Wypowiedzi po meczowe

Trener Bayernu Monachium – Ottmar Hitzfeld ucieszył się ze zdobytych w końcu 3 punktów po serii trzech meczów bez zwycięstwa. Jestem zadowolony – tak wypowiadał się Generał zaraz po meczu, zwracając szczególną uwagę na to, że nie wykorzystane były jedynie szansy podczas kontr w ostatnich minutach.

Wypowiedzi po meczowe:

Ottmar Hitzfeld: Jestem zadowolony, przez dłuższy czas graliśmy naprawdę dobrze. Ważne jest, że zdobyliśmy dziś 3 punkty. Byliśmy w większym posiadaniu piłki i wykorzystywaliśmy błędy przeciwników. Gol na 1:0 był dla nas zbawieniem. Po golu na 2:1 przeciwnik jeszcze raz uwolnił wszystkie siły. Zbyt mało precyzyjnie graliśmy kontry, mieliśmy z 3, 4 szanse. Drużyna nie jest jeszcze tak stabilna jak na początku sezonu. Pod koniec można było zauważyć, że gramy trochę niepewnie. Ribery zagrał dziś po raz kolejny fantastycznie, wczoraj w godzinnej rozmowie wpajałem mu pewność siebie.

Oliver Kahn: Zagraliśmy przede wszystkim w pierwszej połowie lepiej, niż w poprzednich meczach, znów wykazaliśmy wolę walki tego dnia. Jeśli piłkarze w środę i w sobotę muszą grać dla reprezentacji, tak jak np. Włosi, Argentyńczycy czy Francuzi, to oczywiście dostaje się w kość. Trzeba się w takim układzie zastanowić, czy plan nie powinien ulec zmianie. To jest denerwujące w walce o Mistrzostwo Niemiec.

Christian Lell: Bramka kontaktowa jeszcze raz wprowadziła przeciwnika do gry. Mieliśmy wtedy jeszcze kilka szans podczas kontr, jednak i Wolfsburg miał swoje okazje do zdobycia bramki. Pod koniec dociągnęliśmy mecz do ostatniego gwizdka.

Felix Magath: Fajnie było jeszcze raz być na AllianzArena. Podczas pierwszych 30 minut miałem wrażenie, że nie jesteśmy zagrożeni. Stracona bramka pokazała jednak, że nie gramy jeszcze stabilnie. Po tej bramce wybiliśmy się trochę z rytmu. Odzyskaliśmy go dopiero po stracie gola na 0:2. Graliśmy z sercem, może trochę mniej z rozumem. Nie znaleźliśmy odpowiedniego sposobu. Wygrana Bayernu była zasłużona.

Wierzysz w zwyciestwo Bayernu? Obstawiaj mecze i zarabiaj!