DieRoten.pl

Mueller: Powinniśmy byli wygrać wyżej

13.03.2021, 18:15:52
Ł. Skwiot

Po dzisiejszej wygranej 3:1 nad Werderem Bremą, podopieczni Hansiego Flicka ze spokojem mogą przygotowywać się do kolejnego wyzwania w tym sezonie.

Bayern pokonał dziś Werder 3:1 i umocnił się na pozycji lidera Bundesligi. Na ten moment monachijczycy mają 5 oczek przewagi nad RB Lipsk, jednakże na uwadze trzeba mieć fakt, że zespół prowadzony przez Juliana Nagelsmanna zagra dopiero jutro z Eintrachtem Frankfurt.

Tradycyjnie już po meczu, w strefie mieszanej dla dziennikarzy na kilka pytań odpowiadali wyznaczeni przez klub piłkarze. W przypadku bawarskiego klubu padło między innymi na Thomasa Muellera, który odniósł się nie tylko do przebiegu starcia z Bremą, ale i również kwestii nowego selekcjonera Niemiec.

Poniżej znajdziecie fragmenty wypowiedzi Muellera dla niemieckiej stacji telewizyjnej „Sky”. Zapraszamy do lektury!

Thomas Mueller na temat:

...zwycięstwa z Bremą:

„...Wygraliśmy dzięki naszej wytrwałości i uniwersalności. Mimo wszystko zbyt często obijaliśmy dziś aluminium i powinniśmy wygrać jeszcze wyżej.”

...możliwej złości Lewego z racji zmiany:

„...Nie sądzę, aby był zły. Lewy wie jak bardzo jest ważny. W każdym meczu walczy o swoje bramki, ale jeśli trener mówi, że ma zejść, to schodzi. W przeciwnym razie spowodowałoby to również kłopoty w zespole.”

...następcy Loewa:

„...Nie mam obecnie zdania na ten temat. To, co powinno interesować nas Niemców, to fakt, abyśmy latem odnieśli sukces. Dlatego też nie rozumiem całego tego zamieszania i dyskusji o nowym selekcjonerze.”

...zainteresowania nowym selekcjonerem Niemiec:

„...Nie, to nie jest interesujące, kto będzie nowym selekcjonerem. Chcemy odnieść sukces na Mistrzostwach Europy! Nie jesteś zainteresowany tym, żebyśmy wygrali Euro? Rozumiem, że musisz zadawać takie pytania. Jednak nie jestem właściwą osobą, aby odpowiadać na takie pytania w tej chwili. Może kiedy zakończę karierę? (śmieje się)”

źródło: Sky / TZ

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)14.03.2021 21:18
Dobry mecz, a to był pech zwykły.
13.03.2021 23:25
Zdecydowanie wynik powinien być wyższy :P
13.03.2021 20:15
Wystarczy policzyć setki lewego wystarczy już ;)
13.03.2021 18:29
To jest tylko pech, nic innego.
13.03.2021 18:19
Jakby Lewy nie trenował obijania aluminium to byłby wyżej, ale dzisiaj tak po prostu chyba miało być.