Ogłoszenia: Aberdeen remisuje

Rywal FC Bayernu w 1/16 Pucharu UEFA FC Aberdeen kolejny swój mecz zremisowało 1:1. Tym razem przeciwnik Bawarczyków punkty stracił z ostatnią w tabeli FC Gretną. Podopieczni Jimmyego Calderwooda objęli prowadzenie w 86. minucie za sprawą trafienia Stevea Lovella. Na ich nieszczęście do remisu doprowadził uderzeniem w 90. minucie Jenkins.
Mimo zdobyciu zaledwie 1 punkty, Aberdeen nadal okupuje szóstą lokatę w szkockiej lidze.

Ex-Bawarczycy strzelają bramki

Podczas gdy Ottmar Hitzfeld oraz jego piłkarze odpoczywają od futbolu, w innych ligach rozgrywki nadal trwają. Na kilku frontach bardzo dobrze radzą sobie byli zawodnicy Bayernu Monachium. I tak o to w wygranym derbowym spotkaniu drużyn z Rotterdamu Feyenoord pokonał Spartę 2:0 po dwóch golach Roya Makaaya. Z kolei świetny powrót na boisko zaliczył Michael Ballack. Reprezentant Niemiec strzelił gola na 4:3 w meczu Chelsea Londyn - Aston Villa, jednak "The Blues" zremisowali 4:4. W zespole ze Stamford Bridge 85. minut rozegrał Claudio Pizarro.

Wierzysz w zwyciestwo Bayernu? Obstawiaj mecze i zarabiaj!