DieRoten.pl
Reklama

Oficjalnie! Rummenigge wraca do Bayernu

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Potwierdziły się doniesienia niemieckich mediów z kilku ostatnich dni – do Bayernu Monachium powraca legendarny Karl-Heinz Rummenigge.

Podczas dzisiejszego zwyczajnego posiedzenia Rady Nadzorczej bawarskiego klubu, obecni rządzący powołali Karla-Heinza Rummenigge na nowego członka Rady Nadzorczej Bayernu.

Warto nadmienić, iż legendarny „Kalle” wraca do FCB po dwuletniej przerwie, kiedy to w lipcu 2021 roku udał się na jakże zasłużoną emeryturę. Niemniej jednak w wyniku ostatnich problemów, chaosu i zmian w zarządzie, Niemiec zdecydował się wrócić i pomóc Hoenessowi & Hainerowi.

− Chciałbym podziękować Radzie Nadzorczej za zaufanie, jakim mnie obdarzyła i cieszę się, że będę mógł pomagać Bayernowi w tym organie w przyszłości – powiedział Rummenigge.

− Miałem wielkie szczęście i zaszczyt świętować wiele sukcesów z tym klubem, więc z przyjemnością spełniam prośbę Rady Nadzorcze – dodał.

Karl-Heinz Rummenigge świętował w przeszłości liczne sukcesy – zarówno jako zawodnik, jak i również działacz. Niemiec był świadkiem pierwszej w historii klubu potrójnej korony w 2013 roku oraz legendarnego już sekstetu w 2020 roku.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...