DieRoten.pl

Mueller MVP meczu z Rumunią

10.10.2021, 22:58:02
Ł. Skwiot

Podobne artykuły

Niemiecka reprezentacja narodowa ma już za sobą pierwsze oficjalne spotkanie w ramach drugiej w tym sezonie przerwy reprezentacyjnej.

reklama

reklama

Rywalem niemieckiej reprezentacji narodowej była Rumunia, która zaczęła spotkanie bardzo dobrze i objęła nawet prowadzenie. Mimo wszystko podopieczni Hansiego Flicka nie dali za wygraną i odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo, dopisując do swojego dorobku kolejne 3 punkty.

Ostatecznie pojedynek na Volksparkstadion w Hamburugu zakończył się wynikiem 2:1 na korzyść naszych sąsiadów zza Odry. Jeśli mowa o bramkach, to na listę strzelców wpisywali się kolejno Serge Gnabry oraz Thomas Mueller, któremu asystował z kolei Leon Goretzka.

Warto wspomnieć, że świetny występ Muellera i spółki został doceniony przez kolegów z drużyny, selekcjonera i kibiców, którzy w ostatnich dniach mieli okazję głosować na Zawodnika Meczu z Rumunami.

W przeprowadzonym głosowaniu zwyciężył wychowanek ekipy rekordowego mistrza Niemiec, zaś zaraz za jego plecami znaleźli się jego koledzy z zespołu, a mianowicie Gnabry i Sane. TOP 3 znajdziecie poniżej:

1. Thomas Mueller − 27,4%.
2. Serge Gnabry − 26,4%.
3.Leroy Sane − 13,9%.

Kolejną okazję do zaprezentowania swoich możliwości, Thomas Mueller i spółka będą mieć już jutro, kiedy to zagrają na wyjeździe w rewanżowym starciu z Macedonią Północną.

źródło: DFB

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama16.10.2021 10:24
Tak jest, stary dobry Tomek.
11.10.2021 10:23
Stary dobry Muller:) Brawo.
10.10.2021 23:57
Oczywiście cieszy, że Mueller został wybrany MVP spotkania jak i docenienie pozostałych graczy Bayernu, ale moim zdaniem najlepszym zawodnikiem był Kimmich, który nawet do najlepszej 3 się nie załapał.