Ogłoszenia drobne

Wygrana 2:1 na AWD Arena w Hannoverze był dla FC Bayernu zwycięstwem jubileuszowym. Otóż 3 punkty, jakie zdobyli Bawarczycy, były kompletem "oczek" numer 800. w historii spotkań aktualnych Mistrzów Niemiec w Bundeslidze. Z kolei już w nadchodzącej rundzie BL przeciwko Bayerowi Leverkusen FCB może rozpocząć bój o dojście do 900. wygranych! Kahn osiąga kolejny sukces

Oliver Kahn znów może świętować kolejny sukces w swojej bogatej karierze. Wygrana nad Hannoverem była jego 291. wygraną w Bundeslidze, dzięki czemu wyprzedził lidera w dotychczasowej klasyfikacji Manfreda Kaltza.

Znowu nocny trening

Ottmar Hitzfeld
już na dobre wprowadził nocne zajęcia. Takie zajęcia piłkarze FCB odbywali przed pojedynkami z Realem Madryt oraz po wyjazdowych potyczkach swojej ekipy. I tak po powrocie z Hannoveru, podczas gdy kontuzjowani gracze regenerowali siły w budynku klubowym, rezerwowi odbywali normalny program treningowy.

Milan wygrywa

Najbliższy rywal FC Bayernu w Lidze Mistrzów Ac Milan pokonał na własnym boisku FC Empoli 3:1. Bramki dla Rossonerich strzelali Ronaldo i Gilardino, którzy nie zagrają w środę na Allianz Arena oraz Giuseppe Favalli. Mediolańczycy wystąpili w następującym zestawieniu:

Dida - Cafu, Bonera, Kaladze (46. Simic), Favalli - Gattuso, Pirlo, Gourcuff; Kakà (77. Jankulovski)- Gilardino, Ronaldo (87. Serginho)

Sosa strzela bramkę

Jose Ernesto Sosa strzelił bramkę w zwycięskim meczu przez Estudiantes 2:1. Argentyńczyk trafił do bramki rywala w 76. minucie na 2:0. W końcówce pierwszej połowy prowadzenie drużynie Sosy dał Piatti, zaś ostateczny wynik w ostatniej minucie ustalił Lavezzi.