Vidal: Wierzę, że Bayern zagra z Juve w finale

Wczorajszego dnia w szlagierowym spotkaniu na Allianz Arenie, Bayern został pokonany na własnym podwórku przez Real Madryt, choć losy spotkania mogły zostać rozstrzygnięte już w pierwszej połowie, to ostatecznie pojedynek zakończył się wygraną Realu 1:2.

Zdobywca jedynego gola w tym pojedynku − Arturo Vidal − który przestrzelił rzut karny w ostatnich sekundach pierwszej połowy jest przekonany, że Bayern stać na awans do półfinału Ligi Mistrzów.

Co więcej Vidal ma nadzieję, że w przypadku awansu do kolejnych etapów rozgrywek mistrzowie Niemec zmierzą się w finale Ligi Mistrzów z Juventusem Turyn.

− Wciąż mamy 90 minut, dlatego też z całą pewnością to jeszcze nie koniec. Jestem zawiedziony, że nie wykorzystałem rzutu karnego, ale taka jest piłka powiedział Chilijczyk w rozmowie z "Mediaset Premium".

− Mamy nadzieję, że mimo wszystko uda nam się awansować dalej i miejmy nadzieję spotkamy się z Juventusem w finale − mówił dalej Vidal.

− Wierzymy we własne możliwości, posiadamy wiarę, jesteśmy wspaniałą drużyną i możemy jeszcze awansować − kontynuował były pomocnik Bayeru Leverkusen czy Juventusu Turyn.

Były klub Chilijczyka w swoim spotkaniu ćwierćfinałowym pewnie ograł 3:0 Barcelonę i wykonał ogromny krok w drodze awansu do półfinału tych jakże elitarnych rozgrywek.

Widziałem grę Juve, wydaje się, że znajdują się w dobrej formie i są bardzo silni − zakończył.

Źródło: Football Italia