.2016 20:03
Powinien zrezygnować z gry w tym sezonie już.
13.05.2016 20:00
A Gotze już nawet okularów nie założył. Co za typ człowieka
13.05.2016 19:58
Ta będzie. G... Będzie gwizdy będą, bo tacy są kibice BVB. Tylko Lewego godnie pożegnali
13.05.2016 19:56
Zostać na następny sezon musi. Musi dobić BVB w sezonie 16/17. Wgl niech do końca kariery zostaje
13.05.2016 19:56
Pobiją go. Na pewno
13.05.2016 19:51
Coman jest dla niego konkurencją alem Arjen w formie wygrywa z nim rywalizację i mam nadzieję że zostanie
Na stronie Barcy pisali że po sezonie 16/17 Coman do Juve wraca w artykule tak było ale nie wiem czy to prawda
13.05.2016 19:51
To i tak my przez większość czasu Frankfurrt będziemy z Werderem oglądać porażka włącze chyba stream
13.05.2016 19:45
Nie zrobił kariery u nas to wylot nie ma już szans
13.05.2016 19:41
Mats będzie miał 15 a nie 5 pewnie
13.05.2016 19:39
Hummels w BVB ma 15 a u nas jest wolna
13.05.2016 19:38
Hahahaha Eurosport naszego meczu nie pokaże hahaha
13.05.2016 19:36
A według mnie nie są złe te cielne
13.05.2016 19:34
Mówcie co chcecie, ale bramkarski strój na sezon 1617 jest pro
13.05.2016 16:02
Z lepszymi rywalami Ousmane grał źle ale mam nadzieję że się rozwinie i przyjdzie do nas
12.05.2016 20:09
Po tej wypowiedzi wiadomo że zostaje
12.05.2016 20:08
A dupa prawda. Nie grają na tej samej pozycji to nie wolno mówić że ktoś jest lepszy,
BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAYYYYYYYYYERRRRRRRRRRRRN!!!!! NAJLEPSZY KLUB ŚWIATA!
22.05.2016 09:51
Jeeeeea Bayeeeern
21.05.2016 22:53
Tak
21.05.2016 20:59
Ostatnio rzeczywiście nudno było
21.05.2016 20:57
Oby tak
21.05.2016 20:56
A na stronie Barsy piszą że Lewy to dno hahaha :P Przypominam że w tamtym sezonie w pojedynku napastników Lewandowski-Suarez było 1:0 dla Lewego hahaha
21.05.2016 20:54
Severin Freund ogląda mecz i nam dopinguje :) To skoczek narciarski czołowy
21.05.2016 20:52
Żółtki czekają na kontry chyba bo skład mocarsko defensive
21.05.2016 19:04
Mówiłeś, że czujesz, że odpadniemy z Benficą a nie odpadliśmy. Pierwszy przypadek.
21.05.2016 18:42
jastrzab jak zwykle ostatnio złe przeczucia
21.05.2016 18:11
Mam nadzieje, że koło 22 cała strona będzie świętować wygraną :) Mam nadzieję, że Pep coś wymyślił tak jak na Atletico
21.05.2016 18:03
Jednak to kibice dodają jadu.
21.05.2016 18:01
Ależ ja się stresuje. Uwielbiam te mecze przeciwko BVB ale w meczu obżeram paznokcie ze stresu
21.05.2016 18:00
Guardiola powiedział, że życzy dużo sukcesów Tuchelowi w przyszłości a więc można stwierdzić że życzy majstra
21.05.2016 08:48
Boże z wypowiedzi Guardioli można wywnioskować, że życzy zółtkom majstra
20.05.2016 20:21
Chyba już się pożegnał z Bayernem strzelając dwa gole.
