Ogłoszenia drobne

Valerien Ismaël po ponad ośmiomiesięcznej przerwie spowodowanej złamaniem nogi powrócił do składu Bayernu Monachium. Francuz w 89. minucie przy aplauzie publiczności zastąpił Marka van Bommela. To był pierwszy występ Ismaëla od 13. maja 2006, kiedy to obrońca FCB zmierzył się z zawodnikami Borussi Dortmund (3:3).
Lell gwarancją zwycięstw
Kiedy FC Bayern rozgrywa mecze w Bundeslidze i w kadrze Bawarczyków znajduje się Christian Lell może się wydawać, iż na pewno FCB będzie niepokonane. 22-letni zawodnik rozegrał przeciwko Bayerowi Leverkusen siódme spotkanie i jak pokazują wyniki, Monachijczycy wszystkie te pojedynki wygrali.

Jubileusz Santa Cruza i Goerlitza

W pojedynku Bayernu z Bayerem Roque Santa Cruz i Andreas Goerlitz świętowali swe jubileusze. Paragwajczyk zanotował 150. mecz w BL w barwach Bayernu (29 bramek), zaś Andy rozegrał do tej pory 50. potyczek.

Ponad 1 mln widzów na Allianz Arena
FC Bayern w 15. meczu na własnym w boisku przekorzyczył liczbę 1 mln widzów, którzy zasiadli na trybunach stadionu w Monachium. Po 14. rundach na bawarski obiekt odwiedziło 960 000 fanów, by oglądać mecze swych ulubieńców.