Ogłoszenia drobne

Wolne dni, jakie zafundował swoim podopiecznym trener FC Bayernu Monachium Ottmar Hitzfeld, nie dotyczyły dwóch zawodników, powracających do zdrowia po kontujazch. Chodzi tutaj o duet obrońców - Willyego Sagnola oraz Daniela van Buytena. Obaj piłkarze przechodzili program rehabilitacyjny pod nadzorem Svonko Komesa i Michaela Henke. Po siedmiu miesiącach przerwy, spwodowanej kontuzją kolana, francuski defensor chciałby już w tym tygodniu dołączyć do wspólnych treningów z resztą drużyny Z kolei reprezentant Belgii musiał pauzować z powodu problemów z mięsniami uda.

Wynik drużyn z bawarskiej grupy Pucharu UEFA

Crvena Zvezda Belgrad potrzebowała trzech meczy, aby podnieść się po porażce w ostatnich minutach z FC Bayernem na własnym stadionie. Po dwóch z rzędu remisach 1:1 w 12. kolejce serbskiej SuperLidze zespół Crveny pokonał Cukaricki Belgrad 1:0 po trafieniu Nenada Milijasa (61.). Rywal FCB nadal okupuje trzecie miejsce. Dobrze w lidze poczyna sobie inny przeciwnik Bayernu - Aris Saloniki. Tym razem grecka drużyna pokonała 1:0 AE Veria, dzięki czemu awansowała na czwarte miejsce. Całkiem inną postawę prezentuje Sporting Braga, który przegrał 0:3 SC Leixoes.

Wierzysz w zwyciestwo Bayernu? Obstawiaj mecze i zarabiaj!