DieRoten.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych użytkowników do udziału w kolejnej ankiecie związanej rzecz jasna z drużyną rekordowego mistrza Niemiec.

Zanim jednak przejdziemy do nowej ankiety, to skupmy się na tej poprzedniej. W naszej ostatnio przeprowadzonej sondzie, poprosiliśmy Was o ocenę letniego okienka transferowego w wykonaniu mistrzów Niemiec. Pytanie brzmiało następująco:

Jak oceniasz letnie okienko transferowe Bayernu?

Tym razem w naszej ankiecie udział wzięło ogółem 51 użytkowników – za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni. Serdecznie dziękujemy za tak liczne głosowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych ankietach!

Jeśli mowa o wzmocnieniach, to szeregi rekordowego mistrza Niemiec wzmocniło siedmiu nowych piłkarzy, podczas gdy z klubu odeszli między innymi Thiago, Ulreich, Coutinho i Perisic.

Nie owijając już w bawełnę, przejdźmy do wyników sondy. Ponad 37% głosujących oceniło letnie okienko transferowe w wykonaniu monachijczyków na 3. Nieco mniej, bo 33% użytkowników oceniło transfery „Bawarczyków” na 4. Jeśli mowa o bardzo dobrej ocenie, to wybrało tak 14%.

Kompletne wyniki z uwzględnieniem każdej odpowiedzi znajdziecie na grafice zamieszczonej poniżej:

 

Zapraszamy Was już do udziału w kolejnej ankiecie, w której tematem przewodnim będzie osoba Joshuy Kimmicha, który przypomnijmy w meczu ligowym z Borussią Dortmund doznał kontuzji, która wyklucza go z gry do stycznia 2021 roku.

Kto powinien zastąpić Kimmicha?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole naszego serwisu. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom po prawej ukaże się sonda, w której możecie oddać swój głos (trzeba być zalogowanym). Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału!

źródło: Własne

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (9)

reklama16.11.2020 10:56
Żadnego Alaby w pomocy, temu panu to już została prosta droga do drzwi.

Coco i Javi muszą dać radę. W końcu też Roca się oderwie od ławki
15.11.2020 21:10
15.11.2020 19:34
Ciekawy ale i dziwny sondaż?
15.11.2020 19:27
To jest ten moment - panie Alaba idziesz pan do pomocy i jak dasz radę to podpisujemy kontrakt. Na stopera wprowadzamy Nianzou niech się uczy od Boatenga i Suele. tolisso zostaje do rotacji z Leonem, bo to ten sam typ piłkarza :)
15.11.2020 17:39
Na pełnym relaksie Tolisso
15.11.2020 17:36
Zagłosowałem za Manu, niestety ciekawość wzięła górę ^^
15.11.2020 15:52
NIESTETY! zostaje tolosso bo nikogo innego nie ma w obwodzie, Martinez to już nie jest to, Mark Roca też jak na razie ciężko określić..ewentualnie w razie czego zostaje alaba :/
15.11.2020 15:32
Tolisso to pierwszy wybór. Oby jednak Josh jak najszybciej wrócił, bo Tolisso już specjalnie kto zastąpić nie ma. Javi jednak już tak nie gra jak kiedyś, nie mówiąc o Roce, który w ogóle nie wiadomo, czy się sprawdzi.
15.11.2020 14:32
Z pewnością Tolisso. Goretzka potrafi brać grę na siebie co pokazuje w reprezentacji, więc myślę, że w związku z kontuzją Kimmicha trochę zmienią się jego zadania na boisku.