Arjen Robben gotowy na powrót!

Sprinty, wślizgi i dryblingi! Arjen Robben podczas wczorajszego treningu dawał ostro gazu – Holender jest już gotów na powrotu, który odbędzie podczas sobotniego spotkania z Werderem Brema.

Po sześciu tygodniach przymusowej przerwy związanej z naderwaniem mięśnia przywodziciela, Robben będzie mógł wybiec w sobotę na boisko, by móc strzelać bramki wraz z Robertem Lewandowskiemu. A wczoraj, Arjen musiał zadowolić się treningiem z mini-Lewandowskim.

Dominik Martinovic – napastnik U-19, podczas wygranego 5:1 niedzielnego spotkania z Saabrucken trafił do bramki rywali cztery razy w przeciągu 15 minut. Wczoraj były zawodnik VfB Stuttgartu wraz z Niklasem Tarnatem trenował z pierwszym zespołem Bayernu.

Martinovic dla Bildu: „to coś wspaniałego, móc trenować tutaj pod okiem Pepa Guardioli. Była to też pewnie trochę nagroda za moje cztery bramki”.