20.05.2016 20:15
To nie wasza kolej na zwycięstwo
20.05.2016 20:14
Wiecie, że jak gracie w fife online na playstation to możecie z Messim grać? Sam się przyznał że gra, a nikt nie wie że grają z geniuszem footbolu w fifie
18.05.2016 18:52
Nie będą mieli pociechy bo kilka lat i u nas pewnie wyląduje :)
18.05.2016 18:40
I tak tego obrońcy nie ma w ważnych momentach
17.05.2016 19:09
Ta Gwiazdeczka gdyby nie Mundial to by grała w średniakach typu Koeln
17.05.2016 19:08
Di Maria to nie odpad w Realu. W PSG wymiata. W Manutd słabszy okres
17.05.2016 16:13
Hah Rekordy bijemy a Neuera i tak od 2 czy 3 sezonów już nie ma
17.05.2016 16:12
AS i MARCA pisali wczoraj że Lewy do Realu idzie a ten gwiazdorek do nas. Hah i MARCA pisała że jeszcze 15mln dopłacamy hahahaha. I wgl na stronach Realu Benzema>Lewy hahahaha
17.05.2016 16:09
Chyba tyle na zawodnika nie wydamy. Przy Carlo wymiatał ale chyba nie warto go kupywać
17.05.2016 16:03
O niemiaszki bol tylka. Teraz Niemcy nie beda ciagle z nami wygrywac. A jak wtopa 2:0 to cud to niezle macie
16.05.2016 22:31
Przecież Zieliński na 100% w Liverpoolu. W necie nawet jest jak na boisku treningowym empoli zakłada koszulkę Liverpoolu
16.05.2016 15:59
Przecież Lewy Z TRZY MECZE Z Rzędu niedawno nie trafiał i już sadzali go na ławce i to w tym sezonie nie dawno
15.05.2016 15:06
Co wy? W Finale ma grać jak najsłabiej abyśmy łatwe zadanie mieli
15.05.2016 11:55
Xhaka odchodzi z Gladbach. Dziś ostatni mecz zagrał
14.05.2016 20:13
@ThomasKonig
Czasami będziemi i w tych grali
14.05.2016 18:11
Może czerwone będą spodenki na dom a jak czasami na wyjazdach w czerwonych będziemy grali to białe spodenki będą. Ten strój jest jednak fajny
14.05.2016 18:09
Eurosport 5 minut i już kończą transmisje heh
Lewy już z armatką
14.05.2016 18:02
@Patryk233
Masz konto na sportslive?
14.05.2016 17:58
Meister!!!!!! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!! Bayern!!!!!!!!!!!!
14.05.2016 17:56
No bardzo często tym z górnej półki strzela.
14.05.2016 16:58
Hahaha Sobiech nam strzela no nie mogę ze smiechu pękam
14.05.2016 16:56
Zaraz Hannover gola strzeli
14.05.2016 16:53
Heh, jeszcze narzekajcie na Ulreicha że za słaby
14.05.2016 16:50
Może Mario chce pokazać że Carlo się myli?
14.05.2016 16:45
Dobra niech ten gotze zostaje
14.05.2016 16:44
Przecież był już debiut i to w LM
14.05.2016 16:42
Pamiętasz mecz z Dinamem? Więc wiesz
14.05.2016 16:40
Jeszcze tego brakuje kontuzji Manu
14.05.2016 16:39
Hahaha
14.05.2016 16:27
Źle czy dobrze ta multiliga jest prowadzona?
14.05.2016 16:26
A jak tą multiligę prowadzą?
14.05.2016 16:23
No i super
@konrad2815
Co ty pierniczysz?
14.05.2016 16:19
Oj tam, wielu nie mogło
14.05.2016 16:16
Haha Gotze ale nie mówcie że się odradza
14.05.2016 16:00
Rykoszet który zmienił tor lotu piłki
14.05.2016 15:50
Aa ok. Myslalem ze lewy nie strzelal
14.05.2016 15:47
Samobój a nie 30
14.05.2016 15:45
Dzieki Mati
14.05.2016 15:36
No i jestem uziemiony. Dzięki ojrosport
14.05.2016 15:33
jakiś link Fast!! Mateusza mi nie dziala
14.05.2016 15:32
Bedzie tu mecz puszczany?
14.05.2016 15:11
Euro właśnie się z kibicami kojarzy a bez kibiców sensu to nie ma
14.05.2016 15:10
Mam nadzieje, że Euro zlikwidują w tym roku po prostu. Za dużo strachu. Nie ma sensu tego ciągnąć
14.05.2016 15:03
Tak :(
Strach co będzie na euro :(
14.05.2016 15:00
Szlak mnie z tym Eurosportem trafi
14.05.2016 14:55
@josh1982
Przecież na fb napisali że multiliga będzie, ale głownym meczem będzie Werder-Eintracht
14.05.2016 13:26
I tak nadal wiele zamieni Vidala na Schweiniego
14.05.2016 13:24
Gdyby Chińczycy Ekstraklase kupili to by było xD
14.05.2016 13:16
Fantastyczny Artykuł! Tak dalej!
