Ogłoszenia drobne

Najbliższy rywal FC Bayernu w Pucharze UEFA FC Aberdeen w 18. kolejce ligi szkockiej zremisował w szczęśliwych okolicznościach z Glasgow Rangers 1:1. Przeciwnik FCB przegrywał po golu Charliego Adama (30.), ale zdołał wyrównać jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowa. Do siatki Glasgow w 45. minucie trafił Lee Miller. Brazzo strzela, dwóch były zawodników FCB na Ewood Park

Bardzo dobrze radzą sobie byli zawodnicy Bayernu Monachium, którzy odeszli ze stolicy Bawarii przed obecnym sezonem. Hasan Salihamidzic, który wywalczył sobie miejsce w składzie Juventusu Turyn, odpłaca się trenerowi za obdarzenie zaufaniem. W 12 meczu dla "Starej Damy" Brazzo strzelił drugą bramkę. Tym razem otworzył wynik w spotkaniu z AC Sieną, który zakończył się wygraną Juve 2:0. Z kolei na Ewood Park w meczu Blackburn Rovers - Chelsea Londyn doszło do spotkania dawnych znajomych. Rozgrywający świetne spotkanie w barwach Roversów Roque Santa Cruz dwoił się i troił, aby pokonać najpierw Cecha, a później Hilario, ale nie zdołał trafić do siatki. Od 81. minuty na boisku przebywał Claudio Pizarro. Warto zaznaczyć, że Santa Cruz ma bardzo dobre statystyki w Premier League - na 16 spotkań strzelił 7 bramek.

Wierzysz w zwyciestwo Bayernu? Obstawiaj mecze i zarabiaj!