Van Bommel gotowy, Poldi w rezerwach

FC Bayern Monachium podczas rozpoczęcia rewanżowej rundy Bundesligi w piątek, w meczu przeciwko Hamburger SV będzie mógł liczyć na Marka van Bommela, Christiana Lella i Lukasa Podolskiego. Dwóch pierwszych doznało lekkich urazów w Stuttgarcie. Mark van Bommel, w przerwie pucharowego meczu z VfB Stuttgart (5:1) został zmieniony z powodu podejrzenia kontuzji łydki. Jednak razem z Christianem Lellem są już gotowi do gry. Prawy obrońca doznał urazu prawego kciuka.

Poldi w drugiej drużynie

Także Lukas Podolski będzie mógł wystąpić w spotkaniu z HSV. Reprezentant Niemiec wyleczył już grypę i kontuzję pleców. Żeby wejść w rytm meczowy, Poldi zagrał w środę w drużynie Bayernu U23, która rozegrała towarzyski mecz z SV Pfullendorf (1:1). Bramkę dla Bawarczyków zdobył Thomas Müller w 18. minucie meczu, a zespół rywali wyrównał dopiero w 90. minucie.