Klęska w meczu o Puchar Gampera

Bayern Monachium został zdeklasowany przez FC Barcelonę w meczu o Puchar Gampera. Gospodarze tego spotkania, zespół z Katalonii, zasłużenie wygrali 4:0 obnażając wszystkie braki dość przetrzewionej kontuzjami bawarskiej ekipy.

Festwial strzelecki na Camp Nou rozpoczął Ronaldinho pięknym strzałem z rzutu wolnego (29.). Przed przerwą dwa gole dorzucił z kolei Samuel Etoo (33., 39.) i po 45 minutach Bayern przegrywał 3:0. Po wznowieniu gry tempo spotkania trochę opadło, czego efektem był tylko jeden gol, autorstwa Javiera Savioli.

FC Barcelona - FC Bayern 4:0 (3:0)

FC Barcelona: Valdes (46. Jorquera) - Zambrotta (46. Belletti), Oleguer (46. Thuram), Marquez (46. Edmilson), Sylvinho (46. Van Bronckhorst) - Xavi (46. Van Bommel), Motta (46. Iniesta), Deco (46. Gudjohnsen) - Messi (46. Giuly), Etoo (46. Saviola), Ronaldinho (46. Ezquerro)

FC Bayern: Kahn - Sagnol, Van Buyten, Hummels, Salihamidzic (67. Lahm) - Karimi (70. Schweinsteiger), Demichelis, Ottl, Dos Santos - Pizarro, Podolski

Rezerwowi: Rensing, Scholl, Makaay, Santa Cruz, Fürstner

Sędzia: Cesar Muniz Fernandez

Widzów: 77.662

Bramki: 1:0 Ronaldinho (29.), 2:0 Etoo (33.), 3:0 Etoo (39.). 4:0 Saviola (51.)

Żółta kartka: - / Sagnol