DieRoten.pl

Otwarty trening dla kibiców Bayernu

26.04.2022, 08:47:02
FotoOlimpik

Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie z udziałem zawodników rekordowego mistrza Niemiec − już w najbliższą sobotę monachijczycy zagrają z ekipą FSV Mainz 05.

Jako że wczoraj zawodnicy Bayernu Monachium otrzymali dzień wolnego od Juliana Nagelsmanna, to już dziś przy Saebener Strasse ponownie zrobi się tłoczno, albowiem przed południem ruszą przygotowania do sobotniego starcia ligowego z FSV Mainz 05.

Gracze rekordowego mistrza Niemiec dokładnie o 11:00 wrócą do akcji w ośrodku treningowym FCB, gdzie w pocie czoła będą przygotowywać się do kolejnego i jakże ważnego wyzwania na krajowym podwórku w niemieckiej Bundeslidze.

Warto odnotować, że dzisiejszy trening będzie publiczny i otwarty dla kibiców. Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu na „FCB.de”, nie jest wymagany dowód szczepienia lub ozdrowienia, aby wejść na poligon treningowy „Bawarczyków”.

Niemniej jednak klub zaleca, aby mimo wszystko założyć maseczki ochronne FPP2. Choć zajęcia ruszą o 11:00, to fani będą mogli wejść na teren klubu o 10:00 przez Klausener Strasse.

Co więcej, cała sesja treningowa będzie zupełnie za darmo transmitowana w klubowych mediach bawarskiego klubu – zarówno za pośrednictwem streama, jak i kanału Bayernu na YouTube oraz na Facebooku. W akcji będziemy mogli oglądać m. in. Roberta Lewandowskiego czy Manuela Neuera.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)26.04.2022 10:42
No ja liczę że trener da teraz szansę młodym i obiecującym graczom. Bo kiedy jak nie teraz?
26.04.2022 09:21
Ciekawe jak młode wilki się sprawdzą. Obym zobaczył ich jeszcze w tym sezonie.