Ogłoszenia drobne

Rozpoczęło się znakomicie dla drużyny kobiet FC Bayernu, już 6-tej minucie bramkę na 1:0 strzeliła Nina Aigner. Kobiety niestety zremisowały z SG Essen-Schönebeck w Aschheim 3:3.

Bawarki prowadziły do 32 minuty ale potem rozstrzelała się Charline Hartmann to dzięki jej trafieniom wynik spotkania całkowicie się zmienił (32., 36., 61.). Kobiecy zespół FC Bayernu zdołał po trafieniach Sylvie Banecki (72.) i Julia Simic (77.) zremisować 3:3. W tabeli Monachijki po 6 kolejce nadal zajmują czwartą lokatę.

U17 w drodze na szczyt

W niesamowitej formie są młodzicy U17 FC Bayernu. Podopieczni trenera Heiko Vogel dzięki zwycięstwu 1:0 z Stuttgarter Kickers awansowali na 4 pozycję w tabeli. Jest to ich 5-te wyjazdowe zwycięstwo z rzędu. Przy 250 publiczności na Bezirkssportanlage Waldau zwycięską bramkę dla Bawarczyków strzelił Marco Vollhardt (43 min).

Przewaga Urawy maleje

Z drugim remisem z rzędu Urawa Red Diamonds przegapiła znowu okazję na wyjaśnienie sprawy w J-League. W 31. kolejce Urawa zmierzyła się z Kawasaki Frontale i zremisowała 1:1. W tabeli nadal prowadzą nad Gamba Osaka z przewagą 5-ciu punktów.

Wierzysz w zwyciestwo Bayernu? Obstawiaj mecze i zarabiaj!