14.05.2016 13:11
Żeby odstresować się po ciężkich meczach Bayernu i na następny dzień oglądać śmiech na kółkach w wykonaniu zespołu z Ekstraklasy
14.05.2016 13:06
Nie, ale przynajmniej mielibyśmy oglądać Polską żenadę w Europejskich Pucharach która ta żenada nic nie znaczy ale dla Smiechu oglądam. Już w tym sezonie Lech Fiorentine na wyjeździe pokonał więc nie taka żenada
14.05.2016 13:01
Jak chcecie nic w Europejskich Pucharach to miejcie Piasta na Mistrza co odpadnie tak szybko jak Jagiellonia. Legia przynajmniej do LE się kwalifikuje, a ona miała by szanse tylko przejść Kwali LM a nie żaden Piast
14.05.2016 12:56
"No, oni nie powinni narzekać, bo na przykład w DFB-Pokal to oni mieli ostatnio zawsze bardzo dobre losowania (nie tylko słabi przeciwnicy, ale przede wszystkim mecze u siebie). "
Hahaha i kto to mówi. My trafialiśmy ciągle na wyjazdach a oni domek. My na VFL na wyjeździe trafiliśmy a oni jakieś beniaminy 3 bundesligi ciągle
14.05.2016 12:10
Ja może relacje na żywo włącze albo stream
14.05.2016 11:43
Ale Lewy musi rekordmieć
14.05.2016 11:34
Lewy musi strzelić jak najwięcej goli dzisiaj
14.05.2016 10:34
Trudno, nie se gdzieś odpala u nas nie zrobił kariery to należy sprzedać
14.05.2016 10:27
Walka o utrzymanie, będzie ciekawiej.
14.05.2016 10:25
Jak mamy wygrać LM kosztem Ligi to proszę Bardzo.
14.05.2016 10:06
Juve ma fajne koszulki
14.05.2016 09:53
Dzisiaj w nowych strojach grają?
14.05.2016 08:53
Za 2 dni wydarzy się coś cudownego-David Alaba na fc
Mam nadzieje że nie transfer do Farsy. Może o fete na Marienplatz mu chodzi?
13.05.2016 22:21
Haha ten Sanches siatke Godinowi w tym sezonie założył hah. Oby Graczom BVB też zakładał
13.05.2016 20:16
Trzeba powiedzieć, że Lewy dużo goli nam nastrzelał. BVB też już dużo
13.05.2016 20:11
Ale można nazwać że był już tam Legendą nawet
13.05.2016 20:08
Haha w drużynie sezonu Europy nie ma Lewego a jest Higuain. Hahahaha
13.05.2016 20:06
Ciekawe czy gdybyśmy wygrali puchar to Mats byłby zawiedziony czy szczęśliwy
13.05.2016 20:04
Podobno nie pojawi się na konferencji przed meczem z nami a kapitani tam mają być. Chyba wie, że nie ma już co z tymi Dortmundzkimi ludziami się użerać. O nie, jeszcze ten Guardiola nas prowadzi, kurde już miałem nadzieję że Carlo nas prowadzi
13.05.2016 20:03
Powinien zrezygnować z gry w tym sezonie już.
13.05.2016 20:00
A Gotze już nawet okularów nie założył. Co za typ człowieka
13.05.2016 19:58
Ta będzie. G... Będzie gwizdy będą, bo tacy są kibice BVB. Tylko Lewego godnie pożegnali
13.05.2016 19:56
Zostać na następny sezon musi. Musi dobić BVB w sezonie 16/17. Wgl niech do końca kariery zostaje
13.05.2016 19:56
Pobiją go. Na pewno
13.05.2016 19:51
Coman jest dla niego konkurencją alem Arjen w formie wygrywa z nim rywalizację i mam nadzieję że zostanie
Na stronie Barcy pisali że po sezonie 16/17 Coman do Juve wraca w artykule tak było ale nie wiem czy to prawda
13.05.2016 19:51
To i tak my przez większość czasu Frankfurrt będziemy z Werderem oglądać porażka włącze chyba stream
13.05.2016 19:45
Nie zrobił kariery u nas to wylot nie ma już szans
13.05.2016 19:41
Mats będzie miał 15 a nie 5 pewnie
13.05.2016 19:39
Hummels w BVB ma 15 a u nas jest wolna
13.05.2016 19:38
Hahahaha Eurosport naszego meczu nie pokaże hahaha
13.05.2016 19:36
A według mnie nie są złe te cielne
13.05.2016 19:34
Mówcie co chcecie, ale bramkarski strój na sezon 1617 jest pro
13.05.2016 16:02
Z lepszymi rywalami Ousmane grał źle ale mam nadzieję że się rozwinie i przyjdzie do nas
12.05.2016 20:09
Po tej wypowiedzi wiadomo że zostaje
12.05.2016 20:08
A dupa prawda. Nie grają na tej samej pozycji to nie wolno mówić że ktoś jest lepszy,
12.05.2016 17:15