DieRoten.pl

Omar Richards: Chcę pomóc FCB w zdobywaniu tytułów

27.05.2021, 14:06:37
Photogenica

Co prawda media informowały, że transfer Omara Richardsa został dopięty na początku 2021 roku, ale dopiero dziś Bayern potwierdził oficjalnie zakontraktowanie młodego Anglika.

23-latek zostanie zawodnikiem rekordowego mistrza Niemiec z dniem 1 lipca 2021 roku, zaś jego kontrakt będzie obowiązywać do końca czerwca 2025 roku, co też zostało potwierdzone przez „Bawarczyków” w oficjalnym komunikacie.

Niedawno Omar Richards odpowiedział na kilka pytań dotyczących między innymi jego celów, aspiracji oraz ulubionej pozycji na boisku. Jak sam przyznał – nie może doczekać się nie tylko rywalizacji na najwyższym poziomie, ale i również chęci pomocy drużynie w zdobywaniu trofeów.

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze miał do powiedzenia nowy zawodnik FCB, to poniżej znajdziecie fragmenty jego wypowiedzi.

Omar Richards na temat:

…wyboru Bayernu:

„…Możliwość gry dla jednego z najlepszych klubów na świecie była dla mnie spełnieniem marzeń. Jestem typem zawodnika, który nieustannie stara się rozwijać.”

…rozmów z klubem:

„…Zaraz po tym jak rozpocząłem rozmowy z kierownictwem Bayernu i dowiedziałem się o planie, jaki mają na mnie, to wiedziałem, że jest to miejsce, gdzie mogę się rozwinąć jako piłkarz i wynieść moją grę na wyższy poziom.”

…tego, czego nie może doczekać się w Bayernie:

„…Nie mogę doczekać się tej rywalizacji na najwyższym poziomie i mam nadzieję, że będę mógł pomóc drużynie w zdobyciu wielu tytułów.”

…znajomości niemieckiego:

„…Znam już co nie co po niemiecku. Mam nauczyciela od niemieckiego, więc staram się wszystkiego uczyć krok po kroku. Poznałem też kilka zwrotów po bawarsku jak: „Mia san Mia, Servus, voll genial i pack ma’s”.”

…ulubionej pozycji:

„…Kiedy zaczynałem grać, to występowałem raczej w bardziej ofensywnej roli jak skrzydłowy czy dziesiątka. Moim zdaniem lewa strona obrony jest dla mnie jednak bardzo dobrą pozycją z racji na mój styl gry. Uwielbiam tam grać.”

…pracy nad sobą:

„…Pewnego dnia chciałbym zostać obunożnym zawodnikiem. Nieustannie pracuję nad moją słabszą stopą, ale obecnie jestem lewonożnym piłkarzem.”

…wzorów do naśladowania:

„…Moim ulubionym piłkarzem, którego oglądałem w momencie dorastania był Ronaldinho. Teraz jednak staram się studiować grę takich zawodników jak Ashley Cole, Marcelo i wielu innych graczy, którzy grają na mojej pozycji, dzięki czemu mogę stać się lepszym”

 

 

źródło: FCB.tv

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama29.05.2021 08:31
Ciekawe czy on w ogóle coś pokaże. Chciałbym
28.05.2021 01:51
ciekawi mnie ten plan na niego... Hansi ci go rysował czy kto?
27.05.2021 21:42
Ciekawy transfer, będziemy go obserwować.
27.05.2021 15:39
Życzmy mu jak najwięcej minut ;)