DieRoten.pl

Lahm: Kadra Niemiec potrzebuje drastycznych zmian

01.07.2018, 03:15:17
Ł. Skwiot

Wczoraj odbyły się pierwsze spotkania w ramach 1/8 finału mistrzostw Świata. Niestety na turnieju w Rosji nie zobaczymy już podopiecznych Joachima Loewa.

Niemiecka reprezentacja narodowa zdobyła zaledwie trzy punkty w fazie grupowe, co jak się potem okazało nie wystarczyło, aby jakimś cudem wyjść z grupy. Nasi sąsiedzi zza Odry zakończyli zmagania na Mundialu na czwartej lokacie...

Na temat odpadnięcia swoich rodaków z turnieju w Rosji wypowiedział się legendarny kapitan Bayernu i niemieckiej kadry – Philipp Lahm – który znacząco przyczynił się do zwycięstwa Niemiec na mistrzostwach Świata w 2014 roku w Brazylii.

Zdaniem emerytowanego już piłkarza "Die Mannschaft" potrzebuje drastycznych zmian. Mimo wszystko Lahm jest przekonany, że tak wielka klęska na tegorocznym Mundialu będzie nawozem do sukcesu Niemiec w przyszłości.

– Tego nie dało się przewidzieć. Drużyna potrzebuje drastycznych zmian, które dla niektórych mogą być bolesne. Apeluję do liderów kadry, aby sprostali narastającym wyzwaniom energicznie – wyznał Lahm.

– Klęska na MŚ powinna być nawozem do przyszłego sukcesu Niemiec – podsumował Niemiec.

Toni Kroos i spółka od kilku dni przebywają już w Niemczech. Piłkarze niemieckiej reprezentacji narodowej rozpoczęli już oficjalnie swoje wakacje, które potrwają około 3-4 tygodni.

źródło: Twitter
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama02.07.2018 12:35
Może będzie takie załamanie jak w Hiszpanii po Mundialu w Brazylii
01.07.2018 19:41
Dokładnie. Z pewnością teraz przeprowadzą wielką rewolucje i mam nadzieję, że postawią na młodzież. Dzięki temu będą mieli spore szanse na sukces na Mistrzostwach Europy.
01.07.2018 13:33
Jestem pewny że ta porażka wyjdzie Niemcom na dobre, już za dwa lata mogą zdobyć mistrzostwo Europy!!
01.07.2018 12:29
Philipp, czekamy na ciebie w Monachium!
01.07.2018 07:44
Lahma brakuje w kadrze naszych zachodnich sasiadow, wlasnie takiego wielkiego przywodcy, z reszta w Bayernie tez ciezko szukac takiego autorytetu-faceta ktory mowi bez ogrodek

reklama