DieRoten.pl

Sytuacja kadrowa przed meczem z B04

06.06.2020, 10:53:56
FotoOlimpik

Już dziś emocje po raz kolejny sięgną zenitu, albowiem do akcji w Bundeslidze powracają podopieczni Hansiego Flicka, dla których będzie to czterdzieste drugie oficjalne spotkanie w ramach sezonu 2019/20.

Przypominamy wszystkim raz jeszcze, że dokładnie o 15:30 ekipa Bayernu zmierzy się w 30. kolejce Bundesligi z drużyną Bayeru 04 Leverkusen. Miejscem boju o kolejne punkty będzie tym razem BayArena w Leverkusen.

Sytuacja kadrowa bawarskiego klubu jest w miarę przejrzysta. Trener Hans Flick nie będzie mógł dzisiejszego późnego popołudnia skorzystać z usług co najmniej trzech zawodników. Mowa rzecz jasna o kontuzjowanym od początku sezonu Niklasie Suele (zerwane więzadło krzyżowe w kolanie), który na całe szczęście lada moment powinien wrócić do zajęć z kolegami.

Ponadto w kadrze meczowej zabraknie także Corentina Tolisso oraz Philippe Coutinho, którzy obaj zmagają się z kontuzjami kostki. Na całe szczęście podczas wczorajszej konferencji prasowej trener FCB potwierdził, iż Thiago wyleczył uraz i jest gotowy do gry. Poza wspomnianymi piłkarzami 55-letni szkoleniowiec ma do swojej dyspozycji wszystkich graczy. 

Sytuacja kadrowa Bayernu przed meczem:

− Corentin Tolisso (kontuzja kostki)
− Niklas Suele (zerwane więzadło krzyżowe)
− Philippe Coutinho (kontuzja kostki)

Zdecydowanie mniejsze powody do zmartwień może mieć trener Peter Bosz, który będzie musiał dzisiejszego popołudnia obejść się co najmniej bez jednego zawodnika. Pod znakiem zapytania stoi jednak występ snajpera Bayeru 04, a będąc dokładniejszym Kevina Vollanda.

Sytuacja kadrowa Bayeru przed meczem:

− Lars Bender (kontuzja stopy)
− Kevin Volland (występ pod znakiem zapytania)

źródło: Bundesliga.com
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama06.06.2020 13:16
Zdecydowanie lepsza kadra jest gdy Thiago jest zdrowy
06.06.2020 11:43
Ciekaw jestem jak się zaprezentuje Havertz. Dużo się wyjaśni też w kwestii jego ewentualnego transferu. Ponieważ jeśli ktoś z zarządu ma jeszcze jakieś wątpliwości co do jego transferu to dziś definitywnie się przekona o wartości Havertza.
06.06.2020 11:28
Sytuacja kadrowa wygląda jus całkiem dobrze.
06.06.2020 11:26
Mam nadzieję, że zaczniemy tak samo jak tydzień temu - Thiago powinien być stopniowo wprowadzany, bez ryzyka, bo sierpień nas czeka z najważniejszymi meczami.

reklama