DieRoten.pl

Rudy na temat transferu Wagnera

fot.
Reklama

W ostatnim okienku transferowym na Allianz Arenę trafiło dokładnie dwóch zawodników TSG Hoffenheim − mowa rzecz jest o Niklasie Suele oraz Sebastianie Rudym.

Już niebawem może dojść do trzeciego transferu na linii Bayern – Hoffenheim w krótkim odstępie czasowym. W ostatnich dniach głośnym tematem w niemieckich mediach i nie tylko jest osoba Sandro Wagnera i sprawa jego transferu na Allianz Arenę zimą.

Pomysł zatrudnienia 29-letniego Sandro Wagnera poparł Sebastian Rudy, który miał okazję grać już przecież z niemieckim snajperem podczas ich wspólnej przygody – pomocnik „Die Roten” jest przekonany, że taki transfer byłby idealnym rozwiązaniem.

Wagner to wspaniały zawodnik, potwierdził to w ostatnich latach w klubie jak i kadrze narodowej. Z całą pewnością byłby wzmocnieniem! Dla Roberta ciężko jest grać w każdym meczu po 90 minut. Moim zdaniem chęć pozyskania kogoś takiego jak Sandro jest doskonałym pomysłem – powiedział Sebastian Rudy.

− Czy transfer zimą nie jest ciężki? To zależy od zespołu i doboru zawodników. Ze mną wszystko potoczyło się wspaniale, czuję się jak w domu. W tym zespole adaptacja nie jest zbyt trudna – mówił dalej Niemiec.

− Nie mieliśmy okazji rozmawiać z Sandro na temat Bayernu, on pochodzi z Monachium. Zna tutaj wszystko lepiej niż ja. Nie pytał mnie o klub – podsumował pomocnik „Dumy Bawarii”.

O transferze Wagnera mówi się już od kilku dni – po raz ostatni głos w sprawie jego możliwego transferu zabrał dyrektor sportowy TSG Hoffenheim, czyli Alexnader Rosen.

 

Źródło: TZ.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...