DieRoten.pl
Reklama

Kicker: TSG oczekuje od 15 do 18 mln euro za Wagnera

fot. Fotolia
Reklama

Karuzela transferowa w sprawie 29-letniego Sandro Wagnera i jego możliwych przenosin do Bayernu Monachium nakręca się z godziny na godzinę.

Zainteresowanie Bayernu osobą Sandro Wagnera zostało potwierdzone już przez obie strony oficjalnie – na samym początku do plotek odniósł się Julian Nagelsmann, zaś zaraz po nim swoje stanowisko w sprawie transferu Wagnera zabrał Jupp Heynckes.

Sam zawodnik miał już dojść do porozumienia z władzami Bayernu Monachium odnośnie transferu w zimowym okienku transferowym. Niemieckie media zgodnie podają, że obecnie toczy się dyskusja odnośnie kwoty odstępnego jaką Hoffenheim będzie żądało za Sandro.

Niemiecki magazyn „Kicker” poinformował, że TSG Hoffenheim za transfer Sandro Wagnera do Bayernu Monachium będzie oczekiwać od 15 do 18 milionów euro.

Wyceniany na 6,5 miliona euro niemiecki snajper „Wieśniaków” jest związany z umową z TSG do końca czerwca 2020 roku – dyrektor sportowy Hoffenheim w ostatnim wywiadzie ujawnił, że jego klub jest cierpliwy i nie znajduje się w pozycji, aby był zmuszony sprzedawać 29-latka.

Z kolei niemiecki dziennik „Bild” ujawnił dziś, że Bayern Monachium za transfer Wagnera w zimowym okienku zapłaci dokładnie 15 milionów euro.

Jeśli przegapiliście ostatnie wiadomości w sprawie Sandro Wagnera i tematu jego transferu na Allianz Arenę:

Sebastian Rudy na temat transferu Wagnera
Nagelsmann: Nie musimy sprzedawać Wagnera
Salihamidzic potwierdza rozmowy w sprawie Wagnera
Bild: Bayern dogadał się z Wagnerem
Nagelsmann potwierdza! Bayern negocjuje transfer Wagnera

 

Źródło: Kicker.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...