Wypowiedzi po remisie w Bradze

Prowadzenie 1:0, a po 90 minutach remis 1:1 - nic dziwnego, że Braga była zadowolona z przebiegu gry, czego nie można powiedzieć o Bayernie. - Kontrolowaliśmy wprawdzie rozwój wydarzeń, nie byliśmy jednak na tyle przekonywujący, żeby stwarzać sobie okazje bramkowe - przyznał po meczu Miroslav Klose. Wszyscy w Monachium są zgodni - trzeba wygrać ostatni mecz w grupie z Arisem Saloniki u siebie i awansować z pierwszego miejsca.

Uli Hoeness: - Już w meczu z Belenenses przekonaliśmy się, że w Portugalii trzeba spodziewać się meczu, w którym należy dać z siebie wiele pod względem fizycznym. Oglądaliśmy kilka nieładnych fauli, moim zdaniem sędzia pozwalał trochę na zbyt wiele. Ważne, żebyśmy wygrali naszą grupę, wtedy przyjdzie nam się zmierzyć z drużyną z trzeciego miejsca z innej grupy. To jest olbrzymie ułatwienie. Wszystkie karty są w naszych rękach. Jeśli wygramy u siebie z Arisem, będziemy na pierwszym miejscu.

Ottmar Hitzfeld: - Chcieliśmy dzisiaj wygać i kontrolować wydarzenia na boisku. W pierwszej połowie Braga miała jedną czy dwie groźne sytuacje, my przeważaliśmy w posiadaniu piłki. Brakowało mi dziś wykończenia. Powinniśmy agresywniej stawać do pojedynków w pierwszej połowie, przebijać się do przodu. 1:0 sprawiło, że wszelkie atuty były po naszej stronie, niestety Martin Demichelis poślizgnął się i zrobiło się 1:1. Dlatego nie mogę być całkiem zadowolony, naszym celem było zdobyć tutaj trzy punkty.

Miroslav Klose: - Nie potrafiliśmy dzisiaj po prostu zagrać "naszej gry". Kontrolowaliśmy wprawdzie rozwój wydarzeń, nie byliśmy jednak na tyle przekonywujący, żeby stwarzać okazje bramkowe. Mamy przed sobą jeszcze mecz na własnym boisku, który musimy wygrać.

Mark van Bommel: - Kiedy prowadziło się 1:0, nie można być zadowolonym z remisu. Mieliśmy ten mecz pod kontrolą i zaraz po przerwie zdobyliśmy gola. Mogliśmy zabrać ze sobą trzy punkty, jednak Braga pokazała, że nie jest słabym zespołem. Każdy myśli, że zawsze będziemy wygrywali wszystkie nasze mecze, jednak tak się zwyczajnie nie da.

Roland Linz (strzelec gola dla Bragi): - Strzelić gola Bayernowi to szczególna sprawa. Dla nas to bardzo, bardzo ważne, że uzyskaliśmy remis. Partia przez 90 minut była dość wyrównana, choć to my mieliśmy o jedną, dwie okazje bramkowe więcej. Sądzę, że remis jest w porządku. Dla nas jest to sukces, dla Bayernu to pewnie mniej niż oczekiwali.

Wierzysz w zwyciestwo Bayernu? Obstawiaj mecze i zarabiaj!