DieRoten.pl

Nagelsmann: Cieszymy się z powrotu na boisko

05.07.2022, 08:07:45
Vitalii Vitleo / Shutterstock.com

Dokładnie wczoraj piłkarze Bayernu Monachium odbyli pierwszą sesję treningową w ramach przygotowań do nadchodzącego sezonu 2022/2023.

Przypominamy zarazem, że trener Nagelsmann miał do swojej dyspozycji nie tylko grupę zawodników z pierwszego zespołu, ale i również drugiej drużyny, gdzie obowiązki trenera pełni Martin Demichelis.

Po zakończeniu wczorajszych zajęć, krótkiego wywiadu dla klubowych mediów udzielił szkoleniowiec mistrzów Niemiec, który podkreślił, że wszyscy są zadowoleni z powrotu do codziennej rutyny i pracy na boisku po ostatnich tygodniach wolnego.

− Mieliśmy na boisku kilku graczy z naszego zespołu U-23 i kilku zawodników z naszego profesjonalnego składu. Pierwsza rzecz to poznanie wszystkich – powiedział Nagelsmann.

− Wakacje były dłuższe niż zwykle. Dlatego wszyscy cieszymy się z powrotu na boisko po przerwie – podsumował Julian Nagelsmann.

W najbliższych dniach do trenujących powrócą kolejni zawodnicy Bayernu. Następna grupa zjawi się w Monachium w ten piątek (8 lipca), zaś ostatnia (mowa m. in. o Muellerze czy Neuerze) w najbliższy poniedziałek (12 lipca).

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)05.07.2022 20:15
też nie mogę się doczekać, ale jeszcze bardziej wzmocnień.
05.07.2022 11:00