DieRoten.pl
Reklama

Voeller: Mane? To będzie świetny transfer

fot. Shutterstock.com\mohsen nabil
Reklama

Choć transfer Sadio Mane nie został jeszcze oficjalnie „przyklepany”, to mając na uwadze doniesienia z ostatnich dni, nie powinno to stanowić żadnego problemu.

Senegalczyk ma zostać przedstawiony jako nowy zawodnik Bayernu w przyszłą środę na Allianz Arenie w Monachium – informacje te potwierdziło już kilka źródeł w Niemczech.

Co do samego transferu, to pod wrażeniem zakupu monachijczyków jest jeden z szefów Bayeru 04 Leverkusen – Rudi Voeller – który gościł dziś w porannym programie „Bild TV”. Niemiec jest przekonany, że jeśli ruch ten dojdzie do skutku, to mimo wszystko z ofensywy FCB może ktoś odejść.

− Sadio Mane to świetny transfer, jeśli dojdzie do skutku. Zwłaszcza jeśli odejdzie Lewandowski. Bo jeśli Mane przyjdzie, będą mieli zbyt wiele dobrego w ataku, jeśli nie odejdzie nikt z ofensywy FCB – powiedział Voeller.

− Trzeba jednak poczekać kilka tygodni na rozwój wydarzeń. Ale jeśli Lewandowski zostanie, musi podjąć zobowiązanie wobec klubu – mówił dalej.

W tej samej rozmowie, jak można było się spodziewać, poruszono oczywiście temat wspomnianego już wyżej Roberta Lewandowskiego i niedawnego oświadczenia Olivera Kahna, który dał jasno do zrozumienia, że Polak nie zostanie sprzedany.

− Sam też często mówiłem „nie”. W takich sytuacjach masz na myśli wyraźną odmowę. Wierzę jednak, że jeśli dla wszystkich zainteresowanych sensowne będzie pójście własną drogą, to oczywiście się uda – podsumował Rudi Voeller.

Źródło: Bild TV
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...