DieRoten.pl

W ostatnich tygodniach, a nawet miesiącach, jedną z najważniejszych postaci związanych z Bayernem Monachium jest kapitan i numer jeden w bramce FCB, czyli Manu Neuer.

Niemiecki golkiper z całą pewnością odzyskał najlepszą formę sprzed lat, zaś wedle wielu ekspertów Manuel Neuer znajduje się obecnie w absolutnie życiowej formie.

Ostatnio na temat 34-latka wypowiedział się Lothar Matthaeus, który jest przekonany, że powrócił Manu, którego wszyscy doskonale znamy sprzed lat. Niemiec nie ma również wątpliwości, że kapitan FCB zdobędzie w tym roku tytuł Bramkarza Roku na całym świecie.

− Salzburg nie strzelił więcej bramek z powodu światowej klasy bramkarza w Bayernie. To zwycięstwo z RBS jest w dużej mierze zasługą Neuera. Bez niego mogłoby być inaczej. To unikalne, jakie Manuel broni piłki powiedział Matthaeus.

− To znowu Manuel Neuer, który czterokrotnie był wybierany Najlepszym Bramkarzem na świecie. Dla mnie automatycznie ponownie jest zwycięzcą tej nagrody i być może nawet Piłkarzem Roku mówił dalej.

W dalszej części rozmowy ekspert telewizji „Sky” nie szczędził też pochwał pod adresem Leona Goretzki, który zdaniem legendy bawarskiego klubu jest jedną z najważniejszych postaci dla przyszłości Bayernu Monachium.

− W ostatnich latach Leon Goretzka poczynił ogromne postępy w Bayernie i kadrze narodowej Niemiec. Leon to jeden z najważniejszych piłkarzy dla przyszłości Bayernu Monachium podsumował Lothar Matthaeus.

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama01.12.2020 18:50
Lata latami ale bramkarz jest jak wino, im starszy tym leszy:)
01.12.2020 18:12
Szkoda że lata już ma swoje
01.12.2020 17:29
Manu wrócił na szczyt a Leon się rozwinął i ciężko sobie wyobrazić teraz kadry Bayernu i DFB bez tej dwójki.
01.12.2020 16:45
Leon wyrobił się niesamowicie.
01.12.2020 16:13
Jedni z najważniejszych zawodników obecnego Bayernu.