DieRoten.pl
Reklama

Sport Bild: Lewandowski i Neuer zaniepokojeni rozmowami ws. umów

fot.
Reklama

Od kilku miesięcy jesteśmy zasypywani kolejnymi doniesieniami w sprawie sytuacji kontraktowej poszczególnych zawodników rekordowego mistrza Niemiec.

Na ten moment dla zarządu bawarskiego klubu priorytetem ma być przedłużenie kontraktu z Goretzką, jednakże rosnące problemy sprawiają, że coraz więcej klubów spoza Niemiec interesuje się pomocnikiem ekipy rekordowego mistrza Niemiec.

Według niedawnych doniesień „Sport Bilda”, 26-latek miał już otrzymać konkretną ofertę i zapytanie z Manchesteru United. Według dziennikarzy wspomnianego źródła, pomocnik ma oczekiwać około 20 milionów euro, co sprawiłoby jednocześnie, że Leon stałby się jednym z kilku najlepiej opłacanych graczy „Gwiazdy Południa”.

Mimo wszystko nie tylko kontrakt Goretzki stanowi problem, albowiem inne gwiazdy również domagają się większych zarobków

Neuer i Lewandowski zaniepokojeni…

Nie tylko szefowie Bayernu z niepokojem patrzą na ostatnie decyzje i zamieszanie w temacie nowych kontraktów. Lewandowski i Neuer, którzy już przy przedłużeniu swoich kontraktów domagali się większej jakości w składzie, uważnie śledzą negocjacje. Utrata Goretzki czy Kimmicha może mieć kluczowe znaczenie w kwestii utrzymania gwiazd.

Nie jest przypadkiem, że od kilku tygodni nieustannie spekuluje się o odejściu naszego rodaka do Premier League. Zahavi kontaktował się już z Chelsea. Londyńczycy chcą pozyskać Polaka, jeśli nie uda im się ściągnąć Haalanda. Oferta „The Blues” ma być bardzo interesująca dla strony „Lewego”.

Dlatego też wciąż nie odrzucono propozycji. Lewandowski i inne wielkie gwiazdy FCB chcą mieć gwarancję, że Bayern w przyszłości nadal będzie się liczył w walce o Ligę Mistrzów. Dla klubu to obecnie największe wyzwanie.

Źródło: Sport Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...