Ogłoszenia: Urazy Demichelisa oraz Ismaela

Informacje dotyczące urazów, jakie odnieśli zawodnicy Bayernu Monachium - Martin Demichelis oraz Valerien Ismael, a także o małym jubileuszu Michaela Ballacka i zremisowanym sparingu drugiej drużyny bawarskiego klubu.

W 69. minucie Martin Demichelis musiał opuścić boisko w Wolfsburgu. Powodem tego jest kontuzja (stłuczenie uda) jakiej doznał jeszcze w pierwszej połowie w starciu z Hansem Sarpeiem. Podobnie jak "Micho" bez uszczerbku na zdrowiu z dzisiejszej potyczki nie wyszedł Valerien Ismael. Francuz narzeka na lekki uraz kolana, jednak jak wiemy ten problem nie przeszkodził mu w dokończeniu zawodów. Na tą chwilę żadnemu z zawodników nie grozi absencja w następnej kolejce Bundesligi.

100. występ Ballacka
Michael Ballack w sobotę świętował mały sukces. W meczu z VFL kapitan reprezentacji Niemiec wybiegł po raz 100. na murawę w barwach Bayernu Monachium w Bundeslidze. Niestety mimo wielu okazji Ballack nie potrafił swojego jubileuszu podkreślić strzeleniem bramki.

FCB II remisuje w sparingu
Druga drużyna Bayernu Monachium zremisowała zaledwie 1:1 z FC Ingolstadt. Amatorzy ciężko przygotowują się do wznowienia ligi regionalnej, a forma od pierwszego meczu będzie odgrywała bardzo ważną rolę.