Scholl pojedzie jednak na MŚ?

Mehmet Scholl w meczu z Arminią Bielefeld (2:0) potwierdził, że jest znakomity w roli dżokera. 35-letni pomocnik potrzebował zaledwie 10 minut, żeby przesądzić o meczu. Taki gracz może przydać się na Mistrzostwach Świata i niewykluczne, że Juergen Klinsmann weźmie "Scholliego" do kadry na mundial.Asystent Klinsmanna, Joachim Löw wypowiedział się na łamach dziennika "BILD": "Zaprezentował olbrzymią moc. Sztab trenerski reprezentacji nie zajął się na razie poważnie sprawą Scholla. Nie wykluczałbym jego powołania na MŚ."

Trener Bayernu Felix Magath poleca "Klinsiemu" swojego dżokera: "Kiedy Mehmet wchodzi na boisko, potrafi przesądzić o meczu. Każdej drużynie przyda się taki piłkarz."

Także Niemcom na MŚ Scholl mógłby okazać się pomocny. W grupie gospodarz mundialu spotka się z Kostaryką, Polską i Ekwadorą- bardzo prawdopodobne, że te zespoły zamurują własną bramkę i będą grały z kontry. Wtedy na końcowe minuty taki piłkarz jak Scholl może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Niemieccy kibice chcieliby widzieć Scholla 9 czerwca na Allianz-Arena w Monachium w meczu z Kostaryką. Zobaczymy czy jego były kolega z boiska Klinsmann znajdzie dla niego miejsce w kadrze mundialowej.