DieRoten.pl

Neuer MVP spotkania Niemiec z Włochami

18.06.2022, 11:48:22
Photogenica

Niemiecka reprezentacja narodowa ma już za sobą czwarte spotkanie w ramach drugiej w 2022 roku przerwy reprezentacyjnej.

W swoim czwartym spotkaniu nowej odsłony Ligi Narodów, nasi sąsiedzi zza Odry pokazali się z bardzo dobrej strony i rozbili aktualnych mistrzów Europy aż 5:2.

Jeśli mowa o bramkach, to na listę strzelców wpisywali się kolejno Joshua Kimmich, Ilkay Guendogan, Thomas Mueller oraz dwukrotnie Timo Werner. Warto odnotować, że dwie asysty zanotował z kolei Serge Gnabry.

Warto wspomnieć, że bardzo dobre zawody zaliczył także Manuel Neuer, który popisał się kilkoma niezwykłymi interwencjami i kilkukrotnie ratował swoich kolegów w bardzo trudnych sytuacjach. Dobry występ golkipera Bayernu został doceniony przez kibiców w Niemczech i nie tylko, którzy mogli oddawać do czwartku swoje głosy na Piłkarza Meczu.

W przeprowadzonym głosowaniu zwyciężył wspomniany wyżej Manu, który zdobył łącznie 37,7% wszystkich głosów. Na podium znaleźli się jeszcze Werner oraz pomocnik FCB – Joshua Kimmich. Pełne wyniki znajdziecie poniżej:

1. Manuel Neuer – 37,7%.
2. Timo Werner – 25,6%.
3. Joshua Kimmich – 13, 6%.

Kolejną okazję do zaprezentowania swoich możliwości, Manuel Neuer i spółka będą mieć dopiero we wrześniu, kiedy to podopiecznych Hansiego Flicka rozegrają kolejne spotkania w ramach Ligi Narodów UEFA.

źródło: DFB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)19.06.2022 13:29
Dokładnie, w każdym z tych czterech meczów w kadrze Manu był najlepszy!!
18.06.2022 21:56
W każdym spotkaniu MVP był gracz Bayernu.
18.06.2022 12:08
Brawo Manu. Cała drużyna pokazała się z dobrej strony.