DieRoten.pl

Starke: Dopóki jestem potrzebny, to będę dawał z siebie wszystko

13.12.2017, 19:29:24
Ł. Skwiot

Wielkimi krokami zbliża się ostatni mecz Bayernu Monachium na Allianz Arenie w tym sezonie ligowym. Dokładnie o 20:30 mistrzowie Niemiec zagrają z drużyną FC Koeln.

W dzisiejszym spotkaniu dostępu do bramki z całą pewnością będzie bronił dziś Tom Starke, który zastąpi kontuzjowanego Svena Ulreicha. Dla 36-letniego golkipera będzie to już drugi występ z rzędu.

Przed czterema dniami Starke miał okazję zaliczyć swój setny występ w pojedynku ligowym z Eintrachtem. O grze doświadczonego bramkarza można mówić w samych superlatywach, gdyż w meczu z Eintrachtem 36-latek bronił wyborowo i kilkukrotnie ratował FCB przed utratą bramki.

Moim zdaniem to był przyzwoity występ bez żadnych błędów. Nie pamiętam niczego co zrobiłem źle czy okropnie, dlatego uważam, że mój występ był w porządku – powiedział Tom Starke dla „FCB.tv”.

− Co więcej nie straciliśmy bramki, więc w pełni jestem szczęśliwy z tego spotkania. Tak długo dopóki będę potrzebny w zespole, to będę dawał z siebie wszystko – podsumował 36-latek.

Pod wrażeniem gry swojego starszego kolegi z drużyny jest David Alaba, który podkreślił również w rozmowie z „FCB.tv”, że Starke mimo swojego wieku nadal pozostaje świetnym bramkarzem, który w każdym treningu daje z siebie wszystko co najlepsze.

Tommy Boy to charakter o wielkiej klasie. W każdym treningu daje z siebie 100%, wspina się na wyżyny swoich możliwości i głównie dlatego jest prawdziwym wzorem dla młodych piłkarzy – zauważył David Alaba.

− W meczu z Eintrachtem zaprezentował swoje świetne umiejętności. Ufamy mu kompletnie i wiemy, że w pełni możemy na nim polegać – zakończył Austriak.

 

źródło: FCB.tv

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)13.12.2017 23:12
brawo Tom uratował koniec meczu bo było by 1; :)
13.12.2017 21:04
13.12.2017 19:31
Dziś wiele pracy mieć nie powonień, możliwe że będzie bezrobotny:)