Wypowiedzi pomeczowe

Podczas 31 kolejki Bundesligii Bayern Monachium wygrało zasłużenie z Energie Cottbus 3:1. Rekordowy Mistrz Niemiec dominował od pierwszej minuty, a ich rytm gry nie zaburzyła nawet bramka dająca tymczasowy remis w spotkaniu. Manager Uli Hoeneß zadowolony powiedział – to, jak drużyna zagrała w drugiej połowie było świetne.

Wypowiedzi pomeczowe:

Uli Hoeneß – Możemy być dziś bardzo zadowoleni. Mieliśmy tylko jedną sytuację w której zaspaliśmy, na chwilę przed końcem pierwszej połowy, gdy straciliśmy bramkę. Trener wskazywał na dalekie dośrodkowania, ale mimo wszystko bramka padła. Jednak to, jak drużyna zagrała w drugiej połowie było świetne. Byłoby jednak lepiej, ze względu na bilans bramkowy, gdybyśmy strzelili jeszcze jednego gola.

Jupp Heynckes – Teraz musimy myśleć o Leverkusen i tylko o Leverkusen. Drużyna zagrała dobrze, jednak myślę, że gdybyśmy zagrali optymalnie, to moglibyśmy wygrać o 6:1. Musieliśmy strzelić więcej bramek. Nie liczy się tylko dominująca gra, ale i wykorzystanie nadarzających się szans strzeleckich.

Bojan Prasnikar (trener Energie) – W pierwszej połowie było jeszcze nie źle, jednak w drugiej musieliśmy dokonać zmian, przez co byliśmy za słabi w ataku. Kontuzja Rangelova była dla nas dużym ciosem, ponieważ jest on ważnym piłkarzem. Przy jednej sytuacji standardowej byliśmy zbyt wolni i stało się. Wrócić po takiej sytuacji nie jest łatwo.

Timo Rost (Energie) – Dobrze broniliśmy się szczególnie w pierwszej połowie, gdzie zremisowaliśmy 1:1. Najprawdopodobniej błędem było, że staraliśmy się bronić tego wyniku i nie próbowaliśmy atakować.

Źródło: fcbayern.de