DieRoten.pl

Trening bez Lewandowskiego, Neuera i spółki

fot.
Reklama

Ponad tydzień temu pierwszy zespół rekordowego mistrza Niemiec rozpoczął oficjalnie przygotowania do nadchodzącego wielkimi krokami sezonu 2022/23.

Dziś nad ranem zgodnie z zapowiedziami przygotowania rozpoczęła ostatnia grupa wracających piłkarzy Bayernu, którzy z racji na występy w ramach czerwcowej przerwy reprezentacyjnej, otrzymali od Juliana Nagelsmanna kilka dni więcej na regenerację i odpoczynek.

Będąc dokładniejszym mowa o takich zawodnikach jak Manuel NeuerBenjamin PavardLucas HernandezLeroy Sane, Robert Lewandowski oraz Thomas Mueller, który do treningów powrócił jednak już wczorajszego poranka.

Zanim jednak monachijczycy rozpoczną oficjalnie przygotowania do sezonu 2022/23, to cała szóstka pojawiła się rano w szpitalu „Barmherzigen Brueder”, gdzie tradycyjnie już, monachijczycy przechodzą zawsze niezbędne badania medyczne. Następnie w centrum wydajnościowym FCB przy Saebener Strasse odbędą się testy sprawnościowe.

Co prawda media informowały w ostatnich kilkunastu godzinach, że „Lewy” i spółka pojawią się na murawie o 10:00, ale z najnowszych ustaleń dziennikarzy „Sky”, „Sport1” i „Bild” dowiadujemy się, że wspomniani wyżej zawodnicy są nieobecni na porannych zajęciach.

Kwestią otwartą jest również to, czy powrócą oni do akcji w trakcie drugiej sesji treningowej, która odbędzie się o 16:00. Wiele wskazuje na to, że Lewandowski wraz z kolegami dopiero jutro rano rozpoczną treningi.

Źródło: Sky / Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...